Malbork Kids 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamów Martyna Bielsko Biała 4-5 1033
Adamów Weronika Bielsko Biała 4-5 1034
Biegaj Zuzanna Ośno Lubuskie 6-7 1082
Biegun Maria Szczecin 1-3 1002
Binkowska Wera Gzin 4-5 1019
Binkowski Makary Gzin 1-3 1020
Blok Jan Chojnice 4-5 1006
Blok Leon Chojnice 1-3 1007
Bójczuk Piotr Gdańsk 6-7 -
Brzozowski Wojciech Malbork 6-7 1058
Chodziński Jan Malbork 6-7 1066
Cybulski Wojciech Malbork 4-5 1010
Czerniak Dobrusia Myszków 6-7 1039
Czerniak Julia Elbląg 4-5 1032
Czubińska Anna Elbląg 6-7 1016
Ćwioro Hanna Malbork 4-5 1046
Deaki Aureliusz Gdańsk 1-3 1017
Derewnicka Iga Reda 4-5 1075
Dominikowska Wiktoria Świdnica 4-5 1037
Dorobek Fryderyk Malbork 6-7 1047
Dzik Szymon Rychliki 6-7 1011
Dziobiak Jagoda Warszawa 6-7 1008
Gadaj Krzysztof Elbląg 1-3 1065
Gadaj Michał Elbląg 4-5 1064
Gebhardt Piotr Małkowo 4-5 1071
Gębala Zuzia Warszawa 4-5 1018
Gierwatowska Wiktoria Elblah 6-7 1036
Horodniczy Michał Łódź 6-7 1041
Horodniczy Zuzanna Łódź 4-5 1042
Jegliński Jakub Warszawa 1-3 1013
Kamińska Zuzanna Pasłęk 1-3 1084
Klimkowski Tymoteusz Malbork 6-7 1060
Kokot Marceli Konin 4-5 1024
Komasara Igor Malbork 6-7 1014
Komasara Natan Malbork 4-5 1015
Konstantynowicz Pola Gdynia 4-5 1063
Kopciewska Aleksandra Warszawa 4-5 1079
Kotas Krzysztof Wrocław 1-3 1022
Kowalska Julia Gdynia 6-7 1029
Kowalska Wanda Gdynia 4-5 1030
Kownacka Emilia Malbork 6-7 1012
Krajewski Oliwier Malbork 4-5 1059
Kulik Mateusz Malbork 4-5 1068
Lange Magdalena Gdańsk 1-3 1067
Laskowski Mieszko Elbląg 4-5 1061
Lendzion Alexander Gdańsk 6-7 1087
Lipiński Ryszard Chojnice 4-5 1069
Lipiński Stanisław Chojnice 1-3 1070
Łukiewicz Martyna Elblag 4-5 1038
Macur Bartłomiej Gdańsk 4-5 1023
Markowski Tymon Kłodzko 6-7 1062
Mazurkiewicz Oskar Łódź 4-5 1009
Miotk Michał Warszawa 6-7 1004
Miotk Miłosz Warszawa 4-5 1003
Mogiłka Franciszek Malbork 1-3 1040
Muś Lill Grudziadz 4-5 1048
Muzyka Adam Gdynia 4-5 1077
Muzyka Aleksander Gdynia 1-3 1078
Napiorkowska Julita Malbork 4-5 1001
Narulski Szymon Elblag 6-7 1053
Olejniczak Leonard Łódź 4-5 1028
Olejniczak Nataniel Łódź 6-7 1027
Orłowska Maja Puck 6-7 1050
Ottenbreit Leonard Wrocław 4-5 1076
Owerczuk Bruno Gdańsk 1-3 1049
Pachla Józef Warszawa 4-5 1072
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 1005
Płatek Natasza Ełk 6-7 1057
Ptaszek Adam Gdynia 4-5 1051
Rozalewicz Pola Malbork 4-5 1031
Ruchlewicz Urszulka Sztum 1-3 1021
Rymkiewicz Liliana Warszawa 4-5 1025
Rymkiewicz Maksymilian Warszawa 1-3 1026
Stępień Antosia Bojano 6-7 1035
Szamotulski Oskar Gdańsk 4-5 1043
Tobis Aniela Warszawa 4-5 -
Tomasik Urszula Warszawa 4-5 1054
Tomaszewski Filip Bydgoszcz 6-7 -
Turski Georg Gdańsk 1-3 1056
Turski Leo Gdańsk 6-7 1055
Tymińska Luiza Zgierz 4-5 1083
Wenderski Mieszko Malbork 1-3 1073
Wesołowski Marcel Malbork 6-7 -
Winkler Blanka Sompolno 6-7 1074
Wnuk Liwia Sztum 4-5 1085
Wnuk Michał Sztum 1-3 1086
Zakrzewicz Julia Kicin 4-5 1081
Zamczyk Julia Złotów 1-3 1052
Zawierowska Alicja Ustka 6-7 1044
Zawierowska Natalia Ustka 4-5 1045
Zedlewska Małgorzata Malbork 6-7 1080
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon