Elemental Kids Blachownia 2017 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamów Martyna Bielsko Biała 1-7 787
Adamów Sylwia Bielsko Biała 1-7 789
Adamów Weronika Bielsko Biała 1-7 788
Bambynek Paweł Kijas 1-7 780
Biernacki Mikołaj Wrocław 1-7 781
Biś Błażej Blachownia 1-7 775
Biś Nadia Blachownai 1-7 774
Bliżycki Wiktor Blachownia 1-7 752
Bork Lilia Elbląg 1-7 800
Borowiec Dominik Blachownia 1-7 769
Budnicka Julia Warszawa 1-7 806
Budnicka Patrycja Warszawa 1-7 756
Chobot Karolina Częstochowa 1-7 784
Chobot Tomasz Częstochowa 1-7 783
Ciupa Adrian Blok Dobryszyce 1-7 758
Czerniak Dobrusia Myszków 1-7 757
Dąbrowski Mateusz Tarnowskie Góry 1-7 759
Eryk Kunikowski Chorzów 1-7 807
Gawron Oliwia Kochanowice 1-7 -
Gątkiewicz Anna Częstochowa 1-7 771
Gebus Adam Blachownia 1-7 766
Głuszek Wiktoria Blachownia 1-7 782
Hetman Alicja Jaworzno 1-7 760
Jacewicz Maciej Blachownia 1-7 -
Kachniarz Joanna Toruń 1-7 767
Kachniarz Urszula Toruń 1-7 768
Kałużyński Maciej Blachownia 1-7 794
Kluczniak Gabriela Blachownia 1-7 803
Kopacz Maja Blachownia 1-7 801
Kotowski Antoni Wrocław 1-7 770
Kowalczyk Dawid Biała 1-7 776
Kożuchowska Hanna Kielce 1-7 792
Kożuchowski Michał Kielce 1-7 793
Lis Antoni Mokronos Dolny 1-7 778
Lis Zuzanna Mokronos Dolny 1-7 777
Losor Zuzanna Pruszków 1-7 802
Maciejewska Agata Nadolice Wielkie 1-7 773
Maciejewska Kaja Blachownia 1-7 799
Małek Kinga Zawiercie 1-7 779
Martyka Wiktor Dobrzykowice 1-7 764
Michalik Kryspin Czestochowa 1-7 763
Musil Filip Praha 1-7 790
Muszyńska Martyna Rybnik 1-7 762
Muszyński Adam Rybnik 1-7 761
Osadzin Halszka Katowice 1-7 796
Osełkowski Wiktor Olsztyn 1-7 798
Panasiuk Anna Białystok 1-7 786
Panasiuk Jakub Białystok 1-7 785
Pędziwiatr Mateusz Blachownia 1-7 753
Rzepecka Zuzanna Sosnowiec 1-7 805
Skiba Alicja Koniecpol 1-7 804
Strach Dawid Nieznane 1-7 809
Strach Ewa Czestochowa 1-7 791
Stryjewski Nikodem Częstochowa 1-7 797
Suszyński Stanisław Augustów 1-7 -
Szeliga Nicola Częstochowa 1-7 751
Szyporta Filip Namysłów 1-7 772
Tomaszewska Zuzanna Częstochowa 1-7 795
Waluś Kaja Warszawa 1-7 -
Zawłocka Anna Blachownia 1-7 754
Zawłocka Ewa Blachownia 1-7 -
Zych Mateusz Luksemburg 1-7 765
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon