Garmin Iron Triathlon Stężyca 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewicz Łukasz Warszawa 20-29 1097
Arendt Tomasz Kiełpino 30-39 1094
Barański Piotr Włocławek 50-59 -
Bednarek Krzysztof Gdynia 50-59 1098
Biełous Arek Gdańsk 40-49 1045
Bięga Sylwia Elbląg 40-49 -
Borkowski Piotr Józefów 30-39 1028
Broż Krzysztof Koło 40-49 1033
Butowski Adam Gdańsk 20-29 1086
Cechowska Katarzyna Elbląg 40-49 1053
Chalupa Leszek Elbląg 40-49 -
Cierzan Rafal Karsin 30-39 1061
Cybula Zuzanna Kartuzy 30-39 -
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 -
Domańska Emilia Warszawa 30-39 -
Duplicki Kamil Sochaczew 30-39 1021
Dziworski Kornel Gdynia 40-49 1076
Fajtek Dawid Kościerzyna 20-29 1048
Formela Dariusz Stężyca 40-49 1044
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 -
Glaubert Justyna Elbląg 40-49 1075
Glaubert Robert Elbląg 40-49 1074
Glaubert Weronika Elbląg 18-19 -
Gładkowski Grzegorz Reda 30-39 -
Gorzkowski Marek Warszawa 20-29 1096
Górecki Tomasz Płock 30-39 1026
Górski Jakub Gdynia 30-39 1023
Gruszecki Maciej Stare Miasto 40-49 1025
Gulatowska Klaudia Kartuzy 30-39 1064
Gulatowski Rafal Kartuzy 30-39 1068
Hajducki Jarosław Elbląg 40-49 1056
Jankowski Paweł Słupsk 20-29 -
Jankowski Paweł Warszawa 30-39 -
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-49 1031
Jaworek Łukasz Trzciany 30-39 1032
Kacperski Olaf Warszawa 40-49 1046
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 1093
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 -
Kątnik Leszek Gdańsk 60-… 1085
Klimek Mikołaj Warszawa 30-39 1066
Klimowska Anetta Elbląg 30-39 1054
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 1057
Kociołowicz Aleksandra Warszawa 30-39 1095
Kolasa Lukasz Gdynia 30-39 1038
Kołakowski Mikołaj Reda 40-49 -
Konatowski Tadeusz Gdynia 50-59 1082
Kowalczyk Janusz Kowale 50-59 1042
Kozak Karol Elbląg 18-19 -
Krzemiński Piotr Gdańsk 30-39 1041
Kujawińska Anna Gdańsk 40-49 1078
Lach Adrian Warszawa 30-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-49 1080
Lechowicz Łukasz Warszawa 40-49 1067
Lewińska-Warszawska Katarzyna Gdynia 40-49 1087
Liszewski Piotr Elblag 18-19 -
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 1051
Lizak Włodzimierz Elbląg 50-59 1058
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 1072
Łoś Małgorzata Mareza 30-39 1071
Majewska Izabela Grudziądz 20-29 1040
Maksymiuk Marta Elbląg 30-39 1062
Marszałkowski Radosław Gdynia 40-49 -
Mirzałek Piotr Elbląg 40-49 1090
Napiórkowski Jakub Włocławek 20-29 1060
Nowak Miriam Ruda Śląska 20-29 1070
Ogrodnik Maciek Wrocław 20-29 1077
Paracki Tomasz Sierakowice 20-29 1036
Parzybót Adam Słupsk 30-39 1091
Paschke Roman Gdynia 40-49 1024
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 -
Piliszczuk Paulina Słupsk 30-39 -
Podhorodecki Arkadiusz Elbląg 50-59 1055
Potrykus Sławomir Gdynia 40-49 1084
Rażewski Maciej Malbork 18-19 1069
Różalska Aleksandra Elbląg 40-49 -
Różalski Piotr Elbląg 30-39 1099
Różalski Robert Elbląg 20-29 1089
Rytlewski Wojciech Gdańsk 30-39 1100
Sachmata Agata Piaseczno 50-59 1029
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Semmerling-Jankowska Natalia Słupsk 20-29 -
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-39 1035
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-49 1027
Słomkowski Grzegorz Warszawa 50-59 1088
Solnikowska Paulina Słupsk 30-39 -
Solnikowski Michał Słupsk 20-29 1052
Stafiej Filip Legionowo 40-49 1083
Struk Maciiej Wrocław 30-39 1037
Sułek Łukasz Rzepnica 30-39 1079
Szewczyk Aleksandra Słupsk 20-29 1063
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1030
Tomczak Jacek Katowice 30-39 -
Trzeszczkowska Marta Warszawa 30-39 1043
Widyńska Agata Gdańsk 20-29 1081
Wilkowski Paweł Gdańsk 30-39 -
Winczewski Maciej Marzęcino 18-19 -
Winczewski Michał Elbląg 18-19 -
Wojciechowski Tomasz Stare Miasto 40-49 1022
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 1092
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-49 1065
Wrzosek Tomasz Elbląg 30-39 1059
Zajk Michał Reda 20-29 1049
Zajk Radosław Reda 30-39 1034
Zalewski Jarosław Elblag 30-39 1073
Zalewski Piotr Warszawa 20-29 -
Zieliński Tomasz Gdańsk 30-39 1050
Ziemińska Magdalena Elbląg 40-49 1047
Zygmuntowicz Piotr Gdynia 60-… 1039
Żbikowska Weronika Elbląg 2 16-17 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon