Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2018 - dystans 1/8 Ironman - Triathlonowy Ekiden - firmowe sztafety - results

2018-07-14 09:00 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 1381 Jaroszewski Jakub Michał Stefański , Dariusz Wieczorek M16 1 1 00:06:31 (1)00:01:41 (1)00:42:09 (7)00:01:32 (3)00:19:04 (3) 01:10:58
2 1388 Stajniak Michał Bogdańska Katarzyna, Zając Dawid Fall Into Swimrun / Smashing Pąpkins / KS Mako M20 1 2 00:08:41 (5)00:01:45 (2)00:40:28 (3)00:01:28 (1)00:21:42 (8) 01:14:04 00:03:06
3 1442 Chrabałowski Jarosław Krzysztof Piotrowicz, Julia Chajzer M30 1 3 00:09:33 (7)00:01:50 (4)00:43:28 (9)00:01:29 (2)00:18:29 (2) 01:14:49 00:03:51
4 1430 Wojtyła Bartosz Tomasz Kowalik, Robert Skrzypek M30 2 4 00:10:49 (13)00:01:59 (11)00:39:21 (2)00:01:33 (4)00:21:41 (7) 01:15:23 00:04:25
5 1437 Matysiak Łukasz Arleta Matysiak, Michał Cieślak M30 3 5 00:09:42 (8)00:01:53 (8)00:41:24 (6)00:01:34 (6)00:21:49 (9) 01:16:21 00:05:23
6 1425 Jaraszek Mariusz Gryżewski Jacek, Mikulski Arkadiusz MERCEDES TEAM M40 1 6 00:10:47 (12)00:02:30 (22)00:41:18 (5)00:01:44 (12)00:20:27 (5) 01:16:46 00:05:48
7 1427 Zielińska Beata Magdalena Chlaściak, Rafał Konwa Biegnij z ProService ProService Finteco K30 1 1 00:10:30 (11)00:01:51 (5)00:42:34 (8)00:01:33 (5)00:24:53 (14) 01:21:21 00:10:23
8 1440 Jarosz-Wawryniuk Inga Paweł Chmielnicki, Tomasz Rębiś Lirene Running Team K40 1 2 00:07:07 (2)00:01:53 (7)00:40:51 (4)00:01:37 (8)00:31:27 (24) 01:22:55 00:11:57
9 1439 Moskwa-Nadrowska Małgorzata Iwona Dziuk, Karol Sładek Biegiemnapomoc.pl K30 2 3 00:13:01 (20)00:02:19 (21)00:47:54 (14)00:01:44 (13)00:19:44 (4) 01:24:43 00:13:45
10 1434 Skrodzki Piotr Szwaj Maciej, Szulim Agata Pędzące Leniwce M30 4 7 00:11:13 (15)00:02:15 (17)00:47:55 (15)00:02:05 (22)00:22:56 (12) 01:26:24 00:15:26
11 1436 Sobieszek Leszek Darek Jarosz, Jacek Ratajczyk Danielo Sportwear M40 2 8 00:14:34 (23)00:02:44 (26)00:38:26 (1)00:01:57 (19)00:29:16 (21) 01:26:56 00:15:58
12 1433 Ciok Przemek Alfred Balcewicz, Robert Drewnik Biegnij z ProService Finteco M30 5 9 00:15:28 (25)00:02:05 (14)00:45:31 (10)00:02:00 (20)00:22:07 (10) 01:27:11 00:16:13
13 1405 Prządka Filip Jakub Pawlak, Piotr Wójtowicz #teamHolo M20 2 10 00:08:30 (4)00:01:53 (6)00:54:30 (22)00:01:38 (9)00:22:48 (11) 01:29:19 00:18:21
14 1446 Chodakowska Agnieszka Sowiński Łukasz, Kluz Paweł K40 2 4 00:11:44 (16)00:02:39 (24)00:51:40 (18)00:02:09 (24)00:21:34 (6) 01:29:46 00:18:48
15 1443 Staśkiewicz Paulina Karol Węgiełek, Łukasz Meleszko Run Your Way - K20 1 5 00:12:43 (19)00:02:10 (15)00:46:52 (13)00:01:41 (11)00:26:22 (17) 01:29:48 00:18:50
16 1426 Kosewicz Agnieszka Robert Andrzej Stańko, Agnieszka Węglicka K40 3 6 00:10:05 (9)00:02:04 (13)00:49:51 (16)00:02:08 (23)00:25:50 (16) 01:29:58 00:19:00
17 1441 Winch Stanisław Kamil Kalinowski , Dariusz Kwaśny M30 6 11 00:11:47 (17)00:02:32 (23)00:46:29 (12)00:02:03 (21)00:27:32 (19) 01:30:23 00:19:25
18 1428 Różycki Konrad Maksymilian Sielicki, Jacek Zieliński Biegnij z ProService M50 1 12 00:12:20 (18)00:02:11 (16)00:50:13 (17)00:01:36 (7)00:27:00 (18) 01:33:20 00:22:22
19 1438 Tkaczyk Zenon Jacek Tkaczyk, Janek Tkaczyk M60 1 13 00:10:54 (14)00:01:56 (9)00:54:03 (20)00:01:55 (18)00:25:38 (15) 01:34:25 00:23:27
20 1444 Michałowska Katarzyna Oględzki Zbigniew, Kąkol Aneta K40 4 7 00:14:38 (24)00:02:15 (18)00:46:11 (11)00:01:53 (16)00:30:24 (22) 01:35:22 00:24:24
21 1435 Pulcova Miriam Małgorzata Świątek, Magdalena Leszczyńska Herbalife Team K40 5 8 00:14:25 (22)00:02:18 (20)00:54:16 (21)00:01:51 (15)00:24:38 (13) 01:37:28 00:26:30
22 1404 Góra Adam Olivier Wyrwiński, Zuzanna Korzystosiak TeamHolo M30 7 14 00:10:23 (10)00:01:56 (10)00:59:08 (23)00:01:49 (14)00:31:27 (23) 01:44:43 00:33:45
23 1403 Szymański Mateusz Jan Łuczywek, Ewelina Nuszkiewicz Team HOLO M20 3 15 00:09:23 (6)00:02:00 (12)01:18:26 (25)00:01:40 (10)00:14:57 (1) 01:46:26 00:35:28
24 1431 Kalbarczyk Regina Leszczyk Justyna, Leszczyk Michał Team HERBALIFE K50 1 9 00:13:08 (21)00:02:40 (25)00:51:57 (19)00:01:55 (17)00:37:55 (25) 01:47:35 00:36:37
25 1432 Belowska Paulina Magdalena Trejda, Mariola Łakomska Klub Fit Way Bogumiła Drab K20 2 10 00:27:18 (26)00:02:18 (19)01:07:58 (24)00:02:12 (25)00:28:22 (20) 02:08:07 00:57:09
26 1445 Przychodzień Rafał Paweł Palus, Aneta Zych Kuźnia Triathlonu M40 00:07:30 (3)00:01:46 (3) DNF
27 1429 Krawczyk Piotr Arkadiusz Granek, Wojciech Zgadzaj M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon