Swimrun Series Stężyca 2018 - dystans 25km w parach (3,6km swim / 21,4km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 25km

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Barszcz Marcin (Marcinkowska-Barszcz Anna) Warszawa - - BEKO WMT / BEKO
Bebelski Rafał (Siwczuk Aleksandra) Warszawa - 14 NU Complemenst goswimrun.pl
Białkowski Albert (Mariola Zagadka) Warszawa - - TRIpower.pl
Bogdańska Katarzyna (Mateusz Rojecki) Giżycko - 7 Fall Into Swimrun
Bruzgo Magdalena (Grzegorz Król) Szczecin - 19
Drejer Karol (Katarzyna Krygier) Gdańsk - 4 SterWiz TEAM
Huzar Ryszard (Jarosław Kraszewski) Malbork - - Autyzm jest wśród nas
Jurczak Kamil (Przemek Hońko) Grudziądz - 1 Sportevo
Klimowska Anetta (Magdalena Ziemińska) Elbląg - - ETT Elbląg Triathlon Team
Kolwicz Damian (Michał Jabłoński) Gdańsk - 18 WYDRA SQUAD
Lis Anna (Piotr Biankowski) Kielce - 21 goswimrun.pl team
Ławicki Marcin (Ławicki Piotr) Lubin - 16 MKS Polkowice / CCC Sprandi Polkowice
Misiak Mirek (Misiak Agata) Korytów A - 12 Widłorogi
Miszewska-Urbańska Emilia (Maciesza Agata) Gdańsk - 8 KU AZS Politechnika Gdańska
Mrówczyński Szymon (Kuźmicz Dominik) Toruń - 17 KU AZS WAT
Najmowicz Paweł (Najmowicz Sebastian) Olsztyn - 15 Tri NEGU
Otocki Wojciech (Kaczmarek Diana) Poznań - -
Paschke Roman (Koczorowska Klaudia) Gdynia - 2 ShipCup
Ptak Wojciech (Xavier Garcia Carabi) Ząbkowice Śląskie - 20 NU Complements goswimrun.pl
Stajniak Michał (Markowski Dominik) Warszawa - 6 Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako
Szołowski Filip (Florek Marcin) Kielce - 13 LABOSPORT Team
Szymborski Jacek (Marcin Warda) Czachówek/Łomianki - 5 One Kozie Death Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - 3 Banach Sport Team / BST
Tadla Paweł (Rafał Korwiel) Ostróda - 10 NET SYSTEM Triathlon Team
Toporek Joanna (Mariusz Szczepański) Gdynia - 9 Tyszkiewicz Nieruchomości
Ulewicz Wojciech (Bartosz Bielski) Chwaszczyno - 11
Zwolinski Kuba (Anna Kolan-Zwolińska) Poznan - - SNOW.DOG Adventure

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Barszcz Marcin (Marcinkowska-Barszcz Anna) Warszawa - - BEKO WMT / BEKO
Bebelski Rafał (Siwczuk Aleksandra) Warszawa - 14 NU Complemenst goswimrun.pl
Białkowski Albert (Mariola Zagadka) Warszawa - - TRIpower.pl
Bogdańska Katarzyna (Mateusz Rojecki) Giżycko - 7 Fall Into Swimrun
Bruzgo Magdalena (Grzegorz Król) Szczecin - 19
Drejer Karol (Katarzyna Krygier) Gdańsk - 4 SterWiz TEAM
Huzar Ryszard (Jarosław Kraszewski) Malbork - - Autyzm jest wśród nas
Jurczak Kamil (Przemek Hońko) Grudziądz - 1 Sportevo
Klimowska Anetta (Magdalena Ziemińska) Elbląg - - ETT Elbląg Triathlon Team
Kolwicz Damian (Michał Jabłoński) Gdańsk - 18 WYDRA SQUAD
Lis Anna (Piotr Biankowski) Kielce - 21 goswimrun.pl team
Ławicki Marcin (Ławicki Piotr) Lubin - 16 MKS Polkowice / CCC Sprandi Polkowice
Misiak Mirek (Misiak Agata) Korytów A - 12 Widłorogi
Miszewska-Urbańska Emilia (Maciesza Agata) Gdańsk - 8 KU AZS Politechnika Gdańska
Mrówczyński Szymon (Kuźmicz Dominik) Toruń - 17 KU AZS WAT
Najmowicz Paweł (Najmowicz Sebastian) Olsztyn - 15 Tri NEGU
Otocki Wojciech (Kaczmarek Diana) Poznań - -
Paschke Roman (Koczorowska Klaudia) Gdynia - 2 ShipCup
Ptak Wojciech (Xavier Garcia Carabi) Ząbkowice Śląskie - 20 NU Complements goswimrun.pl
Stajniak Michał (Markowski Dominik) Warszawa - 6 Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako
Szołowski Filip (Florek Marcin) Kielce - 13 LABOSPORT Team
Szymborski Jacek (Marcin Warda) Czachówek/Łomianki - 5 One Kozie Death Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - 3 Banach Sport Team / BST
Tadla Paweł (Rafał Korwiel) Ostróda - 10 NET SYSTEM Triathlon Team
Toporek Joanna (Mariusz Szczepański) Gdynia - 9 Tyszkiewicz Nieruchomości
Ulewicz Wojciech (Bartosz Bielski) Chwaszczyno - 11
Zwolinski Kuba (Anna Kolan-Zwolińska) Poznan - - SNOW.DOG Adventure
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon