Garmin Iron Triathlon Płock 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Galewicz Michal (Galewicz Ewa, Chlebicki Jan) Cannes 50-54 514
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Kowalczyk Michał) Łódź 35-39 515
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-44 516
Grzegórzek Piotr (Paulina Grzegórzek, Emil Dudzik) Szczecin 30-34 507
Kwiatkowski Adam (Maciej Rogaś, Zbysław Witta) Warszawa 25-29 520
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 517
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 35-39 513
Opala Marcin (Maciej Gromadka, Piotr Wiśniewski) Rybie 25-29 -
Rusinek Paweł (Smorawski Bartłomiej, Piechowicz Aleksander) Płock 35-39 519
Tomeczek Justyna (Igor Dominiak, Dominik Błaszczak) Kalisz 30-34 518

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Aleksandrowicz Dorota Łomianki 45-49 187
Andryszak Aleksandra Świnoujście 25-29 292
Annomalia Anna Warszawa 30-34 218
Bachman Marcin Warszawa 40-44 318
Bagdziński Daniel Włocławek 35-39 114
Bała Artur Warszawa 40-44 243
Banacki Sławomir Warszawa 45-49 498
barbella jose WARSZAWA 35-39 201
Beczek Jarosław Warszawa 35-39 486
Bedyk Ireneusz Cekanowo 60-64 302
Behmke Bartłomiej Gdynia 40-44 331
Beraś Maciek Warszawa 35-39 431
Bernatowicz Łukasz Warszawa 40-44 185
Bębeńca Błażej Radom 35-39 320
Białecki Paweł Józefosław 40-44 63
Bielawski Robert Dobroszyce 45-49 439
Bieliński Piotr Skierniewice 25-29 274
Bielski Andrzej Warszawa 30-34 115
Bielski Marcin Warszawa 30-34 426
Błaszczyk Przemysław Warszawa 30-34 273
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 2
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-24 477
Bogucki Krzysztof Warszawa 40-44 157
Bogucki Włodzimierz Sękocin Nowy 55-59 225
Boniecki Piotr Warszawa 40-44 418
Bożek Łukasz Łomianki Dolne 35-39 288
Briggs Sean Lipków 50-54 99
Brodowska Justyna Warszawa 35-39 468
Brodowski Dominik Grodzisk Mazowiecki 35-39 369
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 334
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 342
Bryda Konrad Warszawa 30-34 366
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 73
Brzeziński Łukasz Łódź 30-34 152
Bubrowski Mariusz Łomianki 45-49 122
Budkowski Paweł Warszawa 55-59 303
Burżacka-Tyc Agnieszka Płock 45-49 249
Chętnik Artur Białystok 35-39 261
Chmiel Andrzej Łódź 60-64 429
Chmiel Paulina Łódź 30-34 430
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 411
Chodkiewicz Tomasz Piaseczno 40-44 11
Chojnacki Kuba Warszawa 40-44 252
Chromiński Michał Warszawa 35-39 212
Chruścik Piotr Warszawa 40-44 123
Chrzanowski Zbigniew Płock 35-39 361
Chudzik Dorota Łomianki Dolne 40-44 70
Church Maria Warszawa 45-49 314
Chylak Kamil Warszawa 35-39 14
Cichocki Łukasz Poznań 35-39 155
Cichowicz Łukasz Sosnowiec 25-29 250
Cierniak Klaudia Warszawa 25-29 356
Cippert Pawel Warszawa - Polska 40-44 473
Cupa Ireneusz Toruń 45-49 190
Cybulski Konrad Kutno 45-49 54
Czayka Krystian Warszawa 35-39 282
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 82
Czerwinski Krzysztof Warszawa 35-39 391
Czesławski Andrzej Warszawa 35-39 442
Czuk Marek Toruń 65-69 286
Danielak Łukasz Warszawa 25-29 313
Danik Piotr Warszawa 40-44 68
Danylchenko Yuriy Latchorzew 35-39 61
Darmetko Rafał Poznań 30-34 362
Dąbrowski Michał Warszawa 30-34 355
Dąbrowski Przemysław Łódź/Lasocin 35-39 306
Derewnicki Łukasz Reda 30-34 278
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 22
De Groot Jan Piaseczno 45-49 89
Dłużniewski Sławomir Ciechanów 35-39 382
Dobrzeniecki Łukasz Warszawa 30-34 231
Dolaciński Marcin Głowno 35-39 299
Dolaciński Rafał Głowno 30-34 285
Dolczewski Dariusz Warszawa 35-39 312
Dołęga-Kozierowski Jan Piaseczno 30-34 262
Dowbor Maciej Warszawa 40-44 10
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 88
Dudek Paweł Warszawa 45-49 109
Dudziński Piotr Warszawa 50-54 458
Duk Janusz Lodz 50-54 23
Dunikowski Andrzej Warszawa 25-29 44
Dyduch Jarek Warszawa 35-39 117
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 169
Dzierszko Rafał Białystok 35-39 501
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 47
Fabiszewski Marcin Warszaw 35-39 492
Fajer Markus Dobra Szczecińska 70-… 265
Fijałkowski Tomasz Białystok 35-39 352
Fogiel Piotr Warszawa 40-44 478
Folga Artur Iława 45-49 53
Folga Jakub Warszawa 40-44 46
Frontczak Łukasz Łowicz 35-39 92
Fudali Witold Konstancin Jeziorna 35-39 234
Furtak Adam Nowy Dwór Mazowiecki 40-44 258
Gajewski Konrad Płock 50-54 403
Gajewski Sebastian Żyrardów 35-39 213
Galewicz Michal (Galewicz Ewa, Chlebicki Jan) Cannes 50-54 514
Gancarczyk Konrad Warszawa 30-34 454
Gapiński Kamil Płock 35-39 27
Gawinek Karol Gdynia 30-34 415
Gąsiorowska Agnieszka (Gąsiorowski Bartłomiej, Kowalczyk Michał) Łódź 35-39 515
Gędłek Łukasz Kraków 30-34 484
Giejsztowt Marcin (Korczyński Kamil, Pięta Marcin) Piaseczno 40-44 516
Godycki Jakub Warszawa 35-39 36
Gola Tomasz Jozefoslaw Piaseczno 40-44 510
Golec Artur Warszawa 30-34 397
Gontar Rafał Warszawa 50-54 457
Gościński Andrzej Strzeniówka 40-44 172
Górecki Tomasz Płock 30-34 407
Grabowski Tomasz Warszawa 30-34 45
Grabowski Tomasz Warszawa 50-54 344
Grochowski Sławomir Warszawa 40-44 100
Gronczewski Radosław Płock 30-34 173
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 128
Grymin Jan Pabianice 35-39 267
Grzegorczyk Filip Warszawa-Wesoła 40-44 179
Grzegórzek Piotr (Paulina Grzegórzek, Emil Dudzik) Szczecin 30-34 507
Gutenplan Jacek Łódź 50-54 296
Hantulski Mariusz Nadarzyn 25-29 383
Heliosz Adam Wodzisław Śląski 35-39 91
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 35-39 19
Hulewicz Małgorzata Warszawa 30-34 378
Hurnik Mateusz Gliwice 18-24 277
Hys Dominik Warszawa 25-29 295
Ihnatowicz Arkadiusz Warszawa 50-54 186
Izbiński Rafał Skarżysko-Kamienna 35-39 199
Jabłonowski Andrzej Warszawa 45-49 290
Jachimek Tomasz Jabłonna 45-49 12
Jagoda Łukasz Łódź 35-39 259
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 237
Jałocha Waldemar Pruszków 50-54 16
Jamroziak Aleksandra Warszawa 25-29 111
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 351
Jarmuł Tomasz Konstancin-Jeziorna 45-49 353
Jarząbkowski Michał Piaseczno 35-39 268
Jarzyński Dominik Łódź 40-44 102
Jeka Piotr Chojnów 50-54 350
Jezierski Dawid Łódź 35-39 208
Jędrych Leszek Warszawa - Polska 40-44 171
Jędrzejczyk Agnieszka Lipków 45-49 323
Jędrzejewski Arkadiusz Włocławek 50-54 95
Jurczewski Mariusz Białystok 30-34 177
Kacperski Olaf Warszawa 45-49 197
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 257
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 217
Kaczmarek Maciej Warszawa 25-29 357
Kajkowski Szymon Białobrzegi 35-39 198
Kalicki Łukasz Warszawa 35-39 143
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 87
Kalinowski Piotr Włocławek 45-49 81
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-34 167
Kałużna Aneta Warszawa 30-34 43
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 248
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 307
Kamiński Marek Warszawa 30-34 284
Kaniewski Kamil Gliwice 25-29 348
Kaniewski Mariusz Nowe Grabie 40-44 142
Kaniewski Michal Warszawa 30-34 373
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 359
Kapelko Bogdan Zalesie Górne 45-49 8
Kapłon Paweł Łomianki 40-44 504
Kasperowicz Dariusz Szczecin 40-44 209
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 376
Kawka Paweł Konin 45-49 246
Kazimierczyk Adam Płock 35-39 254
Kaźmierczak Oskar Jarocin 25-29 71
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-54 271
Kędzierski Łukasz Warszawa 30-34 223
Kęsy-Kowalska Hanna Szczawno-Zdrój 50-54 413
Kiereś Arkadiusz Warszawa 40-44 188
Kita Maciej Witaszyce 35-39 283
Klejna Waldemar Lubawa 18-24 483
Kmuk Łukasz Ząbki 35-39 384
Kochanowski Dariusz Marki 40-44 145
Kocięcki Marek Zgierz 35-39 272
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 48
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-34 230
Kołodziej Sebastian Warszawa 35-39 21
Kołodziejski Ariel Warszawa 30-34 74
Kołtonik Marek Warszawa 35-39 50
Konieczny Krzysztof Józefosław 35-39 298
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-64 422
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 170
Kopytowska Anna Warszawa 30-34 80
Kordaczuk Michał Warszawa 30-34 104
Kornasiewicz Katarzyna Warszawa 35-39 461
Kornatka Karol Zduńska Wola 30-34 488
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 289
Kosińska Karolina Warszawa 30-34 394
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 28
Kosno Piotr Warszawa 45-49 494
Kostarski Andrzej Łódź 50-54 276
Kowalczuk Tomasz Bełchatów 25-29 367
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 94
Kowalska Aneta Warszawa 25-29 96
Kowalski Edmund Rybno 45-49 1002
Kowalski Szymon Łódź 40-44 319
Kozłowski Piotr Warszawa 35-39 164
Krajewski Michał Zgierz 40-44 235
Kramarczyk Krzysztof Torun 55-59 193
Kramer Rafal Radom 50-54 281
Krasnodębski Sebastian Grudziądz 35-39 464
Krawczyk Marek Płock 40-44 131
Krężołek Paweł Warszawa 40-44 238
Krueger Stefan Warszawa - Polska 30-34 60
Kruszyński Andrzej Łódź 40-44 390
Krysiak Robert Borzęcin Mały 45-49 499
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 66
Krzan Grzegorz Nysa 55-59 379
Księżak Jolanta Warszawa 35-39 444
Kubielski Bartosz Warszawa 40-44 419
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 119
Kujawski Marcin Lodz 40-44 121
Kuliński Piotr Bełchatów 25-29 340
Kułakowski Marek Warszawa 40-44 453
Kumor Tomasz Warszawa 30-34 421
Kunkel Mariusz Gdańsk 40-44 251
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 31
Kuźma Łukasz Wrocław 25-29 410
Kwiatkowski Adam (Maciej Rogaś, Zbysław Witta) Warszawa 25-29 520
Kwiatkowski Szymon Łódź 35-39 339
Lemieszek Grzegorz Łódź 60-64 220
Lenart Konrad Michałowice 40-44 240
Lewandowski Karol Toruń 30-34 405
Lewandowski Konrad Warszawa 35-39 165
Lewczuk Tomasz Warszawa 45-49 414
Liese Maciej Warszawa 40-44 508
Lipiński Krzysztof Płock 35-39 345
Lipiński Piotr Grójec 50-54 79
Lipka Ignacy Warszawa 25-29 396
Liputa Grzegorz Bolesławiec 25-29 480
Luchowski Rafał Nadarzyn 50-54 126
Łaszkiewicz Tadeusz Koło 60-64 469
Łażewski Andrzej Warszawa 50-54 40
Łęcki Tomasz Warszawa 40-44 253
Łomża Dorian Warszawa 30-34 406
Łuczak Radek Łódź 45-49 140
Łukanowski Sławomir Chełmno 35-39 260
Łukaszuk Jacek Białystok 40-44 381
Łukowicz Angelika (Elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz) Gdynia Orlowo 18-24 517
Łysiuk Maciej Warszawa 35-39 465
Madej Tomasz Białobrzegi 35-39 329
Majder Artur Leżajsk 40-44 207
Majewski Paweł Warszawa 40-44 29
Majorkiewicz Adrian Warszawa 35-39 65
Majorkiewicz Andrzej Mała Wieś 35-39 90
Malaczewski Łukasz Wrocław 35-39 441
Małkowski Andrzej Warszawa 35-39 32
Małkowski Witold Pabianice 35-39 85
Maniawska Maja Warszawa 30-34 263
Marczak Adam Nieporęt 45-49 148
Marczak Grażyna Nieporęt 45-49 147
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 168
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 189
Markowski Jarosław Warszawa 50-54 51
Marzec Marcin Warszawa 40-44 440
Matacz Jarosław (Stępczyński Mariusz, Zych Marek) Płock 35-39 513
Matusiak Małgorzata Milanówek 25-29 163
Matysiak Łukasz Kobyla Góra 30-34 141
Mączyński Czesław Płock 65-69 129
Meier Markus Koło 50-54 166
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 330
Michallek Damian Drawno 30-34 420
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 120
Migda Marek Żyrardow 40-44 466
Mikutel Paweł Dolaszewo 30-34 487
Milczarek Jakub Warszawa 35-39 343
Milewski Rafal Warszawa - Polska 35-39 372
Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 40-44 512
Misztela Dariusz Plock 55-59 280
Misztela Tomasz Słupno 50-54 139
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 180
Miziałek Dominika Warszawa 30-34 134
Młotkiewicz Kajetan Łódź 18-24 341
Mosiołek Przemysław Warszawa 30-34 107
Mostowski Artur Warszawa 45-49 175
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 97
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 13
Muchorski Rafał Warszawa 30-34 438
Murawiński Grzegorz Zalesie Górne 25-29 322
Mus Sylweter Gruta 35-39 474
Musial Robert Warszawa 50-54 327
Mytko Michał Poznań 35-39 210
Najmowicz Sebastian Olsztyn 25-29 1
Narojek Grzegorz Warszawa 35-39 17
Nastarowicz Tomasz Szadek 25-29 470
Nawrot Michał Warszawa 30-34 371
Neumann Krzysztof Warszawa 45-49 326
Niecławski Bartosz Warszawa 35-39 301
Niegowski Marcin Warszawa 30-34 232
Nienartowicz Bartosz Toruń 40-44 496
Nitka Piotr Gdańsk 35-39 72
Nowak Dawid Łódź 35-39 136
Nowak Michał Płock 35-39 162
Nowak Sławomir Warszawa 45-49 349
Nowakowski Maciej Warszawa 30-34 506
Nowakowski Tomasz Płock 40-44 328
Nozykowski Adam Warszawa 40-44 459
Nunes Pedro Warszawa 30-34 244
Obłąkowski Stefan Komorow 30-34 105
Ogłoblin Adam Warszawa 25-29 205
Oklej Agata Warszawa 35-39 493
Olszewski Sławomir Warszawa 30-34 153
Omelianowicz Piotr Wyszków 25-29 479
Opala Marcin (Maciej Gromadka, Piotr Wiśniewski) Rybie 25-29 -
Oset Piotr Sieradz 55-59 293
Ostaszewska Paulina Warszawa 25-29 332
Ostaszewski Maciej Pruszków 35-39 24
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 146
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 49
Otto Tomasz Warszawa 25-29 239
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 151
Ożóg Krzysztof Kraków 40-44 196
Pachla Adam Warszawa 35-39 69
Pacholak Andrzej Ząbkowice Śl. 55-59 389
Pacholak Marcin Ząbkowice Śląskie 30-34 358
Pajor Bartosz Wrocław 30-34 245
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 135
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 416
Pawiński Maciej Łódź 30-34 59
Pawlak Marek Pogórze 35-39 325
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-54 83
Pawlin Mateusz Warszawa 25-29 481
Pawłowicz Dorota Białystok 35-39 41
Pawłowski Tomasz Warszawa 25-29 400
Pazdrąg Karolina Ciechanów 30-34 256
Paździor Łukasz Warszawa 40-44 192
Perciński Łukasz Siedlce 18-24 385
Piątkowski Andrzej Złotokłos 50-54 275
Piechowski Sylwester Kiełpin 45-49 191
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-54 300
Pietroń Błażej Warszawa 25-29 388
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 448
Pisarczyk Grzegorz Warszawa 35-39 106
Pisarek Ewelina Warszawa 30-34 5
Piwiński Rafał Płock 30-34 227
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 125
Podwysocki Marcin Augustów/Warszawa 30-34 247
Pokorski Marek Warszawa 45-49 398
Polanski Adrian Warszawa 40-44 336
Popławska Anna Warszawa 35-39 34
Popławski Michał Warszawa 35-39 35
Potapczuk Łukasz Warszawa 25-29 204
Preuss Daniel Bydgoszcz 40-44 1001
Prokop Piotr Józefosław 40-44 26
Prorok Tomasz Warszawa 35-39 39
Pruchniewski Sławomir Warszawa 35-39 423
Prus Małgorzata Warszawa 25-29 310
Przybylski Łukasz Szadek 25-29 437
Przymusiński Filip Poznań 35-39 3
Przytuła Robert Warszawa 50-54 475
Puławski Tomasz Marki 45-49 472
Radek Rafał Kielce 50-54 200
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 337
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 417
Rączkowski Adam Włocławek 50-54 144
Reszewicz Szymon Warszawa 25-29 434
Richter Franciszek Rogoźnik 55-59 311
Robiński Marcin Warszawa 35-39 38
Rogoziński Bartłomiej Zduńska Wola 30-34 236
Rosati Marcin Konstancin 45-49 347
Rusinek Paweł (Smorawski Bartłomiej, Piechowicz Aleksander) Płock 35-39 519
Rutkowski Konrad Tomaszów Mazowiecki 25-29 182
Rybicki Artur Radzanów 18-24 433
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 35-39 138
Ryszczyk Adam Rybnik 35-39 75
Rzepnicki Łukasz Toruń 30-34 377
Sachmata Jacek Piaseczno 25-29 30
Sadowska Monika Warszawa 35-39 130
Sak Jacek Kąty 45-49 436
Sałatka Krzysztof Łomianki 45-49 505
Sapiejewski Krzysztof Warszawa 25-29 402
Sej Maciej Słomin 45-49 150
Senger Robert Warszawa 35-39 101
Sidor Artur Warszawa 45-49 443
Sidorowicz Maciej Strzelno 30-34 233
Sieczkowski Paweł Soboklęszcz 40-44 456
Siennicki Rafał Marki 40-44 118
Sieradzki Wiktor Izbica Kujawska 18-24 264
Siwirski Robert Warszawa 40-44 449
Skaczkowska Barbara Warszawa 35-39 291
Skałbania Krzysztof Warszawa 30-34 338
Skowronski Rafal Hornówek 40-44 159
Skrzydło Jarosław Warszawa 35-39 425
Słabosz Grzegorz Warszawa 35-39 42
Sławik Łukasz Warszawa 40-44 401
Słomka Mateusz Tomaszów Mazowiecki 25-29 184
Słowińska Aleksandra Bełchatów 25-29 308
Sobczak Bogusław Warszawa 50-54 455
Sobieraj W Warszawa 45-49 500
Sobkowicz Łukasz Ożarów Mazowiecki 40-44 368
Socha Tomasz Warszawa 50-54 393
Solarek Piotr Warszawa 35-39 52
Soliński Michał Marki 30-34 491
Sołtysiak Joanna Koło 25-29 4
Spyra Krzysztof Warszawa 45-49 497
Stadnicki Piotr Warszawa 35-39 154
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-44 375
Stankowski Tomasz Warszawa 30-34 67
Stanny Mariusz Legionowo 40-44 206
Stańczak Bartosz Warszawa 35-39 999
Starzyk Lukasz Wroclaw 30-34 57
Starzynski Tomasz Warszawa 45-49 156
Staszewski Andrzej Łomianki 50-54 132
Stawinoga Zbigniew Józefosław 45-49 395
Steć Joanna Nowa Iwiczna 35-39 490
Sternik Krzysztof Kielce 35-39 127
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 25
Stopka Wojciech Warszawa 50-54 203
Stratyński Filip Brójce 40-44 56
Stwertetschka Dariusz Kudowa-Zdrój 50-54 160
Sukacz Dawid Warszawa 45-49 55
Surdy Adam Warsaw 25-29 211
Szafraniec Artur Warszawa 40-44 15
Szajko Artur Warszawa 35-39 84
Szakoła Marcin Złotniki 35-39 241
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 6
Szatkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 45-49 387
Szelc Mikołaj Łomianki 40-44 124
Szkuta Marcin Piaseczno 40-44 37
Szlassa Marcin Ławki / Prażmów 35-39 354
Szymanek Igor Warszawa 25-29 435
Szymańska Katharina Warszawa 30-34 178
Szymański Marcin Ciechanów 35-39 294
Szymański Marcin Warszawa 35-39 392
Szymański Tomasz Mysiadło 50-54 460
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 183
Szymczak Piotr Łódź 35-39 255
Szymczyk Tomasz Częstochowa 35-39 228
Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki 40-44 108
Śnieżko Eugeniusz Warszawa 35-39 511
Świderski Konrad Łódź 45-49 408
Świderski Tomasz Warszawa 25-29 482
Świech Krystian Włocławek 35-39 317
Świerczewski Dariusz Warszawa 50-54 224
Świstak Mateusz Piastów 30-34 304
Talarek Renata Zamienie 30-34 86
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 35-39 364
Taraszkiewicz Robert Podańsko 35-39 158
Tartanus Rafał Żyrardów 40-44 463
Terka Piotr Bełchatów 30-34 305
Tetla Karolina Warszawa 25-29 476
Tomasiuk Karol Mińsk Mazowiecki 40-44 216
Tomaszewska Anna Warszawa 30-34 495
Tomaszewska Julita Legionowo 40-44 270
Tomeczek Justyna (Igor Dominiak, Dominik Błaszczak) Kalisz 30-34 518
Tomiński Krzysztof Nowy Duninów 40-44 221
Tomszys Piotr Warszawa 50-54 424
Traczyk Marek Warszawa 50-54 76
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-34 297
Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 45-49 137
Trzaska Jarosław Piaseczno 55-59 202
Trzaska Piotr Piaseczno 30-34 195
Trzos Marcin Sochaczew 35-39 447
Twardowski Piotr Pabianice 35-39 315
Tyczyński Jacek Głogów 18-24 7
Urbanowicz Rafał Warszawa 35-39 174
Urbańczyk Karol Warszawa 25-29 451
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 58
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 269
Uss Dominik Łomianki 45-49 161
Wacowski Karol Tychy 25-29 489
Walczak Wojciech Radzymin 40-44 181
Walendzik Michal Warszawa 35-39 176
Wargacka Paulina Koło 18-24 485
Wasilewski Aleksander Torun 45-49 20
Wasilewski Michał Żychlin 30-34 316
Waszczuk Bartłomiej Warszawa 40-44 266
Watras Sebastian Warszawa 40-44 64
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 432
Wawszczyk Tomasz Warszawa 45-49 503
Wejkuć Grzegorz Mragowo 40-44 98
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 25-29 93
Wiatr Michał Warszawa 35-39 335
Wichrowski Krzysztof Warszawa 35-39 446
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 78
Wiech Roman Olsztyn 45-49 77
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 18
Wierzbicki Łukasz Warszawa 35-39 33
Wiese Anna Warszawa 30-34 509
Wilijewicz Konrad Łódź 40-44 1003
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 279
Wiśniewski Jakub Warszawa 30-34 370
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 25-29 113
Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49 112
Witarowski Wiktor Warszawa 25-29 363
Włodarczak Witold Bydgoszcz 55-59 467
Włódarczak Agata Bydgoszcz 25-29 471
Wnuk Jan Warszawa 25-29 502
Wnuk Leszek Gdynia 35-39 333
Wodzińska Zuzanna Warszawa - Polska 18-24 226
Wojtaszewski Piotr Mikołów 25-29 399
Woronko Damian Białystok 40-44 386
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 309
Wójcik Kamil Warszawa 30-34 324
Wójcik Wiktor Smardzewice 25-29 450
Wólczyńska Anna Magdalenka 35-39 242
Wrona Michał Żabieniec 35-39 62
Wystrychowska Marzena Warszawa 40-44 360
Wystrychowski Marcin Warszawa 35-39 404
Zaborny Paweł Warszawa 35-39 380
Zachwatowicz Maciej Łomianki 35-39 219
Zając Marcin Józefosław 35-39 428
Zakrzewski Grzegorz Piaseczno 40-44 222
Zakrzewski Wojciech Warszawa 40-44 287
Zalewski Igor Włocławek 25-29 215
Zaremba Michal Gdansk 35-39 149
Zawadzki Sławomir Kobyla Góra 30-34 452
Zdanowski Bartosz Żyrardów 40-44 462
Zdanowski Tomasz Sitne 18-24 374
Zdrojewski Hubert Warszawa 25-29 103
Zgorzelski Bartosz Gniezno 35-39 214
Zieliński Dariusz Warszawa 45-49 116
Zienkiewicz Karol Warszawa 30-34 365
Ziółek Marcin Warszawa 40-44 412
Zmysłowski Jacek Lublin 60-64 409
Zych Maciej Płock 18-24 321
Zyśko Tomasz Warszawa 45-49 133
Żabowski Marek Bydgoszcz 30-34 194
Żarko Adam Warszawa 30-34 445
Żarko Artur Warszawa 30-34 427
Żarłok Kamil Warszawa 35-39 229
Żytowiecki Maciej Płock 35-39 346
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon