Garmin Triminator Radków 2018 - DZIEŃ SĄDU (dystans 1/2 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Gawlik Piotr (Kupczak Mariusz, Rogala Jacek) Wrocław 40-49 102
Jajuga Arkadiusz (Dawid Jajuga,Tomasz Szulczewski) Zdzieszowice 40-49 87
Kowalski Aleksander (Hanna Kęsy-Kowalska, Jarosław Cięciel) Szczawno-Zdrój 50-59 103
Kuźma Pauina (Beata Kuźma - Rassek, Rafał Rassek) Zabrze 18-29 101
Postulka Adam (Sosnowski Michał, Sosnowski Rafał) Chorzów 50-59 104
Walaszczyk Maciej (Ireneusz Ścięgaj, Tomasz Ptasiński) Wieliszzew 40-49 85

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-49 27
Augustynowicz Andrzej Kunice 40-49 98
Baj Jarosław Marcinkowice 30-39 93
Bartolik Piotr Warszawa 40-49 58
Bartoszewski Grzegorz Długołęka 40-49 88
Bąk Paweł Mierzyn 40-49 34
Bedła Grzegorz Miedżno 40-49 4
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 49
Buczek Bartłomiej Skwierzyna 30-39 42
Bytner Tomasz Zalesie Górne 40-49 61
Čamek Petr Litovel 40-49 56
Cynk Kamil Krakow 18-29 -
Cywiński Paweł Łódź 40-49 18
Czajkowski Krzysztof Koło 40-49 -
Czeladzka Justyna Olkusz 18-29 89
Dabulis Jarosław Warszawa 40-49 17
Dajczer Rafał Warszawa 40-49 14
Desselberger Andrzej Włocławek 40-49 12
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 16
Dobrowolski Piotr Bystrzyca 50-59 30
Dominikowski Krzysztof Świdnica 30-39 19
Dunaj Paweł Radków 30-39 94
Dybol Dawid Ostrów Wielkopolski 30-39 72
Fudała Wojciech Warszawa 30-39 57
Furman Tomasz Warszawa 50-59 78
Gawlik Piotr (Kupczak Mariusz, Rogala Jacek) Wrocław 40-49 102
Gniot Katarzyna Zdzieszowice 30-39 6
Goławski Krzysztof Wrocław 30-39 41
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-49 20
Góralczyk Marcin Wysokie Mazowieckie 18-29 23
Górski Marcin Warszawa 30-39 67
Górski Mateusz Warszawa 18-29 74
Grzegorzewski Filip Warszawa 40-49 45
Ignatowska Justyna Wrocław 30-39 -
Jajuga Arkadiusz (Dawid Jajuga,Tomasz Szulczewski) Zdzieszowice 40-49 87
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 96
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 55
Jaworski Maciej Warszawa 40-49 25
Jilek David Zabreh 30-39 99
Juszczyński Robert Wrocław 18-29 22
Kaucka Alicja Bielawa 30-39 35
Kimmer Jakub Zelów 30-39 77
Kluza Dawid Gniazdów 18-29 8
Kocoń Marcin Tychy 30-39 9
Kołpaczyński Adam Wrocław 30-39 90
Konik Tomasz Śrem 30-39 -
Korczynski Radoslaw Strassen 40-49 46
Koronkiewicz Adam Wrocław 40-49 2
Kościański Adam Kościan 30-39 75
Kowalska Agnieszka Wejherowo 18-29 59
Kowalski Aleksander (Hanna Kęsy-Kowalska, Jarosław Cięciel) Szczawno-Zdrój 50-59 103
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 24
Krakowiak Michał Aleksandrów Łódzki 18-29 29
Krawenda Robert Płaza 18-29 54
Kurek Andrzej Warszawa 60-… 10
Kuźma Pauina (Beata Kuźma - Rassek, Rafał Rassek) Zabrze 18-29 101
Lassota Artur Będzin 40-49 -
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-49 26
Lewardowski Konrad Poznań 40-49 -
Liputa Grzegorz Bolesławiec 18-29 73
Łysuniec Marcin Wrocław 30-39 47
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 50-59 80
Marszałek Piotr Marklowice Górne 40-49 62
Martynowski Łukasz Opole 30-39 63
Michalewski Dariusz Gogolin 30-39 11
Michałowski Bartosz Kościan 30-39 70
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-49 -
Mika Tomasz Warszawa 30-39 -
Miś Waldemar Gdańsk 40-49 31
Młynarczyk Piotr Police 30-39 84
Musiał Tomek Bystrzyca Górna 18-29 48
Muszynski Marek Katowice 40-49 92
Nawrocki Tobiasz Tychy 30-39 15
Niżewski Paweł Inowrocław 30-39 60
Nowak Adam Lewin Brzeski 30-39 -
Olszewski Adam Gdynia 40-49 7
Oplatek Eduard Praha 40-49 86
Ostaszewski Maciej Pruszków 30-39 -
Pałka Krzysztof Żory 40-49 37
Pasek Tomasz Wieliczka 30-39 -
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pastuszek-Botor Agnieszka Wroclaw 30-39 -
Pazik Grzegorz Wieliszew 30-39 -
Peszt Marek Kraków 30-39 81
Pęcek Mariusz Tokarnia 30-39 79
Piegdoń Piotr Wrocław 30-39 91
Pietrzak Błażej Wrocław 30-39 40
Pilszek Adam Tychy 30-39 64
Pontus Robert Oleśnica 30-39 66
Postulka Adam (Sosnowski Michał, Sosnowski Rafał) Chorzów 50-59 104
Prokop Piotr Warszawa 30-39 -
Pyzio Piotr Marcinkowice 30-39 76
Rajca Michał Głuchołazy 18-29 1
Rakowski Tomasz Gdańsk 40-49 -
Rodriguez Estevez Jesus Wroclaw 30-39 68
Rosiak Mateusz Świdnica 18-29 -
Rozej Robert Toruń 40-49 21
Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków 40-49 -
Sajewicz Piotr Wroclaw 30-39 13
Sakowski Sebastian Wroclaw 30-39 83
Sam Verheyden Nysa 30-39 5
Sierociuk Adrian Kęszyca Leśna 18-29 39
Smoleń Jarek Mysłowice 40-49 95
Smoter Damian Wrocław 30-39 -
Sokół Marcin Wałbrzych 30-39 36
Sopotnicki Wojciech Kunice 40-49 38
Staranowicz Leszek Suwałki 30-39 65
Stec Mariusz Szczyrk 30-39 -
Stermach Irek Wrocław 50-59 69
Szlendak Łukasz Kowary 30-39 -
Szpiter Tomasz Złotoryja 40-49 53
Ślęczkowski Jacek Goczałków 40-49 -
Śródka Bartłomiej Trzebnica 30-39 44
Świątek Piotr Wałbrzych 40-49 52
Świtalski Mariusz Lewin Kłodzki 40-49 -
Tomaszewski Mikołaj Kościan 30-39 51
Tomicki Andrzej Skępe 30-39 -
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 50
Walaszczyk Maciej (Ireneusz Ścięgaj, Tomasz Ptasiński) Wieliszzew 40-49 85
Walerowski Benedykt Kraków 30-39 82
Wawrzyniak Marek Gdynia 40-49 3
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 40-49 71
Witek Sebastian Koszalin 40-49 97
Wojciechowski Adam Gdańsk 40-49 32
Wojciechowski Michal Zalesie Górne 30-39 -
Zając Krzysztof Dębno 30-39 28
Zegarski Arkadiusz Grójec 40-49 43
Zimerman Adrian Zdzieszowice 30-39 33
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon