Garmin Ultra Race Radków 2017 - bieg na 24km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 24 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Paweł Wałbrzych 18-29 -
Anaczkowski Mirosław Sztum 60-… 732
Babiński Robert Gryfino 30-39 828
Badewicz Tomasz Krapkowice 30-39 794
Balcerzak Tomasz Konarzewo 40-49 832
Banasiak Marcin Łódź 40-49 747
Bander-Paszek Katarzyna Gliwice 30-39 844
Bańczyk Marcin łaziska górne 40-49 696
Baran Piotr Kożuchów 30-39 -
Baranowski Szymon Wronki 30-39 663
Barszczewski Jacek Morzyczyn 30-39 863
Baryła Piotr Wałbrzych 30-39 728
Berus Mikołaj Leszno 18-29 -
Biczyński Łukasz Sobotka 18-29 903
Biecuszek Tomasz Nowa Ruda 30-39 672
Biedroń Marcin Wrocław 18-29 674
Binek Michał Brzeg 18-29 -
Bogacki Karol Jaworzno 18-29 649
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-49 623
Bogucki Wojciech Opole 40-49 -
Borawski Juliusz Wysokie Mazowieckie 30-39 -
Borkowski Paweł Wałbrzych 30-39 775
Borzęcki Norbert Koszalin 30-39 -
Brandys-Głos Iwona Legnica 30-39 -
Brok Małgorzata Plewiska 40-49 813
Brylonek Grzegorz Wrocław 40-49 -
Brzozowski Piotr Miłomłyn 30-39 -
Bularz Paulina Oława 18-29 810
Bulkowski Waldemar Brzeg 50-59 896
Cabaj Paweł Warszawa 40-49 618
Chabko Jacek Wrocław 40-49 -
Chojnacka Marta Lubin 30-39 773
Chojnacki Przemysław Opole 40-49 849
Chromiński Maciej Gorzów Wlkp. 30-39 761
Chrzanowski Marcin Warszawa 18-29 855
Chrząszcz Damian Lubin 30-39 830
Cichoń Alicja Poznań 30-39 778
Cielecka Alina Poznań 50-59 619
Cielecki Mariusz Poznań 40-49 858
Cimek Katarzyna Ustroń 18-29 694
Ciszewski Radoslaw Legnica 30-39 795
Cofalski Jakub Warszawa 30-39 889
Cross James West Midlands 30-39 805
Czaja Maciej Wrocław 40-49 762
Czaja Małgorzata Wrocław 40-49 764
Czapiga Robert Nowa Ruda 40-49 621
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 686
Dobrek Wojciech Szczecin 50-59 -
Dolecka Monika Baranów 40-49 875
Domowicz Wojciech Bolesławiec 18-29 893
Dorna Filip Tarnowo Podgórne 18-29 841
Dudek Tomasz Poznań 40-49 668
Dudzik Izabela Zabrze 18-29 833
Feder Marcin Warszawa 30-39 823
Fibic Szymon Rybnik 30-39 682
Fishchuk Oleh Wroclaw 18-29 897
Florczak Marek Ratno Górne 40-49 814
Forc Cyprian Pleszew 30-39 779
Frąckowiak Jacek Śrem 30-39 895
Frej Dariusz Strzelin 30-39 846
Furman Agnieszka Kraków 30-39 713
Furman Michał Kraków 30-39 901
Futoma Rafał Radków 30-39 657
Gaj Monika Elbląg 30-39 641
Galewska Julia Poznań 18-29 678
Gałecka Aldona Ostrów Mazowiecka 30-39 780
Gasiewicz Anna Słubice 50-59 740
Gasiewicz Damian Słubice 18-29 739
Gasiewicz Roman Słubice 50-59 738
Gawron Bartłomiej Polska Nowa Wieś 40-49 666
Gemza Robert Racibórz 40-49 758
Głos Marcin Wrocław 30-39 -
Głowacki Maciej Stradomia Dolna 30-39 745
Głuchowska Natalia Radom 18-29 856
Godlewski Krzysztof Żarów 30-39 892
Gortat Bartosz Kluki 30-39 698
Gościński Sławomir Dobrzeń Mały 30-39 721
Górecka Aldona Wronki 30-39 -
Górecka Milena Wronki 30-39 607
Górski Sylwester Częstochowa 40-49 750
Grabowicz Anna Siekierki Wielkie 40-49 803
Grabowicz Paweł Siekierki Wielkie 40-49 836
Granica Dani Cieszyn 40-49 654
Gręzel-Gawron Jolanta Polska Nowa Wieś 40-49 612
Grycman Magdalena Trzcinica 30-39 837
Grzesiak Rafał Głogów 40-49 684
Gucwa Mirosław Opole 40-49 638
Halska Ania Cieszyn 30-39 -
Hanzel Tomasz Dobrzeń Wielki 40-49 894
Harkiewicz Piotr Poznań 30-39 787
Harkiewicz Wiola Poznań 30-39 788
Hasiuk Ewelina Wrocław 30-39 624
Hącia Sylwia Kępno 18-29 866
Heliosz Adam Wodzisław Śląski 30-39 799
Hendrys Marek Granice 18-29 839
Hercog Piotr Kudowa-Zdrój 40-49 900
Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom 40-49 840
Jabłoński Artur Wolsztyn 40-49 -
Jakubowska Beata Wrocław 30-39 -
Janus - Burak Elżbieta Środa Śląska 30-39 634
Jarosławski Mariusz Oława 40-49 809
Jędryca Przemysław Laski 30-39 842
Joachimiak Marek Inowrocław 18-29 852
Jończak Radosław Domaszczyn 40-49 642
Kaciupa Agnieszka Szczecin 40-49 681
Kaczor Emil Warszawa 30-39 781
Kaczor Piotr Gniezno 50-59 704
Kamieniecki Wojtek Nadarzyn 30-39 888
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kantor Martyna Kraków 18-29 879
Kapłon Stanisław Kłodzko 60-… -
Karamon Marcin Opole 40-49 800
Kardas Piotr Tarnowo Podgórne 40-49 812
Kasprzak Bartłomiej Wrocław 30-39 606
Kasprzyk Adrian Leszno 40-49 -
Kawecka Magdalena Warszawa 30-39 670
Kempa Krzysztof Trzebnica 30-39 652
Kędziora Roman Strzałkowo 40-49 730
Kielbinski Bartosz Konstancin 30-39 744
Kiernicka Barbara Stargard 40-49 789
Kinda Damian Sopot 30-39 718
Klich Krzysztof Kamienna Góra 30-39 756
Kluska Michał Warszawa 30-39 610
Kmieć Cezary Warszawa 40-49 -
Kocan Artur Brzeg 30-39 822
Kochaniak Rafał Warszawa 30-39 834
Kochański Piotr Sulęcin 18-29 877
Kociumbas Bartosz Milicz 40-49 702
Koczaj Anna Pisz 40-49 -
Kołarzyk Justyna Wrocław 30-39 643
Kołtowski Piotr Skórzewo 30-39 872
Komarowska Marta Białystok 30-39 658
Kopaczewski Tomasz Krakow 40-49 748
Kopińska Anna Ruda Śląska 30-39 669
Kosno Weronika Poznań 18-29 685
Kostecki Artur Płock 40-49 -
Kot Klaudia Kraków 18-29 -
Kot Tomasz Warszawa 30-39 639
Kotwicki Tomasz Świnoujście 30-39 680
Kowalczyk Joanna Krakow 30-39 890
Kowalczyk Marcin Warszawa 60-… 870
Kowalewska Izabela Piaseczno 30-39 -
Kowalska Justyna Ośno Lubuskie 30-39 774
Kowalski Maciej Ośno Lubuskie 40-49 784
Kozak Robert Wałbrzych 30-39 727
Kozinoga Gabriela Zielona Góra 40-49 693
Kramek Paweł Poznań 18-29 -
Krasulak Daniel Wrocław 30-39 861
Krawczyk Adriana Chocianów 18-29 847
Krawczyk Ewa Wrocław 30-39 821
Król Mieczysław Opole 30-39 629
Krupa Marcin Nowa Ruda 40-49 644
Krygier Rafał Żychlin 40-49 -
Krzyszłowski Rafał Opole 40-49 843
Krzywicki Tomasz Poznan 40-49 801
Krzyżyński Oskar Bydgoszcz 40-49 859
Kubera Piotr Józefów 40-49 -
Kubik Norbert Świdnica 40-49 -
Kudła Joanna Warszawa 18-29 782
Kujawa Katarzyna Gdynia Dąbrowa 40-49 -
Kujawska Anna Warszawa 40-49 -
Kupińska Magdalena Poznań 30-39 -
Kupper Paweł Wrocław 30-39 864
Kuraj Robert Bielsko-Biała 18-29 -
Kurdziel Tomasz Ladek Zdroj 40-49 -
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 769
Kurpas Marek Kożuchów 50-59 711
Kurpas Marta Kożuchów 18-29 710
Kurpiewski Artur Toruń 40-49 -
Kuźniak Martyna Warszawa 40-49 729
Kwaszewski Mariusz Pszenno 30-39 -
Laskowski Przemysław Kalisz 40-49 -
Lasota Anita Bolesławiec 30-39 882
Lasota Paweł Łowicz 40-49 662
Lech Judyta Kraków 18-29 604
Leśniewska Justyna Radków 30-39 660
Lewandowski Krzysztof Łódź 50-59 881
Lewandowski Maciej Bydgoszcz 40-49 853
Lipowczyk Eugeniusz Kąty Wrocławskie 60-… 874
Lulko Magdalena Czeladź 18-29 731
Łuczak Daniel Wronki 30-39 633
Łuczak Przemysław Szczecin 40-49 601
Łuć Łukasz Wrocław 30-39 665
Łukaszewski Szymon Leszno 30-39 722
Maciejewska Małgorzata Warszawa 30-39 860
Maćkowiak Marcin Wrocław 30-39 -
Maćkowiak Tomasz Poznań 18-29 -
Madej Jan Polkowice 40-49 719
Majchrowski Jacek Tarnobrzeg 40-49 751
Majer Andrzej Opole 30-39 816
Malik Agnieszka Ząbkowice Śląskie 40-49 -
Malinowska - Nguyen Katarzyna Żary 40-49 628
Mańczak Adrianna Swarzędz 40-49 603
Marciniak Tomasz Jan Poznań 30-39 635
Marks Aleksandra Borzęcin Duży 40-49 656
Maśnicki Kamil Szczecin 30-39 785
Matuszewska Marta Wronki 30-39 613
Matyja Rafał Jelenia Góra 18-29 -
Mazurczak Ewa Wrocław 40-49 884
Mazurek Anna Warszawa 30-39 -
Mazurek Artur Czarny Bór 40-49 -
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 765
Melnyk Ivan Wroclaw 30-39 -
Mikołajczak Tomasz Leszno 18-29 640
Mikołajczyk Tomasz Poznań 30-39 676
Miler Barbara Niemodlin 40-49 -
Miszczuk Ewelina Warszawa 40-49 862
Moderhak Marcelina Gdańsk 30-39 824
Molenda Marcin Kielce 30-39 817
Mońka Karolina Wieruszów 18-29 838
Morawski Mateusz Przewóz 18-29 625
Mordarska Klaudia Kraków 18-29 733
Mostkowski Łukasz Polkowice 18-29 -
Mroczek Marta Siedlce 40-49 -
Narolewska Joanna Białystok 30-39 -
Nawrot Wojciech Wrocław 30-39 615
Neumann Jacek Radków 50-59 651
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 659
Nieć Melania Warszawa 30-39 734
Niewiada Maciej Dopiewo 30-39 655
Nitschke Maciej Wolsztyn 40-49 -
Nojszewska - Zając Justyna Poznań 30-39 616
Nowaczyk Michał Poznań 30-39 605
Nowak Adam Lewin Brzeski 30-39 -
Nowak Grzegorz Lewin Brzeski 30-39 -
Nowak Jarosław Poznań 40-49 771
Nowak Katarzyna Poznań 40-49 772
Nowak Wojtek Poznań 40-49 687
Nowicki Kamil Watszawa 30-39 797
Nowicki Piotr Poznań 30-39 -
Olejniczak Piotr Leszno 30-39 763
Olejnik Barbara Droszków 30-39 783
Olkis Rafał Wrocław 30-39 831
Olszanski Tomasz Spalice 30-39 752
Olszewski Marek Wolsztyn 40-49 620
Omyła Edyta Stanowice 18-29 709
Oracz Mateusz Plewiska 18-29 902
Orecka Anna Szczecin 30-39 776
Orecki Radoslaw Szczecin 30-39 777
Orwat Mariusz Wolsztyn 30-39 608
Pałucka Marta Zalasewo 18-29 867
Paradowski Paweł Wrocław 30-39 854
Pasieka Paulina Katowice 30-39 630
Pastuszka Łukasz Legnica 30-39 627
Paszek Tomasz Suszec 30-39 845
Pawlaczyk Tomasz Kalisz 40-49 791
Pawula-Witulska Agata Zabrze 40-49 755
Pieniężny Marek Koźmin Wielkopolski 30-39 876
Pieńko Emilia Przewóz 18-29 796
Pietrzyk Agnieszka Pyskowice 30-39 869
Piwko Anna Czechowice-Dziedzice 30-39 -
Piwosz Michał Wronki 30-39 646
Podwójci Michał Dąbrówka 30-39 878
Pomianowska Anna Wronki 30-39 689
Popielas Adrianna Leszno 18-29 647
Porada Magdalena Krzeptów 30-39 725
Predka Magdalena Warszawa 40-49 650
Prosół Ryszard Żary 60-… 661
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 708
Ptak Jaroslaw Kedzierzyn-Kozle 40-49 883
Ptasiński Tomek Nowa Ruda 40-49 873
Rajca Michał Głuchołazy 18-29 829
Rajkowski Tomasz Gubin 18-29 648
Reluga Małgorzata Warszawa 40-49 631
Rogowska Małgorzata Kłodzko 30-39 -
Rusiecki Mikołaj Bydgoszcz 30-39 851
Rusoł Tomasz Wrocław 30-39 757
Rybitw Łukasz Bytom 40-49 -
Rynkowska Anna Szczecin 30-39 679
Ryszczyk Adam Rybnik 30-39 767
Ryziński Ryszard Warszawa 40-49 671
Rzeczkowski Piotr Wrocław 30-39 626
Salski Jarosław Wronki 60-… -
Schulze Johannes Munich 30-39 891
Schulze Natalia Luckenwalde 50-59 754
Sendrowski Adam Charzyno 40-49 737
Serwadczak Piotr Lubsza 40-49 885
Siciarz Natalia Poznań 30-39 703
Siekiera Paweł Kępno 30-39 865
Sielski Adrian Żary 18-29 622
Sienkiewicz Grzegorz Nowy Tomyśl 30-39 726
Skolik Iwona Strzelce Opolskie 18-29 -
Skopicz Radkiewicz Anna Warszawa 30-39 636
Skowronek Piotr Wrocław 18-29 695
Służenko Agata Głogów 30-39 697
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Sobańska Paulina Tarnowo Podgórne 30-39 759
Sobczak Agnieszka Wrocław 30-39 -
Sobocinski Miroslaw Gorzów Wlkp. 30-39 826
Soja Paweł Tuliszków 18-29 827
Sokołowski Marcin Mosina 30-39 798
Sokół Katarzyna Dębno 40-49 664
Sokół Wojciech Dębno 18-29 741
Sotnykov Platon Zielona Góra 30-39 712
Sowa Lidia Gliwice 40-49 690
Spaleniak Łukasz Wrocław 40-49 701
Stanisławski Karol Legnica 30-39 707
Stasiewicz Paweł Poznań 40-49 766
Staszowski Jakub Garwolin 18-29 802
Stawiński Michał Wrocław 30-39 -
Stec Marek Ustroń 30-39 -
Studniarz Rafał Czeladź 30-39 723
Susz Marian Sobótka 30-39 -
Sygnat Marcin Polkowice 30-39 848
Szafrański Jan Wrocław 30-39 673
Szala Piotr Tarnobrzeg 30-39 735
Szarapanowski Damian Nowa Wioska 30-39 804
Szarata Tomasz Miłoszyce 40-49 793
Szczęsny Piotr Tuliszków 18-29 602
Szkudlarska Joanna Zielona Góra 40-49 632
Szkuta Jarek Bydgoszcz 30-39 -
Szmidt Karol Biskupie 30-39 835
Szmit Anna Sarny Wielkie 18-29 808
Szpała Jakub Żagań 18-29 715
Szpila Maciej Gdańsk 18-29 637
Sztandur Mateusz Rzeszów 18-29 611
Szyczewska Ewa Bydgoszcz 40-49 850
Szymańska Ania Wałbrzych 30-39 -
Szymczak Miroslaw Warszawa 40-49 886
Ścigalski Marcin Niepołomice 40-49 904
Śleziak Tomasz Opole 30-39 825
Śliwa Jerzy Kudowa-Zdrój 50-59 749
Śliwa Michał Kudowa-Zdrój 30-39 736
Śmiechowski Michał Wrocław 30-39 868
Świerczyński Michał Łódź 30-39 -
Taciak Sebastian Poznan 40-49 688
Tazbir Mariusz Głogów 30-39 -
Telszewski Gniewomir Wronki 30-39 705
Tenerowicz Ewelina Świdnica 30-39 -
Tomaszewska Anna Poznań 18-29 786
Tomaszewski Piotr Poznań 30-39 667
Tregub Igor Wroclaw 18-29 609
Turosz Zbigniew Leżajsk 50-59 820
Turzańska Iwona Wrocław 18-29 811
Tutko Paweł Polkowice 40-49 724
Twardosz Maja Ruda Śląska 40-49 653
Tychowicz Robert Żary 40-49 717
Tyś Radek Nowa Ruda 30-39 857
Urlicki Lech Nowa Sól 60-… 699
Wajtryt Krzysztof Warszawa 40-49 806
Wasikowski Tomasz Mierzyn 40-49 617
Wąsowicz Artur Szczytna 18-29 818
Wcisło Tomasz Wrocław 30-39 742
Weiss Alan Wrocław 30-39 760
Wiciak Katarzyna Poznań 18-29 614
Wiesiołek Paweł Katowice 30-39 -
Więcław Paweł Kraków 18-29 815
Wilgat Adam Ząbki 40-49 -
Wilk Izabela Czeladź 40-49 700
Winiarczyk Krzysztof Świebodzice 30-39 753
Wiśniewski Jacek Nowa Ruda 40-49 645
Witak Wioletta Warszawa 40-49 790
Witwicki Paweł Kamienna Góra 40-49 770
Wojak Maliwna Wrocław 30-39 -
Wojciechowski Wojtek Gliwice 40-49 -
Wojdałowicz Ewa Szczecin 30-39 692
Wożny Rafał Brodnica Śremska 40-49 898
Wróbel Andrzej Siemianowice Śląskie 30-39 706
Wybranowski Sylwester Warszawa 30-39 677
Zabłocka Magdalena Poznań 30-39 819
Zabłocki Wojciech Poznań 30-39 675
Zagożdżon Piotr Bydgoszcz 40-49 -
Zając Bartosz Struga 18-29 899
Zapłata Monika Kamień Pomorski 30-39 720
Zarudzki Łukasz Gliwice 40-49 871
Zaucha Marta 57-300 30-39 -
Zawojak Aleksander Wałbrzych 18-29 743
Zerzut Jarosław Szczecin 40-49 683
Ziatyk Bartek Poznań 30-39 807
Zieliński Łukasz Kotla 30-39 -
Zimny Tomasz Szczecin 60-… 887
Zubowski Piotr Warszawa 40-49 -
Zwydak Anna Kiełczów 18-29 768
Zych Herbert Łódź 40-49 880
Żmuda Roksana Jaworzno 18-29 -
Żołnierowicz Joanna Ząbki 30-39 691
Żukiewicz Piotr Lubin 40-49 792
Żytnik Magdalena Żary 18-29 714
Żytnik Piotr Żary 40-49 716
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon