Malbork Kids 2017 - bieg na 200 m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewski Filip Czempiń 1-7 1259
Borchmann Kinga Władysławowo 1-7 1207
Buda Natalia Szczecin 1-7 1250
Cieślak Helena Rzepin 1-7 1247
Cieślak Hubert Rzepin 1-7 1248
Czasak Adam Stefanowo 1-7 1201
Dukaczewska Kalina Warszawa 1-7 1234
Dylert Filip Malbork 1-7 1258
Furtak Stanisław Reda 1-7 1255
Gniot Grzegorz Zdzieszowice 1-7 1228
Gniot Maciej Zdzieszowice 1-7 1227
Gorlowski Paweł Świdnica 1-7 1208
Hubbell Tomasz Choroszcz 1-7 -
Ignatowicz Natalia Warszawa 1-7 1233
Jaroszuk Maja Gdańsk 1-7 1209
Józefowicz Agata Malbork 1-7 1215
Kalinowska Helena Wisznia Mała 1-7 1203
Kamiński Filip Pasłęk 1-7 1244
Kasztelan Franciszek Kwidzyn 1-7 1245
Kasztelan Łucja Kwidzyn 1-7 1246
Kawa Izabela Ostrowite 1-7 1232
Kawa Patrycja Ostrowite 1-7 1231
Klimkowski Tymoteusz Malbork 1-7 -
Kokot Marceli Konin 1-7 1204
Konieczna Ada Gdansk 1-7 1249
Kotowski Antoni Wrocław 1-7 1206
Kowalska Laura Redditch 1-7 1262
Koziara Aleks Gdańsk 1-7 1235
Kozmińczuk-Markulak Zuzanna Gliwice 1-7 1224
Kulik Mateusz Malbork 1-7 1230
Kurcin Robert Gdansk 1-7 1223
Latoch Jakub Bartoszyce 1-7 1263
Leciak Natalia Rumia 1-7 1254
Liber Roman Warszawa 1-7 1220
Lis Antoni Mokronos Dolny 1-7 1242
Lis Zuzanna Mokronos Dolny 1-7 1241
Lisieńska Marta Siemianowice Śląskie 1-7 1214
Łaskarzewski Oliwier Malbork 1-7 -
Łoś Kacper Kwidzyn 1-7 1202
Magdziarz Jan Bydgoszcz 1-7 1216
Magdziarz Stanisław Bydgoszcz 1-7 1217
Michałowska Joanna Łódź 1-7 1256
Michałowski Radosław Łódź 1-7 1257
Mogiłka Franciszek Malbork 1-7 1225
Muzyka Maria Malbork Grobelno 1-7 1213
Myśliwiec Anna Gronowo Elbląskie 1-7 1226
Napiorkowska Julita Malbork 1-7 1238
Palczak Jakub Głogów Małopolski 1-7 1205
Paszkowska Hanna Malbork 1-7 -
Płatek Natasza Ełk 1-7 1222
Rębisz Aurelia Kwidzyn 1-7 1240
Rosa Jakub Luzino 1-7 1252
Rosa Patrycja Luzino 1-7 1253
Ruchlewicz Urszulka Sztum 1-7 1218
Rybicka Aleksandra Warszawa 1-7 1221
Rybicka Wiktoria Warszawa 1-7 1210
Rykowski Szymon Warszawa 1-7 1236
Siejakowska Aleksandra Kwidzyn 1-7 1261
Siejakowski Jan Kwidzyn 1-7 1260
Sobkowiak Michał Malbork 1-7 1243
Stasiak Natasza Gdańsk 1-7 1212
Szamotulski Oskar Gdańsk 1-7 1251
Szarmacher Leon Działdowo 1-7 1211
Trojanowski Mikołaj Piaseczno 1-7 1237
Ulanowska Liliana Malbork 1-7 -
Ulanowska Michalina Malbork 1-7 -
Wydarty Jan Gdańsk 1-7 1229
Zajączkowski Krzyś Gdańsk 1-7 1239
Żychlińska Zofia Łódź 1-7 1219
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon