Amber Kids Gdańsk 2017 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamiak Natalia Gdynia 8-9 6282
Białowąs Maciek Gdańsk 8-9 6261
Cała Dawid Bytów 10-11 6308
Chlebowski Piotr Reda 8-9 6318
Chomnicka Cecylia Gdańsk 10-11 6274
Dekowska Zuzanna Gdańsk 10-11 6255
Dróżdż Julita Częstochowa 8-9 6331
Dudaniec Igor Gdańsk 8-9 6284
Dunajski Wojciech Warszawa 10-11 -
Du Chatinier Dorota Gdynia 8-9 -
Falasa Bartosz Gdańsk 8-9 6271
Frączyk Maximilian Przechlewo 10-11 6341
Fryczke Adam Gdańsk 8-9 6297
Garski Kryspin Bytów 8-9 6332
Geraszek Julia Gdynia 8-9 6263
Glentworth Lunden Surrey 8-9 6311
Goldstrom Eryk Gdańsk 10-11 6337
Golec Bartosz Gdańsk 8-9 6281
Gracz Nadia Gdańsk 10-11 6335
Greszczuk Zofia Gdańsk 8-9 6326
Grodzka Magdalena Gdansk 8-9 6262
Gronowski Maksymilian Gdynia 8-9 6275
Grzeszczak Bartosz Gdynia 10-11 6342
Heland Grzegorz Gdańsk 10-11 6266
Jakrzewska Nicola Gdańsk 8-9 6248
Janeczek Weronika Gdańsk 8-9 6303
Janeczek Weronika Gdańsk 8-9 -
Janicka Zuzanna Lublin 8-9 6316
Jankowski Aleksander Gdańsk 8-9 6309
Januszewski Filip Katowice 10-11 6325
Jarosz Przemysław Gańsk 10-11 6252
Jarzębińska Maja Gdańsk 8-9 -
Jurkiewicz Natalia Gdynia 10-11 6269
Kajrukszto Natalia Żyrardów 8-9 6270
Kalinowski Igor Nowe Miasto Lubawskie 10-11 6324
Kapiszka Seweryn Gdańsk 8-9 6292
Klimczyńska Oliwia Warszawa 8-9 6283
Kluska Dominika Warszawa 8-9 6276
Koprowska Hania Gdańsk 10-11 6321
Kowalczyk Pola Gdańsk 10-11 6291
Kowalewski Kacper Gdansk 10-11 6298
Kozłowska Aleksandra Elbląg 10-11 6264
Król Julia Gdańsk 10-11 6299
Kukałowicz Piotr Gdańsk 8-9 6301
Kulik Kaja Gdynia 10-11 6304
Kunowski Witek Gdańsk 8-9 6286
Kuraś Patrycja Gdańsk 8-9 -
Lewandowska Jagoda Gdańsk 8-9 6319
Lewkowski-Wrona Mikołaj Gdańsk 8-9 6305
Lipka Tymoteusz Gdynia Karwiny 8-9 -
Majer Patryk Malbork 8-9 6344
Makowski Jerzy Gdynia 10-11 6247
Marciniak Julia Gdańsk 8-9 6339
Mikołajczyk Lena Rotmanka 10-11 6242
Nietupski Adam Sopot 8-9 6338
Nożykowska Amelia Warszawa 8-9 6314
Nożykowski Bruno Warszawa 8-9 6313
Orłowska Dominika Juszkowo 8-9 6296
Ośka Kasia Szymankowo 10-11 6327
Pakura Szymon Gdańsk 10-11 6287
Paliński Michał Susz 10-11 6243
Pawlak Nadia Gdynia 10-11 6253
Pelczar Weronika Gdańsk 8-9 6322
Piask Nikodem Gdańsk 8-9 6277
Piask Wiktoria Gdańsk 10-11 6278
Pieterwas Bartosz Dragacz 8-9 6280
Pinker Patryk Gdańsk 8-9 6294
Płotka Dawid Koszalin 8-9 6273
Przybylska Małgorzata Gdansk 8-9 6300
Przybylski Filip Konin 8-9 6245
Przyczyna Maja Gdańsk 10-11 6267
Radziej Wiktor Gdansk 8-9 6254
Rogocz Antonina Gdynia 10-11 6310
Rychter Maja Gdańsk 8-9 6258
Saleem Kamil Gdańsk 10-11 6295
Saliniewicz Jakub Bąkowo 8-9 6241
Schoennagel Lena Gdańsk 8-9 6285
Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 8-9 6257
Siuda Franciszek Banino 10-11 6249
Siuda Julian Banino 8-9 6250
Skibiński Przemysław Sopot 8-9 6246
Skórzyńska Hanna Gdańsk 10-11 6329
Skórzyńska Zofia Gdańsk 8-9 6330
Sławska Amelia Banino 8-9 6290
Stańczak Maciej Gdańsk 8-9 6340
Stradomska Oliwia Gdańsk 10-11 6328
Szamotulska Kinga Gdańsk 8-9 6323
Sztenderewicz Igor Włocławek 8-9 6336
Walentynowicz Lena Pruszcz Gdański 8-9 6265
Wasilewski Tomasz Gdańsk 10-11 6259
Wawrykiewicz Dominik Bąkowo 10-11 -
Wawrzyniak Cyryl Zgierz 8-9 6251
Wechterowicz Lena Elbląg 8-9 6317
Wiatr Oktawian Bojano 8-9 6315
Wiatr Roksana Bojano 8-9 6312
Wielinska Zosia Gdansk 10-11 6333
Wilczek Tomek Gdansk 10-11 6256
Wilk Igor Gdańsk 10-11 6279
Winiecka Katarzyna Gdańsk 8-9 6293
Wlazłowska Nadia Gdynia 10-11 6272
Wojtaszak Alicja Gdynia 10-11 6244
Wojtkuńska Zofia Gdańsk 8-9 6320
Wolinski Antoni Reda 10-11 6288
Wolinski Julian Reda 8-9 6289
Wołek Max Gdańsk 8-9 6343
Wydarty Anna Gdańsk 8-9 6334
Yankovskiy Maksim Kaliningrad 8-9 6260
Zakrzewska Maja Gdańsk 8-9 6306
Zakrzewski Jakub Gdańsk 10-11 6307
Zdrojewski Maksymilian Gdynia 8-9 6302
Zgorzelski Emilian Iława 8-9 6268
Żybort Oliwia Gdańsk 8-9 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon