Garmin Kids Stężyca 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bednarek Adam Gdańsk 1-3 625
Bednarek Anielka Stężyca 4-5 645
Bednarek Lena Stężyca 6-7 646
Blok Jan Chojnice 4-5 604
Blok Leon Chojnice 1-3 605
Borkowska Laura Józefów 1-3 620
Borkowska Pola Józefów 4-5 621
Cierzan Maciej Karsin 6-7 631
Cybula Jan Chmielno 4-5 639
Czajkowski Franciszek Nowa Wola 4-5 -
Czerwionka Zosia Grudziądz 4-5 640
Deaki Aureliusz Gdańsk 1-3 623
Domagalska Hania Gdansk 6-7 635
Fischer Samuel Gdańsk 4-5 644
Fudali Gabryś Konstancin Jeziorna 1-3 -
Gebhardt Piotr Małkowo 4-5 643
Gruszecka Joanna Stare Miasto 6-7 619
Grzebyta Blazej Kartuzy 4-5 634
Hinc Antoni Gdańsk 1-3 637
Hinc Hania Gdańsk 4-5 636
Janeczek Julian Gdańsk 6-7 613
Janik Laura Rotmanka 6-7 622
Jóźwiak Jakub Rumia 4-5 618
Klimowski Maciej Elbląg 6-7 616
Kolasa Jan Gdynia 6-7 632
Konstantynowicz Pola Gdynia 4-5 627
Kosmecki Mikołaj Gdyni 1-3 660
Kosmecki Piotr Gdynia 6-7 659
Kotlenga Oliwia Sierakowice 6-7 612
Kowalska Julia Gdynia 6-7 614
Kowalska Wanda Gdynia 4-5 615
Kreft Aleksander Kartuzy 4-5 651
Kreft Antoni Kobysewo 4-5 -
Kreft Piotr Kobysewo 6-7 -
Krzemiński Bartosz Gdańsk 6-7 606
Krzymień Anna` Julianów 1-3 657
Krzymień Michał Julianów 6-7 656
Laszczyk Igor Reda 6-7 661
Ledwoń Zofia Gdańsk 4-5 626
Lewańczyk Patrycja Stężyca 4-5 653
Lewańczyk Paulina Stężyca 4-5 654
Lipiński Ryszard Chojnice 4-5 610
Lipiński Stanisław Chojnice 1-3 609
Litkowska Zuzanna Chojnice 1-3 647
Łada Eliza Gdynia 4-5 650
Maćkowska Mila Warszawa 4-5 655
Mazurek Adam Warszawa 4-5 652
Molendowska Matylda Gdynia 6-7 658
Onoszko Bartosz Chmielno 1-3 611
Paschke Leonard Gdynia 1-3 602
Paschke Marysia Gdynia 6-7 601
Piechowski Piotr Stężyca 6-7 642
Piernicki Jeremi Karczemki 4-5 617
Piernicki Kuba Gdańsk 6-7 628
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 603
Przeworski Gaweł Banino 6-7 -
Rosa Patrycja Luzino 6-7 629
Stęplińska Zosia Charzykowy 1-3 648
Świderski Marcel Warszawa 6-7 638
Tutkowska Agnieszka Bolwerk 1-3 641
Wasiak Amelia Elblag 6-7 607
Wasiak Marek Elblag 4-5 608
Wesołowski Marcel Malbork 6-7 -
Węsierska Aniela Gdańsk 1-3 624
Wilkowski Franciszek Gdańsk 4-5 630
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 649
Wydarty Jan Gdańsk 6-7 633
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon