10K Run Series Olsztyn 2017 - results

2017-05-14 09:00 www.triathlonseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 907 Ilski Piotr AZS UWM Olsztyn/Najmowicz Triathlon M20 1 1 00:34:12
2 935 Malich Dariusz AKM OLIMP OLSZTYN M40 1 2 00:34:33 00:00:21
3 780 Sulewski Krzysztof BSB BARCZEWO BIEGA Barczewo biega M30 1 3 00:35:48 00:01:36
4 941 Menziński Przemek BSB BARCZEWO BIEGA SPORTOWYSKLEP.PL M30 2 4 00:36:51 00:02:39
5 782 Drożdż Mariusz UrWis Olsztyn M40 2 5 00:36:55 00:02:43
6 807 Szostawicki Michał M40 3 6 00:39:17 00:05:05
7 917 Żywek Maciej tripower.pl M40 4 7 00:39:28 00:05:16
8 925 Stefański Krystian KS KANAŁEK M30 3 8 00:39:40 00:05:28
9 817 Wydarty Emil elkapitano.pl M30 4 9 00:39:41 00:05:29
10 838 Szewczyk Rafał URWIS OLSZTYN M40 5 10 00:40:04 00:05:52
11 948 Sadowski Marcin Ornowo Team Kurza Łapa, Leniwa Pszczoła M40 6 11 00:40:25 00:06:13
12 563 Komierowski Lukasz M30 5 12 00:40:39 00:06:27
13 775 Czajkowski Piotr BCT Gdynia/AGROLOK SPORT TEAM M20 2 13 00:40:43 00:06:31
14 823 Szot Andrzej Fundacja Paczka (U)śmiechu M30 6 14 00:41:30 00:07:18
15 816 Śmieszny Marcin M30 7 15 00:41:32 00:07:20
16 862 Kulesza Bogusław AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M50 1 16 00:42:04 00:07:52
17 778 Dembowski Jacek M20 3 17 00:42:06 00:07:54
18 854 Witkowski Mariusz Akademia Biegania Grudziądz M40 7 18 00:42:07 00:07:55
19 902 Otta Andrzej M40 8 19 00:42:30 00:08:18
20 868 Sudzińska Mariola K40 1 1 00:42:38 00:08:26
21 927 Milewicz Grzegorz AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com M30 8 20 00:42:40 00:08:28
22 835 Kowalski Grzegorz 42w42 M40 9 21 00:42:48 00:08:36
23 883 Decyk Maciej Team Kopeć M40 10 22 00:43:06 00:08:54
24 918 Trudnowski Maciej Grupa Wodna M40 11 23 00:43:19 00:09:07
25 936 Dublanka Dawid M40 12 24 00:43:25 00:09:13
26 833 Bielenica Beata K30 1 2 00:43:28 00:09:16
27 881 Łaguna Andrzej Allianz Running Team M50 2 25 00:43:30 00:09:18
28 819 Kosowski Janusz AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M60 1 26 00:43:34 00:09:22
29 914 Dębowski Marcin IKS ATAK Elbląg M40 13 27 00:43:38 00:09:26
30 920 Jabłoński Krzysztof M40 14 28 00:43:57 00:09:45
31 829 Lisek Marcin Nidzica Biega M30 9 29 00:44:15 00:10:03
32 947 Wolff Marcin M40 15 30 00:44:18 00:10:06
33 814 Mounier Frederic AKM OLIMP OLSZTYN/sklepbiegowy.com M40 16 31 00:44:24 00:10:12
34 905 Sierzputowski Mariusz M50 3 32 00:44:40 00:10:28
35 886 Lankowska-Klemt Agnieszka UrWis biega Olsztyn K30 2 3 00:44:46 00:10:34
36 890 Paszko Mieczysław M40 17 33 00:44:53 00:10:41
37 857 Kołecki Michał Tri NEGU / IŁAWA BIEGA M20 4 34 00:45:01 00:10:49
38 916 Biernat Arkadiusz M40 18 35 00:45:03 00:10:51
39 900 Boniecki Paweł AIRBIKE ARMEXIM DEVELOPMENT TRI TEAM M40 19 36 00:45:12 00:11:00
40 939 Bronowicki Andrzej M50 4 37 00:45:32 00:11:20
41 931 Zdort Paweł M40 20 38 00:45:37 00:11:25
42 786 Turowski Rafał M30 10 39 00:45:43 00:11:31
43 813 Tanajewski Adam [email protected] M50 5 40 00:46:06 00:11:54
44 880 Kędzia Milena K20 1 4 00:46:15 00:12:03
45 801 Wejknis Adam AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M40 21 41 00:46:30 00:12:18
46 899 Bryl Mirosław 15 GBZ (BARTOSZYCE) M40 22 42 00:46:38 00:12:26
47 922 Kuczkowski Ryszard M50 6 43 00:46:47 00:12:35
48 893 Fydrych Maciej Nidzica Biega M30 11 44 00:47:01 00:12:49
49 832 Panikowski Tomasz Team Kopeć M30 12 45 00:47:14 00:13:02
50 805 Szut Jarosław M40 23 46 00:47:48 00:13:36
51 942 Stępski Jarosław M30 13 47 00:47:49 00:13:37
52 842 Polak Michalina K20 2 5 00:47:49 00:13:37
53 876 Gawryś Kasia Pszczółkowski Team K30 3 6 00:47:54 00:13:42
54 803 Zarin Roman Winter Meerkat M30 14 48 00:48:00 00:13:48
55 812 Najdzion Robert AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M40 24 49 00:48:11 00:13:59
56 837 Zielińska Magdalena Team Kopeć K30 4 7 00:48:11 00:13:59
57 892 Achramowicz Adam M40 25 50 00:48:31 00:14:19
58 815 Bojarska Anna K30 5 8 00:48:38 00:14:26
59 800 Dąbrowski Robert M30 15 51 00:48:52 00:14:40
60 921 Zieliński Przemysław Team Jana M40 26 52 00:49:02 00:14:50
61 861 Ośko Adam M30 16 53 00:49:05 00:14:53
62 873 Gałgowski Bartłomiej M30 17 54 00:49:08 00:14:56
63 852 Wodniak Sebastian M30 18 55 00:49:14 00:15:02
64 897 Ruchlewicz Natalia K20 3 9 00:49:20 00:15:08
65 909 Waśniewski Dawid #autowpierdolteam http://kreujemy.com.pl/ M30 19 56 00:49:22 00:15:10
66 871 Decyk Leszek Team Kopeć M60 2 57 00:49:27 00:15:15
67 904 Lisowski Przemysław Tri NEGU M40 27 58 00:49:29 00:15:17
68 933 Zabłotna Natalia K20 4 10 00:49:32 00:15:20
69 867 Gerlich Ryszard M30 20 59 00:49:36 00:15:24
70 929 Ratajczak Leszek EL-TRONIC M40 28 60 00:49:43 00:15:31
71 784 Rogulska-Słomińska Agnieszka AGIZ team K30 6 11 00:49:51 00:15:39
72 844 Gajewska Monika Pszczółkowski Team K20 5 12 00:50:00 00:15:48
73 903 Parkasiewicz Tomasz M40 29 61 00:50:03 00:15:51
74 934 Kołatka Anna SSP ORKA Iława K16 1 13 00:50:14 00:16:02
75 827 Skuza Dorota K20 6 14 00:50:41 00:16:29
76 910 Pastwa Adrian M30 21 62 00:50:43 00:16:31
77 847 Kwiatek Małgorzata K30 7 15 00:50:45 00:16:33
78 878 Jakubowska Klaudia Pszczółkowski Team K20 7 16 00:50:49 00:16:37
79 804 Szczepaniak Piotr S.S Drużyna Wilka M40 30 63 00:51:17 00:17:05
80 831 Podlewska Anna K30 8 17 00:51:20 00:17:08
81 906 Majewski Marek M50 7 64 00:51:33 00:17:21
82 932 Chmielewska Agnieszka K30 9 18 00:51:40 00:17:28
83 888 Bardziński Bartosz M40 31 65 00:51:54 00:17:42
84 840 Stempiński Paweł M40 32 66 00:51:55 00:17:43
85 870 Chmarycz Andrzej M40 33 67 00:51:57 00:17:45
86 938 Szubzda Maciej M40 34 68 00:51:57 00:17:45
87 924 Jankowski Grzegorz M50 8 69 00:52:05 00:17:53
88 834 Kopyść Jarosław Pszczółkowski Team M40 35 70 00:52:10 00:17:58
89 811 Dikunow Błażej wkurw_team M20 5 71 00:52:31 00:18:19
90 863 Kulesza Małgorzata AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 4FunEvents.pl K50 1 19 00:52:36 00:18:24
91 869 Mielczarek Alicja Nidzica Biega K30 10 20 00:52:44 00:18:32
92 866 Kwaśniewski Benedykt M60 3 72 00:52:53 00:18:41
93 926 Targońska-Kołodko Sylwia Nadaktywni K30 11 21 00:53:08 00:18:56
94 911 Gasior Pawel Rozbiegany susz M30 22 73 00:53:12 00:19:00
95 908 Weiss Samanta K20 8 22 00:53:22 00:19:10
96 821 Andruszkiewicz Bogdan AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M60 4 74 00:53:25 00:19:13
97 865 Andruszkiewicz Anna BBL Olsztyn K60 1 23 00:53:28 00:19:16
98 928 Dudek Sylwia K16 2 24 00:53:50 00:19:38
99 777 Kościesza Robert Tri NEGU M40 36 75 00:54:01 00:19:49
100 874 Wożniak Renata K40 2 25 00:54:22 00:20:10
101 561 Józwik Leszek BEKO Beko M40 37 76 00:54:23 00:20:11
102 940 Gawarkiewicz Paweł M20 6 77 00:54:35 00:20:23
103 860 Puczel Piotr M30 23 78 00:54:40 00:20:28
104 859 Kutnicka Emilia Akademia kolarstwa Olsztyn K50 2 26 00:54:47 00:20:35
105 877 Brzozowski Mateusz M30 24 79 00:54:54 00:20:42
106 822 Kieżun Grzegorz M30 25 80 00:54:56 00:20:44
107 843 Łańko Dariusz M30 26 81 00:54:56 00:20:44
108 830 Banach Andrzej Pisz-Olsztyn M20 7 82 00:55:04 00:20:52
109 943 Kamienski Maciej Tomis M30 27 83 00:55:08 00:20:56
110 850 Wiśniewska Marta K30 12 27 00:55:24 00:21:12
111 839 Kolaj Hanna K30 13 28 00:55:43 00:21:31
112 799 Starostka Mariusz - wybierz kategorię - M30 28 84 00:55:55 00:21:43
113 849 Wolski Paweł M40 38 85 00:55:57 00:21:45
114 828 Kowalczyk Andzej S S Drużyna Wilka M50 9 86 00:56:13 00:22:01
115 879 Moskalik Piotr M40 39 87 00:56:39 00:22:27
116 820 Grams Paulina K20 9 29 00:56:45 00:22:33
117 944 Derecka Edyta K40 3 30 00:56:48 00:22:36
118 891 Markowska Małgorzata K30 14 31 00:56:50 00:22:38
119 783 Kubiak-Piotrowska Iwona Runners Team Kętrzyn K40 4 32 00:56:54 00:22:42
120 889 Piotrowski Dariusz NKS Aby Dobiec M40 40 88 00:56:58 00:22:46
121 946 Stępień Marzena K40 5 33 00:57:03 00:22:51
122 882 Nikolajuk Robert N1K0 M30 29 89 00:57:13 00:23:01
123 825 Wymysłowski Michał M30 30 90 00:57:18 00:23:06
124 949 Sikorska Agnieszka K30 15 34 00:57:29 00:23:17
125 785 Groszewski Kamil M16 1 91 00:57:34 00:23:22
126 915 Mikielski Paweł M30 31 92 00:57:38 00:23:26
127 894 Niedźwiedź Marta Playschool Marta Niedźwiedź K40 6 35 00:58:02 00:23:50
128 781 Szkopek Karolina K30 16 36 00:58:21 00:24:09
129 912 Łojewski Andrzej M40 41 93 00:58:25 00:24:13
130 562 Nawrot Dariusz 3 Waters Triathlon Team M40 42 94 00:59:24 00:25:12
131 930 Walkiewicz Joanna K30 17 37 00:59:29 00:25:17
132 937 Sieniawska Karolina K30 18 38 00:59:39 00:25:27
133 919 Statucka Magdalena K30 19 39 01:00:26 00:26:14
134 851 Sławska Aneta K20 10 40 01:00:45 00:26:33
135 950 Sikorski Bartłomiej M60 5 95 01:01:27 00:27:15
136 809 Grzegorzewska Katarzyna K30 20 41 01:01:27 00:27:15
137 872 Awiżeń Alina K30 21 42 01:01:40 00:27:28
138 945 Stawecka Justyna Drużyna Szpiku K30 22 43 01:02:37 00:28:25
139 853 Fetliński Grzegorz M30 32 96 01:02:48 00:28:36
140 855 Turczyński Mariusz M40 43 97 01:02:52 00:28:40
141 858 Taraszkiewicz Maria MTB Suwałki K20 11 44 01:02:53 00:28:41
142 898 Trochimowicz Artur AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO TROHIM TEAM GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO M50 10 98 01:03:46 00:29:34
143 864 Smolaga Joanna K40 7 45 01:05:38 00:31:26
144 884 Gajewska Barbara "GAJÓWKA" GAJÓWKA K50 3 46 01:06:02 00:31:50
145 885 Gajewski Jerzy-Piotr "GAJÓWKA" M50 11 99 01:06:02 00:31:50
146 841 Błach Piotr Big Bulls Kowalewo Pomorskie M20 8 100 01:06:18 00:32:06
147 836 Salach Małgorzata Big Bulls Kowalewo Pomorskie K30 23 47 01:06:18 00:32:06
148 923 Witkiewicz Paweł M30 33 101 01:06:49 00:32:37
149 818 Szymanowicz Joanna K30 24 48 01:06:59 00:32:47
150 913 Szwajorek Paweł M30 34 102 01:07:34 00:33:22
151 887 Graużul Krzysztof M50 12 103 01:07:38 00:33:26
152 808 Woźniak Marta Personal Running Team Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers K30 25 49 01:08:51 00:34:39
153 896 Skowronek Lidia K30 26 50 01:12:00 00:37:48
154 810 Warmińska-Hinz Liwia K30 27 51 01:13:14 00:39:02
155 802 Kalugina Margarita K20 12 52 01:15:47 00:41:35
156 776 Rozumowicz Patrycja K30 28 53 01:15:57 00:41:45
157 779 Rozumowicz Igor M30 35 104 01:15:59 00:41:47
158 806 Durkiewicz Aleksander M40 DNS
159 845 Górna Monika K30 DNS
160 895 Hermann Tomasz Klub Wysokogórski Olsztyn Meblolux.com M30 DNS
161 848 Konstanty-Polaczuk Katarzyna K40 DNS
162 901 Matura Grzegorz M30 DNS
163 856 Mickiewicz Dorota K30 DNS
164 824 Neumann Artur AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M30 DNS
165 826 Pasierb Alicja K30 DNS
166 875 Warnicka Ewa - K30 DNS
167 846 Wiśniewski Tomasz M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon