Garmin Kids Płock 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Arak Zosia Piaseczno 6-7 1058
Bąk Igor Tarnowskie Góry 4-5 1030
Bednarski Karol Łódź 4-5 1046
Blok Jan Chojnice 4-5 1017
Blok Leon Chojnice 1-3 1018
Błaszczyk Barbara Warszawa 6-7 1025
Błaszczyk Krystyna Warszawa 1-3 1065
Boryczko Ignacy Warszawa 1-3 1048
Boryczko Kacper Warszawa 4-5 1049
Budny Tymon Płock 4-5 1051
Czajkowski Adam Warszawa 1-3 1044
Czajkowski Filip Warszawa 4-5 1043
Czajkowski Franciszek Nowa Wola 4-5 1045
Dolczewska Janina Warszawa 6-7 1027
Dzięgielewska Maria Aleksandrów Łódzki 6-7 1071
Fudali Gabryś Konstancin Jeziorna 1-3 1040
Furtak Elżbieta Nowy Dwór Mazowiecki 6-7 1074
Gralicki Jan Płock 6-7 1054
Gruszecka Joanna Stare Miasto 6-7 1077
Grymin Aleksandra Pabianice 6-7 1052
Grymin Bartosz Pabianice 6-7 1053
Kaczmarek Konstanty Warszawa 1-3 1062
Kaczmarek Marcelina Warszawa 4-5 1063
Kaczmarek Mikołaj Warszawa 6-7 1064
Kapłon Stanisław Łomianki 6-7 1069
Kłys Aleksander Stara Iwiczna 4-5 1024
Kosmowski Franciszek Kraków 4-5 1076
Krasiński Mateusz Gdańsk 4-5 -
Krueger Larissa Warszawa 1-3 1019
Lipiński Ryszard Chojnice 4-5 1029
Lipiński Stanisław Chojnice 1-3 1028
Lompert Miłosz Elbląg 6-7 1031
Ławicka Pola Lubin 1-3 1073
Łysiuk Karina Warszawa 6-7 1056
Łysiuk Lidia Warszawa 6-7 1055
Łysiuk Patryk Warszawa 4-5 1057
Maruszewska Nikola Brwilno 4-5 1039
Masłowski Marcin Warszawa 1-3 1023
Maślona Leon Warszawa 1-3 1035
Maślona Tymon Warszawa 6-7 1034
Olender Olaf Warszawa 6-7 1026
Olszewska Zuzanna Warszawa 1-3 1038
Olszewski Piotr Warszawa 4-5 1037
Panasiuk Anna Białystok 1-3 1059
Panasiuk Jakub Białystok 4-5 1060
Piechna Antoni Płock 6-7 1061
Piotrowkski Wiktor Warszawa 4-5 1020
Piotrowska Ludwika Warszawa 6-7 1021
Rykowski Szymon Warszawa 6-7 1050
Sieczkowski Michał Soboklęszcz 4-5 1075
Syguła Kacper Warszawa 6-7 -
Szymańska Klara Warszawa 1-3 1047
Szymański Antoni Warszawa 1-3 1068
Świech Igor Bydgoszcz 4-5 1070
Świstak Anna Piastów 4-5 1042
Świstak Paweł Piastów 6-7 1041
Trzaska Liliana Piaseczno 4-5 1072
Urbanowicz Robert Warszawa 6-7 1022
Walch Daphne Warszawa 4-5 1067
Walch Domitille Warszawa 6-7 1066
Wiktorska Adela Łeczyca 6-7 1036
Wiśniewska Zofia Nowa Iwiczna 4-5 1032
Zumkowska Maja Elblag 6-7 1033
Żórawski Aleksander Płock 6-7 1078
Żórawski Karol Płock 1-3 1079
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon