Garmin Iron Triathlon Elbląg 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Asenhajmer Jacek (Mariusz Maślanka, Adam Bielski) Nowy Dwor Gdanski 50-54 235
Gruchalski Rafał (Anna Dembińska, Olaf Baranowski) Elbląg 40-44 234
Jarek Grzegorz (Tołwińska Agnieszka , Szefler Krzysztof) Elbląg 40-44 231
Korzeniowski Dawid (Bartłomiej Sitek, Radosław Apanowicz) Elbląg 35-39 233
Maksymowicz Krzysztof (Arek Kubiński, Marcin Spustek,) Elbląg 18-24 246
Orzoł Elżbieta (Jarosław Kołomański, Ignacy Stankiewicz) Gdynia 50-54 230
Pisanko Paulina (Anna Mazurek, Maja Sągolewska) Gdańsk 25-29 232
Tomialojć Andrzej (Sławomir Ciężkowski, Łukasz Weyna) Elbląg 35-39 239
Zdanowicz Paweł (Piotr Perucki, Marek Nowosielski) Elbląg 35-39 236

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abracham Piotr Gdynia 35-39 166
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-44 200
Adamczyk Ireneusz Marki 35-39 -
Albrecht Paweł Elbląg 30-34 118
Asenhajmer Jacek (Mariusz Maślanka, Adam Bielski) Nowy Dwor Gdanski 50-54 235
Bachewicz Krzysztof Elbląg 30-34 237
Bachman Marcin Warszawa 40-44 130
Baczewski Daniel Banino 35-39 -
Badysz Artur Elbląg/Piastów 45-49 117
Bagdziński Daniel Włocławek 35-39 43
Bała Artur Warszawa 40-44 95
Bańczyk Marcin łaziska górne 40-44 51
Baraniak Jarosław Mosina 35-39 213
Bartnicki Wojciech Elbląg 50-54 92
Bedla Anna Jaworzno 35-39 188
Bodnar Maciej Warszawa 18-24 1
Brembor Tomasz Chorzów 18-24 3
Broekere Krzysztof Zabrze 55-59 133
Bruski Tomasz Bydgoszcz 30-34 138
Bryzek Arnold Warszawa 45-49 29
Brzyski Janusz Elbląg 70-… 99
Cacek Darek Tomice 45-49 69
Chromiński Michał Warszawa 35-39 72
Cichy Bartosz Augustów 35-39 97
Czajkowski Michał Nowa Wola 45-49 52
Czechowicz Tomasz Warszawa 45-49 36
Czerniel Piotr Elbląg 30-34 82
Czynsz Aleksander Reda 60-64 215
Ćwirko-Godycki Łukasz Malbork 35-39 243
Dąbrowski Łukasz Warszawa 40-44 26
Deaki Oktawiusz Zabrze 35-39 112
Derewecki Jarek Skrzeszewo 40-44 94
Desselberger Andrzej Włocławek 45-49 19
Dobrowolski Bartosz Warszawa 40-44 32
Dróżdż Kamil Warszawa 35-39 -
Duk Janusz Lodz 50-54 21
Durkiewicz Aleksander Braniewo 40-44 102
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 58
Dziezyc Tomasz Kleszczewo 40-44 131
Elminowski Wojciech Elbląg 55-59 80
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fomichev Dmitrii Gusev 55-59 186
Frąckowiak Marta Myślecinek 30-34 219
Garbiec Tomasz Warszawa 40-44 211
Gawęda Jarosław Elbląg 30-34 122
Gawinek Karol Gdynia 30-34 216
Gąsior Rafał Susz 35-39 -
Gbyl Jacek Gdańsk 45-49 70
Głogowski Adam Gdynia 25-29 -
Gorlo Katarzyna Warszawa 30-34 6
Górski Arkadiusz Warszawa 25-29 134
Górtowski Maciej Gdańsk 35-39 136
Groszewski Radosław Olsztyn 40-44 48
Gruchalski Rafał (Anna Dembińska, Olaf Baranowski) Elbląg 40-44 234
Grzelec Jarosław Gdańsk 55-59 67
Gumkowski Łukasz Ostrołęka 25-29 83
Hermelin Wojciech Bydgoszcz 35-39 17
Hoły Zdzisław Straszyn 65-69 64
Hornik Artur Wodzisław 35-39 106
Hryszko Kazimierz Tychy 55-59 55
Huzar Ryszard Malbork 45-49 -
Jabłonowski Wojciech Elbląg 40-44 221
Jabłoński Jakub Elbląg 35-39 86
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 88
Jamroż Robert Warszawa 35-39 13
Jankowski Adam Grudziądz 40-44 -
Janusz Izabela Szczepanów 18-24 242
Jarek Grzegorz (Tołwińska Agnieszka , Szefler Krzysztof) Elbląg 40-44 231
Jarocki Jacek Braniewo 35-39 87
Jasiulewicz Izabela Elbląg 35-39 121
Jędrzejewska Aleksandra Wrocław 25-29 5
Kaczmarek Dariusz Konin 45-49 163
Kaczor Hubert Międzyborów 40-44 169
Kaftański Lech Łebień 60-64 171
Kaiser Barbara Gdańsk 25-29 42
Kalinowski Grzegorz Wisznia Mała 40-44 37
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 89
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 125
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 111
Kapusniak Tomasz Bydgoszcz 40-44 -
Karmelita Mariusz Gniezno 35-39 197
Karp Jakub Zielonka 40-44 222
Karwowski Daniel Płońsk 25-29 -
Kawałczewski Jacek Warszawa 40-44 209
Kaźmierski Mariusz Elbląg 55-59 141
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 143
Kieda Wojciech Białystok 40-44 142
Kieres Michał Jaroty 30-34 -
Klejzerowicz Roman Ełk 40-44 185
Klimkowski Zdzislaw Malbork 35-39 -
Kluczyk Artur Elbląg 18-24 193
Kłos Janina Gdańsk 35-39 105
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 244
Kłuba Sławomir Susz 25-29 146
Kłudkiewicz Antonina Stare Babice 25-29 207
Kocik Arkadiusz Łódź 50-54 49
Kodzis Piotr Boksze Stare 40-44 45
Komor Andrzej Gdańsk 18-24 175
Komorowski Tomasz Elbląg 45-49 -
Kondraciuk Darek Toruń 40-44 157
Konopacka Sandra Otwock 25-29 202
Kopij Paweł Nowa Wola 35-39 115
Kopytowska Anna Warszawa 30-34 33
Korzeniewski Michał Warszawa 25-29 113
Korzeniowski Dawid (Bartłomiej Sitek, Radosław Apanowicz) Elbląg 35-39 233
Kosiewski Paweł Marki 30-34 156
Kosmala Michał Miedziana Góra 40-44 -
Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 35-39 74
Kowalewski Maciej Słupsk 40-44 39
Kowalska Aneta Warszawa 25-29 40
Kozlowski Michal Warszawa 35-39 46
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 154
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 35
Kryszyłowicz Przemysław Elbląg 30-34 161
Kubas Mateusz Warszawa 25-29 24
Kubiczak Jan Toruń 35-39 75
Kubis Piotr Wrocław 45-49 -
Kuciński Ireneusz Pasłęk 40-44 168
Kuczyński Daniel Warszawa 40-44 44
Kulka Sergiusz Lesznowola 35-39 41
Kur Daniel Gdynia 30-34 245
Kurczewski Przemysław Elbląg 40-44 152
Kurek Bartosz Częstochowa 18-24 206
Kurek Wojciech Elblag 35-39 77
Kurek Wojciech Gdynia 30-34 109
Kurylo Artur Augustów 50-54 220
Kuter Krzysztof Piaseczno 35-39 22
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 28
Kwilosz Beata Braniewo 45-49 167
Lange Grzegorz Gołdap 40-44 120
Laskowski Dariusz Grudziądz 40-44 150
Lepa Paulina Warszawa 35-39 137
Leśniak Tomasz Bierkowo 40-44 60
Leśniak Tomasz Otwock 45-49 23
Lewandowski Karol Toruń 30-34 160
Lis Paweł Gdańsk 40-44 98
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 71
Lizak Tomasz Elbląg 25-29 85
Lorek Kinga Elbląg 18-24 50
Łobarzewski Grzegorz Legionowo 30-34 208
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 35-39 -
Łukiewicz Łukasz Elbląg 35-39 145
Maciejewski Michał Warszawa 30-34 173
Maciesz Piotr Warszawa 45-49 116
Maksymowicz Krzysztof (Arek Kubiński, Marcin Spustek,) Elbląg 18-24 246
Maksymowicz Tomasz Elbląg 18-24 -
Mańczak Jakub Gdynia 45-49 179
Markowicz Grzegorz Wrocław 55-59 62
Matusewicz Michał Gdynia 35-39 178
Meier Markus Koło 50-54 57
Mendelewski Artur Pasłęk 45-49 114
Michałowski Radosław Elbląg 45-49 194
Miętek Zbigniew Legionowo 40-44 78
Misiaszek Janusz Kędzierzyn-Koźle 60-64 20
Mitruś Paweł Warszawa 25-29 2
Młynarczyk Sławomir Kielce 40-44 144
Możdżonek Anna Warszawa 35-39 199
Mudryk Przemysław Elbląg 40-44 240
Mus Sylweter Gruta 35-39 151
Mytko Michał Poznań 35-39 68
Najmuła Jarek Olsztyn 25-29 225
Napiórkowski Jakub Włocławek 25-29 -
Nastarowicz Tomasz Szadek 25-29 174
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-44 241
Nowak Bartłomiej Ożarów Mazowiecki 25-29 227
Nowakowski Konrad Elbląg 35-39 128
Nowicki Bartosz Piastów 30-34 172
Oklej Agata Warszawa 35-39 190
Opiłowski Paweł Modła 40-44 15
Orzoł Elżbieta (Jarosław Kołomański, Ignacy Stankiewicz) Gdynia 50-54 230
Osytek Sławomir Radzymin 50-54 81
Otto Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Oworuszko Jarosław Warszawa 45-49 53
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 90
Panasiuk Paweł Białystok 35-39 -
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 176
Parys Andrzej Elbląg 60-64 189
Pastusiak Adam Warszawa 30-34 -
Pawlak Jakub Warszawa - Polska 35-39 11
Pawlak Marek Pogórze 35-39 96
Piątkowski Andrzej Złotokłos 50-54 226
Pieciukiewicz Paweł Gdańsk 35-39 108
Pieniążek Piotr Częstochowa 50-54 119
Piotrowski Daniel Gdynia 25-29 100
Piotrowski Rafał Choroszcz 35-39 223
Pisanko Paulina (Anna Mazurek, Maja Sągolewska) Gdańsk 25-29 232
Plazuk Matylda Garstedt 40-44 162
Pliszka Anna Bytów 18-24 184
Płonka Arkadiusz Kalisz 50-54 47
Podkowski Wojciech Gdynia 50-54 238
Pogorzelski Daniel Elbląg 30-34 101
Pogorzelski Tomasz Gdańsk 25-29 203
Popławska Anna Warszawa 35-39 25
Powajbo Krzysztof Gdynia 35-39 104
Przybylski Łukasz Szadek 25-29 165
Radek Rafał Kielce 50-54 65
Radko Krystian PONIATOWICE 40-44 135
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-44 107
Rękawik Szymon Elbląg 18-24 84
Robak Piotr Koszalin 30-34 66
Robiński Marcin Warszawa 35-39 27
Rogala Jacek Wrocław 55-59 198
Rokicki Tomasz Białystok 55-59 124
Różański Kamil Elbląg 30-34 63
Ryczkowski Robert Ząbki 45-49 -
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 159
Safranow Marcin Gdańsk 40-44 153
Sanecki Piotr Pasłęk 30-34 183
Sikora Tymoteusz Gdańsk 18-24 177
Siwek Piotr Ciechanów 40-44 132
Skopiński Bogdan Gdynia 50-54 12
Skorupa Michał Elbląg 18-24 247
Sobieraj W Warszawa 45-49 -
Socha Maciej Gdynia 40-44 181
Soliwoda Mariusz Kowale 45-49 229
Stępień Bartłomiej Pruszków 30-34 -
Stolarek Weronika Gdańsk 30-34 214
Stróżyk Artur Bartodzieje 35-39 147
Sudak Grzegorz Milanówek 45-49 195
Surdy Sławomir Gdańsk 40-44 -
Szakoła Marcin Złotniki 35-39 93
Szałkowski Tomasz Susz 45-49 59
Szczecina Konrad Obręb 25-29 170
Szczesny Filip Szukalice 40-44 54
Szlaski Igor Zgierz 25-29 61
Sznaza Tadeusz Elbląg 55-59 192
Szymański Marcin Warszawa 35-39 155
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 224
Ścibior Marek Juszkowo 40-44 205
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-34 182
Światkowski Robert Elblag 40-44 201
Świątek Łukasz Warszawa 25-29 139
Świech Krystian Włocławek 35-39 129
Świstak Mateusz Piastów 30-34 123
Tafiłowski Robert Krobia 40-44 191
Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 40-44 76
Tarasiewicz Ireneusz Wójtowo 55-59 126
Tomaszewicz Damian Elbląg 25-29 73
Tomaszewicz Marcin Elbląg 25-29 158
Tomaszewicz Piotr Elbląg 50-54 149
Tomaszewski Leszek Elbląg 55-59 204
Tomialojć Andrzej (Sławomir Ciężkowski, Łukasz Weyna) Elbląg 35-39 239
Twarowski Michal Straszyn 45-49 148
Urbański Rafał Częstochowa 35-39 103
Urlich Tomasz Toruń 45-49 140
Uss Dominik Łomianki 45-49 56
Vilaseka Orlando Kaliningrad 25-29 -
Waliński Mikołaj Elbląg 40-44 228
Wawrzyniak Marek Gdynia 45-49 164
Welfle Jacek Gdynia 30-34 -
Wengerski Jędrzej Mała Nieszawka 25-29 38
Wiech Ewa Olsztyn 45-49 31
Wiech Roman Olsztyn 45-49 30
Wierzbicki Artur Kędzierzyn-Koźle 50-54 16
Wieszczek Krzysztof Warszawa 30-34 14
Wiewióra Robert Kobyłka 35-39 187
Wiliński Tomasz Olsztyn 40-44 18
Wilkowiecki Robert Twardogóra 18-24 4
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 110
Wiśniewski Szymon Lubicz Górny 35-39 210
Wnuk Jan Warszawa 25-29 196
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 45-49 127
Wójcik Piotr Warszawa 40-44 218
Wrzosek Tomasz Elbląg 35-39 79
Zalewski Jarosław Elblag 30-34 217
Zalewski Paweł Warszawa 40-44 -
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 34
Zasada Witold Łódź 45-49 -
Zdanowicz Paweł (Piotr Perucki, Marek Nowosielski) Elbląg 35-39 236
Zengteler Wojciech Gdańsk 35-39 180
Zych Dawid Elbląg 40-44 212
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon