Elemental Kids Olsztyn 2017 - bieg na 500m - wyniki

2017-05-14 10:10 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 718 Pieczarka Jakub M10 1 1 00:01:51
2 703 Chmielewski Janek UKS G-8 Bielany M10 2 2 00:02:00 00:00:09
3 702 Chmielewski Franek UKS G-8 Bielany M10 3 3 00:02:07 00:00:16
4 745 Jędruszczak Aleksandra K10 1 1 00:02:09 00:00:18
5 738 Gonczarek Karol Explain Everything M10 4 4 00:02:10 00:00:19
6 743 Kurczycki Kacper M10 5 5 00:02:12 00:00:21
7 722 Borko Kacper Tri NEGU Kids M8 1 6 00:02:15 00:00:24
8 732 Stasiński Szymon Yanushe Triathlon Team M10 6 7 00:02:16 00:00:25
9 726 Suchowiecka Alicja #niemaniemogę #ArtneoTeam K10 2 2 00:02:17 00:00:26
10 727 Wojewoda Anna K8 1 3 00:02:18 00:00:27
11 737 Wegelein Lovis M10 7 8 00:02:20 00:00:29
12 711 Płotka Dawid M8 2 9 00:02:22 00:00:31
13 705 Bogucki Tymon M8 3 10 00:02:23 00:00:32
14 710 Wydarty Anna K8 2 4 00:02:23 00:00:32
15 704 Staszewska Iga rowelove café K8 3 5 00:02:24 00:00:33
16 723 Jarska Zuzanna K10 3 6 00:02:25 00:00:34
17 734 Cippert Miłosz PCP Sport M8 4 11 00:02:27 00:00:36
18 719 Abramczyk Filip Tata i Mama są the best! M8 5 12 00:02:28 00:00:37
19 721 Majewski Aleksander M8 6 13 00:02:29 00:00:38
20 701 Gugała Stanisław M8 7 14 00:02:30 00:00:39
21 739 Suchocki Jan M8 8 15 00:02:30 00:00:39
22 713 Skura Aleksandra K8 4 7 00:02:30 00:00:39
23 736 Fomichev Timoffei M8 9 16 00:02:30 00:00:39
24 735 Antonowicz Oliwia LABOSPORT Team K8 5 8 00:02:32 00:00:41
25 714 Maciejewska Wanesa K8 6 9 00:02:33 00:00:42
26 729 Wejkuć Joanna K8 7 10 00:02:35 00:00:44
27 712 Szewczyk Nina K8 8 11 00:02:41 00:00:50
28 725 Mosoń Jagoda K8 9 12 00:02:42 00:00:51
29 709 Szostawicki Jakub M10 8 17 00:02:43 00:00:52
30 716 Mielczarek Oliwia K8 10 13 00:02:45 00:00:54
31 744 Zaurska Marianna K8 11 14 00:02:46 00:00:55
32 707 Podlewski Filip M10 9 18 00:02:46 00:00:55
33 706 Podlewski Borys M8 10 19 00:02:47 00:00:56
34 715 Wojtkowski Oliwier M8 11 20 00:02:49 00:00:58
35 708 Kujawa Wiktoria K8 12 15 00:02:50 00:00:59
36 720 Jasiewicz Magdalena K8 13 16 00:02:51 00:01:00
37 728 Sobczak Tamara K10 4 17 00:02:58 00:01:07
38 741 Perwejnis Weronika Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości K8 14 18 00:02:59 00:01:08
39 740 Kosela Olaf Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M10 10 21 00:03:07 00:01:16
40 730 Śmietało Igor Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M8 12 22 00:03:21 00:01:30
41 731 Żelechowska Patrycja Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości K10 5 19 00:03:48 00:01:57
42 717 Szpakowski Jakub Yanushe Triathlon Team M8 DNS
43 724 Szymański Łukasz M8 DNS
44 733 Stawiarski Antoni Yanushe Triathlon Team M8 DNS
45 742 Myśliński Wiktor Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M8 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon