Garmin Triminator Radków 2018 - I’ll BE BACK (dystans 1/4 Ironman) Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-49 231
Goliniewski Jakub (Jarosław Górecki, Tomasz Janusz) Częstochowa 18-29 237
Gorlowski Emil (Krzysztof Wankiewicz, Sławomir Matlęga) Świdnica 30-39 236
Góra Damian (Turów Tomasz, Mykytyszyn Maciej) Środa Śląska 30-39 243
Król Zbigniew (Kamil Król, Adam Król) Sławków 30-39 232
Wachowski Łukasz (Piotr Basiński, Grzegorz Radwański) Wrocław 30-39 235
Wikierski Krzysztof (Piotr Dudziak, Lukasz Kasprowski) Krapkowice 30-39 234
Zerek Bogdan (Dariusz Szczepański, Magdalena Dobaj Zerek) Warszawa 40-49 233

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Grzegorz Mikołów 40-49 156
Atraszkiewicz Olga Gdańsk 40-49 175
Augustyn Paweł Wrocław 30-39 -
Badewicz Tomasz Krapkowice 30-39 126
Balandyk Jacek Wrocław 30-39 146
Bartochowski Łukasz Poznań 30-39 138
Bator Rafał Wrocław 30-39 184
Berezowski Tomasz Poznań 30-39 238
Bis Dawid Wrocław 30-39 150
Błażowski Paweł Jasło 40-49 220
Borkowski Pawel Polanica Zdroj 30-39 188
Borkowski Paweł Polanica Zdrój 30-39 -
Borowiak Mariusz Jary 40-49 -
Bógdoł Grzegorz Krakow 30-39 215
Buczko Michał Wrocław 30-39 105
Chyb Marcin Wałbrzych 40-49 135
Czeladzka Justyna Olkusz 18-29 -
Czerner Krzysztof Libertów 30-39 185
Daniel Krzysztof Warszawa 30-39 142
Derek Maciej Polkowice 18-29 208
Duda Tomasz Śliwice 50-59 -
Dziembowski Łukasz Radwanice 30-39 212
Dzitkowski Witold Gowarzewo 30-39 122
Felka Dariusz Gwoździce 18-29 200
Filak Slawomir Żory 40-49 113
Futoma Rafał Radków 30-39 117
Gałek Anna Jelenia Góra 30-39 181
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-49 231
Gieszczyk Tomasz Iwiny 30-39 -
Gluszyk Joanna Szczecin 40-49 128
Godlewski Krzysztof Żarów 30-39 242
Goliniewski Jakub (Jarosław Górecki, Tomasz Janusz) Częstochowa 18-29 237
Gorlowski Emil (Krzysztof Wankiewicz, Sławomir Matlęga) Świdnica 30-39 236
Góra Damian (Turów Tomasz, Mykytyszyn Maciej) Środa Śląska 30-39 243
Grundys Paweł Kamieniec Wrocławski 30-39 206
Grycman Łukasz Trzcinica 40-49 228
Idziaszek Klaudia Wrocław 18-29 196
Idziaszek Tomasz Łomianki 30-39 198
Iwaszko Piotr Dzierżoniów 30-39 193
Janiszewski Arkadiusz Środa Śląska 40-49 111
Janiszewski Sławomir Rawa Mazowiecka 40-49 -
Jankowski Robert Kłaj 18-29 -
Janus Jacek Żory 30-39 186
Januszko Krzysztof Świdnica 30-39 219
Jasiczek Radosław Swidnica 30-39 169
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 -
Jeka Piotr Chojnów 50-59 197
Karch Tomasz Świebodzice 30-39 152
Karkoszka Marcin Masanów 18-29 -
Karwat Roman Bieruń 50-59 217
Kasprzyk Marcin Wałbrzych 30-39 116
Kitlas Marcin Warszawa 30-39 187
Kogut Bartłomiej Oława 30-39 144
Kołodziej Ziemowit Katowice 40-49 178
Komejko Dariusz Wysoka 40-49 131
Konarski Marcin Nysa 40-49 213
Korczyńska Agata Poznań 30-39 155
Kosicki Bartłomiej Wrocław 30-39 157
Kowalski Edmund Rybno 40-49 132
Kratz Daniel Wien 18-29 241
Krawczyk Mateusz Ostrów Wielkopolski 30-39 214
Król Zbigniew (Kamil Król, Adam Król) Sławków 30-39 232
Królicki Maciej Biskupiec 30-39 120
Krupowicz Marcin Warszawa 50-59 145
Krygier Rafał Żychlin 40-49 -
Krzyżański Dariusz Łódź 40-49 191
Księżarek Łukasz Wrocław 30-39 177
Kubiczek Grzegorz Wrocław 30-39 207
Kulbicki Piotr Wrocław 30-39 127
Kuropatwiński Andrzej Gdańsk 30-39 124
Kurzydło Adam Legnica 50-59 -
Laczny Maciej Dobrzykowice 30-39 173
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 159
Launer Tomasz Wrocław 40-49 -
Lech Marcin Wrocław 30-39 163
Lesiecka Justyna Szczecin 30-39 174
Lewczak Dariusz Lewin Brzeski 50-59 143
Lichacz Anna Smolec 30-39 107
Lichacz Miłosz Smolec 30-39 110
Lipiński Marcin Komorniki 40-49 140
Lizura Sławomir Biskupice 30-39 162
Lubicki Wojciech Zabrze 50-59 106
Łaźniowski Dawid Kudowa Zdrój 30-39 183
Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie 50-59 108
Maciantowicz Wojciech Wrocław 40-49 -
Maciejowska - Bączek Katarzyna Międzyrzecze Górne 40-49 201
Majchrzak Olga Wrocław 30-39 160
Majka Michał Elbląg 40-49 223
Maniak Adam Miłoszyce 30-39 224
Markowski Marek Lubin 40-49 147
Martyniec Daniel Oleśnica 18-29 179
Matusiewicz Slawomir Poznań 30-39 180
Messyasz Krzysztof Oława 30-39 170
Michalewski Mateusz Olszowice 40-49 115
Michalik Michał Poznań 40-49 139
Nawracaj Michał Jawor 30-39 194
Niewiejski Nikodem Ostrzeszów 18-29 225
Okoń Michał Julianów 30-39 168
Olejnik Piotr Wrocław 30-39 -
Olszewska Karina Gdynia 40-49 118
Orłowski Kamil Wrocław 30-39 218
Ostrowska-Badura Anna Bezrzecze 30-39 134
Owczarek Krzysztof Częstochowa 18-29 153
Paliś Ewelina Kraków 18-29 133
Paszek Przemysław Tychy 30-39 205
Pejsek David Jaromer 30-39 230
Pejsek David Jaromer 30-39 -
Pikul Piotr Warszawa 30-39 112
Piróg Marek Wrocław 30-39 -
Plawiak Anna Wrocław 30-39 141
Płaza Artur Wrocław 30-39 190
Podleśny Tomasz Szczecin 40-49 189
Polewski Wojciech Wałbrzych 40-49 176
Przymusiński Filip Poznań 30-39 221
Radecki Maciej Wrocław 30-39 114
Rekowski Norbert Legnica 30-39 222
Rojek Robert Tychy 40-49 239
Rojek Sambor Toruń 30-39 123
Romanowski Piotr Wysoka 30-39 203
Sadło Tomasz Zabrze 30-39 171
Sałata Roman Świebodzice 40-49 125
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Sawczyn Tomasz Brzękowice Dolne 30-39 166
Sazanów Szymon Zabrze 30-39 151
Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 50-59 -
Stafiej Filip Legionowo 40-49 161
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-39 158
Stasiak Paweł Dzierżoniów 30-39 210
Stawiak Paweł Kamien 30-39 148
Stefaniak Łukasz Szczecin 40-49 136
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-59 154
Suder Mateusz Kraków 30-39 182
Szałucha Adam Sulejówek 18-29 -
Szczepański Dariusz Mikołów 50-59 195
Szczesny Filip Szukalice 40-49 199
Szuszkiewicz Tomasz Wrocław 40-49 229
Szymoszek Wojciech Przyszowice 30-39 109
Ślósarczyk Tomasz Wroclaw 60-… 211
Średziński Łukasz Wrocław 30-39 -
Tarkowski Filip Wielka Nieszawka 18-29 165
Tetla Karolina Warszawa 18-29 149
Tomaszewski Mateusz Wrocław 30-39 240
Trčka Jan Prague 50-59 209
Turczyński Przemysław Dzierżoniów 30-39 192
Wachowski Łukasz (Piotr Basiński, Grzegorz Radwański) Wrocław 30-39 235
Watras Sebastian Warszawa 40-49 -
Węgrzynowski Łukasz Byków 40-49 216
Wierzbicki Łukasz Warszawa 30-39 137
Wikierski Krzysztof (Piotr Dudziak, Lukasz Kasprowski) Krapkowice 30-39 234
Wilkosz Augustyn Kraków 40-49 130
Wiśniewski Remigiusz Nysa 40-49 204
Wojciul Justyna Kowary 30-39 172
Wojnicki Roman 66-460 60-… 167
Wojtyło Michał Wrocław 30-39 227
Wojtyło Olimpia Wrocław 30-39 226
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 40-49 119
Wydmuch Marek Bardo 50-59 202
Zadka Pawel Miedzybórz 30-39 129
Załuska-Lipa Agnieszka Mosina 30-39 121
Zapłata Marek Kamieniec 60-… 164
Zerek Bogdan (Dariusz Szczepański, Magdalena Dobaj Zerek) Warszawa 40-49 233
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon