Garmin Iron Triathlon Stężyca 2018 - dystans 1/4 Ironman - Firmowe Mistrzostwa Sztafet - results

2018-07-01 12:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 344 Warczak Piotr Katarzyna Warczak, Paweł Ochal TEAMOCHAL M40 1 1 00:18:44 (7)00:02:46 (6)01:11:12 (2)00:00:57 (8)00:34:48 (1) 02:08:27
2 339 Sprengel Grzegorz Paweł Pieciukiewicz, Jędrzej Karpiński Lufthansa Systems Poland Active! Leśne Dziadki M35 1 2 00:17:12 (4)00:02:33 (4)01:11:15 (3)00:00:46 (1)00:39:42 (2) 02:11:28 00:03:01
3 332 Krzaczkowski Paweł Mateusz Kąkol, Marcin Peek M40 2 3 00:15:37 (2)00:02:15 (1)01:13:20 (4)00:00:58 (9)00:39:59 (3) 02:12:09 00:03:42
4 343 Chylak Kamil Piotr Fuliński, Andrzej Domański LABOSPORT Team EQUES Investment TFI M35 2 4 00:14:12 (1)00:02:43 (5)01:23:52 (8)00:00:55 (5)00:41:07 (4) 02:22:49 00:14:22
5 346 Pastor Kamil Piotr Kluska, Mateusz Nurek Wirtualna Polska M30 1 5 00:20:03 (9)00:02:53 (8)01:18:10 (7)00:00:59 (10)00:43:11 (5) 02:25:16 00:16:49
6 329 Bogdanski Lukasz Góraj Paweł, Kowalewska Daria Thomson Reuters 606126829 M35 3 6 00:19:42 (8)00:02:32 (3)01:13:57 (5)00:00:46 (2)00:48:45 (7) 02:25:42 00:17:15
7 336 Kowalski Łukasz Katarzyna Kowalska, Małgorzata Folwarska CompleXsports Triathlon Team M35 4 7 00:18:40 (6)00:03:08 (12)01:14:32 (6)00:00:51 (3)00:55:07 (11) 02:32:18 00:23:51
8 345 Świątkowski Wiktor Adrian Dobrowolski, Adam Wasilewski Wirtualna Polska M30 2 8 00:20:44 (10)00:03:01 (9)01:26:02 (11)00:00:59 (11)00:45:40 (6) 02:36:26 00:27:59
9 330 Orzoł Elżbieta Patryk Piesika , Ignacy Stankiewicz CompleXsports Triathlon Team/Tri ladies K50 1 1 00:22:35 (11)00:03:08 (11)01:10:24 (1)00:01:02 (13)00:59:21 (14) 02:36:30 00:28:03
10 340 Kozak Karol Jacek Jaszewski, Emil Sobolewski ASHLAND # 1 M30 3 9 00:17:47 (5)00:02:19 (2)01:28:17 (12)00:00:57 (7)00:49:05 (8) 02:38:25 00:29:58
11 337 Jaskułke Irek Ziemann Krzysztof , Baranowski Roman ACTIVE TEAM PORTA M45 1 10 00:22:53 (12)00:02:51 (7)01:23:55 (9)00:00:55 (4)00:55:10 (12) 02:45:44 00:37:17
12 335 Łukowicz Angelika elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz PIGI TEAM K18 1 2 00:31:24 (15)00:04:20 (16)01:24:50 (10)00:01:01 (12)00:50:00 (9) 02:51:35 00:43:08
13 341 Mądrala Aleksandra Rafał Wrzeszcz, Damian Szluns ASHLAND # 2 K35 1 3 00:25:45 (14)00:03:10 (13)01:32:12 (13)00:00:56 (6)00:53:38 (10) 02:55:41 00:47:14
14 331 Lepa-Roman Magdalena Magdalena Lep-Roman, Nadya Laszczyk, Klara Przecinak77 Przecinak77 K40 1 4 00:16:24 (3)00:03:06 (10)01:36:40 (14)00:01:08 (14)00:58:36 (13) 02:55:54 00:47:27
15 333 Rybakowska Beata Witczak Anna, Reszka Beata IronTeam3City K45 1 5 00:31:52 (16)00:03:11 (14)01:41:36 (16)00:01:26 (16)01:02:06 (15) 03:20:11 01:11:44
16 334 Gębarska Renata Michał Milczarek, Daniel Ciesielski Stare Lisy Pustynne NT K30 00:23:11 (13)00:03:33 (15)01:38:11 (15)00:01:13 (15) DNF
17 342 Dziewulski Piotr Grzegorz Grzegorczyk, Janusz Reniewicz, Piotr Dziewulski Saucony Freedom Team Saucony M30
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon