Castle Triathlon Malbork 2018 im. Bartosza Kubickiego - dystans 1/4 Ironman - Sztafeta - results

2018-09-08 09:10 www.castletriathlon.com

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 342 Pałysa Marek Dawid Szot , Krzysztof Garbowski TRI NEGU M40 1 1 00:15:11 (2)00:00:42 (2)01:13:37 (2)00:00:40 (2)00:38:48 (1) 02:08:58
2 331 Bogdanowicz Robert Michał Bogdanowicz, Krzysztof Kopczyk Jacek to Wymyślił Apteka W Kałdowie Team M40 2 2 00:16:32 (4)00:01:11 (14)01:11:00 (1)00:01:00 (14)00:46:41 (6) 02:16:24 00:07:26
3 363 Dzienisz Marta Pasieczny Andrzej, Maksymowicz Tomasz asp gdansk asp gdansk K18 1 1 00:13:44 (1)00:00:48 (5)01:20:09 (9)00:00:32 (1)00:44:02 (3) 02:19:15 00:10:17
4 332 Ajtel Jaroslaw Robert Dubiel,Filip Młynarczyk Team Letja M40 3 3 00:16:48 (5)00:00:52 (6)01:15:10 (3)00:00:52 (11)00:48:36 (9) 02:22:18 00:13:20
5 340 Harasimiuk-Grodzka Malgorzata Czyż Gabriela, Jolanta Kulesza CTS - CzajaTrainingSystem K40 1 2 00:16:09 (3)00:00:44 (3)01:18:02 (6)00:00:43 (3)00:48:03 (8) 02:23:41 00:14:43
6 343 Połom Adam Sas-Bojarski Krzysztof, Gering Mariusz M30 1 4 00:19:22 (9)00:00:47 (4)01:15:23 (4)00:00:50 (10)00:47:31 (7) 02:23:53 00:14:55
7 329 Romaniuk Maciej Stanisław Motylski, Patryk Galiński, M30 2 5 00:23:20 (13)00:00:41 (1)01:18:19 (7)00:00:43 (4)00:43:49 (2) 02:26:52 00:17:54
8 341 Zakrzewski Mariusz Piotr Bogucki, Jan Nowaczyński DAMA M50 1 6 00:18:01 (7)00:00:56 (8)01:16:57 (5)00:00:55 (12)00:51:33 (10) 02:28:22 00:19:24
9 339 Bednarek Piotr Piotr Marianowski, Marcin Rosati Mocarni Team M45 1 7 01:35:19 (17)00:55:03 (12) 02:30:22 00:21:24
10 330 Zamyślewski Krzysztof Justyna Łusiak - Olszewska , Tomasz Leszczyński Kwidzyn Biega M40 4 8 00:17:54 (6)00:01:09 (13)01:26:00 (11)00:00:47 (6)00:46:12 (5) 02:32:02 00:23:04
11 337 Kowalski Łukasz Kasia Kowalska, Gosia Folwarska CompleXsports Triathlon Team M35 1 9 00:18:40 (8)00:00:57 (9)01:18:22 (8)00:00:49 (7)00:55:38 (13) 02:34:26 00:25:28
12 334 Balasz Paweł Wojciech Święcicki, Łukasz Bartkiewicz M40 5 10 00:21:43 (12)00:00:59 (10)01:24:42 (10)00:00:49 (8)00:59:48 (17) 02:48:01 00:39:03
13 344 Marianowski Krzysztof Aleksandra Marianowska, Artur Zamkowski Kwidzyn Biega M40 6 11 02:52:32 00:43:34
14 333 Preuss Daniel Gałązka Tomasz, Bernacki Dominik Atos Bydgoszcz M40 7 12 00:19:31 (10)00:01:06 (12)01:36:42 (14)00:01:02 (15)00:54:40 (11) 02:53:01 00:44:03
15 345 Patkowska Agata Joanna Kalinowska, Piotr Wawrzyniecki Kuźnia Pływania K25 1 3 00:20:33 (11)00:01:12 (15)01:33:32 (13)00:00:56 (13)00:58:00 (16) 02:54:13 00:45:15
16 338 Żyliński Dawid Łucja Żylińska, Krzysztof Paczoska M35 2 13 00:33:13 (15)00:01:01 (11)01:37:39 (15)00:00:44 (5)00:45:11 (4) 02:57:48 00:48:50
17 335 Duda Maciej Juściński Jacek, Żelechowski Paweł M35 3 14 00:32:30 (14)00:01:33 (16)01:32:29 (12)00:00:50 (9)00:57:41 (15) 03:05:03 00:56:05
18 328 Koczwara Katarzyna Krygier Paulina, Sajdak Marcin K30 1 4 00:35:25 (16)00:00:53 (7)02:03:23 (16)00:01:14 (16)00:56:25 (14) 03:37:20 01:28:22
19 327 Babicka Katarzyna Żebrowski Grzegorz, Włodarczyk Marcin BigYellowFoot Adventure Team K25 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon