Amber Kids Gdańsk 2017 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamiak Wiktor Gdynia 4-5 6110
Andrzejewski Filip Czempiń 6-7 6056
Antonowicz Miłosz Gdańsk 4-5 6126
Banasiak Julia Gdańsk 1-3 6150
Banasiak Wiktoria Gdańsk 4-5 6086
Bartkowska Hanna Grudziądz 4-5 6124
Bartkowski Franciszek Grudziądz 4-5 6123
Bączek Natalia Gdańsk 6-7 6040
Bednarski Wiktor Gdańsk 1-3 6127
Białaszewska Anita Gdynia 6-7 6128
Błaszczuk Julian Gdynia 1-3 6190
Bocianowski Kajetan Gdańsk 4-5 6157
Bogdanowicz Jeremi Gdańsk 4-5 6196
Boguszewski Piotr Gdańsk 6-7 6097
Boniewski Oskar Żukowo 4-5 6172
Borkowski Stanisław Gdynia 6-7 6222
Borysewicz Antonina Gdańsk 1-3 6168
Bójczuk Piotr Gdańsk 6-7 6115
Brokos Wiktor Gdańsk 4-5 6016
Brzeziński Szymon Gdańsk 6-7 6077
Brzęczek Kuba Gdynia 4-5 -
Brzozowska Adriana Bielkowo 4-5 6215
Brzozowski Robert Bielkowo 6-7 6214
Cała Lena Bytów 6-7 6151
Chilla Franciszek Gdańsk 1-3 6122
Chilla Zofia Gdańsk 4-5 6121
Chlebowska Milena Reda 1-3 6158
Chomnicki Antoni Gdańsk 6-7 6098
Ciecierska Natalia Gdynia 1-3 6032
Cierzan Maciej Karsin 4-5 6204
Czerniewski Jan Gdańsk 6-7 6179
Czwartnicki Stanisław Gdynia 4-5 -
Dekowska Joanna Gdańsk 4-5 6095
Denz Jakub Gdańsk 4-5 6125
Denz Urszula Gdańsk 1-3 6200
Dreszler Marcel Lubawa 6-7 6134
Drgan Alex Gdansk 4-5 6174
Dróżdż Leon Częstochowa 1-3 6186
Dubicka Iga Gdańsk 1-3 6061
Fajfer Karina Bydgoszcz 6-7 6059
Fedusio Mila Gdańsk 4-5 -
Fedusio Nelly Gdańsk 1-3 -
Filipowicz Gabriela Gdańsk 1-3 6082
Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański 1-3 6162
Frączyk Alexander Przechlewo 6-7 6211
Fryczke Urszula Gdańsk 6-7 6138
Gąsiorowski Kacper Gdańsk 1-3 6075
Gebhardt Nina Małkowo 1-3 6202
Gebhardt Piotr Małkowo 4-5 6201
Gergelewicz Antoni Gdańsk 6-7 6051
Gębala Tola Gdynia 1-3 6119
Glentworth Greyson Surrey 4-5 6152
Golus Jagoda Sopot 1-3 6206
Gołofit Zuzanna Gdańsk 6-7 -
Grajewski Teodor Gdańsk 6-7 6004
Grande Marysia Gdynia 1-3 6084
Gregorczyk Jan Kłodzko 4-5 6208
Gryziecki Falco Gdańsk 4-5 6073
Haftka Adam Gdańsk 6-7 6037
Hawryszko Dominik Rewa 4-5 6135
Iwaszko Ignacy Gdańsk 1-3 6164
Jabłońska Laura Gdańsk 6-7 6069
Janeczek Julian Gdańsk 6-7 6147
Jastrzębski Antoni Grudziądz 4-5 6107
Jaśniewska Klaudia Elbląg 1-3 6111
Jaśniewska Patrycja Elbląg 1-3 6112
Jesionkowski Dominik Malbork 4-5 6187
Jezierski Aleksander Gdańsk 4-5 6035
Jezierski Bartłomiej Gdańsk 1-3 6034
Jurczak Franciszek Gdańsk 4-5 6114
Jurewicz Błażej Elblag 6-7 6013
Juszczyk Karol Gdańsk 6-7 6166
Kajrukszto Franek Żyrardów 6-7 6093
Kalinowska Agata Lubichowo 6-7 6177
Kalinowska Dorota Lubichowo 4-5 6178
Kalita Paulina Gdansk 6-7 6042
Kamiński Filip Pasłęk 6-7 6213
Karabon Kamil Gdynia 4-5 6191
Karlikowski Michał Gdańsk 4-5 6083
Karolak Weronika Gdansk 6-7 6079
Keczmer Sergiusz Pruszcz Gdański 4-5 6195
Kisieliczyn Lena Gdańsk 1-3 6175
Klima Aleksander Gdańsk 4-5 6045
Kłos Alicja Gdańsk 4-5 6137
Kłos Julia Gdańsk 6-7 6136
Kohnke Maksymilian Gdańsk 4-5 6102
Konarzewski Adam Rumia 6-7 6031
Kopalski Wiktor Straszyn 6-7 -
Kopalski Wiktor Straszyn 6-7 6165
Kortas Jan Gdańsk 1-3 6118
Kortas Mikołaj Gdańsk 1-3 6117
Kowalik Tadeusz Gdańsk 4-5 6046
Kowalik Zofia Gdańsk 6-7 6047
Kowalski Mieszko Złotów 4-5 6185
Kownacka Emilia Malbork 4-5 6060
Koziara Aleks Gdańsk 6-7 6153
Kozioł Olivier Gdańsk 6-7 6054
Kozłowski Igor Gdansk 6-7 6144
Krasiński Mateusz Gdańsk 4-5 6072
Krasnodębska Malika Gdynia 1-3 6087
Kreft Hanna Gdańsk 6-7 6182
Kremer Bruno Warszawa 4-5 6139
Krosnowska Anna Puck 4-5 6103
Kruk Liwia Gdańsk 4-5 6022
Kubiak Aleksandra Bydgoszcz 4-5 6181
Kuffel Zuzanna Warszawa 6-7 6044
Kujawska Łucja Pruszcz Gdański 4-5 6101
Kukałowicz Paweł Gdańsk 6-7 6142
Kulesza Mateusz Gdańsk 1-3 6169
Kulikowska Ada Tczew 1-3 -
Kulikowska Ada Tczew 1-3 6216
Kulikowski Kacper Tczew 1-3 -
Kulikowski Kacper Tczew 1-3 6130
Kuncewicz Aleks Gdańsk 1-3 6011
Kuncewicz Tymon Gdańsk 6-7 6012
Kuraś Wiktor Gdańsk 6-7 -
Kurowska Malwina Gdańsk 6-7 6199
Kustosz Olga Warszawa 6-7 6197
Kwiatkowska Kinga Nowy Dwór Gdański 1-3 6209
Lendzion Alicja Gdańsk 1-3 6057
Lew Lena Stegna 6-7 6203
Lewandowska Malwina Gdańsk 6-7 6161
Lewandowski Miłosz Sopot 6-7 6099
Lewkowska-Wrona Liwia Gdańsk 1-3 6221
Linda Maja Gdańsk 1-3 6002
Linda Paweł Gdańsk 4-5 6001
Lipowski Kuba Gdansk 4-5 6170
Łącki Sławek Gdańsk 4-5 6028
Macholc Mateusz Gdańsk 6-7 6133
Maczyńska Alicja Koleczkowo 4-5 6085
Majer Kacper Malbork 4-5 6224
Majer Zuzia Malbork 1-3 6223
Mańczyk Aleksandra Gdańsk 6-7 6023
Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański 6-7 6141
Mikołajczyk Kacper Rotmanka 6-7 6018
Miller Zosia Gdańsk 6-7 6017
Misiejko Łukasz Gdańsk 6-7 6020
Mogiłka Franciszek Malbork 1-3 6096
Muzolf Kacper Pruszcz Gdański 6-7 6100
Nabereźna Aleksandra Gdańsk 1-3 6078
Najder Aleksander Gdańsk 6-7 6063
Najder Alicja Gdańsk 1-3 6064
Nowaczyk Nikodem Gdynia 4-5 6080
Odya Bartłomiej Gdańsk 6-7 6156
Orłowski Tomasz Juszkowo 6-7 6132
Ossowska Marta Gdańsk 4-5 6015
Pakura Maciej Gdańsk 6-7 6120
Paschke Leonard Gdynia 1-3 6189
Paschke Marysia Gdynia 4-5 6188
Pasek Aleksander Pruszcz Gdański 1-3 6159
Pasek Nikodem Pruszcz Gdański 6-7 6160
Pasierb Amelia Gdańsk 6-7 6104
Pawlak Leon Gdynia 4-5 6039
Pelczar Franciszek Gdansk 6-7 6171
Pellowska Weronika Gdańsk 6-7 6145
Pellowska Wiktoria Gdańsk 1-3 6146
Perzan Aleksander Gdańsk 4-5 -
Piasta Kuba Gdańsk 6-7 6113
Pietrzak Amelia Gdynia 1-3 6005
Pietrzak Oliwia Gdynia 4-5 6033
Pilarska - Korczak Lidia Zielona Góra 4-5 6048
Pilip Przemysław Gdańsk 4-5 6088
Pinker Michal Gdańsk 4-5 6129
Potyra Jaś Gdańsk 6-7 6027
Przeworski Gaweł Banino 6-7 6074
Przybylska Lena Konin 4-5 6068
Przytarski Borys Gdańsk 1-3 6019
Przytarski Igor Gdańsk 4-5 6014
Radziej Oliwia Gdansk 4-5 6055
Raszpunda Ada Gdańsk 1-3 6155
Raszpunda Iga Gdańsk 6-7 6154
Rogacka Hanna Gdańsk 4-5 6106
Rogacki Henryk Gdańsk 1-3 6105
Roszczynialska Antonina Gdynia 1-3 6149
Roszczynialska Helena Gdynia 4-5 6148
Rybakowski Mateusz Gdańsk 6-7 6026
Saliniewicz Kacper Bąkowo 6-7 6009
Scharmach Maria Banino 4-5 6219
Schoennagel Jan Gdańsk 1-3 6116
Sekulski Robert Gdańsk 1-3 6050
Semerda Julian Gdynia 1-3 6184
Semerda Oliwia Gdynia 4-5 6183
Seroka Dominik Gdańsk 6-7 6007
Siedlecki Adam Gdańsk 1-3 6108
Sienkiewicz Zosia Gdańsk 1-3 6038
Sieracki Remi Gdańsk 4-5 6029
Sitarczuk Lena Gdańsk 6-7 6062
Skibińska Maja Sopot 6-7 6036
Skupin Urszula Gdańsk 1-3 6065
Sobieraj Piotr Gdańsk 4-5 6041
Sobów Jan Franciszek Gdansk 6-7 6207
Sominka Franciszek Koszalin 4-5 6109
Stachowiak Konstanty Gdańsk 1-3 6043
Stolarek Michał Pruszcz Gdański 4-5 6090
Stolarek Pola Pruszcz Gdański 6-7 6089
Stosik Anna Gdańsk 1-3 6067
Stosik Maria Gdańsk 6-7 6066
Szamotulski Oskar Gdańsk 4-5 6173
Szupryczyński Łukasz Inowrocław 4-5 6176
Szwaluk Ksawery Gdańsk 1-3 6030
Szymichowski Łukasz Gdansk 6-7 6006
Szymichowski Marcin Gdańsk 6-7 6003
Śliwińska Lena Gdynia 4-5 6143
Tajerle Edgar Gdynia 4-5 6053
Tomaszewski Filip Bydgoszcz 4-5 6140
Torbicka Alicja Gdańsk 6-7 6052
Torbicz Henryk Gdańsk 6-7 6021
Trynkowski Juliusz Żyrardów 4-5 6220
Tylutko Julia Rumia 4-5 6049
Warsicki Dominik Wąbrzeźno 4-5 -
Warsicki Nikodem Wąbrzeźno 4-5 -
Wasiak Amelia Elblag 6-7 6091
Wasiak Marek Elblag 4-5 6092
Wdowiak Franciszek Gdańsk 4-5 6210
Węgrzyn Marcin Gdańsk 4-5 6167
Więcek Monika Lidzbark Warmiński 6-7 6076
Wilczek Aneta Gdansk 6-7 6058
Wilkowski Franciszek Gdańsk 4-5 6081
Witkowska Maja Elbląg 6-7 6198
Wittbrodt Joanna Władysławowo 4-5 6094
Wodynski Franciszek Gdańsk 1-3 6024
Wojda Maksymilian Gdańsk 1-3 6193
Wojda Szymon Gdańsk 6-7 6192
Wojtaszak Marcelina Gdynia 4-5 6025
Wojtkuńska Hanna Gdańsk 1-3 6163
Wołek Oskar Gdańsk 6-7 6212
Woźniak Nela Gdańsk 1-3 6205
Woźniak Zoja Gdańsk 6-7 6180
Wydarty Jan Gdańsk 6-7 6194
Yankovskaja Agnieszka Kaliningrad 1-3 6070
Yankovskaja Dariia Kaliningrad 6-7 6071
Zabieglik Filip Gdańsk 6-7 6008
Zaremba Zuzanna Gdańsk 6-7 6218
Żukowska Inga Gdynia 4-5 6010
Żurek Szymon Sopot 6-7 6217
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon