Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 - dystans 1/4 Ironman - Triathlonowy Ekiden - firmowe sztafety - results

2018-07-15 09:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 581 Gębara Rafał Wojtek Wiktor, Dominik Bogdanowicz DECATHLON TEAM M30 1 1 00:14:47 (4)00:01:22 (1)01:06:24 (1)00:01:33 (6)00:39:08 (2) 02:03:14
2 580 Borusiński Paweł Paweł Neścioruk, Adam Janczewski DRUŻYNA OGNIA M50 1 2 00:13:48 (2)00:01:59 (8)01:12:43 (2)00:01:43 (13)00:39:07 (1) 02:09:20 00:06:06
3 566 Rębiś Tomasz Ewa Głowacka, Ireneusz Sudnik Lirene Bike & Run 1 M40 1 3 00:16:49 (6)00:01:59 (9)01:15:57 (5)00:01:36 (9)00:42:00 (5) 02:18:21 00:15:07
4 562 Giejsztowt Marcin Korczyński Kamil, Pięta Marcin DHL Global Frowarding M40 2 4 00:13:43 (1)00:01:42 (2)01:15:41 (4)00:01:35 (7)00:47:44 (12) 02:20:25 00:17:11
5 568 Podębski Dariusz Joanna Rębiś, Paweł Chmielnicki Lirene Bike & Run 2 M45 1 5 00:14:26 (3)00:01:45 (3)01:18:15 (8)00:01:27 (3)00:46:54 (11) 02:22:47 00:19:33
6 553 Szkuta Marcin Szkuta Artur, Niedźwiadek Jakub Kuźnia Triathlonu M40 3 6 00:15:38 (5)00:01:45 (4)01:16:44 (7)00:01:32 (5)00:47:55 (14) 02:23:34 00:20:20
7 559 Wojciechowski Marek Kornelia Czernek, Maciej Dąbek M35 1 7 00:23:08 (20)00:02:05 (13)01:14:53 (3)00:01:25 (2)00:49:38 (17) 02:31:09 00:27:55
8 577 Josypenko Jędrzej Fukowski Damian, Ragiel Wojciech Ą Ę TRI CLUB M30 2 8 00:18:19 (10)00:02:00 (10)01:30:41 (20)00:01:48 (17)00:39:24 (3) 02:32:12 00:28:58
9 570 Tempski Patryk Antek Swianiewicz, Arkadiusz Chojnowski Drużyna TVN M35 2 9 00:17:28 (8)00:01:55 (5)01:15:58 (6)00:01:48 (18)00:55:15 (23) 02:32:24 00:29:10
10 558 Wójcik Piotr Ewa Bartulis, Paweł Krężelok M40 4 10 00:17:28 (7)00:01:55 (6)01:18:47 (9)00:01:40 (12)00:53:01 (19) 02:32:51 00:29:37
11 561 Nawrot Michał Konstancja Tanjga-Nawrot, Mateusz Pastuszko M30 3 11 00:20:34 (16)00:02:06 (16)01:25:40 (16)00:01:52 (20)00:42:55 (6) 02:33:07 00:29:53
12 572 Petaś Urszula Łukasz Szuba, Sylwia Retmaniak Drużyna TVN K30 1 1 00:23:18 (21)00:02:21 (25)01:19:24 (10)00:02:53 (26)00:46:42 (10) 02:34:38 00:31:24
13 575 Różycka Marlena Tomasz Praczyk, Jacek Kapłon RBS Running Team K35 1 2 00:24:32 (24)00:02:02 (11)01:22:52 (13)00:01:35 (8)00:44:58 (8) 02:35:59 00:32:45
14 573 Gurba Aleksy Rafał Wendekier, Jakub Śliwiak M25 1 12 00:23:59 (22)00:02:10 (20)01:30:04 (19)00:01:38 (11)00:39:30 (4) 02:37:21 00:34:07
15 554 Rykowski Adam Krzysztof Prasał, Jarosław Godyń M45 2 13 01:21:29 (12)00:01:54 (22)00:53:35 (21) 02:37:33 00:34:19
16 555 Podwysocki Łukasz Wojciech Stępel, Tomasz Podwysocki Ciasteczkowy Potwór M35 3 14 00:20:11 (13)00:02:06 (15)01:29:26 (18)00:01:37 (10)00:47:46 (13) 02:41:06 00:37:52
17 556 Kołacz Wojciech Oleksii Stukanov, Mikołaj Zieliński TRILLLER M25 2 15 01:32:30 (21)00:01:46 (15)00:45:50 (9) 02:42:39 00:39:25
18 569 Niewiadowski Hubert Wierzbicki Bartosz, Bagiński Arkadiusz Druzyna TVN 3 piwka M40 5 16 00:20:30 (15)00:02:15 (22)01:24:46 (15)00:01:59 (23)00:54:42 (22) 02:44:12 00:40:58
19 574 Nowaczewski Adam Jan Wojtyński, Paweł Przywoźny RBS Running Team M25 3 17 00:22:52 (19)00:01:58 (7)01:24:04 (14)00:02:18 (25)00:53:31 (20) 02:44:43 00:41:29
20 560 Stańczyk Karolina Bożena Josypenko, Paulina Prugar-Fukowska Dream Run K40 1 3 00:20:15 (14)00:02:03 (12)01:33:26 (22)00:01:46 (16)00:48:43 (15) 02:46:13 00:42:59
21 565 Pyz Marek Bohdan Wędrychowski, Szymon Kardaś KPW M35 4 18 00:20:02 (12)00:02:09 (18)01:38:57 (26)00:01:54 (21)00:44:47 (7) 02:47:49 00:44:35
22 576 Wróblewski Michał Krzysztof Walczak, Barbara Belzyt RBS Running Team M30 4 19 00:18:16 (9)00:02:18 (24)00:56:46 (24) 02:47:55 00:44:41
23 578 Siwiec Piotr Arkadiusz Rogulski, Bartłomiej Kowalczuk Dream Team SuperGrosz M40 6 20 00:21:12 (17)00:02:07 (17)01:34:04 (24)00:01:32 (4)00:50:49 (18) 02:49:44 00:46:30
24 564 Buczek Krzysztof Paweł Chaber, Mirosław Grodzicki M30 5 21 00:24:38 (25)00:02:06 (14)01:33:34 (23)00:01:22 (1)00:49:03 (16) 02:50:43 00:47:29
25 557 Kukier Mirosław Serwatka Dariusz Paweł Mich ABS S.A. Asseco business Solutions S.A. M45 3 22 00:24:10 (23)00:02:11 (21)01:21:22 (11)00:01:50 (19)01:04:14 (26) 02:53:47 00:50:33
26 571 Galewski Jacek Piotr Jaremek, Radosław Chrobot Drużyna TVN G.A.D 1 M35 5 23 00:18:45 (11)00:02:09 (19)01:28:45 (17)00:02:01 (24)01:05:20 (27) 02:57:00 00:53:46
27 567 Ciecharowska Justyna Piotr Kośla, Anna Ścibisz Unicorns K30 2 4 00:22:12 (18)00:02:17 (23)01:37:39 (25)00:01:45 (14)01:02:28 (25) 03:06:21 01:03:07
28 563 Łukowicz Angelika elżbieta Łukowicz, Ireneusz Łukowicz PIGI TEAM K18 DNS
29 579 Jędrzejewski Grzegorz Maciej Żak, Maciej Lubowiecki Dream Team SuperGrosz M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon