Elemental Kids Białystok 2017 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bajko Adam Suwałki 1-7 504
Beśka Maciej Białystok 1-7 523
Beśka Tymoteusz Białystok 1-7 524
Biś Nadia Blachownai 1-7 -
Borowiec Jakub Białystok 1-7 491
Cichocka Marta Białystok 1-7 483
Ciepieniak Aleksander Warszawa 1-7 526
Ciepieniak Julia Warszawa 1-7 527
Ciepieniak Łucja Warszawa 1-7 528
Czelej Dominika Białystok 1-7 502
Czelej Hanna Białystok 1-7 503
Dawidczyk Wanda Ełk 1-7 497
Demianiuk Maja Skrzeszew 1-7 509
Demianiuk Szymon Skrzeszew 1-7 510
Hartlińska Michalina Olsztyn 1-7 508
Hartliński Tomasz Olsztyn 1-7 498
Holiczko Szymon Ignatki-Osiedle 1-7 494
Hubbell Tomasz Choroszcz 1-7 500
Jurczewska Zuzanna Białystok 1-7 485
Jurczewski Mateusz Białystok 1-7 484
Kamińska Adriana Białystok 1-7 496
Kamińska Weronika Białystok 1-7 495
Kempa Patrycja Białystok 1-7 482
Kożuchowska Hanna Kielce 1-7 518
Kożuchowski Michał Kielce 1-7 517
Kucharski Paweł Giżycko 1-7 514
Kuteszko Aleksandra Białystok 1-7 516
Kuźma Filip Białystok 1-7 511
Orłowska Natalia Białystok 1-7 490
Pakulska Łucja Warszawa 1-7 493
Panasiuk Anna Białystok 1-7 489
Panasiuk Jakub Białystok 1-7 486
Pruszyński Aleksander Białystok 1-7 505
Prymaczek Liliana Bialystok 1-7 -
Puciłowska Milena Białystok 1-7 521
Puciłowski Krzysztof Kamil Białystok 1-7 520
Rutkowska Natasza Ostrołęka 1-7 501
Sar Hania Białystok 1-7 499
Siuchnińska Pola Radonie 1-7 522
Smalkowski Adrian Bialystok 1-7 506
Spławska Gabriela Warszawa 1-7 519
Suchowierska Wiktoria Białystok 1-7 481
Tarasewicz Eliza Białystok 1-7 525
Urbanik Aleksandra Mierzyn 1-7 492
Urbanik Szymon Mierzyn 1-7 530
Uździło Martyna Warszawa 1-7 529
Waluś Kaja Warszawa 1-7 -
Wydra Hanna Białystok 1-7 512
Wysocka Laura Białystok 1-7 507
Wysocki Seweryn Białystok 1-7 515
Zaurska Natasza Ostrołęka 1-7 513
Zimnoch Krzysztof Białystok 1-7 488
Zimnoch Maria Białystok 1-7 487
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon