Amber Kids Gdańsk 2017 - bieg na 500m - wyniki

2017-11-04 14:10 www.polmaratongdansk.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 6266 Heland Grzegorz Sp.24 Gdańsk lub wybierz z listy M10 1 1 00:01:30
2 6341 Frączyk Maximilian M10 2 2 00:01:35 00:00:05
3 6304 Kulik Kaja KULIK&KUREK K10 1 1 00:01:37 00:00:07
4 6243 Paliński Michał UKS TRS SUSZ M10 3 3 00:01:38 00:00:08
5 6332 Garski Kryspin Świat Płytek u Kryspina M8 1 4 00:01:41 00:00:11
6 6298 Kowalewski Kacper M10 4 5 00:01:43 00:00:13
7 6321 Koprowska Hania K10 2 2 00:01:45 00:00:15
8 6244 Wojtaszak Alicja K10 3 3 00:01:48 00:00:18
9 6324 Kalinowski Igor brak brak M10 5 6 00:01:49 00:00:19
10 6250 Siuda Julian M8 2 7 00:01:50 00:00:20
11 6279 Wilk Igor Trimama M10 6 8 00:01:50 00:00:20
12 6334 Wydarty Anna K8 1 4 00:01:50 00:00:20
13 6336 Sztenderewicz Igor M8 3 9 00:01:52 00:00:22
14 6261 Białowąs Maciek M8 4 10 00:01:54 00:00:24
15 6249 Siuda Franciszek M10 7 11 00:01:54 00:00:24
16 6303 Janeczek Weronika K8 2 5 00:01:56 00:00:26
17 6291 Kowalczyk Pola Yoko Team K10 4 6 00:01:56 00:00:26
18 6264 Kozłowska Aleksandra K10 5 7 00:01:56 00:00:26
19 6296 Orłowska Dominika K8 3 8 00:01:58 00:00:28
20 6293 Winiecka Katarzyna Azs Awfis Gdańsk K8 4 9 00:01:59 00:00:29
21 6246 Skibiński Przemysław Sopocka Akademia Piłkarska M8 5 12 00:01:59 00:00:29
22 6335 Gracz Nadia Baltix.se Fundacja Gebhardt Sport K10 6 10 00:02:00 00:00:30
23 6273 Płotka Dawid M8 6 13 00:02:01 00:00:31
24 6294 Pinker Patryk M8 7 14 00:02:01 00:00:31
25 6286 Kunowski Witek M8 8 15 00:02:02 00:00:32
26 6259 Wasilewski Tomasz M10 8 16 00:02:02 00:00:32
27 6287 Pakura Szymon SP 79 Gdańsk M10 9 17 00:02:03 00:00:33
28 6338 Nietupski Adam M8 9 18 00:02:04 00:00:34
29 6263 Geraszek Julia K8 5 11 00:02:05 00:00:35
30 6290 Sławska Amelia K8 6 12 00:02:05 00:00:35
31 6255 Dekowska Zuzanna SP 49 Gdańsk K10 7 13 00:02:05 00:00:35
32 6247 Makowski Jerzy Gondor M10 10 19 00:02:05 00:00:35
33 6299 Król Julia biegamsobie.pl K10 8 14 00:02:05 00:00:35
34 6305 Lewkowski-Wrona Mikołaj M8 10 20 00:02:05 00:00:35
35 6329 Skórzyńska Hanna Trimama Pozytywna SP Gdańsk K10 9 15 00:02:05 00:00:35
36 6311 Glentworth Lunden M8 11 21 00:02:06 00:00:36
37 6317 Wechterowicz Lena K8 7 16 00:02:07 00:00:37
38 6285 Schoennagel Lena K8 8 17 00:02:07 00:00:37
39 6295 Saleem Kamil AF Morze M10 11 22 00:02:07 00:00:37
40 6325 Januszewski Filip Klub biegacza jysk M10 12 23 00:02:07 00:00:37
41 6253 Pawlak Nadia K10 10 18 00:02:07 00:00:37
42 6274 Chomnicka Cecylia STO 2 Kartuska Gdańsk K10 11 19 00:02:07 00:00:37
43 6309 Jankowski Aleksander M8 12 24 00:02:08 00:00:38
44 6328 Stradomska Oliwia K10 12 20 00:02:09 00:00:39
45 6256 Wilczek Tomek M10 13 25 00:02:09 00:00:39
46 6258 Rychter Maja Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku K8 9 21 00:02:10 00:00:40
47 6300 Przybylska Małgorzata K8 10 22 00:02:11 00:00:41
48 6315 Wiatr Oktawian M8 13 26 00:02:11 00:00:41
49 6343 Wołek Max M8 14 27 00:02:11 00:00:41
50 6310 Rogocz Antonina K10 13 23 00:02:11 00:00:41
51 6267 Przyczyna Maja Karlikowscy Team K10 14 24 00:02:12 00:00:42
52 6322 Pelczar Weronika Biegam Bo Lubię K8 11 25 00:02:13 00:00:43
53 6254 Radziej Wiktor M8 15 28 00:02:13 00:00:43
54 6339 Marciniak Julia K8 12 26 00:02:13 00:00:43
55 6252 Jarosz Przemysław SP 75 Gdańsk M10 14 29 00:02:14 00:00:44
56 6312 Wiatr Roksana K8 13 27 00:02:15 00:00:45
57 6262 Grodzka Magdalena K8 14 28 00:02:15 00:00:45
58 6265 Walentynowicz Lena Pruszcz Biega K8 15 29 00:02:16 00:00:46
59 6270 Kajrukszto Natalia CAS K8 16 30 00:02:17 00:00:47
60 6319 Lewandowska Jagoda Intel Runners K8 17 31 00:02:17 00:00:47
61 6280 Pieterwas Bartosz M8 16 30 00:02:18 00:00:48
62 6326 Greszczuk Zofia Szkoła Podstawowa nr 81 w Gdańsku K8 18 32 00:02:19 00:00:49
63 6257 Sitarczuk Krzysztof M8 17 31 00:02:19 00:00:49
64 6337 Goldstrom Eryk M10 15 32 00:02:20 00:00:50
65 6268 Zgorzelski Emilian M8 18 33 00:02:20 00:00:50
66 6308 Cała Dawid CAŁA Team M10 16 34 00:02:21 00:00:51
67 6342 Grzeszczak Bartosz biegamyrazem.pl M10 17 35 00:02:21 00:00:51
68 6306 Zakrzewska Maja SzP. 75 K8 19 33 00:02:21 00:00:51
69 6282 Adamiak Natalia MALWIN K8 20 34 00:02:21 00:00:51
70 6275 Gronowski Maksymilian SP nr 11 Gdynia M8 19 36 00:02:22 00:00:52
71 6344 Majer Patryk M8 20 37 00:02:22 00:00:52
72 6281 Golec Bartosz BITeam BITeam M8 21 38 00:02:23 00:00:53
73 6330 Skórzyńska Zofia Trimama Pozytywna SP Gdańsk K8 21 35 00:02:23 00:00:53
74 6241 Saliniewicz Jakub M8 22 39 00:02:24 00:00:54
75 6318 Chlebowski Piotr Runeda M8 23 40 00:02:24 00:00:54
76 6269 Jurkiewicz Natalia LKS Zorza Gdynia K10 15 36 00:02:25 00:00:55
77 6323 Szamotulska Kinga Szamo Family K8 22 37 00:02:26 00:00:56
78 6251 Wawrzyniak Cyryl M8 24 41 00:02:28 00:00:58
79 6292 Kapiszka Seweryn M8 25 42 00:02:28 00:00:58
80 6245 Przybylski Filip M8 26 43 00:02:29 00:00:59
81 6297 Fryczke Adam Trimama M8 27 44 00:02:29 00:00:59
82 6289 Wolinski Julian M8 28 45 00:02:29 00:00:59
83 6331 Dróżdż Julita Klub Biegaczy JYSK K8 23 38 00:02:30 00:01:00
84 6333 Wielinska Zosia K10 16 39 00:02:30 00:01:00
85 6283 Klimczyńska Oliwia K8 24 40 00:02:30 00:01:00
86 6271 Falasa Bartosz M8 29 46 00:02:30 00:01:00
87 6288 Wolinski Antoni M10 18 47 00:02:31 00:01:01
88 6272 Wlazłowska Nadia K10 17 41 00:02:33 00:01:03
89 6340 Stańczak Maciej M8 30 48 00:02:35 00:01:05
90 6307 Zakrzewski Jakub SzP 75 M10 19 49 00:02:35 00:01:05
91 6327 Ośka Kasia K10 18 42 00:02:38 00:01:08
92 6276 Kluska Dominika K8 25 43 00:02:39 00:01:09
93 6242 Mikołajczyk Lena Sp Rotmanka K10 19 44 00:02:39 00:01:09
94 6302 Zdrojewski Maksymilian M8 31 50 00:02:39 00:01:09
95 6316 Janicka Zuzanna K8 26 45 00:02:39 00:01:09
96 6284 Dudaniec Igor M8 DNS
97 6248 Jakrzewska Nicola Sport-Evo K8 DNS
98 6301 Kukałowicz Piotr UBEZPIECZALNIA TEAM M8 DNS
99 6314 Nożykowska Amelia Nożyki K8 DNS
100 6313 Nożykowski Bruno Nożyki M8 DNS
101 6277 Piask Nikodem M8 DNS
102 6278 Piask Wiktoria K10 DNS
103 6320 Wojtkuńska Zofia K8 DNS
104 6260 Yankovskiy Maksim Klub sportowy DED M8 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon