SwimRun Wióry - dystans 10km zespołowo (2km swim / 8km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 10km

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Białkowski Albert (Julita Kotecka Nerek) Warszawa - 67 TRIpower.pl
Biankowski Piotr (Zuzanna Gasiewska) Rumia - 69 Blue Power Team
Błaszczyk Mateusz (Brzóska Jakub) Oblęgorek - 64 TS Akwedukt Kielce
Dukała Marcin (Wojciech Zatorski) Warszawa - 66 WARSAW MASTERS TEAM
Frączek Marcin (Andrzej Rabsztyn) Wrocław - 65 Triathlon Mietków Team
Kacperski Olaf (Adam Lejman) Warszawa - 59
Kamiński Artur James (Norbert Kubacz) Józefów - 54 Kingrunner Ultra
Kozysa Maciej (Jędrzej Szalacha) Warszawa - 58 WARSAW MASTERS TEAM
Kujawa Sylwia (Michał Grochowicz) Warszawa - 62
Marciniec Damian (Andrzej Nowacki) Wieliczka - 57 Nie Zawsze Normalni
Nykowski Jędrek (Magdalena Rychard) Warszawa - 52
Otto Marta (Marcin Zięba) Grodzisk Mazowiecki - 68 Kuźnia Triathlonu
Popławski Robert (Klimczak Marcin) Łowicz - 63 Burcak Team
Sakura Tristan (Zofia Michalska) Warszawa - 56 WITC
Smoleń Dagmara (Małgorzata Rogowska) Kobierzyce - 60 Triathlon Mietków Team
Stajniak Michał (Stajniak Filip) Warszawa - 51 Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako
Szymborski Jacek (Tomasz Gałecki) Czachówek/Łomianki - 53 One Kozie Death Team
Śliwiński Jacek (Edyta Korczak, Jacek Śliwiński) Tczew - 61 NU Complements goswimrun.pl
Wieczorek Jacek (Barwiński Piotr) Warszawa - 55 Kuźnia Triathlonu

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Białkowski Albert (Julita Kotecka Nerek) Warszawa - 67 TRIpower.pl
Biankowski Piotr (Zuzanna Gasiewska) Rumia - 69 Blue Power Team
Błaszczyk Mateusz (Brzóska Jakub) Oblęgorek - 64 TS Akwedukt Kielce
Dukała Marcin (Wojciech Zatorski) Warszawa - 66 WARSAW MASTERS TEAM
Frączek Marcin (Andrzej Rabsztyn) Wrocław - 65 Triathlon Mietków Team
Kacperski Olaf (Adam Lejman) Warszawa - 59
Kamiński Artur James (Norbert Kubacz) Józefów - 54 Kingrunner Ultra
Kozysa Maciej (Jędrzej Szalacha) Warszawa - 58 WARSAW MASTERS TEAM
Kujawa Sylwia (Michał Grochowicz) Warszawa - 62
Marciniec Damian (Andrzej Nowacki) Wieliczka - 57 Nie Zawsze Normalni
Nykowski Jędrek (Magdalena Rychard) Warszawa - 52
Otto Marta (Marcin Zięba) Grodzisk Mazowiecki - 68 Kuźnia Triathlonu
Popławski Robert (Klimczak Marcin) Łowicz - 63 Burcak Team
Sakura Tristan (Zofia Michalska) Warszawa - 56 WITC
Smoleń Dagmara (Małgorzata Rogowska) Kobierzyce - 60 Triathlon Mietków Team
Stajniak Michał (Stajniak Filip) Warszawa - 51 Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako
Szymborski Jacek (Tomasz Gałecki) Czachówek/Łomianki - 53 One Kozie Death Team
Śliwiński Jacek (Edyta Korczak, Jacek Śliwiński) Tczew - 61 NU Complements goswimrun.pl
Wieczorek Jacek (Barwiński Piotr) Warszawa - 55 Kuźnia Triathlonu
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon