Garmin Kids Elbląg 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abraham Stasiu Gdynia 6-7 738
Alicja Florek Elbląg 6-7 741
Bachewicz Oskar Elbląg 6-7 709
Bagdzińska Zuzanna Włocławek 6-7 727
Baraniak Zofia Mosina 1-3 703
Barwińska Amelia Elbląg 4-5 722
Barwiński Szymon Elbląg 4-5 721
Butkiewicz Anna Gdańsk 4-5 726
Chojecka Anita Elbląg 4-5 697
Cichoń Aleksander Elbląg 4-5 695
Cybulski Wojciech Malbork 4-5 666
Czajkowski Franciszek Nowa Wola 4-5 688
Czerniak Julia Elbląg 4-5 689
Czubińska Anna Elbląg 6-7 699
Czubińska Martyna Elbląg 4-5 684
Danielewicz Wojtek Elbląg 6-7 702
Dąbrowski Aleksander Piastów 6-7 685
Dąbrowski Maksymilian Piastów 1-3 686
Dołkowski Szymon Elbląg 6-7 676
Dzięgielewska Maria Aleksandrów Łódzki 6-7 737
Dzik Szymon Rychliki 6-7 664
Fiedorowicz Nina Gdańsk 6-7 725
Gadaj Krzysztof Elbląg 1-3 734
Gadaj Michał Elbląg 4-5 733
Gierwatowska Wiktoria Elblah 6-7 694
Giżka - Orzeł Mikołaj Elbląg 1-3 715
Gołębiowski Oskar Wrocław 6-7 662
Grajewski Jan Elblag 4-5 700
Grodziewicz Antoni Warszawa 4-5 675
Gruszecka Joanna Stare Miasto 6-7 681
Gwóźdź Pola Elbląg 1-3 724
Hajducka Julia Elbląg 6-7 710
Hamerski Hubert Gdynia 6-7 735
Januszkiewicz Gniewko Elbląg 4-5 652
Jarząbek Michalina Straszyn 6-7 739
Jastrzębska Julia Elbląg 4-5 661
Juszczenko Igor Elbląg 4-5 731
Kamińska Antonina Elbląg 6-7 653
Karpowicz Wiktoria Elbląg 6-7 692
Klimowski Maciej Elbląg 6-7 669
Kłos Alicja Gdańsk 4-5 670
Komasara Igor Malbork 6-7 716
Komasara Natan Malbork 4-5 717
Kospał Pawłowska Ntalia Gdańsk 6-7 668
Kowalski Bruno Elbląg 4-5 723
Kownacka Emilia Malbork 6-7 687
Krajnik Alan Elbląg 6-7 706
Krzemiński Bartosz Gdańsk 6-7 655
Laszuk Karol Elbląg 6-7 729
Legnani Aurora Elbląg 6-7 718
Ławicka Pola Lubin 1-3 720
Macutkiewicz Zofia Elbląg 4-5 732
Malinowski Piotr Elbląg 6-7 679
Masłowski Kacper Elbląg 6-7 674
Masłowski Mikołaj Elbląg 6-7 673
Mazurkiewicz Julia Elbląg 6-7 682
Mika Leon Elbląg 4-5 704
Mika Pola Elbląg 1-3 705
Mikułowska Maja Elbląg 4-5 693
Narulski Szymon Elblag 6-7 680
Nowaczyk Nikodem Gdynia 4-5 698
Nowak Eryk Pobiedziska 6-7 671
Nowak Patryk Pobiedziska 6-7 672
Olech Jan Elbląg 4-5 665
Olender Olaf Warszawa 6-7 660
Pogorzelski Adam Elbląg 1-3 -
Rębisz Franciszek Grudziądz 4-5 742
Sikora Amelia Nowy Dwór Gdański 4-5 713
Sikora Paulina Nowy Dwór Gdański 6-7 712
Syguła Kacper Warszawa 6-7 667
Szołowski Franek Szewce 6-7 711
Szołowski Szymon Szewce 1-3 719
Szramke Grzegorz Elbląg 6-7 696
Szymko Leon Elbląg 1-3 657
Ślubowska Zuzanna Elbląg 6-7 654
Śniecikowski- Orzeł Wiktor Elbląg 6-7 678
Świstak Paweł Piastów 6-7 740
Tazuszel Lena Elbląg 4-5 -
Tazuszel Lena Elbląg 4-5 728
Ufnalewski Leon Elbląg 6-7 736
Urbanowicz Michał Elbląg 6-7 656
Urbańska Maria Częstochowa 6-7 701
Urbański Jan Częstochowa 4-5 714
Warkus Maria Elbląg 1-3 708
Warkus Zuzanna Elbląg 6-7 707
Wasiak Amelia Elblag 6-7 658
Wasiak Marek Elblag 4-5 659
Wesołowski Marcel Malbork 6-7 -
Wierzchoń Oskar Elbląg 6-7 651
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 730
Wydarty Jan Gdańsk 6-7 683
Zamolski Maciej Łódź 4-5 677
Zumkowska Maja Elblag 6-7 663
Żuk Maciej Elbląg 6-7 691
Żuk Magdalena Elbląg 6-7 690
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon