Garmin Iron Triathlon Stężyca 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ataman Milena (Maciej Suchwałko, Szymon Hinz) Gdańsk Wrzeszcz 20-29 596
Baran Ewa (Zbigniew Damps, Paweł Szmajdziński) Gdańsk 30-39 597
Hertig Tomasz (Dariusz Szwabo, Jarosław Winiarczyk) Koszalin 40-49 594
Kozak Piotr (Arkadiusz Bronk, Kamil Zasada) Gdańsk 40-49 598
Muzyk Patryk (Patryk Józefowicz, Michał Bartoszak) Warszawa 20-29 592
Nieżurawska Ewa (Janikowska Mariola, Pyżewska Beata) Czersk 40-49 -
Paschke Roman (Koczorowska Klaudia) Gdynia 40-49 593
Retzlaff Joanna (Kosiński Marek, Stankiewicz Michał) Gdynia 40-49 599
Sztachelska Marta (Urszula Pająk, Magda Błaszkowska) Gdańsk 20-29 600
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Dominik Bieniek) Elbląg 30-39 595

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ajtel Jaroslaw Gdansk 40-49 525
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 428
Arendt Tomasz Kiełpino 30-39 425
Ataman Milena (Maciej Suchwałko, Szymon Hinz) Gdańsk Wrzeszcz 20-29 596
Baran Ewa (Zbigniew Damps, Paweł Szmajdziński) Gdańsk 30-39 597
Barański Piotr Włocławek 50-59 -
Bartczak Magda Toruń 30-39 564
Bartel Anita Gdańsk Wrzeszcz 40-49 474
Bednarek Krzysztof Gdynia 50-59 429
Behmke Bartłomiej Gdynia 40-49 588
Bembnista Marcin Nakło Nad Notecią 30-39 484
Bieliński Piotr Kartuzy 40-49 582
Biełous Arek Gdańsk 40-49 376
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 508
Bogorodz Mateusz Mrągowo 30-39 530
Bollin Ilona Gdańsk 40-49 436
Borcowski Janusz Gdynia 50-59 516
Borkowski Piotr Józefów 30-39 359
Breska Witold Kościerzyna 40-49 528
Bruski Dariusz Gdańsk 50-59 492
Brzeziński Maciej Sopot 30-39 489
Buchert Piotr Gdynia 30-39 552
Buczma Dorota Gdynia 40-49 446
Butowski Adam Gdańsk 20-29 417
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-49 384
Chabasiński Rafał Gryfino 40-49 538
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 560
Chełminiak Artur Świętochłowice 40-49 -
Cierzan Rafal Karsin 30-39 392
Cybula Zuzanna Kartuzy 30-39 -
Czech Kamila Gdynia Karwiny 30-39 561
Czepukojć Tadeusz Gdańsk 50-59 585
Czerwiński Michał Gniezno 20-29 517
Dadej Rafał Gdynia 40-49 553
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 454
Dalecka Dorota Gdynia 30-39 461
Dardziński Daniel Niemcz 40-49 -
Dawidowski Marek Kartuzy 20-29 444
Dąbek Paweł Józefosław 40-49 465
Deaki Oktawiusz Zabrze 30-39 549
Dembczyński Michał Gdańsk 20-29 -
Dębiec Ewa Gdańsk 30-39 550
Dębowska Anna Gdańsk 40-49 -
Domagalski Łukasz Gdańsk 30-39 559
Domańska Emilia Warszawa 30-39 539
Dominiak Zbigniew Warszawa 40-49 439
Dulas Tomasz Chwaszczyno 40-49 482
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 353
Dyba Daniel Łódź 30-39 443
Dymek Stanisław Płock 60-… 322
Fajks Adam Gdynia 40-49 584
Fajtek Dawid Kościerzyna 20-29 379
Formela Dariusz Stężyca 40-49 375
Frankowski Błażej Toruń 30-39 437
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 -
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-… 548
Glaubert Justyna Elbląg 40-49 406
Glaubert Robert Elbląg 40-49 405
Glaubert Weronika Elbląg 18-19 505
Gładkowski Grzegorz Reda 30-39 -
Gładysz Dariusz Częstochowa 40-49 -
Głowacki Michał Gdańsk 30-39 442
Gornowicz Kuba Gdańsk 30-39 409
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 427
Górecki Tomasz Płock 30-39 357
Górski Jakub Gdynia 30-39 355
Grugel Artur Chojnice 30-39 488
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 356
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-39 493
Grzegrzółka Łukasz Warszawa 30-39 534
Gulatowska Klaudia Kartuzy 30-39 395
Gulatowski Rafal Kartuzy 30-39 399
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 502
Gulkowska Ewa Warszawa 50-59 -
Gulkowski Władysław Stężyca 60-… 498
Gulkowski Wojciech Warszawa 50-59 500
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 387
Hatalska Natalia Gdańsk 40-49 523
Hertig Tomasz (Dariusz Szwabo, Jarosław Winiarczyk) Koszalin 40-49 594
Hinc Daria Borucino 20-29 364
Jadczak Joanna Włocławek 30-39 438
Jakubowski Edward Swidwin 60-… 512
Jakubowski Piotr Gdansk 40-49 511
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 453
Jankowski Paweł Słupsk 20-29 455
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 362
Jasiński Cezary Koszalin 40-49 -
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 363
Jeżowska Ewelina Warszawa 30-39 501
Józwik Leszek Kołaków 40-49 590
Juszkowiec Daniel Warszawa 20-29 420
Kachniarz Artur Toruń 30-39 450
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 377
Kacprzak Bartosz Gdańsk 30-39 449
Kaczmarek Sławomir Gdańsk 30-39 554
Kamiński Jakub Pasłęk 20-29 519
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 424
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 440
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 416
Klimek Mikołaj Warszawa 30-39 397
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 385
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 388
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 426
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 369
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 -
Konatowski Tadeusz Gdynia 50-59 413
Konstantynowicz Alicja Gdynia 30-39 536
Kosmecki Michał Gdynia 30-39 573
Koszyk Michał Pasłęk 20-29 476
Kowalczuk Łukasz Białystok 30-39 503
Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 60-… 555
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 373
Kowalewski Zbigniew Gdańsk 50-59 490
Kozak Piotr (Arkadiusz Bronk, Kamil Zasada) Gdańsk 40-49 598
Krazińska Samanta Bobrowniki 20-29 522
Krzemiński Jakub Gdańsk 20-29 570
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 372
Krzymień Katarzyna Julianów 30-39 579
Kubiński Grzegorz Elbląg 30-39 565
Kuciaba Jacek Straszyn 40-49 540
Kudosz Karol Gołdap 20-29 513
Kukliński Paweł Gdańsk 20-29 567
Kułtoniak Robert Bydgoszcz 40-49 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-19 558
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Lademan-Węsierska Sylwia Gdańsk-Morena 30-39 527
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 411
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 398
Lemke Ewa Gdynia 20-29 535
Lenartowicz Paweł Koło 20-29 575
Leszkowicz Kornel Gdynia 20-29 480
Lewandowski Igor Łódź 20-29 486
Lewandrowska Magdalena Rumia 40-49 483
Lewandrowski Adam Rumia 40-49 485
Lewińska-Warszawska Katarzyna Gdynia 40-49 418
Liana Jolanta Banino 40-49 504
Liszewski Piotr Elblag 18-19 510
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 382
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 389
Lubiński Kamil Gdynia 20-29 -
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 529
Ławnicki Robert Płock 30-39 323
Łoś Małgorzata Mareza 30-39 402
Łupiński Grzegorz Białystok 40-49 514
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-39 371
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 393
Maltcev Sergei Elblag 40-49 562
Markuszewski Waldemar Susz 40-49 574
Marszałkowski Radosław Gdynia 40-49 433
Martyka Jolanta Gdynia 40-49 462
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-… 475
Metelski Dominik Marki 20-29 566
Metelski Marek Gdańsk 30-39 571
Michalski Przemysław Gdańsk 40-49 496
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 421
Mroczek Małgorzata Warszawa 30-39 568
Muniak Paweł Warszawa 20-29 408
Muzyk Aleksandra Lębork 20-29 586
Muzyk Patryk (Patryk Józefowicz, Michał Bartoszak) Warszawa 20-29 592
Myszka Zuzanna Gdańsk 30-39 -
Nadratowski Kamil Gdańsk 30-39 576
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 391
Nawrocki Marcin Bydgoszcz 30-39 471
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 578
Nieżurawska Ewa (Janikowska Mariola, Pyżewska Beata) Czersk 40-49 -
Nowak Miriam Ruda Śląska 20-29 401
Nowakowski Konrad Elbląg 30-39 581
Ogrodnik Michał Gdańsk 30-39 470
Onoszko Wojciech Chmielno 30-39 447
Ożarowska Monika Gdańsk 30-39 497
Pająk Bolesław Gdańsk 20-29 494
Paracki Tomasz Sierakowice 20-29 367
Parzybót Adam Słupsk 30-39 422
Paschke Roman (Koczorowska Klaudia) Gdynia 40-49 593
Paszkiewicz Tomasz Gdańsk 60-… 577
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 20-29 521
Pędziszczak Małgorzata Szczecin 30-39 407
Piernicka Małgorzata Gdańsk 30-39 459
Piernicki Jacek Gdańsk 30-39 460
Pięta Sylwester Straszyn 30-39 -
Piliszczuk Paulina Słupsk 30-39 457
Pilski Wojciech Gdańsk 40-49 468
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 386
Popławski Jakub Tadeusz Gdańsk 20-29 526
Popławski Jan Ostrowiec Świętokrzyski 20-29 466
Popławski Tadeusz Gdańsk 50-59 533
Potrykus Sławomir Gdynia 40-49 415
Prokopczuk Darek Olsztyn 30-39 532
Prucnal Michał Cracow, Lesser Poland District, Poland 20-29 541
Pstrong Krystian Liniewo 30-39 479
Rażewski Maciej Malbork 18-19 400
Retzlaff Joanna (Kosiński Marek, Stankiewicz Michał) Gdynia 40-49 599
Richert Miroslaw Kolbudy 60-… 451
Robles Jose Carlos Gdańsk 30-39 520
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 473
Różalski Piotr Elbląg 30-39 430
Rytlewski Wojciech Gdańsk 30-39 431
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 360
Samson Izabela Rumia 30-39 563
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Sankowska Ewelina Gdynia 40-49 557
Semmerling-Jankowska Natalia Słupsk 20-29 456
Seroka Jerzy Gdańsk 40-49 464
Sianos Katarzyna Sulejów 30-39 515
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-39 366
Siemianowski Sławek Susz 40-49 572
Skalski Maciej Sopot 40-49 518
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 358
Słomkowski Grzegorz Warszawa 50-59 419
Solnikowska Paulina Słupsk 30-39 -
Solnikowski Michał Słupsk 20-29 383
Stachańczyk Wiesia Gdynia 30-39 537
Stafiej Filip Legionowo 40-49 414
Stasiak Krzysztof Sopot 40-49 547
Stoiński Adam Gdynia 40-49 543
Struk Maciiej Wrocław 30-39 368
Subalski Wojciech Koszalin 40-49 467
Sułek Łukasz Rzepnica 30-39 410
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 -
Szczykowska Iwona Gdańsk 30-39 -
Szczykowski Maciej Gdańsk 30-39 569
Szewczyk Aleksandra Słupsk 20-29 394
Szewczyk Katarzyna Kraków 50-59 -
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 324
Sznaza Tadeusz Elbląg 50-59 556
Szreder Dawid Chojnice 40-49 583
Sztachelska Marta (Urszula Pająk, Magda Błaszkowska) Gdańsk 20-29 600
Szwedowski Błażej Starogard Gdański 20-29 434
Szymków Sławek Straszyn 40-49 361
Ścibior Ryszard Warszawa 60-… 499
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 524
Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne 40-49 551
Tołwiński Bogusław Elbląg 50-59 487
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 18-19 507
Tomana Anna Gdynia 30-39 432
Tomasińska Agnieszka Gdynia 30-39 542
Tomczak Jacek Katowice 30-39 472
Toporowski Mariusz Gdańsk 50-59 477
Truskolawska Ola Gdynia 40-49 544
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 374
Tylutki Kamil Warszawa 30-39 452
Wajs Anna Gdynia 20-29 481
Wakuła Tadeusz Gdańsk 30-39 -
Walczak Agata Łódź 40-49 469
Wasiek Miroslaw Gdynia Orlowo 50-59 445
Wiatrowski Krzysztof Gdynia 20-29 546
Widyńska Agata Gdańsk 20-29 412
Wilkowski Paweł Gdańsk 30-39 458
Winczewski Maciej Marzęcino 18-19 509
Winczewski Michał Elbląg 18-19 -
Wiśnioch Robert Sobolew 20-29 -
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-… 463
Wnuk Leszek Gdynia 30-39 589
Wojciechowski Tomasz Stare Miasto 40-49 354
Wojtowicz Jarosław (Beata Nienadowska, Dominik Bieniek) Elbląg 30-39 595
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 20-29 491
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 587
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 423
Woźniak Jacek Gdańsk 30-39 531
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-49 396
Wójcik Damian Darłowo 40-49 -
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 478
Wrzosek Tomasz Elbląg 30-39 390
Zajk Michał Reda 20-29 380
Zajk Radosław Reda 30-39 365
Zakiewicz Marcin Warszawa 40-49 435
Zalewski Igor Włocławek 20-29 403
Zalewski Jarosław Elblag 30-39 404
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 441
Zdunek Katarzyna Banino 30-39 -
Zieliński Mirosław Nieporęt 20-29 448
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-39 381
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 378
Ziętarski Krystian Elgiszewo 30-39 580
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 370
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 506
Żbikowska Zuzanna Elbląg - 495
Żbikowski Jacek Elblag 2 50-59 545
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon