Elemental Tri Series Białystok 2017 - dystans supersprinterski - wyniki

2017-08-20 10:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata Mistrzostwa Białegostoku
(wg płci / kategorii)
1 471 Stanglewicz Marcin Tri Rumia M14 1 1 00:02:52 (3)00:00:44 (2)00:16:51 (1)00:01:25 (7)00:08:55 (2) 00:30:47
2 441 Kopiczko Maksymilian SSP ORKA Iława M14 2 2 00:02:48 (2)00:00:43 (1)00:16:58 (3)00:01:35 (20)00:09:31 (4) 00:31:35 00:00:48
3 444 Bogusiewicz Jakub SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 3 3 00:02:46 (1)00:00:47 (3)00:16:57 (2)00:01:26 (8)00:09:45 (6) 00:31:41 00:00:54
4 445 Łyziński Michał SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 4 4 00:03:12 (12)00:01:19 (15)00:17:29 (4)00:01:26 (9)00:09:42 (5) 00:33:08 00:02:21
5 472 Biedrawa Konrad UKS Tri-Team Rumia M14 5 5 00:03:01 (8)00:00:59 (5)00:18:41 (7)00:01:21 (6)00:09:56 (7) 00:33:58 00:03:11
6 469 Kożuchowski Grzegorz TS Akwedukt Kielce M16 1 6 00:03:22 (15)00:00:59 (6)00:17:42 (5)00:01:31 (16)00:10:43 (10) 00:34:17 00:03:30
7 446 Sugier Dawid M16 2 7 00:04:00 (19)00:01:03 (9)00:18:52 (9)00:01:31 (15)00:09:18 (3) 00:34:44 00:03:57
8 470 Bużycka Maja SSP ORKA Iława/Twister Team K16 1 1 00:03:14 (13)00:00:56 (4)00:18:33 (6)00:01:26 (11)00:10:40 (9) 00:34:49 00:04:02
9 443 Zielski Oliwier SSP ORKA Iława M16 3 8 00:02:55 (4)00:01:05 (10)00:18:43 (8)00:01:29 (13)00:11:13 (16) 00:35:25 00:04:38
10 447 Kwiatkowski Paweł M14 6 9 00:02:55 (5)00:01:08 (11)00:19:51 (14)00:01:18 (3)00:10:13 (8) 00:35:25 00:04:38 1 (1 / 1)
11 449 Bugała Martyna UKS 51 Lublin K14 1 2 00:03:09 (10)00:01:13 (13)00:19:38 (12)00:01:21 (4)00:10:51 (13) 00:36:12 00:05:25 2 (1 / 1)
12 462 Młynarska Józefina Triathlon YMCA Kraków K14 2 3 00:03:21 (14)00:01:15 (14)00:19:31 (10)00:01:30 (14)00:10:43 (11) 00:36:20 00:05:33
13 459 Rakus Maria TS Akwedukt Kielce K16 2 4 00:03:35 (16)00:01:02 (8)00:19:32 (11)00:01:40 (22)00:10:44 (12) 00:36:33 00:05:46
14 438 Tyndzik Eleonora UKS G-8 Bielany K14 3 5 00:03:09 (9)00:01:12 (12)00:19:45 (13)00:01:26 (10)00:11:36 (19) 00:37:08 00:06:21
15 461 Beldyga Bartosz dopinguj mnie M16 4 10 00:02:58 (6)00:01:40 (21)00:20:05 (15)00:01:49 (26)00:11:53 (21) 00:38:25 00:07:38
16 468 Leończuk Andrzej 1992 M16 5 11 00:05:25 (36)00:02:56 (37)00:20:51 (19)00:01:27 (12)00:08:15 (1) 00:38:54 00:08:07 3 (2 / 1)
17 455 Przygoda Sylwester M16 6 12 00:04:54 (29)00:01:43 (23)00:20:16 (18)00:01:40 (23)00:10:54 (14) 00:39:27 00:08:40
18 454 Przygoda Rafał M16 7 13 00:05:17 (32)00:01:20 (16)00:20:14 (17)00:01:57 (32)00:10:59 (15) 00:39:47 00:09:00
19 467 Grzybowski Karol M16 8 14 00:03:01 (7)00:01:28 (17)00:22:08 (26)00:01:15 (1)00:12:12 (22) 00:40:04 00:09:17 4 (3 / 2)
20 439 Tyndzik Maria UKS G-8 Bielany K14 4 6 00:03:10 (11)00:01:02 (7)00:21:06 (21)00:01:21 (5)00:13:33 (29) 00:40:12 00:09:25
21 437 Kondraciuk Piotr Crossfit Białystok M16 9 15 00:05:23 (34)00:02:15 (29)00:20:12 (16)00:02:12 (35)00:11:14 (17) 00:41:16 00:10:29 5 (4 / 3)
22 474 Bulyha Darya TriBrest K14 5 7 00:03:40 (17)00:01:36 (19)00:21:40 (22)00:01:34 (18)00:13:45 (31) 00:42:15 00:11:28
23 434 Dzienisik Michał M16 10 16 00:03:58 (18)00:02:15 (28)00:20:52 (20)00:01:44 (24)00:13:28 (28) 00:42:17 00:11:30
24 456 Gorczyca Patryk M16 11 17 00:04:36 (26)00:02:12 (27)00:22:58 (28)00:01:17 (2)00:11:17 (18) 00:42:20 00:11:33
25 432 Wójcik Monika 3life team K16 3 8 00:04:17 (22)00:01:37 (20)00:22:07 (25)00:02:13 (36)00:13:09 (26) 00:43:23 00:12:36
26 435 Sobolewski Mateusz M14 7 18 00:04:54 (28)00:02:08 (24)00:22:22 (27)00:01:34 (19)00:12:57 (24) 00:43:55 00:13:08
27 436 Cichocka Anita Nadaktywni K14 6 9 00:04:16 (21)00:01:33 (18)00:24:36 (34)00:01:51 (27)00:11:51 (20) 00:44:07 00:13:20 6 (2 / 2)
28 465 Kociubiński Mateusz M16 12 19 00:04:20 (24)00:02:22 (31)00:22:06 (24)00:02:01 (33)00:13:22 (27) 00:44:11 00:13:24
29 475 Józwik Leszek M16 13 20 00:05:21 (33)00:02:16 (30)00:23:04 (29)00:01:39 (21)00:12:32 (23) 00:44:52 00:14:05
30 466 Bełdyga Natalia K16 4 10 00:04:20 (23)00:02:11 (26)00:23:24 (32)00:01:52 (28)00:13:34 (30) 00:45:21 00:14:34
31 431 Nakielski Roman SRW OSP Krutyń M16 14 21 00:04:55 (30)00:01:41 (22)00:23:06 (30)00:01:57 (31)00:14:19 (33) 00:45:58 00:15:11
32 433 Paduszyński Błażej edustacyjka.pl triathlon team M14 8 22 00:04:59 (31)00:02:45 (34)00:24:28 (33)00:01:46 (25)00:13:09 (25) 00:47:07 00:16:20
33 451 Hartliński Maciej M16 15 23 00:04:02 (20)00:02:10 (25)00:23:11 (31)00:01:52 (29)00:16:24 (36) 00:47:39 00:16:52
34 450 Potocki-Rak Piotr M16 16 24 00:06:05 (37)00:02:47 (36)00:21:55 (23)00:02:47 (37)00:14:49 (34) 00:48:23 00:17:36
35 473 Żuchliński Łukasz M16 17 25 00:05:24 (35)00:02:24 (32)00:25:08 (35)00:01:53 (30)00:16:07 (35) 00:50:56 00:20:09
36 463 Juzala Emilia Pani K16 5 11 00:04:53 (27)00:02:46 (35)00:25:22 (36)00:02:06 (34)00:16:47 (37) 00:51:54 00:21:07
37 458 Mirończuk Alicja K16 6 12 00:06:35 (39)00:02:29 (33)00:29:15 (38)00:01:33 (17)00:13:48 (32) 00:53:40 00:22:53
38 457 Karpowicz Lech niezrzeszony M16 18 26 00:04:35 (25)00:03:44 (38)00:28:26 (37)00:02:48 (38)00:16:53 (38) 00:56:26 00:25:39
39 464 Rogulski Maciej FitProject sport i żywienie M16 00:06:23 (38) DNF
40 440 Fiedorczuk Rafał M16 DNS
41 442 Mielke Dawid TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 DNS
42 448 Kord Arkadiusz M16 DNS
43 452 Terlecki Witek M16 DNS
44 453 Król Robert M16 DNS
45 460 Gonczarek Jakub M14 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon