Garmin Ultra Kids Radków 2017 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bendig Alicja Siechnice 1-7 1239
Bendig Dawid Siechnice 1-7 1238
Bernadzikowski Hugo Wrocław 1-7 1235
Bernadzikowski Maksym Wrocław 1-7 1234
Biernacka Joanna Duszniki-Zdrój 1-7 1279
Budych Gniewko Wronki 1-7 1223
Burak Miłosz Środa Śląska 1-7 1210
Chrząszcz Helena Lubin 1-7 1248
Ciechorska Gabrysia Dachowa 1-7 1267
Dereń Adam Szalejów Górny 1-7 1222
Dereń Alicja Szalejów Górny 1-7 1221
Dłubała Matylda Szklary Górne 1-7 1201
Dołasiński Franek Chocianów 1-7 1260
Dołasiński Kacper Chocianów 1-7 1259
Durkowski Jakub Oborniki Śląskie 1-7 1230
Dziuba Tymoteusz Mikołów 1-7 1227
Feder Lena Żyrardów 1-7 1261
Fedorowicz Dominik Brzeg 1-7 1274
Fornal Oliwia Nowa Ruda 1-7 1255
Fornal Zosia Radków 1-7 1256
Furman Filip Katowice 1-7 1212
Gałka Franciszek Jasień 1-7 1218
Gancarski Sebastian Radków 1-7 1278
Garczyk Nadia Koziegłowy 1-7 1224
Garczyk Pola Koziegłowy 1-7 1225
Gąsiorek Jan Mysłowice 1-7 1202
Głodek Zuzanna Oleśnica 1-7 1276
Grabka Melania Laszczki 1-7 1262
Grycman Zosia Smardze 1-7 1228
Jachimecka Aleksandra Głogów 1-7 1217
Jachym Julian Świebodzice 1-7 1251
Józefów Filip Ścinawka Średnia 1-7 1272
Karamon Matylda Opole 1-7 1246
Kiełbiński Jan Konstancin 1-7 1273
Kołtowski Grześ Skórzewo 1-7 1253
Kołtowski Jaś Skórzewo 1-7 1252
Kopacki Hubert Wałbrzych 1-7 1211
Kostka Kaja Wrocław 1-7 1268
Kuster Justyna Radków 1-7 -
Kuster Justyna Radkow 1-7 -
Kwaśniewski Leon Nieznane 1-7 1271
Landyszkowski Wojciech Leszno 1-7 1263
Łaptuch Weronika Radków 1-7 1220
Łaptuch Wojciech Radków 1-7 1216
Markiewicz Igor Środa Śląska 1-7 1226
Maślanka Bartosz Radków 1-7 1233
Maślanka Kacper Radków 1-7 1232
Milewski Bruno Wrocław 1-7 1219
Mońka Filip Wieruszów 1-7 1229
Mostkowski Oskar Polkowice 1-7 1206
Mulka Kacper Radków 1-7 1277
Nicpoń Małgorzata Piła 1-7 1203
Nowak Stanisław Lewin Brzeski 1-7 1213
Nowak Zuzanna Lewin Brzeski 1-7 1214
Olejniczak Adam Leszno 1-7 1269
Olejnik Franciszek Droszków 1-7 1245
Olejnik Jan Droszków 1-7 1244
Orecki Wojciech Szczecin 1-7 1247
Orwat Marianna Wolsztyn 1-7 1254
Pastuszka Gabriela Legnica 1-7 1207
Pawluk Karol Warszawa 1-7 1236
Pawluk Laura Warszawa 1-7 1237
Pawłowski Wojciech Bełchatów 1-7 -
Prokuska Julia Ludwikowice Kłodzkie 1-7 1257
Rogus Michał Polanica Zdrój 1-7 1264
Salamon Aleksander Radków 1-7 1215
Skołżyński Adam Legnica 1-7 1209
Służenko Wiktor Głogów 1-7 1231
Sobański Adam Tarnowo Podgórne 1-7 1242
Sobański Artur Tarnowo Podgórne 1-7 1243
Sotnykov Hordii Zielona Góra 1-7 1208
Sowa Dawid Lipinki Łuż. 1-7 1270
Tonder Matylda Poznań 1-7 1258
Tyś Wiktor Nowa Ruda 1-7 1240
Wierzbicka Liwia Wrocław 1-7 1275
Wilk Zuzanna Czeladz 1-7 1205
Witkowski Tomasz Żary 1-7 -
Wojcieszek Aleksandra Kostrzyn 1-7 1241
Wybranowska Gabrysia Warszawa 1-7 1249
Wybranowski Jaś Warszawa 1-7 1250
Zieliński Kornel Kotla 1-7 -
Żołnierowicz Gustaw Ząbki 1-7 1266
Żołnierowicz Pola Ząbki 1-7 1265
Żuberek Agnieszka Wrocław 1-7 1204
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon