Amber Kids Gdańsk 2017 - bieg na 200m - wyniki

2017-11-04 14:00 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 6013 Jurewicz Błażej M6 1 1 00:00:44
2 6036 Skibińska Maja UKS7 K6 1 1 00:00:48 00:00:04
3 6153 Koziara Aleks Kemira Sport Team M6 2 2 00:00:49 00:00:05
4 6180 Woźniak Zoja Tridea Team K6 2 2 00:00:49 00:00:05
5 6217 Żurek Szymon M6 3 3 00:00:49 00:00:05
6 6156 Odya Bartłomiej Easy Runner M6 4 4 00:00:49 00:00:05
7 6199 Kurowska Malwina K6 3 3 00:00:51 00:00:07
8 6194 Wydarty Jan M6 5 5 00:00:51 00:00:07
9 6147 Janeczek Julian M6 6 6 00:00:51 00:00:07
10 6079 Karolak Weronika UKS Dwojka Morena K6 4 4 00:00:51 00:00:07
11 6071 Yankovskaja Dariia Klub sportowy DED K6 5 5 00:00:52 00:00:08
12 6192 Wojda Szymon MRKS Gdańsk M6 7 7 00:00:52 00:00:08
13 6213 Kamiński Filip ARTECH TEAM M6 8 8 00:00:52 00:00:08
14 6185 Kowalski Mieszko M4 1 9 00:00:53 00:00:09
15 6132 Orłowski Tomasz M6 9 10 00:00:54 00:00:10
16 6211 Frączyk Alexander M6 10 11 00:00:54 00:00:10
17 6212 Wołek Oskar M6 11 12 00:00:54 00:00:10
18 6098 Chomnicki Antoni STO 2 Kartuska Gdańsk M6 12 13 00:00:55 00:00:11
19 6099 Lewandowski Miłosz M6 13 14 00:00:55 00:00:11
20 6166 Juszczyk Karol M6 14 15 00:00:56 00:00:12
21 6021 Torbicz Henryk przedszkole wesołe skrzaty M6 15 16 00:00:56 00:00:12
22 6104 Pasierb Amelia K6 6 6 00:00:56 00:00:12
23 6136 Kłos Julia K6 7 7 00:00:57 00:00:13
24 6120 Pakura Maciej SP 79 Gdańsk M6 16 17 00:00:57 00:00:13
25 6014 Przytarski Igor M4 2 18 00:00:57 00:00:13
26 6161 Lewandowska Malwina Intel Runners K6 8 8 00:00:58 00:00:14
27 6012 Kuncewicz Tymon M6 17 19 00:00:58 00:00:14
28 6089 Stolarek Pola Pruszcz Biega K6 9 9 00:00:58 00:00:14
29 6093 Kajrukszto Franek CAS M6 18 20 00:00:59 00:00:15
30 6172 Boniewski Oskar M4 3 21 00:00:59 00:00:15
31 6121 Chilla Zofia K4 1 10 00:00:59 00:00:15
32 6133 Macholc Mateusz M6 19 22 00:00:59 00:00:15
33 6039 Pawlak Leon M4 4 23 00:01:00 00:00:16
34 6063 Najder Aleksander M6 20 24 00:01:00 00:00:16
35 6009 Saliniewicz Kacper M6 21 25 00:01:00 00:00:16
36 6208 Gregorczyk Jan M4 5 26 00:01:00 00:00:16
37 6103 Krosnowska Anna K4 2 11 00:01:00 00:00:16
38 6160 Pasek Nikodem M6 22 27 00:01:00 00:00:16
39 6151 Cała Lena CAŁA Team K6 10 12 00:01:00 00:00:16
40 6203 Lew Lena Trimama K6 11 13 00:01:00 00:00:16
41 6017 Miller Zosia K6 12 14 00:01:01 00:00:17
42 6073 Gryziecki Falco M4 6 28 00:01:02 00:00:18
43 6074 Przeworski Gaweł M6 23 29 00:01:02 00:00:18
44 6031 Konarzewski Adam Rumia biega JK KOMPUTER Rumia M6 24 30 00:01:02 00:00:18
45 6040 Bączek Natalia K6 13 15 00:01:03 00:00:19
46 6141 Mierzejewski-Dybek Michał M6 25 31 00:01:03 00:00:19
47 6181 Kubiak Aleksandra K4 3 16 00:01:03 00:00:19
48 6066 Stosik Maria Trimama K6 14 17 00:01:03 00:00:19
49 6058 Wilczek Aneta K6 15 18 00:01:03 00:00:19
50 6197 Kustosz Olga K6 16 19 00:01:04 00:00:20
51 6138 Fryczke Urszula Trimama K6 17 20 00:01:04 00:00:20
52 6008 Zabieglik Filip M6 26 32 00:01:04 00:00:20
53 6113 Piasta Kuba M6 27 33 00:01:04 00:00:20
54 6023 Mańczyk Aleksandra K6 18 21 00:01:05 00:00:21
55 6123 Bartkowski Franciszek M4 7 34 00:01:06 00:00:22
56 6134 Dreszler Marcel M6 28 35 00:01:06 00:00:22
57 6018 Mikołajczyk Kacper sp Rotmanka M6 29 36 00:01:06 00:00:22
58 6142 Kukałowicz Paweł UBEZPIECZALNIA TEAM M6 30 37 00:01:06 00:00:22
59 6222 Borkowski Stanisław M6 31 38 00:01:07 00:00:23
60 6198 Witkowska Maja K6 19 22 00:01:07 00:00:23
61 6182 Kreft Hanna K6 20 23 00:01:07 00:00:23
62 6139 Kremer Bruno M4 8 39 00:01:07 00:00:23
63 6128 Białaszewska Anita Trójwizja K6 21 24 00:01:07 00:00:23
64 6218 Zaremba Zuzanna K6 22 25 00:01:08 00:00:24
65 6145 Pellowska Weronika Trimama K6 23 26 00:01:08 00:00:24
66 6060 Kownacka Emilia K4 4 27 00:01:08 00:00:24
67 6195 Keczmer Sergiusz M4 9 40 00:01:09 00:00:25
68 6045 Klima Aleksander M4 10 41 00:01:09 00:00:25
69 6196 Bogdanowicz Jeremi M4 11 42 00:01:09 00:00:25
70 6154 Raszpunda Iga K6 24 28 00:01:09 00:00:25
71 6069 Jabłońska Laura K6 25 29 00:01:10 00:00:26
72 6097 Boguszewski Piotr M6 32 43 00:01:10 00:00:26
73 6201 Gebhardt Piotr Baltix.se / Smaruj Na Trening Fundacja Gebhardt Sport M4 12 44 00:01:10 00:00:26
74 6062 Sitarczuk Lena K6 26 30 00:01:10 00:00:26
75 6207 Sobów Jan Franciszek M6 33 45 00:01:11 00:00:27
76 6010 Żukowska Inga The Beetles K4 5 31 00:01:11 00:00:27
77 6094 Wittbrodt Joanna Biegamy Razem Władysławowo K4 6 32 00:01:11 00:00:27
78 6100 Muzolf Kacper Pruszcz Biega M6 34 46 00:01:11 00:00:27
79 6109 Sominka Franciszek M4 13 47 00:01:11 00:00:27
80 6067 Stosik Anna Trimama K1 1 33 00:01:12 00:00:28
81 6176 Szupryczyński Łukasz M4 14 48 00:01:13 00:00:29
82 6171 Pelczar Franciszek Biegam Bo Lubie M6 35 49 00:01:13 00:00:29
83 6053 Tajerle Edgar M4 15 50 00:01:13 00:00:29
84 6165 Kopalski Wiktor M6 36 51 00:01:13 00:00:29
85 6219 Scharmach Maria K4 7 34 00:01:13 00:00:29
86 6188 Paschke Marysia ShipCup K4 8 35 00:01:14 00:00:30
87 6076 Więcek Monika K6 27 36 00:01:14 00:00:30
88 6115 Bójczuk Piotr M6 37 52 00:01:14 00:00:30
89 6088 Pilip Przemysław M4 16 53 00:01:14 00:00:30
90 6028 Łącki Sławek M4 17 54 00:01:14 00:00:30
91 6091 Wasiak Amelia SP 19 K6 28 37 00:01:14 00:00:30
92 6048 Pilarska - Korczak Lidia K4 9 38 00:01:15 00:00:31
93 6204 Cierzan Maciej Centrum Ogrodnicze Cierzan M4 18 55 00:01:15 00:00:31
94 6090 Stolarek Michał Pruszcz Biega M4 19 56 00:01:15 00:00:31
95 6051 Gergelewicz Antoni M6 38 57 00:01:16 00:00:32
96 6006 Szymichowski Łukasz M6 39 58 00:01:16 00:00:32
97 6114 Jurczak Franciszek M4 20 59 00:01:16 00:00:32
98 6068 Przybylska Lena K4 10 39 00:01:16 00:00:32
99 6026 Rybakowski Mateusz NOBLE&DAVID NOBLE&DAVID M6 40 60 00:01:17 00:00:33
100 6174 Drgan Alex CAR-LEX M4 21 61 00:01:17 00:00:33
101 6037 Haftka Adam M6 41 62 00:01:18 00:00:34
102 6020 Misiejko Łukasz Saltus Sport Team M6 42 63 00:01:18 00:00:34
103 6173 Szamotulski Oskar Szamo Family M4 22 64 00:01:18 00:00:34
104 6177 Kalinowska Agata TRI Starogard Gdański K6 29 40 00:01:18 00:00:34
105 6124 Bartkowska Hanna K4 11 41 00:01:18 00:00:34
106 6159 Pasek Aleksander M1 1 65 00:01:18 00:00:34
107 6210 Wdowiak Franciszek M4 23 66 00:01:18 00:00:34
108 6214 Brzozowski Robert M6 43 67 00:01:19 00:00:35
109 6157 Bocianowski Kajetan patologia(S)portu Team M4 24 68 00:01:19 00:00:35
110 6007 Seroka Dominik M6 44 69 00:01:20 00:00:36
111 6034 Jezierski Bartłomiej M1 2 70 00:01:20 00:00:36
112 6110 Adamiak Wiktor MALWIN M4 25 71 00:01:20 00:00:36
113 6016 Brokos Wiktor M4 26 72 00:01:22 00:00:38
114 6059 Fajfer Karina 5R Team K6 30 42 00:01:22 00:00:38
115 6220 Trynkowski Juliusz M4 27 73 00:01:22 00:00:38
116 6044 Kuffel Zuzanna K6 31 43 00:01:23 00:00:39
117 6125 Denz Jakub M4 28 74 00:01:23 00:00:39
118 6029 Sieracki Remi Goyello Power Club M4 29 75 00:01:24 00:00:40
119 6025 Wojtaszak Marcelina K4 12 44 00:01:25 00:00:41
120 6183 Semerda Oliwia TickTeam K4 13 45 00:01:25 00:00:41
121 6143 Śliwińska Lena SLIVA K4 14 46 00:01:26 00:00:42
122 6152 Glentworth Greyson M4 30 76 00:01:27 00:00:43
123 6224 Majer Kacper M4 31 77 00:01:27 00:00:43
124 6003 Szymichowski Marcin M6 45 78 00:01:27 00:00:43
125 6086 Banasiak Wiktoria K4 15 47 00:01:28 00:00:44
126 6187 Jesionkowski Dominik FLOWERS TEAM M4 32 79 00:01:28 00:00:44
127 6137 Kłos Alicja K4 16 48 00:01:28 00:00:44
128 6022 Kruk Liwia K4 17 49 00:01:30 00:00:46
129 6055 Radziej Oliwia K4 18 50 00:01:30 00:00:46
130 6107 Jastrzębski Antoni DC LIFE M4 33 80 00:01:32 00:00:48
131 6168 Borysewicz Antonina K1 2 51 00:01:32 00:00:48
132 6167 Węgrzyn Marcin M4 34 81 00:01:32 00:00:48
133 6081 Wilkowski Franciszek M4 35 82 00:01:33 00:00:49
134 6170 Lipowski Kuba ecco M4 36 83 00:01:34 00:00:50
135 6122 Chilla Franciszek M1 3 84 00:01:34 00:00:50
136 6215 Brzozowska Adriana K4 19 52 00:01:35 00:00:51
137 6019 Przytarski Borys M1 4 85 00:01:35 00:00:51
138 6050 Sekulski Robert M1 5 86 00:01:35 00:00:51
139 6135 Hawryszko Dominik M4 37 87 00:01:36 00:00:52
140 6155 Raszpunda Ada K1 3 53 00:01:36 00:00:52
141 6095 Dekowska Joanna K4 20 54 00:01:37 00:00:53
142 6129 Pinker Michal M4 38 88 00:01:37 00:00:53
143 6148 Roszczynialska Helena Uga uga K4 21 55 00:01:37 00:00:53
144 6190 Błaszczuk Julian Trimama M1 6 89 00:01:38 00:00:54
145 6082 Filipowicz Gabriela Filipki K1 4 56 00:01:39 00:00:55
146 6116 Schoennagel Jan M1 7 90 00:01:40 00:00:56
147 6178 Kalinowska Dorota TRI Starogard Gdański K4 22 57 00:01:40 00:00:56
148 6072 Krasiński Mateusz Copernicus Team M4 39 91 00:01:42 00:00:58
149 6001 Linda Paweł M4 40 92 00:01:42 00:00:58
150 6092 Wasiak Marek Przedszkole Balonik M4 41 93 00:01:44 00:01:00
151 6193 Wojda Maksymilian MRKS Gdańsk M1 8 94 00:01:45 00:01:01
152 6002 Linda Maja K1 5 58 00:01:46 00:01:02
153 6083 Karlikowski Michał Karlikowscy Team M4 42 95 00:01:48 00:01:04
154 6106 Rogacka Hanna Przedszkole Mały Skarb, Gdańsk K4 23 59 00:01:50 00:01:06
155 6209 Kwiatkowska Kinga K1 6 60 00:01:51 00:01:07
156 6169 Kulesza Mateusz M1 9 96 00:01:51 00:01:07
157 6011 Kuncewicz Aleks M1 10 97 00:01:52 00:01:08
158 6112 Jaśniewska Patrycja #projektSUPelblag K1 7 61 00:01:55 00:01:11
159 6184 Semerda Julian TickTeam M1 11 98 00:01:55 00:01:11
160 6221 Lewkowska-Wrona Liwia K1 8 62 00:01:56 00:01:12
161 6189 Paschke Leonard ShipCup M1 12 99 00:01:58 00:01:14
162 6186 Dróżdż Leon Klub Biegaczy JYSK M1 13 100 00:01:59 00:01:15
163 6146 Pellowska Wiktoria Trimama K1 9 63 00:02:00 00:01:16
164 6061 Dubicka Iga K1 10 64 00:02:00 00:01:16
165 6038 Sienkiewicz Zosia Michał Sienkiewicz K1 11 65 00:02:00 00:01:16
166 6075 Gąsiorowski Kacper Dream Tri Team M1 14 101 00:02:01 00:01:17
167 6223 Majer Zuzia K1 12 66 00:02:01 00:01:17
168 6200 Denz Urszula K1 13 67 00:02:04 00:01:20
169 6127 Bednarski Wiktor M1 15 102 00:02:05 00:01:21
170 6108 Siedlecki Adam M1 16 103 00:02:09 00:01:25
171 6041 Sobieraj Piotr M4 43 104 00:02:11 00:01:27
172 6078 Nabereźna Aleksandra K1 14 68 00:02:11 00:01:27
173 6035 Jezierski Aleksander M4 44 105 00:02:11 00:01:27
174 6105 Rogacki Henryk Przedszkole Mały Skarb, Gdańsk M1 17 106 00:02:13 00:01:29
175 6118 Kortas Jan M1 18 107 00:02:21 00:01:37
176 6117 Kortas Mikołaj M1 19 108 00:02:22 00:01:38
177 6202 Gebhardt Nina Baltix.se / Smaruj Na Trening Fundacja Gebhardt Sport K1 15 69 00:02:30 00:01:46
178 6111 Jaśniewska Klaudia #projektSUPelblag K1 16 70 00:02:32 00:01:48
179 6216 Kulikowska Ada K1 17 71 00:02:33 00:01:49
180 6150 Banasiak Julia K1 18 72 00:02:33 00:01:49
181 6096 Mogiłka Franciszek M1 20 109 00:02:35 00:01:51
182 6084 Grande Marysia BigYellowFoot Adventure Team K1 19 73 00:02:37 00:01:53
183 6030 Szwaluk Ksawery Morena M1 21 110 00:02:44 00:02:00
184 6070 Yankovskaja Agnieszka Klub sportowy DED K1 20 74 00:02:46 00:02:02
185 6130 Kulikowski Kacper M1 22 111 00:02:55 00:02:11
186 6205 Woźniak Nela K1 21 75 00:03:03 00:02:19
187 6065 Skupin Urszula K1 22 76 00:03:04 00:02:20
188 6087 Krasnodębska Malika K1 23 77 00:03:13 00:02:29
189 6164 Iwaszko Ignacy M1 23 112 00:03:24 00:02:40
190 6064 Najder Alicja K1 24 78 00:04:46 00:04:02
191 6162 Fot- Gościńska Agnieszka K1 25 79 00:04:52 00:04:08
192 6149 Roszczynialska Antonina Uga uga K1 26 80 00:06:01 00:05:17
193 6056 Andrzejewski Filip ChampionMan M6 DNS
194 6126 Antonowicz Miłosz SANBAO Crossfighting Team Akademia Sztuk Walk SANBAO M4 DNS
195 6077 Brzeziński Szymon M6 DNS
196 6158 Chlebowska Milena Runeda K1 DNS
197 6032 Ciecierska Natalia K1 DNS
198 6179 Czerniewski Jan M6 DNS
199 6119 Gębala Tola Ekipa Bolka i Lolka K1 DNS
200 6206 Golus Jagoda K1 DNS
201 6004 Grajewski Teodor Misiuliny M6 DNS
202 6042 Kalita Paulina Trimama K6 DNS
203 6191 Karabon Kamil M4 DNS
204 6175 Kisieliczyn Lena K1 DNS
205 6102 Kohnke Maksymilian Proca Team M4 DNS
206 6046 Kowalik Tadeusz M4 DNS
207 6047 Kowalik Zofia K6 DNS
208 6054 Kozioł Olivier Koziołek Team M6 DNS
209 6144 Kozłowski Igor M6 DNS
210 6101 Kujawska Łucja Iron Woman Trójmiasto K4 DNS
211 6057 Lendzion Alicja K1 DNS
212 6085 Maczyńska Alicja ROBACZKI TATA RYŚ K4 DNS
213 6080 Nowaczyk Nikodem M4 DNS
214 6015 Ossowska Marta K4 DNS
215 6005 Pietrzak Amelia Klub Mia K1 DNS
216 6033 Pietrzak Oliwia Klub Mia K4 DNS
217 6027 Potyra Jaś NOBLE&DAVID NOBLE&DAVID M6 DNS
218 6043 Stachowiak Konstanty M1 DNS
219 6140 Tomaszewski Filip Aflofarm Running Team M4 DNS
220 6052 Torbicka Alicja K6 DNS
221 6049 Tylutko Julia K4 DNS
222 6024 Wodynski Franciszek M1 DNS
223 6163 Wojtkuńska Hanna K1 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon