Garmin Triminator Radków 2017 - TERMINACJA (dystans 1/8 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Nowak Adam (Nowak Marcin , Nowak Grzegorz) Lewin Brzeski 30-39 360
Zachciał Błażej (Zachciał Adam, Augustyn Adam) Chodzież 18-29 337

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Paweł Żary 30-39 304
Augustyniak Krzysztof Polkowice 30-39 387
Badewicz Tomasz Krapkowice 30-39 322
Baranowski Mariusz Julianów 30-39 339
Bartosik Rafał Wrocław 18-29 -
Bednarczyk Paweł Wrocław 18-29 368
Bloch Łukasz Brzeg 30-39 331
Bochnak Weronika Tarnowo Podgórne 16-17 390
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 353
Bryzek Arnold Warszawa 40-49 395
Buczko Michał Wrocław 30-39 311
Bugaj Grzegorz Katowice 40-49 344
Bych Maciej Oława 40-49 336
Chyłkowski Filip Michałowice 16-17 334
Chyłkowski Marcin Michałowice 40-49 -
Czernik Artur Bieruń 30-39 328
Drewicz Kinga Żagań 30-39 377
Duda Marek Wrocław 40-49 394
Dura Magdalena Wroclaw 40-49 308
Dura Martyna Rakownia 18-29 371
Dykszak Filip Wieliczka 30-39 354
Dyro Rafał Gniew 30-39 302
Fabisiak Marcin Gniezno 40-49 386
Fornal Paweł Radków 30-39 341
Gorczyca Joanna Wrocław 30-39 316
Grajek Krzysztof Unisław Śląski 30-39 380
Imielinski Bartek Smolec 30-39 -
Janiszewski Arkadiusz Środa Śląska 40-49 362
Jurkowska Anna Olszowice 30-39 342
Kacprzyk Mariusz Jedlina-Zdrój 40-49 310
Kaliski Piotr Wrocław 40-49 315
Kalita Katarzyna Stanowice 18-29 357
Kaniowska Karolina Czestochowa 18-29 324
Kasprzyk Patrycja Wałbrzych 30-39 314
Kieda Aleksandra Białystok 18-29 355
Kiełbasa Tomasz Bielsko-Biała 30-39 351
Kitkowski Arkaadiusz Lądek Zdrój 40-49 363
Klementowski Jan Wrocław 40-49 349
Knura Karol Kobyla 18-29 -
Kolenda Sebastian Wysoka 18-29 384
Kołodziej Piotr Zgorzelec 40-49 396
Konopski Adam Jerzmanowa 40-49 306
Kopacz Mirosław Poznań 60-… 361
Kopańska Kinga Bieruń 18-29 -
Kozlowski Tomasz Katowice 30-39 -
Krzemińska Mariola Kędzierzyn-Koźle 18-29 400
Krześniak Iwona Nowa Ruda 18-29 309
Kuczkowski Sławomir Wrocław 30-39 330
Kuczma Staś Gortatowo 16-17 369
Lech Łukasz Kobierzyce 30-39 366
Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie 40-49 281
Lipinski Daniel Jastrzębie Zdrój 30-39 -
Łaszuk Filip Świdnica 16-17 367
Malik Grzegorz Lubin 18-29 348
Monastyrskyy Borys Tarnowo Podgórne 50-59 388
Możdżonek Anna Warszawa 30-39 365
Muzyka Michał Jugów 18-29 313
Natkańska Marta Dzierżoniów 30-39 319
Natkański Przemysław Dzierżoniów 30-39 318
Niedzielska Katarzyna Wrocław 18-29 350
Nowak Adam (Nowak Marcin , Nowak Grzegorz) Lewin Brzeski 30-39 360
Noworytto Michał Wrocław 30-39 -
Ogorzałek Arkadiusz Nowa Ruda 50-59 397
Ogorzałek Jakub Nowa Ruda 16-17 398
Ossowski Łukasz Tarnowo Podgórne 16-17 389
Pajor Bartosz Wrocław 30-39 356
Paszek Sebastian Wrocław 30-39 382
Pencarski Marek Wrocław 30-39 312
Petters Klaudia Bolesławiec 18-29 373
Pietras Adam Kedzierzyn-Kozle 18-29 345
Pilkowski Pawel Bialystok 30-39 303
Pron Adam Katowice 40-49 323
Przyślewicz Łukasz Tarnowo Podgórne 16-17 391
Radecki Maciej Wrocław 30-39 347
Rochewicz Daniel Wrocław 18-29 381
Różacka Marta Świętochłowice 18-29 346
Rudnik Tomasz Żarów 30-39 399
Sachańbinska Kalina Ozimek 30-39 280
Sarna-Pohrebny Agata Nowy Targ 30-39 385
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 30-39 340
Sienkiewicz Arkadiusz Wrocław 40-49 307
Sikora Katarzyna Poznań 18-29 370
Smagała Maciej Wrocław 30-39 321
Smagała Wojciech Wrocław 30-39 317
Sokołowski Grzegorz Brzeg 18-29 332
Solecka Agata Bieruń 30-39 325
Solecki Tomasz Bieruń 30-39 329
Soszyński Tomasz Gogolin 30-39 333
Srokosz Weronika Sosnowiec 30-39 -
Stafiej Filip Legionowo 40-49 335
Stencel Grzegorz Warszawa 30-39 374
Stodółka Szymon Wrocław 30-39 358
Struk Maciiej Wrocław 30-39 375
Swiatlon Małgorzata Rokitki 18-29 301
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 372
Szmajduch Mariusz Mysłowice 30-39 393
Szpocinska Sylwia Wrocław 30-39 305
Szumny Łukasz Pakosław 30-39 383
Szuszkiewicz Tomasz Wrocław 40-49 -
Śmietana Marcin Wrocław 40-49 359
Świderski Piotr Jedlina Zdrój 40-49 343
Tokaruk Magdalena Ząbkowice Śląskie 18-29 379
Tylek Mateusz Głogoczów 30-39 376
Ubych Marcin Bielawa 30-39 320
Walczak Paulina Świdnica 18-29 392
Wieczorek Jacek Warszawa 40-49 -
Wójcik Piotr Warszawa 40-49 326
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 338
Wysoczański Paweł Wołów 18-29 378
Wytykowska Joanna Łódź 30-39 364
Zaborowski Robert Nowa Ruda 40-49 327
Zachciał Błażej (Zachciał Adam, Augustyn Adam) Chodzież 18-29 337
Żółtowski Krzysztof Wrocław 60-… 352
Żurek Robert Dabrowa Górnicza 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon