Garmin Iron Triathlon Stężyca 2018 - dystans 1/8 Ironman - results

2018-07-01 11:50 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Kara Czas końcowy Strata
1 403 Zalewski Igor TRIATHLON CLUB WROCŁAW M20 1 1 00:05:54 (3)00:02:15 (2)00:33:40 (3)00:01:04 (10)00:18:57 (4) 01:01:50
2 420 Juszkowiec Daniel UKS G-8 Bielany Warszawa M20 2 2 00:05:43 (1)00:02:09 (1)00:35:12 (9)00:00:47 (1)00:18:28 (1) 01:02:20 00:00:30
3 466 Popławski Jan NeON Team M20 3 3 00:06:42 (6)00:02:30 (7)00:34:29 (4)00:01:01 (8)00:18:35 (2) 01:03:17 00:01:27
4 575 Lenartowicz Paweł UKS G-8 Bielany Warszawa M20 4 4 00:05:53 (2)00:02:23 (4)00:35:34 (13)00:00:53 (2)00:19:25 (5) 01:04:08 00:02:18
5 491 Wołoszyk Kamil Najmowicz Triathlon M20 5 5 00:07:26 (19)00:02:29 (6)00:33:36 (2)00:02:00 (133)00:18:49 (3) 01:04:20 00:02:30
6 411 Latawiec Bartosz Warsaw Masters Team M40 1 6 00:08:05 (34)00:02:36 (8)00:32:18 (1)00:01:01 (7)00:20:31 (12) 01:04:31 00:02:41
7 392 Cierzan Rafal Centrum Ogrodnicze Cierzan Centrum Ogrodnicze Cierzan M30 1 7 00:07:39 (23)00:02:51 (13)00:35:06 (8)00:01:08 (15)00:19:59 (8) 01:06:43 00:04:53
8 570 Krzemiński Jakub Bike U Up Team Verge Polska M20 6 8 00:07:27 (20)00:02:53 (17)00:34:48 (7)00:01:25 (67)00:20:13 (10) 01:06:46 00:04:56
9 391 Napiórkowski Jakub Luft Tri Team M20 7 9 00:07:24 (17)00:02:37 (9)00:36:19 (16)00:00:57 (5)00:19:31 (6) 01:06:48 00:04:58
10 353 Duplicki Kamil Warsaw Master Team M30 2 10 00:07:47 (24)00:02:44 (10)00:35:22 (11)00:01:06 (12)00:19:57 (7) 01:06:56 00:05:06
11 430 Różalski Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team M30 3 11 00:06:42 (7)00:02:58 (24)00:34:33 (6)00:01:08 (14)00:20:44 (15) 00:01:00 01:07:05 00:05:15
12 486 Lewandowski Igor CTS Celironman M20 8 12 00:06:27 (5)00:02:22 (3)00:37:23 (26)00:00:57 (4)00:20:14 (11) 01:07:23 00:05:33
13 584 Fajks Adam Ecosociety Triathlon Team M40 2 13 00:06:55 (9)00:02:47 (11)00:36:10 (15)00:01:19 (48)00:21:54 (20) 01:09:05 00:07:15
14 380 Zajk Michał M20 9 14 00:07:54 (29)00:03:06 (29)00:36:21 (17)00:01:10 (20)00:20:40 (14) 01:09:11 00:07:21
15 509 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg Triathlon M18 1 15 00:06:20 (4)00:02:27 (5)00:38:36 (42)00:01:02 (9)00:21:30 (17) 01:09:55 00:08:05
16 354 Wojciechowski Tomasz GVT BMC M40 3 16 00:07:52 (27)00:02:54 (18)00:34:33 (5)00:01:18 (46)00:23:22 (41) 01:09:59 00:08:09
17 538 Chabasiński Rafał M40 4 17 00:08:04 (32)00:02:54 (19)00:35:13 (10)00:01:13 (27)00:23:02 (38) 01:10:26 00:08:36
18 369 Kolasa Lukasz M30 4 18 00:07:04 (12)00:03:14 (34)00:35:49 (14)00:01:21 (52)00:23:27 (43) 01:10:55 00:09:05
19 558 Kwiatkowski Filip M18 2 19 00:07:10 (14)00:02:51 (15)00:37:33 (27)00:01:17 (45)00:22:06 (21) 01:10:57 00:09:07
20 583 Szreder Dawid Rowery Davebikes Chojnice M40 5 20 00:08:51 (55)00:03:05 (28)00:36:23 (18)00:01:13 (28)00:21:51 (19) 01:11:23 00:09:33
21 414 Stafiej Filip WNIEBOWZIECI 2AB 2AB M40 6 21 00:07:00 (11)00:02:52 (16)00:38:14 (36)00:01:11 (21)00:22:12 (23) 01:11:29 00:09:39
22 363 Jaworek Łukasz M30 5 22 00:09:37 (81)00:03:10 (31)00:36:52 (22)00:01:16 (38)00:20:37 (13) 01:11:32 00:09:42
23 357 Górecki Tomasz PTT DELTA M30 6 23 00:07:04 (13)00:03:01 (25)00:38:19 (38)00:01:09 (18)00:22:34 (28) 01:12:07 00:10:17
24 365 Zajk Radosław M30 7 24 00:09:18 (71)00:03:37 (51)00:37:49 (30)00:01:16 (35)00:20:07 (9) 01:12:07 00:10:17
25 582 Bieliński Piotr Waniewski Coaching M40 7 25 00:09:28 (77)00:03:57 (69)00:36:41 (19)00:01:16 (34)00:21:18 (16) 01:12:40 00:10:50
26 482 Dulas Tomasz BSI Offshore M40 8 26 00:07:23 (16)00:02:54 (20)00:37:20 (24)00:01:16 (36)00:24:02 (53) 01:12:55 00:11:05
27 572 Siemianowski Sławek UKS TRS SUSZ M40 9 27 00:07:58 (31)00:03:33 (48)00:37:23 (25)00:01:12 (24)00:23:14 (40) 01:13:20 00:11:30
28 585 Czepukojć Tadeusz Torus Triathlon Team Torus Triathlon Team M50 1 28 00:06:59 (10)00:03:30 (45)00:38:37 (43)00:01:47 (114)00:22:50 (30) 01:13:43 00:11:53
29 386 Podhorodecki Arkadiusz ETT - Elbląg Triathlon Team M50 2 29 00:08:18 (41)00:02:55 (22)00:37:40 (28)00:01:08 (16)00:23:48 (48) 01:13:49 00:11:59
30 526 Popławski Jakub Tadeusz weterynek.pl M20 10 30 00:07:55 (30)00:03:32 (47)00:38:25 (39)00:01:23 (58)00:22:57 (35) 01:14:12 00:12:22
31 535 Lemke Ewa SPORTEVO/ Active Life K20 1 1 00:08:20 (42)00:03:15 (36)00:39:19 (54)00:01:07 (13)00:22:13 (24) 01:14:14 00:12:24
32 519 Kamiński Jakub ARTECH TEAM M20 11 31 00:09:49 (88)00:03:10 (30)00:37:49 (31)00:01:11 (22)00:22:24 (26) 01:14:23 00:12:33
33 393 Maksymiuk Marta ETT-Elbląg Triathlon Team K30 1 2 00:08:25 (44)00:03:12 (32)00:39:22 (56)00:01:17 (44)00:22:19 (25) 01:14:35 00:12:45
34 355 Górski Jakub Vegan Atheist M30 8 32 00:07:33 (21)00:03:04 (26)00:35:25 (12)00:01:26 (72)00:27:13 (115) 01:14:41 00:12:51
35 539 Domańska Emilia Kuźnia Triathlonu K30 2 3 00:08:18 (40)00:02:55 (21)00:39:12 (53)00:01:24 (63)00:22:53 (32) 01:14:42 00:12:52
36 358 Słodowicz Piotr Grupa Trójmiasto M40 10 33 00:10:08 (98)00:03:14 (35)00:36:43 (20)00:01:12 (23)00:23:26 (42) 01:14:43 00:12:53
37 447 Onoszko Wojciech M30 9 34 00:09:02 (60)00:03:23 (41)00:38:44 (44)00:01:16 (39)00:21:45 (18) 00:01:00 01:15:10 00:13:20
38 323 Ławnicki Robert PTT Delta Płock M30 10 35 00:08:06 (35)00:03:46 (61)00:39:53 (63)00:01:22 (56)00:22:24 (27) 01:15:31 00:13:41
39 381 Zieliński Tomasz Kuźnia Triathlonu M30 11 36 00:08:36 (49)00:03:58 (71)00:38:15 (37)00:01:14 (30)00:24:00 (52) 01:16:04 00:14:14
40 480 Leszkowicz Kornel PBC BUDOWNICTWO M20 12 37 00:10:07 (97)00:03:32 (46)00:38:27 (40)00:01:19 (50)00:22:52 (31) 01:16:17 00:14:27
41 388 Klimowski Przemysław ETT Elbląg Triathlon Team M40 11 38 00:08:56 (57)00:03:48 (62)00:39:10 (51)00:01:42 (103)00:23:00 (36) 01:16:36 00:14:46
42 479 Pstrong Krystian M30 12 39 00:08:50 (53)00:03:54 (67)00:38:52 (45)00:01:35 (85)00:23:33 (45) 01:16:44 00:14:54
43 387 Hajducki Jarosław ETT Elbląg Triathlon Team M40 12 40 00:08:58 (58)00:03:54 (66)00:38:01 (33)00:01:56 (128)00:24:15 (58) 01:17:04 00:15:14
44 361 Szymków Sławek BST - Banach Sport Team Torus M40 13 41 00:09:40 (84)00:03:18 (38)00:37:44 (29)00:01:30 (79)00:25:00 (78) 01:17:12 00:15:22
45 578 Niemczyk Rafał ARTECH TEAM M40 14 42 00:10:19 (104)00:03:04 (27)00:39:03 (49)00:01:26 (68)00:23:30 (44) 01:17:22 00:15:32
46 434 Szwedowski Błażej TRI Starogard Gdański M20 13 43 00:06:47 (8)00:03:13 (33)00:40:53 (71)00:01:37 (91)00:24:54 (74) 01:17:24 00:15:34
47 587 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K30 3 4 00:10:18 (103)00:02:51 (14)00:40:20 (66)00:00:56 (3)00:23:01 (37) 01:17:26 00:15:36
48 528 Breska Witold KSR TEAM M40 15 44 00:09:52 (89)00:04:22 (96)00:37:53 (32)00:01:34 (83)00:24:04 (54) 01:17:45 00:15:55
49 423 Wozniak Jacek ironteam Iron Team M50 3 45 00:09:07 (63)00:03:16 (37)00:38:55 (46)00:01:47 (115)00:24:43 (71) 01:17:48 00:15:58
50 505 Glaubert Weronika MKS Truso Elbląg K18 1 5 00:07:51 (25)00:02:48 (12)00:42:03 (87)00:01:04 (11)00:24:08 (57) 01:17:54 00:16:04
51 524 Śliwicki Tomasz M30 13 46 00:09:22 (73)00:05:01 (137)00:36:44 (21)00:02:17 (155)00:24:41 (69) 01:18:06 00:16:16
52 372 Krzemiński Piotr M30 14 47 00:08:40 (51)00:03:44 (60)00:39:49 (61)00:01:26 (71)00:24:29 (65) 01:18:08 00:16:18
53 469 Walczak Agata KB ARturówek K40 1 6 00:09:13 (68)00:03:52 (65)00:41:37 (80)00:01:17 (43)00:22:10 (22) 01:18:09 00:16:19
54 531 Woźniak Jacek F3TEAM / PORTA ACTIVE TEAM PORTA ACTIVE TEAM M30 15 48 00:08:43 (52)00:04:42 (121)00:39:00 (47)00:01:46 (112)00:24:04 (55) 01:18:15 00:16:25
55 552 Buchert Piotr MEWA Gdynia M30 16 49 00:11:52 (149)00:04:26 (100)00:36:55 (23)00:01:24 (60)00:23:41 (46) 01:18:18 00:16:28
56 475 Mateja Janusz Michał AccorHotels M60 1 50 00:09:13 (67)00:04:00 (72)00:39:27 (57)00:01:42 (104)00:24:07 (56) 01:18:29 00:16:39
57 487 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M50 4 51 00:08:12 (38)00:03:38 (53)00:40:54 (73)00:01:32 (82)00:24:19 (60) 01:18:35 00:16:45
58 367 Paracki Tomasz F3Team M20 14 52 00:08:09 (37)00:03:58 (70)00:40:27 (67)00:01:19 (49)00:25:20 (86) 01:19:13 00:17:23
59 513 Kudosz Karol CSWP Triathlon Team M20 15 53 00:10:43 (120)00:03:34 (49)00:39:02 (48)00:02:01 (137)00:23:56 (51) 01:19:16 00:17:26
60 574 Markuszewski Waldemar UKS TRS SUSZ M40 16 54 00:09:11 (66)00:03:20 (40)00:39:50 (62)00:01:22 (55)00:25:42 (92) 01:19:25 00:17:35
61 468 Pilski Wojciech Team MAMILe M40 17 55 00:09:16 (70)00:04:04 (76)00:39:37 (58)00:01:27 (73)00:25:03 (80) 01:19:27 00:17:37
62 580 Ziętarski Krystian M30 17 56 00:09:58 (92)00:03:41 (58)00:40:42 (69)00:01:18 (47)00:23:52 (49) 01:19:31 00:17:41
63 550 Dębiec Ewa Smaruj Na Trening Team K30 4 7 00:10:01 (93)00:03:29 (43)00:40:07 (64)00:01:35 (84)00:24:22 (61) 01:19:34 00:17:44
64 404 Zalewski Jarosław Open Balance GIT Elbląg M30 18 57 00:08:32 (46)00:03:40 (56)00:40:31 (68)00:01:16 (40)00:25:39 (91) 01:19:38 00:17:48
65 532 Prokopczuk Darek Najmowicz Triathlon M30 19 58 00:09:26 (76)00:04:20 (93)00:40:17 (65)00:01:28 (76)00:24:18 (59) 01:19:49 00:17:59
66 412 Widyńska Agata K20 2 8 00:10:49 (123)00:04:11 (84)00:38:07 (35)00:01:36 (88)00:25:19 (85) 01:20:02 00:18:12
67 408 Muniak Paweł adidas Runners Warsaw M20 16 60 00:10:35 (116)00:04:09 (83)00:39:05 (50)00:01:39 (97)00:24:57 (76) 01:20:25 00:18:35
68 400 Rażewski Maciej Raża Triathlon Team M18 3 59 00:07:52 (28)00:03:49 (63)00:42:46 (101)00:01:29 (77)00:24:29 (64) 01:20:25 00:18:35
69 511 Jakubowski Piotr M40 18 61 00:08:58 (59)00:05:19 (145)00:39:12 (52)00:02:21 (161)00:24:55 (75) 01:20:45 00:18:55
70 510 Liszewski Piotr M18 4 62 00:08:50 (54)00:02:57 (23)00:42:32 (97)00:01:15 (32)00:25:24 (87) 01:20:58 00:19:08
71 409 Gornowicz Kuba SPORTEVO M30 20 63 00:09:09 (65)00:04:02 (73)00:38:28 (41)00:01:29 (78)00:27:53 (124) 01:21:01 00:19:11
72 530 Bogorodz Mateusz M30 21 64 00:10:27 (113)00:04:25 (97)00:42:01 (86)00:01:16 (41)00:22:56 (34) 01:21:05 00:19:15
73 444 Dawidowski Marek GPEC Runners Team M20 17 65 00:09:08 (64)00:04:53 (128)00:43:02 (107)00:01:37 (92)00:22:49 (29) 01:21:29 00:19:39
74 452 Tylutki Kamil M30 22 66 00:10:39 (119)00:03:40 (55)00:41:16 (76)00:01:47 (113)00:25:09 (83) 01:22:31 00:20:41
75 421 Mirzałek Piotr ETT Elbląg Triathlon Team M40 19 67 00:11:16 (134)00:04:03 (75)00:40:53 (72)00:01:54 (126)00:24:39 (68) 01:22:45 00:20:55
76 525 Ajtel Jaroslaw Team Letja M40 20 68 00:08:14 (39)00:04:21 (94)00:39:45 (60)00:01:48 (118)00:28:42 (139) 01:22:50 00:21:00
77 576 Nadratowski Kamil PROTEA TEAM M30 23 69 00:09:03 (61)00:04:27 (104)00:43:02 (106)00:01:49 (121)00:24:35 (66) 01:22:56 00:21:06
78 385 Klimowska Anetta ETT Elbląg Triathlon Team K30 5 9 00:10:06 (95)00:03:51 (64)00:42:55 (104)00:01:38 (95)00:24:27 (63) 01:22:57 00:21:07
79 540 Kuciaba Jacek M40 21 70 00:08:32 (47)00:04:05 (79)00:41:59 (85)00:01:35 (86)00:26:54 (110) 01:23:05 00:21:15
80 458 Wilkowski Paweł M30 24 71 00:12:57 (169)00:04:38 (113)00:41:25 (78)00:01:28 (75)00:23:09 (39) 01:23:37 00:21:47
81 481 Wajs Anna K20 3 10 00:12:21 (155)00:03:19 (39)00:41:44 (82)00:01:51 (122)00:24:35 (67) 01:23:50 00:22:00
82 567 Kukliński Paweł Dream Tri Team M20 18 72 00:10:22 (106)00:04:20 (92)00:40:50 (70)00:02:00 (132)00:26:32 (105) 01:24:04 00:22:14
83 521 Pekrul Wojciech MiedzyTreningami M20 19 73 00:09:49 (87)00:04:33 (108)00:43:29 (114)00:01:13 (29)00:25:02 (79) 01:24:06 00:22:16
84 396 Woźniak Tomasz Tridea Team M40 22 74 00:11:17 (135)00:04:51 (126)00:43:04 (108)00:02:01 (136)00:22:54 (33) 01:24:07 00:22:17
85 424 Karpienia Ewa CKS-ORKA SZCZECIN K40 2 11 00:10:07 (96)00:04:17 (89)00:42:13 (91)00:01:36 (89)00:25:59 (97) 01:24:12 00:22:22
86 490 Kowalewski Zbigniew Niezrzeszony M50 5 75 00:08:04 (33)00:04:15 (88)00:42:05 (88)00:02:23 (163)00:27:30 (120) 01:24:17 00:22:27
87 488 Grugel Artur Tri TUR Chojnice M30 25 76 00:09:48 (86)00:04:08 (81)00:38:01 (34)00:01:57 (130)00:30:31 (157) 01:24:25 00:22:35
88 544 Truskolawska Ola Www.piotrusiek.pl K40 3 12 00:10:13 (99)00:04:08 (82)00:41:32 (79)00:02:02 (139)00:26:30 (103) 01:24:25 00:22:35
89 556 Sznaza Tadeusz ETT Elbląg Triathlon Team M50 6 77 00:09:40 (83)00:05:09 (142)00:43:51 (119)00:02:00 (134)00:23:54 (50) 01:24:34 00:22:44
90 438 Jadczak Joanna Włocławek K30 6 13 00:08:55 (56)00:04:50 (125)00:41:40 (81)00:01:28 (74)00:27:58 (127) 01:24:51 00:23:01
91 534 Grzegrzółka Łukasz Kuźnia Triathlonu M30 26 78 00:10:32 (114)00:03:41 (57)00:42:52 (103)00:01:46 (110)00:26:10 (99) 01:25:01 00:23:11
92 518 Skalski Maciej MaciaLOLO M40 23 80 00:41:53 (84)00:02:13 (153)00:25:33 (89) 01:25:02 00:23:12
93 371 Majewski Michał M30 27 79 00:09:39 (82)00:05:33 (153)00:41:16 (77)00:02:11 (151)00:26:23 (102) 01:25:02 00:23:12
94 489 Brzeziński Maciej WITC M30 28 81 00:09:58 (91)00:04:36 (111)00:44:33 (126)00:02:04 (141)00:24:25 (62) 01:25:36 00:23:46
95 549 Deaki Oktawiusz M30 29 82 00:09:29 (78)00:04:58 (134)00:39:43 (59)00:02:17 (156)00:29:18 (148) 01:25:45 00:23:55
96 547 Stasiak Krzysztof Hellmann Running Team M40 24 83 00:10:04 (94)00:04:19 (91)00:39:21 (55)00:01:46 (111)00:30:15 (155) 01:25:46 00:23:56
97 497 Ożarowska Monika SPORTEVO / PROXIT Team K30 7 14 00:07:22 (15)00:03:35 (50)00:45:07 (130)00:01:26 (70)00:28:16 (135) 01:25:46 00:23:56
98 379 Fajtek Dawid JAREKS KOŚCIERZYNA M20 20 85 00:11:51 (148)00:04:25 (98)00:42:07 (90)00:01:49 (120)00:25:46 (94) 01:25:58 00:24:08
99 543 Stoiński Adam M40 25 84 00:12:27 (158)00:03:43 (59)00:43:00 (105)00:01:36 (87)00:25:12 (84) 01:25:58 00:24:08
100 484 Bembnista Marcin Dart Taverna Nakło M30 30 86 00:09:47 (85)00:04:41 (119)00:42:45 (100)00:01:21 (53)00:27:30 (121) 01:26:04 00:24:14
101 428 Andrzejewicz Łukasz M20 21 87 00:07:38 (22)00:04:54 (129)00:43:36 (116)00:01:21 (54)00:28:42 (140) 01:26:11 00:24:21
102 471 Nawrocki Marcin DRINKBUS TEAM RUNNING M30 31 88 00:11:07 (131)00:04:27 (102)00:43:12 (111)00:01:24 (64)00:26:11 (100) 01:26:21 00:24:31
103 504 Liana Jolanta RUNNERSI S7 BANINO Studio S7 Banino K40 4 15 00:10:23 (109)00:04:40 (118)00:44:19 (122)00:01:25 (65)00:25:36 (90) 01:26:23 00:24:33
104 477 Toporowski Mariusz MRKS Gdańsk M50 7 89 00:11:19 (137)00:05:43 (163)00:42:06 (89)00:01:39 (99)00:25:43 (93) 01:26:30 00:24:40
105 514 Łupiński Grzegorz M40 26 90 00:10:25 (111)00:05:44 (165)00:43:05 (109)00:01:16 (37)00:26:01 (98) 01:26:31 00:24:41
106 581 Nowakowski Konrad M30 32 91 00:11:03 (130)00:04:27 (103)00:42:47 (102)00:01:10 (19)00:27:06 (114) 01:26:33 00:24:43
107 537 Stachańczyk Wiesia Active-IT KomputeryMarkowe.pl K30 8 16 00:11:13 (133)00:04:17 (90)00:42:39 (99)00:01:46 (108)00:26:58 (112) 01:26:53 00:25:03
108 473 Różalska Aleksandra ETT Elbląg Triathlon Team K40 5 17 00:09:24 (74)00:03:55 (68)00:46:12 (139)00:01:38 (93)00:25:58 (96) 01:27:07 00:25:17
109 485 Lewandrowski Adam M40 27 92 00:09:06 (62)00:04:59 (136)00:46:48 (149)00:01:17 (42)00:25:06 (81) 01:27:16 00:25:26
110 426 Kociołowicz Aleksandra Kuźnia Triathlonu K30 9 18 00:10:23 (108)00:04:39 (114)00:46:11 (138)00:01:31 (81)00:24:43 (72) 01:27:27 00:25:37
111 415 Potrykus Sławomir M40 28 93 00:10:37 (118)00:04:34 (109)00:44:14 (121)00:01:41 (101)00:26:45 (107) 01:27:51 00:26:01
112 405 Glaubert Robert Open Balance GIT Elbląg M40 29 94 00:10:20 (105)00:04:25 (99)00:46:28 (143)00:01:31 (80)00:25:07 (82) 01:27:51 00:26:01
113 559 Domagalski Łukasz M30 33 95 00:10:17 (102)00:05:18 (144)00:42:25 (96)00:02:03 (140)00:27:53 (125) 01:27:56 00:26:06
114 527 Lademan-Węsierska Sylwia Marcin Sobczak 3Athlete Team K30 10 19 00:12:42 (164)00:04:07 (80)00:42:39 (98)00:01:37 (90)00:26:53 (109) 01:27:58 00:26:08
115 495 Żbikowska Zuzanna MKS Truso Elbląg Triathlon K60 1 20 00:08:35 (48)00:03:30 (44)00:47:07 (152)00:01:00 (6)00:28:02 (128) 01:28:14 00:26:24
116 506 Żbikowska Weronika MKS Truso Elbląg K16 1 21 00:08:07 (36)00:03:26 (42)00:47:09 (153)00:01:15 (31)00:29:09 (146) 01:29:06 00:27:16
117 465 Dąbek Paweł M40 30 96 00:11:18 (136)00:04:30 (106)00:42:17 (94)00:02:02 (138)00:29:01 (144) 01:29:08 00:27:18
118 494 Pająk Bolesław Warszawa Dziki Lasery Get IT Dan M20 22 97 00:13:09 (173)00:04:13 (85)00:45:20 (131)00:01:55 (127)00:24:42 (70) 01:29:19 00:27:29
119 402 Łoś Małgorzata BigYellowFoot Adventure Team K30 11 22 00:10:22 (107)00:04:04 (78)00:45:42 (134)00:01:51 (123)00:27:24 (118) 01:29:23 00:27:33
120 586 Muzyk Aleksandra Saucony Freedom Team Saucony K20 4 23 00:08:20 (43)00:04:22 (95)00:45:36 (133)00:01:12 (25)00:29:55 (153) 01:29:25 00:27:35
121 322 Dymek Stanisław Biegaj z Dymkiem Men M60 2 98 00:12:20 (154)00:04:38 (112)00:43:15 (113)00:02:20 (160)00:27:05 (113) 01:29:38 00:27:48
122 545 Żbikowski Jacek M50 8 99 00:12:34 (161)00:04:39 (116)00:43:49 (118)00:01:23 (59)00:27:20 (117) 01:29:45 00:27:55
123 398 Lechowicz Łukasz M40 31 100 00:08:32 (45)00:04:13 (86)00:42:20 (95)00:02:08 (148)00:32:34 (174) 01:29:47 00:27:57
124 389 Lizak Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team M50 9 101 00:11:31 (139)00:04:54 (130)00:43:33 (115)00:02:10 (149)00:27:40 (122) 01:29:48 00:27:58
125 384 Cechowska Katarzyna ETT-Elbląg Triathlon Team ETT K40 6 24 00:12:37 (163)00:04:29 (105)00:44:06 (120)00:02:28 (166)00:26:12 (101) 01:29:52 00:28:02
126 533 Popławski Tadeusz weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 10 103 00:10:51 (124)00:05:51 (172)00:41:07 (74)00:02:36 (172)00:29:32 (151) 01:29:57 00:28:07
127 566 Metelski Dominik M20 23 102 00:12:36 (162)00:05:36 (156)00:43:38 (117)00:03:18 (190)00:24:49 (73) 01:29:57 00:28:07
128 520 Robles Jose Carlos Castilla M30 34 104 00:11:37 (143)00:04:57 (132)00:45:55 (136)00:01:13 (26)00:26:42 (106) 01:30:24 00:28:34
129 553 Dadej Rafał Piaskiem w raka Fundacja Trzeba Marzyć M40 32 105 00:11:00 (129)00:04:39 (115)00:48:01 (159)00:02:59 (185)00:23:45 (47) 01:30:24 00:28:34
130 562 Maltcev Sergei ETT - Elbląg Triathlon Team UNICUP M40 33 106 00:12:30 (160)00:08:03 (193)00:41:15 (75)00:02:04 (142)00:26:47 (108) 01:30:39 00:28:49
131 445 Wasiek Miroslaw M50 11 107 00:09:20 (72)00:05:53 (174)00:46:27 (142)00:02:05 (143)00:28:07 (131) 01:31:52 00:30:02
132 462 Martyka Jolanta biegamyrazem.pl K40 7 25 00:13:22 (177)00:04:30 (107)00:44:27 (123)00:01:39 (98)00:27:56 (126) 01:31:54 00:30:04
133 516 Borcowski Janusz weterynek.pl M50 12 108 00:10:33 (115)00:05:31 (151)00:41:51 (83)00:02:56 (184)00:31:11 (164) 01:32:02 00:30:12
134 577 Paszkiewicz Tomasz PROTEA TEAM M60 3 109 00:10:54 (125)00:06:28 (179)00:42:13 (92)00:02:45 (180)00:29:48 (152) 01:32:08 00:30:18
135 467 Subalski Wojciech M40 34 110 00:12:11 (153)00:26:30 (104) 01:32:11 00:30:21
136 474 Bartel Anita Torus Triathlon Team K40 8 26 00:07:25 (18)00:04:13 (87)00:50:45 (174)00:02:26 (165)00:27:25 (119) 01:32:14 00:30:24
137 449 Kacprzak Bartosz M30 36 112 00:12:21 (156)00:06:08 (175)00:43:05 (110)00:02:00 (131)00:28:59 (142) 01:32:33 00:30:43
138 554 Kaczmarek Sławomir M30 35 111 00:13:19 (176)00:05:16 (143)00:46:45 (148)00:01:26 (69)00:25:47 (95) 01:32:33 00:30:43
139 375 Formela Dariusz JAREKS KOŚCIERZYNA M40 35 113 00:10:37 (117)00:05:22 (147)00:46:33 (146)00:01:24 (62)00:29:15 (147) 01:33:11 00:31:21
140 478 Wróblewski Artur M40 36 114 00:11:23 (138)00:05:40 (159)00:45:32 (132)00:01:38 (94)00:28:59 (143) 01:33:12 00:31:22
141 378 Ziemińska Magdalena ETT Elbląg Triathlon Team K40 9 27 00:10:44 (121)00:04:59 (135)00:45:48 (135)00:02:31 (169)00:28:13 (133) 00:01:00 01:33:15 00:31:25
142 407 Pędziszczak Małgorzata K30 12 28 00:11:33 (142)00:05:40 (161)00:49:21 (169)00:01:48 (117)00:25:24 (88) 01:33:46 00:31:56
143 546 Wiatrowski Krzysztof M20 24 115 00:11:31 (140)00:05:48 (169)00:50:11 (171)00:01:25 (66)00:24:59 (77) 01:33:54 00:32:04
144 410 Sułek Łukasz Moc zieleni Pan M30 37 116 00:10:46 (122)00:04:04 (77)00:49:21 (168)00:01:15 (33)00:28:30 (136) 01:33:56 00:32:06
145 500 Gulkowski Wojciech Trucht Tarchomin Team M50 13 117 00:13:08 (172)00:05:34 (154)00:43:13 (112)00:02:24 (164)00:29:59 (154) 01:34:18 00:32:28
146 503 Kowalczuk Łukasz M30 38 118 00:13:17 (175)00:05:37 (157)00:44:56 (128)00:02:52 (181)00:27:44 (123) 01:34:26 00:32:36
147 507 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M18 5 119 00:07:52 (26)00:03:37 (52)00:50:20 (172)00:01:08 (17)00:31:46 (169) 01:34:43 00:32:53
148 390 Wrzosek Tomasz ETT Elbląg Triathlon Team M30 39 120 00:10:27 (112)00:05:38 (158)00:46:52 (151)00:02:39 (176)00:29:08 (145) 01:34:44 00:32:54
149 571 Metelski Marek PROTEA TEAM M30 40 121 00:12:23 (157)00:05:44 (164)00:42:16 (93)00:02:18 (157)00:32:13 (173) 01:34:54 00:33:04
150 508 Bięga Sylwia Open Balance GIT Elbląg K40 10 29 00:10:56 (126)00:04:48 (124)00:48:25 (164)00:01:22 (57)00:29:27 (150) 01:34:58 00:33:08
151 435 Zakiewicz Marcin M40 37 122 00:10:13 (100)00:04:57 (133)00:46:33 (145)00:02:28 (167)00:30:53 (162) 01:35:04 00:33:14
152 359 Borkowski Piotr PROGRESTRENER.PL TEAM M30 41 123 00:13:24 (178)00:05:03 (138)00:44:29 (125)00:01:52 (125)00:31:17 (166) 01:36:05 00:34:15
153 446 Buczma Dorota K40 11 30 00:10:58 (128)00:05:30 (150)00:49:53 (170)00:01:46 (109)00:28:04 (129) 01:36:11 00:34:21
154 461 Dalecka Dorota biegamyrazem.pl K30 13 31 00:11:58 (150)00:05:32 (152)00:47:45 (155)00:02:19 (158)00:28:43 (141) 01:36:17 00:34:27
155 551 Tołwińska Agnieszka brak brak K40 12 32 00:16:40 (189)00:04:03 (74)00:46:33 (144)00:02:00 (135)00:27:14 (116) 01:36:30 00:34:40
156 429 Bednarek Krzysztof SPORTEVO M50 14 124 00:13:38 (180)00:04:45 (122)00:44:40 (127)00:02:29 (168)00:30:58 (163) 01:36:30 00:34:40
157 555 Kowalczyk Andrzej niezrzeszony M60 4 125 00:12:48 (167)00:04:40 (117)00:44:29 (124)00:02:38 (174)00:32:09 (171) 01:36:44 00:34:54
158 561 Czech Kamila K30 14 33 00:11:32 (141)00:05:45 (166)00:46:49 (150)00:02:33 (170)00:30:26 (156) 01:37:05 00:35:15
159 569 Szczykowski Maciej Dream Tri Team M30 42 126 00:10:25 (110)00:05:27 (149)00:47:57 (158)00:01:48 (116)00:31:36 (168) 01:37:13 00:35:23
160 579 Krzymień Katarzyna +48 K30 15 34 00:11:38 (144)00:05:04 (139)00:47:36 (154)00:02:19 (159)00:30:44 (161) 01:37:21 00:35:31
161 557 Sankowska Ewelina Fundacja Trzeba Marzyc K40 13 35 00:09:14 (69)00:04:34 (110)00:53:49 (185)00:01:20 (51)00:28:35 (137) 01:37:32 00:35:42
162 362 Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Trimama K40 14 36 00:16:41 (190)00:05:47 (168)00:45:02 (129)00:02:22 (162)00:28:40 (138) 01:38:32 00:36:42
163 522 Krazińska Samanta MiedzyTreningami K20 5 37 00:13:15 (174)00:04:26 (101)00:48:42 (165)00:01:43 (106)00:30:32 (158) 01:38:38 00:36:48
164 360 Sachmata Agata Kużnia Traihlonu K50 1 38 00:10:57 (127)00:06:21 (178)00:48:11 (161)00:02:43 (178)00:30:34 (159) 01:38:46 00:36:56
165 542 Tomasińska Agnieszka K30 16 39 00:11:59 (151)00:04:48 (123)00:51:59 (176)00:01:49 (119)00:28:15 (134) 01:38:50 00:37:00
166 401 Nowak Miriam last but not least K20 6 40 00:09:25 (75)00:05:06 (141)00:50:41 (173)00:02:06 (145)00:33:45 (176) 01:41:03 00:39:13
167 433 Marszałkowski Radosław taxout team taxout corporate services M40 38 127 00:14:15 (182)00:07:05 (183)00:46:09 (137)00:02:52 (182)00:31:16 (165) 01:41:37 00:39:47
168 383 Solnikowski Michał M20 25 128 00:11:50 (147)00:05:52 (173)00:54:47 (188)00:02:07 (147)00:28:10 (132) 01:42:46 00:40:56
169 565 Kubiński Grzegorz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG M30 43 129 00:11:11 (132)00:05:21 (146)00:49:00 (167)00:02:11 (150)00:35:14 (186) 01:42:57 00:41:07
170 515 Sianos Katarzyna K30 17 41 00:09:57 (90)00:05:40 (160)00:51:36 (175)00:01:24 (61)00:34:25 (180) 01:43:02 00:41:12
171 536 Konstantynowicz Alicja K30 18 42 00:10:17 (101)00:05:24 (148)00:48:52 (166)00:03:30 (191)00:35:05 (185) 01:43:08 00:41:18
172 548 Gazarkiewicz Antoni BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA SAM SOBIE M60 5 130 00:14:51 (183)00:07:59 (191)00:46:36 (147)00:03:17 (188)00:30:35 (160) 01:43:18 00:41:28
173 406 Glaubert Justyna Open Balance GIT Elbląg K40 15 43 00:15:49 (186)00:04:42 (120)00:53:50 (186)00:02:13 (154)00:26:57 (111) 01:43:31 00:41:41
174 422 Parzybót Adam M30 44 131 00:12:30 (159)00:06:19 (177)00:48:16 (162)00:01:52 (124)00:34:57 (184) 01:43:54 00:42:04
175 541 Prucnal Michał M20 26 132 00:11:38 (145)00:06:53 (181)00:53:58 (187)00:02:53 (183)00:29:22 (149) 01:44:44 00:42:54
176 564 Bartczak Magda ETT - Elbląg Triathlon Team K30 19 44 00:16:00 (187)00:05:34 (155)00:46:12 (140)00:02:42 (177)00:34:44 (182) 01:45:12 00:43:22
177 523 Hatalska Natalia hatalska.com K40 16 45 00:12:45 (165)00:04:54 (131)00:52:10 (177)00:03:18 (189)00:33:19 (175) 01:46:26 00:44:36
178 417 Butowski Adam M20 27 133 00:16:01 (188)00:06:50 (180)00:48:01 (160)00:02:07 (146)00:33:50 (177) 01:46:49 00:44:59
179 382 Liśkiewicz Monika TRI-LISKI K40 17 46 00:12:54 (168)00:05:50 (170)00:52:13 (178)00:01:44 (107)00:34:18 (178) 01:46:59 00:45:09
180 498 Gulkowski Władysław Stężyca M60 6 134 00:13:07 (171)00:06:59 (182)00:53:20 (181)00:02:13 (152)00:31:20 (167) 00:00:15 01:47:14 00:45:24
181 499 Ścibior Ryszard M60 7 135 00:13:06 (170)00:05:05 (140)00:46:25 (141)00:03:46 (193)00:39:28 (194) 01:47:50 00:46:00
182 502 Gulkowska Ewa TTT Warszawa K50 2 47 00:16:55 (192)00:07:49 (190)00:47:53 (156)00:03:30 (192)00:31:53 (170) 01:48:00 00:46:10
183 517 Czerwiński Michał M20 28 136 00:13:27 (179)00:04:53 (127)00:55:59 (189)00:01:41 (102)00:32:10 (172) 01:48:10 00:46:20
184 460 Piernicki Jacek M30 45 137 00:09:33 (80)00:07:38 (188)00:53:04 (180)00:01:39 (96)00:38:22 (193) 01:50:16 00:48:26
185 459 Piernicka Małgorzata K30 20 48 00:09:33 (79)00:38:22 (192) 01:50:16 00:48:26
186 373 Kowalczyk Janusz M50 15 138 00:11:47 (146)00:08:02 (192)00:52:13 (179)00:03:15 (187)00:36:01 (189) 01:51:18 00:49:28
187 501 Jeżowska Ewelina K30 21 49 00:18:26 (196)00:06:16 (176)00:48:17 (163)00:02:33 (171)00:35:58 (188) 01:51:30 00:49:40
188 492 Bruski Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. M50 16 139 00:12:10 (152)00:07:29 (186)00:47:56 (157)00:03:00 (186)00:42:51 (195) 01:53:26 00:51:36
189 425 Arendt Tomasz M30 46 140 00:12:46 (166)00:05:51 (171)01:06:12 (194)00:01:42 (105)00:28:06 (130) 01:54:37 00:52:47
190 463 Witkowski Jarosław RMDC M60 8 141 00:16:47 (191)00:07:15 (184)00:53:33 (183)00:02:38 (175)00:34:35 (181) 01:54:48 00:52:58
191 394 Szewczyk Aleksandra K20 7 50 00:15:06 (184)00:05:46 (167)00:57:38 (191)00:02:05 (144)00:34:20 (179) 01:54:55 00:53:05
192 483 Lewandrowska Magdalena K40 18 51 00:18:19 (194)00:07:30 (187)00:53:29 (182)00:02:44 (179)00:35:28 (187) 01:57:30 00:55:40
193 370 Zygmuntowicz Piotr Morsy Gdynskie M60 9 142 00:17:08 (193)00:09:19 (194)00:56:35 (190)00:01:40 (100)00:34:51 (183) 01:59:33 00:57:43
194 457 Piliszczuk Paulina K30 22 52 00:14:01 (181)00:05:42 (162)01:00:51 (192)00:01:56 (129)00:37:22 (190) 01:59:52 00:58:02
195 416 Kątnik Leszek Dziadkowy Klub Sportowy M60 10 143 00:18:25 (195)00:07:45 (189)00:53:42 (184)00:04:34 (194)00:37:30 (191) 02:01:56 01:00:06
196 427 Gorzkowski Marek M20 29 144 00:15:07 (185)00:07:18 (185)01:02:52 (193)00:02:37 (173)00:43:05 (196) 02:10:59 01:09:09
197 470 Ogrodnik Michał M30 00:08:38 (50)00:03:39 (54) DNF
198 356 Gruszecki Maciej M40 DNS
199 364 Hinc Daria K20 DNS
200 366 Sidor Ewa Gabriel Salon Urody K30 DNS
201 368 Struk Maciiej AĘ tri club M30 DNS
202 374 Trzeszczkowska Marta K30 DNS
203 376 Biełous Arek CompleXsports Triathlon Team M40 DNS
204 377 Kacperski Olaf M40 DNS
205 395 Gulatowska Klaudia K30 DNS
206 397 Klimek Mikołaj Polska Polska M30 DNS
207 399 Gulatowski Rafal M30 DNS
208 413 Konatowski Tadeusz M50 DNS
209 418 Lewińska-Warszawska Katarzyna K40 DNS
210 419 Słomkowski Grzegorz Kuźnia Triathlonu M50 DNS
211 431 Rytlewski Wojciech M30 DNS
212 432 Tomana Anna K30 DNS
213 436 Bollin Ilona CTS - CzajaTrainingSystem K40 DNS
214 437 Frankowski Błażej M30 DNS
215 439 Dominiak Zbigniew M40 DNS
216 440 Kawczynski Paweł Tridea Team M30 DNS
217 441 Zalewski Piotr Giant Fabryczna Team M20 DNS
218 442 Głowacki Michał M30 DNS
219 443 Dyba Daniel Ato Sushi Łódź M30 DNS
220 448 Zieliński Mirosław TRI LEVEL M20 DNS
221 450 Kachniarz Artur M30 DNS
222 451 Richert Miroslaw M60 DNS
223 453 Jankowski Paweł TRILEVEL M30 DNS
224 454 Dahms Adam MEDI TEAM M40 DNS
225 455 Jankowski Paweł M20 DNS
226 456 Semmerling-Jankowska Natalia K20 DNS
227 464 Seroka Jerzy Smaruj Na Trening Team www.jurekseroka.info M40 DNS
228 472 Tomczak Jacek JackStrongTeam M30 DNS
229 476 Koszyk Michał M20 DNS
230 493 Grzebyta Mateusz MTB Start Trec Kartuzy Król coaching M30 DNS
231 496 Michalski Przemysław 2 Morski Pułk Strzelców M40 DNS
232 512 Jakubowski Edward Kuba Team M60 DNS
233 529 Ludwicki Maciej KAWA KAMP M30 DNS
234 560 Chalupa Leszek ETT - Elbląg Triathlon Team M40 DNS
235 563 Samson Izabela K30 DNS
236 568 Mroczek Małgorzata Dream Tri Team K30 DNS
237 573 Kosmecki Michał M30 DNS
238 588 Behmke Bartłomiej TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO M40 DNS
239 589 Wnuk Leszek M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon