SwimRun Wióry - dystans 32,6km zespołowo (4,6km swim / 28km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 32,6km

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Bartnik Tomasz (Tomasz Bartnik, Marcin Jędrzjczak) Poznań - - #zawszewpałę
Białkowski Albert (Konrad Niewiem) Warszawa - - TRIpower.pl
Chrobot Radek (Adam Ogłoblin) 57 - 19 drużyna tvn
Garlewicz Joanna (Bartłomiej Czyż) Kraków - 13 goswimrun.pl team
Jarmołowicz Artur (Filip Zając) Daleszyce - - Jarmołowicz Team / TRI Scyzory CK
Kowalski Tomasz (Charlotte Kristensen) Koszalin - 8 Warsaw International Triathlon Club
Lewandowski Marcin (Wąsik Marcin) Kraków - - Happy Tri Friends Wąsik Team
Łuczak Bartosz (Michał Olesiejuk) Sandomierz - - TSA Sandomierz / ACD Jardim da Serra
Mazurkiewicz Maciej (Michał Boroń) Kielce - 6 Ck Scyzory TRI / MEDITRANS
Nevretdinov Marat (Michal Wojciechowski) Warszawa - 9 TKKF Non Iron
Piwowarski Paweł (Michał Baranowski) Warszawa - - LABOSPORT Team / bikservice.com.pl
Sakuta Tomasz (Ptak, Wojtek) Wrocław - 11 TMTeam
Siwirski Robert (Szefer Piotr) Warszawa - 18 WARSAW MASTERS TEAM / WTT
Smoleń Tomasz (Ernest Wojtowicz) Kobierzyce - 17 TMTEAM
Szymczak Marek (Sosnowska Dominika) Żyrardów - 7 RUNICORN Team
Tempski Patryk (Łukasz Szyszka) Bydgoszcz - 20 Drużyna TVN
Visentin Eric (Samuel Verheyden) Wrocław - 12 The V Team
Wacowski Karol (Tylman Igor) Tychy - 14 Warsaw Masters Team
Wostal Aleksander (Jacek Stadnik) Szprotawa - 15 GVT
Wydarty Emil (Maciej Żywek) Gdańsk - 10 elkapitano.pl

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Bartnik Tomasz (Tomasz Bartnik, Marcin Jędrzjczak) Poznań - - #zawszewpałę
Białkowski Albert (Konrad Niewiem) Warszawa - - TRIpower.pl
Chrobot Radek (Adam Ogłoblin) 57 - 19 drużyna tvn
Garlewicz Joanna (Bartłomiej Czyż) Kraków - 13 goswimrun.pl team
Jarmołowicz Artur (Filip Zając) Daleszyce - - Jarmołowicz Team / TRI Scyzory CK
Kowalski Tomasz (Charlotte Kristensen) Koszalin - 8 Warsaw International Triathlon Club
Lewandowski Marcin (Wąsik Marcin) Kraków - - Happy Tri Friends Wąsik Team
Łuczak Bartosz (Michał Olesiejuk) Sandomierz - - TSA Sandomierz / ACD Jardim da Serra
Mazurkiewicz Maciej (Michał Boroń) Kielce - 6 Ck Scyzory TRI / MEDITRANS
Nevretdinov Marat (Michal Wojciechowski) Warszawa - 9 TKKF Non Iron
Piwowarski Paweł (Michał Baranowski) Warszawa - - LABOSPORT Team / bikservice.com.pl
Sakuta Tomasz (Ptak, Wojtek) Wrocław - 11 TMTeam
Siwirski Robert (Szefer Piotr) Warszawa - 18 WARSAW MASTERS TEAM / WTT
Smoleń Tomasz (Ernest Wojtowicz) Kobierzyce - 17 TMTEAM
Szymczak Marek (Sosnowska Dominika) Żyrardów - 7 RUNICORN Team
Tempski Patryk (Łukasz Szyszka) Bydgoszcz - 20 Drużyna TVN
Visentin Eric (Samuel Verheyden) Wrocław - 12 The V Team
Wacowski Karol (Tylman Igor) Tychy - 14 Warsaw Masters Team
Wostal Aleksander (Jacek Stadnik) Szprotawa - 15 GVT
Wydarty Emil (Maciej Żywek) Gdańsk - 10 elkapitano.pl
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon