Castle Triathlon Malbork 2018 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kucharski Łukasz (Zając Agnieszka,Fajks Anna) Gdynia Witomino 30-39 607
Lange Michał (Joanna Lange, Krystyna Zygmuntowicz) Gdańsk 30-39 606
Molasy Tomasz (Molasy Dorota,Rychlewski Adrian) Malbork 30-39 621
Turkowski Adrian (Łukasz Połeć, Łukasz Piotrowski) Olsztyn 30-39 608

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczak Marcin Szczytno 40-49 592
Arent Jarosław Gdańsk 60-… 548
Baran Przemysław Warszawa 20-29 477
Bartkowski Radosław Strzelce Krajeńskie 30-39 501
Bełdyga Natalia Warszawa 30-39 -
Berendt Mariusz Toruń 40-49 -
Beżkowski Hubert Łuków 20-29 -
Bibrowska Magdalena Słupsk 40-49 627
Biegun Tomasz Szczecin 30-39 467
Binkowski Adrian Gzin 30-39 505
Birecki Wacław Opole 50-59 461
Boczkowski Maciej Warszawa 40-49 616
Bogalecki Marek Koleczkowo 60-… 550
Bollin Michal Tczew 40-49 615
Bondaruk Agata Gdańsk 40-49 -
Borucki Rafał Chojnów 40-49 534
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-39 481
Brzeziński Maciej Sopot 30-39 535
Buber-Bubrowiecki Robert Czernin 40-49 617
Bugalski Wojciech Bydgoszcz 40-49 575
Bursztyński Tomasz Borówno 30-39 495
Chrostowska Ewa Rumia 20-29 568
Chrostowski Piotr Rumia 30-39 570
Chruszczyk Michał Gdynia 30-39 596
Cichanowicz Piotr Warszawa 20-29 565
Ciepielewski Patryk Tczew 20-29 571
Cieszyński Szymon Toruń 20-29 484
Czyzewski Mateusz Solec Kujawski 30-39 521
Dobrek Izabela Szczecin 20-29 526
Dutkiewicz Sławomir Sopot 40-49 622
Dyba Daniel Łódź 30-39 486
Dyro Rafał Gniew 30-39 561
Eliasz Paweł Ustronie Morskie 40-49 533
Eliasz Piotr Ustronie Morskie 16-17 545
Eliasz Wiktor Ustronie Morskie 18-19 532
Fiegel Wojciech Bydgoszcz 40-49 -
Figas Bartosz Włocławek 40-49 636
Filipkowska Elzbieta Warszawa 30-39 491
Fiszer Wojciech Gdynia 40-49 527
Frąckowiak Bartosz Warszawa 20-29 558
Gajda Maciej Gdynia 40-49 464
Gałka Piotr Malbork 40-49 -
Gałkowski Radosław Nowy Staw 40-49 488
Gaszyńska Anna Warszawa 20-29 559
Gawrych Sylwia Choroszcz 30-39 -
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-… -
Gazarkiewicz Michał Rumia 40-49 465
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 50-59 499
Głąb Andrzej Malbork 40-49 637
Golec Patrycja Tczew 30-39 -
Gołąb Radosław Warszawa 30-39 536
Gorajek Zuzanna Wrocław 20-29 567
Górski Bartosz Toruń 30-39 609
Greń-Florczuk Kamil Olsztyn 20-29 515
Gruszczyński Mateusz Poznań 30-39 610
Gurzęda Ryszard Ostrołęka 20-29 585
Guzik Adrian Malbork 20-29 -
Hadasz Jaroslaw Zabrze 40-49 586
Horodniczy Mariusz Łódź 30-39 595
Hudziec Ilona Wrocław 50-59 560
Ignatowicz Andrzej Warszawa 40-49 489
Jaciuk Grzegorz Szczecin 20-29 569
Jakubowski Marcin Warszawa 40-49 483
Janik Dorota Elbląg 30-39 -
Jastrzebski Tomasz Gdansk 40-49 612
Jaśkowiak Damian Bydgoszcz 20-29 480
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 470
Kaczmarek Sławomir Gdańsk 30-39 522
Kaiser Barbara Gdańsk 20-29 476
Karasiewicz Łukasz Szczecin 30-39 472
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 -
Kazanecki Tomasz Legionowo 40-49 -
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-… 479
Klein Łukasz Luzino 20-29 618
Kleinowski Krzysztof Kobylanka 50-59 531
Kłodziński Adam Józefów 40-49 453
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 -
Kłuba Sławomir Susz 20-29 -
Kocjan Karol Gdańsk 30-39 504
Kołaski Krzysztof Gdynia 30-39 482
Kołodziejczyk Stanisław Warszawa 16-17 593
Kołodziejczyk Tomasz Warszawa 40-49 614
Kondera Jacek Piła 40-49 460
Konstantynowicz Alicja Gdynia 30-39 632
Koper Mateusz Tczew 30-39 619
Kosiński Maciej Człuchów 20-29 629
Kosmala Mateusz Kamień 30-39 -
Kostro Michał Białystok 20-29 -
Kosuda Paweł Ciechanów 40-49 -
Kowalczyk Katarzyna Opole 40-49 513
Kozlowski Michal Lublin 30-39 468
Kozuch Adam Tuchom 40-49 -
Kreft Katarzyna Gdyna 20-29 458
Krupowies Mateusz Warszawa 20-29 541
Kucharski Łukasz (Zając Agnieszka,Fajks Anna) Gdynia Witomino 30-39 607
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-49 613
Kulesza Łukasz Łódź 30-39 -
Kulik Andrzej Zalesie Górne 50-59 454
Kuliński Grzegorz Bydgoszcz 20-29 485
Kulka Łukasz Krosno Odrzańskie 30-39 473
Kundzik Dawid Katowice 30-39 562
Kurcin Tomasz Złotów 40-49 -
Kurek Wojciech Elblag 30-39 602
Kurzawa Marcin Trzcinica 40-49 487
Kurzawski Jan Czapury 20-29 529
Kus Andrzej Łosiewice 40-49 540
Kutycka Małgorzata Wrocław 30-39 -
Kutycki Tomasz Wrocław 40-49 -
Kwaśniewski Marcin Łódź 40-49 -
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Lange Michał (Joanna Lange, Krystyna Zygmuntowicz) Gdańsk 30-39 606
Legan Martyna Kłodzko 20-29 581
Lenz Marek Gdansk 40-49 478
Leszczyńska Katarzyna Gdynia 40-49 519
Lewandowska Natalia Kartuzy 40-49 -
Lewandowski Linus Warszawa 20-29 573
Lewandowski Oskar Kruszwica 20-29 589
Lipkowski Tomasz Grudziądz 40-49 517
Litwiniuk Krzysztof Olsztyn 30-39 601
Łopaciński Tomasz Gdańsk 40-49 492
Majczak Kamil Płock 40-49 516
Makowicz Józef Żary 60-… 537
Makowska Patrycja Trojanów 20-29 518
Maksymiuk Piotr Gdańsk 30-39 544
Malanowski Jarosław Płock 50-59 604
Małkowska Maria Warszawa 40-49 -
Maniszewski Zbigniew Unisław 60-… -
Marcinkowska Renata Tyniec Mały 40-49 549
Markuszewski Waldemar Susz 40-49 -
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 452
Matejko Andrzej Stare Babice 40-49 554
Mąka Anna Warszawa 30-39 530
Megier Maciej Tczew 20-29 511
Melzacka Anna Gdańsk 30-39 -
Merda Jakub Czerwonak 30-39 598
Michlewicz Marcin Wrocław 30-39 524
Mikołajczyk Mateusz Łódź 30-39 510
Milewska Małgorzata Warszawa 30-39 -
Molasy Tomasz (Molasy Dorota,Rychlewski Adrian) Malbork 30-39 621
Morończyk Katarzyna Warszawa 30-39 471
Murdzek Anna Iława 30-39 578
Napiorkowski Maciej Malbork 30-39 462
Nawrocki Kamil Więcbork 20-29 583
Nieznański Patryk Ciechanów 30-39 -
Nowakowski Marek Toruń 30-39 494
Obrał Łukasz Kraków 40-49 538
Obukhova Olena Dnepr 40-49 557
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 553
Olech Paweł Elbląg 30-39 590
Olejniczak Piotr Podkowa Leśna 50-59 523
Oller Jakub Tczew 20-29 580
Orłowski Adrian Gdynia 40-49 594
Ormianin Marcin Tczew 20-29 508
Orzyp Agnieszka Lublin 20-29 -
Orzyp Agnieszka Lublin 20-29 600
Osuch Mirka Grudziądz 50-59 -
Owczarek Damian Łódż 40-49 572
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pawiński Zbyszek Łódź 50-59 496
Perchaluk Joanna Jastrzębie Zdrój 30-39 456
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-59 556
Piliukh Marharyta Bydgoszcz 20-29 474
Piskorek Maciej Michałów 30-39 -
Podgórni Marcelina Kraków 20-29 551
Podkowiński Rafał Dziemionna 30-39 457
Polaszyk Radek Warszawa 16-17 605
Połeć Robert Iława 40-49 525
Powalisz Dariusz Bydgoszcz 40-49 -
Pruchnicki Rafał Toruń 30-39 603
Ptaszek Tomasz Gdynia 30-39 597
Pudlis Dawid Wrocław 20-29 -
Radecka Maja Pułtusk 16-17 579
Rakowski Łukasz Płock 30-39 587
Ratajczak Bartłomiej Opole 30-39 509
Rażewski Maciej Malbork 18-19 574
Richert Marcel Gdańsk 20-29 493
Richert Miroslaw Kolbudy 60-… -
Rokicki Jacek Lidzbark Warminski 30-39 -
Rozenkranz Leonard Gdańsk 50-59 576
Różalski Robert Elbląg 20-29 -
Różański Karol Toruń 30-39 500
Rudzińska-Kowalczyk Kamila Warszawa 30-39 582
Rudziński Wojciech Warszawa 30-39 626
Rybczyński Andrzej Malbork 50-59 520
Rydecka Dobrochna Blachownia 20-29 475
Sałata Dawid Skowarcz 40-49 555
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Sarnowski Zbyszek Susz 40-49 623
Siemianowski Sławek Susz 40-49 -
Siemiończyk Jan Warszawa 20-29 -
Sitkowska Joanna Opole 30-39 512
Skrobacz Przemysław Reda 30-39 459
Sowa Aneta Uniejów 40-49 620
Staniszewski Jacek Gdynia 50-59 564
Stopyra Michał Lublin 30-39 502
Sulkowski Paweł Płock 30-39 506
Sulkowski Piotr Płock 40-49 514
Sulkowski Piotr Warszawa 30-39 507
Szakoła Marcin Złotniki 30-39 611
Szczebiot Karol Lidzbark Warmiński 30-39 635
Szpilski Bartek Sochaczew 60-… -
Szreder Dawid Chojnice 40-49 466
Szwedowski Dawid Nowa Wieś Rzeczna 30-39 469
Szymański Adam Tryszczyn 30-39 591
Szymczak Lucyna Pregowo Gorne, Gmina Kolbudy 40-49 503
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 624
Śmiechowski Rafał Gdańsk 20-29 -
Świderska Anna Zielona Góra 30-39 451
Świdziński Piotr Kobylnica 50-59 638
Tejs Tomasz Lidzbark 20-29 628
Tomaszewska Magdalena Wrocław 30-39 547
Truskolawska Ola Gdynia 40-49 -
Turkowski Adrian (Łukasz Połeć, Łukasz Piotrowski) Olsztyn 30-39 608
Tworek Mariusz Słupsk 50-59 577
Walenta Katarzyna Toruń 30-39 633
Warmuła Sylwia Pełczyce 40-49 528
Wawrzyniak Karol Siemianice 30-39 -
Wąż Józef Gdynia 60-… 625
Westa Irena Reda 20-29 563
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 631
Wieczorkiewicz Maciek Warszawa 60-… -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 40-49 -
Wiśniewski Arkadiusz Otwock 40-49 -
Włodarski Przemysław Warszawa 30-39 -
Wyroda Damian Mława 30-39 539
Wyrwińska Jadwiga Drużyna 16-17 490
Zaborowski Łukasz Malbork 20-29 630
Zakrzewski Łukasz Malbork 30-39 455
Zalewski Paweł Warszawa 30-39 -
Zamarripa Karolina Gdynia 18-19 497
Zaremba Tomasz Kraków 30-39 498
Zaręba Beata Kaliska 40-49 -
Zawadzki Łukasz Toruń 30-39 599
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-… 634
Zieliński Kamil Kielce 20-29 584
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 542
Zięba Robert Kościerzyna 40-49 543
Ziniewicz Łukasz Malbork 30-39 552
Zubowicz Marek Tuchom 50-59 566
Zuzański Patryk Gdańsk 30-39 588
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 546
Żurawska Wioletta Szczecin 40-49 463
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon