Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Slawomir Płock 40-49 222
Binder Piotr Warszawa 40-49 -
Borusińska-Szustek Magdalena Warszawa 30-39 227
Chętnik Artur Białystok 30-39 185
Chylak Kamil Warszawa 30-39 177
Ciborowska Aneta Pisz 40-49 211
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 -
Ciborowski Damian Jasło 40-49 207
Ciborowski Sebastian Pisz 40-49 212
Cisowski Artur Warszawa 40-49 186
Dajczer Rafał Warszawa 40-49 184
Dobroczyński Lech Warszawa 40-49 193
Dolczewski Dariusz Warszawa 30-39 196
Dołkowski Wojciech Warszawa 30-39 -
Dunikowski Andrzej Warszawa 18-29 197
Dziomaga Maryla Wrocław 18-29 221
Gaweł Patrycjusz Jarosław 30-39 236
Gąsiorek Paweł Jabłonna 40-49 -
Głębocki Adam Wrocław 40-49 201
Górski Mateusz Warszawa 18-29 205
Grzanecka Mirosława Łęg Gm Konstancin Jeziorna 40-49 189
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 -
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 239
Jałocha Waldemar Pruszków 50-59 233
Jeleń Marcin Wrocław 40-49 223
Jurewicz Wojciech Ketrzyn 50-59 -
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-39 183
Kamecki Tomasz Przeworsk 30-39 -
Karwowski Daniel Płońsk 18-29 187
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 226
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 40-49 194
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 209
Krakowiak Ireneusz Mysłowice 40-49 -
Kreslins Antons Riga 30-39 220
Kuskowski Marek Gołdap 40-49 217
Kuter Krzysztof Piaseczno 30-39 178
Lenart Zdzisław Płock 60-… 224
Łukaszuk Jacek Białystok 40-49 229
Maciejczyk Michał Pisz 30-39 206
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 50-59 230
Marszalski Mateusz Kraków 30-39 -
Mądry Wojciech Olsztyn 30-39 -
Nafalski Rajmund Warszawa 40-49 228
Nigot Krzysztof Warszawa 40-49 213
Nowak Daniel Czernin 40-49 218
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-29 -
Olejnik Michał Augustów 30-39 238
Orłowski Piotr Olsztyn 40-49 216
Panasiuk Maciej Biała Podlaska 18-29 210
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 40-49 195
Ptak Krzysztof Kielce 18-29 202
Rybaczuk Przemysław Hrubieszów 18-29 225
Rykowski Adam Warszawa 40-49 180
Ryś Sebastian Warszawa 30-39 235
Sajdak Ireneusz Jasło 50-59 208
Semendjajevs Dmitrijs Riga 50-59 219
Sierocki Paweł Koślinka 30-39 190
Siłkowski Radosław Gdynia 40-49 188
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 -
Sopins Aleksejs Riga 40-49 198
Szczotka Mariusz Wieprz 40-49 231
Szwajkowski Paweł Żelazków 18-29 232
Szymenderski Łukasz Lublin 40-49 181
Szymków Sławek Straszyn 40-49 179
Tomczyk Przemysław Sedranki 18-29 200
Ura Przemek Wieliczka 40-49 215
Utykański Michał Ełk 30-39 192
Wdowiak Wojciech Warszawa 40-49 214
Widuliński Jacek Warszawa 30-39 199
Wikalinski Jaroslaw Warszawa 40-49 237
Wiśniewski Krzysztof Nowa Iwiczna 18-29 240
Wójciak Bartosz Kielce 18-29 203
Wrona Andrzej Lublin 50-59 -
Zagdański Darek Zagnańsk 18-29 204
Zgierski Karol Mosina 30-39 191
Zubrzycki Dawid Wierzbica 30-39 -
Żaba Eryk Wrocław 30-39 234
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon