Elemental Kids Olsztyn 2017 - bieg na 1km - wyniki

2017-05-14 10:20 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 748 Gonczarek Jakub Explain Everything M14 1 1 00:03:48
2 752 Wyrwińska Maria K14 1 1 00:03:50 00:00:02
3 763 Wejkuć Dawid M14 2 2 00:03:51 00:00:03
4 770 Komierowski Stefan M12 1 3 00:03:53 00:00:05
5 755 Lisowski Aleksy Olsztyńska szkółka triathlonu M14 3 4 00:03:55 00:00:07
6 753 Wyrwiński Karol M12 2 5 00:04:24 00:00:36
7 751 Rażewski Jan MKS Delfin Malbork M12 3 6 00:04:27 00:00:39
8 766 Dziurla Paulina Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości K14 2 2 00:04:27 00:00:39
9 761 Wloszek Norbert Fundacja Non Iron M12 4 7 00:04:34 00:00:46
10 768 Śmietało Dawid Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M12 5 8 00:04:38 00:00:50
11 767 Nastaga Piotr Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M12 6 9 00:04:41 00:00:53
12 759 Zdort Jan M12 7 10 00:04:48 00:01:00
13 771 Szut Michał M12 8 11 00:04:51 00:01:03
14 762 Sobczak Igor M12 9 12 00:04:55 00:01:07
15 756 Pieczarka Michał M12 10 13 00:05:01 00:01:13
16 757 Parkasiewicz Klara K12 1 3 00:05:04 00:01:16
17 758 Olender Lena Trucht Mrągowo K12 2 4 00:05:15 00:01:27
18 765 Rykaczewski Dawid Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron M12 11 14 00:05:27 00:01:39
19 754 Król Piotr CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow M12 DNS
20 760 Zdort Ludwik TKKF Non Iron M14 DNS
21 764 Malinowski Daniel Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M12 DNS
22 769 Mróz Robert Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M12 DNS
23 772 Ćwiklińska Wiktoria Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości K12 DNS
24 773 Myśliński Paweł Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M12 DNS
25 774 Mlonek Igor Olsztyńska Szkółka Triathlonu Fundacja NonIron/Akademia Przyszlości M14 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon