Garmin Kids Ślesin 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamek Blanka Pleszew 4-5 924
Adamek Lena Pleszew 6-7 923
Adamek Miłosz Pleszew 6-7 922
Bednarski Karol Łódź 4-5 931
Bentkowska Liliana Bydgoszcz 6-7 929
Borowiak Helena Brak 4-5 965
Borowiak Stefan Brak 6-7 964
Brodowski Mikołaj Grodzisk Mazowiecki 4-5 941
Brodowski Wojciech Grodzisk Mazowiecki 1-3 942
Brzozowska Wiktoria Ślesin 4-5 969
Chojnacki Kuba Stare Miasto 1-3 954
Dąbrowska Iga Ostrów Wielkopolski 1-3 911
Dobrzyńska Lena Gostynin 6-7 937
Dylęgowski Adam Warszawa 4-5 950
Dzięgielewska Maria Aleksandrów Łódzki 6-7 966
Dzitkowski Aleksander Gowarzewo 4-5 920
Dzitkowski Milan Gowarzewo 1-3 919
Frydryszek Oliwier Bydgoszcz 4-5 930
Gostyński Tymoteusz Ślesin 6-7 973
Gozdalska Amelia Witkowo 6-7 939
Gozdalska Zuzanna Witkowo 6-7 940
Górski Mieszko Gdynia 4-5 967
Grodecka Michalina Poznań 1-3 949
Grodecka Zofia Poznań 6-7 972
Gruszecka Joanna Stare Miasto 6-7 943
Grymin Aleksandra Pabianice 6-7 917
Grymin Bartosz Pabianice 6-7 918
Janik Laura Rotmanka 6-7 934
Janowska Zofia Wolsztyn 6-7 951
Januszkiewicz Gniewko Elbląg 4-5 -
Kapala Helena Pruszków 4-5 916
Kapala Tymon Pruszków 6-7 915
Kapała Izabela Święciechowa 4-5 921
Kędziora Jakub Krzysztof Ślesin 6-7 968
Kłys Aleksander Stara Iwiczna 4-5 908
Korzelańczyk Magdalena Ślesin 4-5 963
Kowalski Franciszek Ślesin 6-7 956
Kubiak Mateusz Konin 6-7 925
Kwiatkowska Iga Kalisz 4-5 928
Kwiatkowska Olga Kalisz 6-7 927
Ławniczak Hanna Kazimierz Biskupi 1-3 913
Ławniczak Jakub Kazimierz Biskupi 4-5 912
Majchrzak Antek Konstantynów Łódzki 6-7 -
Majchrzak Mikołaj Zgierz 1-3 907
Marczak Tymoteusz Ślesin 1-3 946
Michalak Adam Kutno 6-7 971
Miotk Michał Warszawa 6-7 902
Miotk Miłosz Warszawa 4-5 901
Modelska Natalia Swarzędz 4-5 903
Olejniczak Leonard Łódź 4-5 936
Olejniczak Nataniel Łódź 6-7 935
Pawińska Julia Łódź 6-7 970
Piatkowski Borys Konin 6-7 961
Pietrzak Alicja Ślesin 6-7 945
Płonka Nikodem Kalisz 6-7 947
Podlasiński Konrad Ślesin 6-7 914
Popławski Filip Warszawa 6-7 957
Siedlecki Leon Konin 1-3 959
Syguła Kacper Warszawa 6-7 938
Szymczak Wojciech Ślesin 6-7 944
Świetliński Tristan Sopot 6-7 948
Tomeczek Zuzanna Kalisz 4-5 952
Urbańska Maria Częstochowa 6-7 953
Wcisły Bruno Warszawa 4-5 910
Wcisły Robert Warszawa 6-7 909
Wieczorek Ignacy Gniewkowo 6-7 960
Wojtanowicz Marianna Zduńska Wola 4-5 962
Wojtczak Michał Siedlisko 1-3 932
Wojtczak Pola Siedlisko 4-5 933
Zajfert Jaś Ślesin 4-5 958
Zapieraczyński Jeremi Łódź 6-7 974
Zawrocka Lena Ślesin 4-5 955
Ziarniak Stanisław Golina 6-7 926
Żyła Adam Zgierz 6-7 904
Żyła Liliana Zgierz 6-7 905
Żyła Piotr Zgierz 6-7 906
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon