Garmin Iron Triathlon Gołdap 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Slawomir Płock 40-49 1568
Binder Piotr Warszawa 40-49 -
Chętnik Artur Białystok 30-39 1530
Chylak Kamil Warszawa 30-39 1522
Ciborowska Aneta Pisz 40-49 1557
Ciborowska Katarzyna Jasło 40-49 -
Ciborowski Damian Jasło 40-49 1553
Ciborowski Sebastian Pisz 40-49 1558
Cisowski Artur Warszawa 40-49 1531
Dajczer Rafał Warszawa 40-49 1529
Dobroczyński Lech Warszawa 40-49 1539
Dolczewski Dariusz Warszawa 30-39 1542
Dunikowski Andrzej Warszawa 16-29 1543
Dyro Rafał Gniew 30-39 1544
Dziomaga Maryla Wrocław 16-29 1567
Gąsiorek Paweł Jabłonna 40-49 -
Głębocki Adam Wrocław 40-49 1547
Górski Mateusz Warszawa 16-29 1551
Grzanecka Mirosława Łęg Gm Konstancin Jeziorna 40-49 1534
Jeleń Marcin Wrocław 40-49 1569
Jurewicz Wojciech Ketrzyn 50-59 -
Kalwasiński Mateusz Warszawa 30-39 1528
Kamecki Tomasz Przeworsk 30-39 -
Karwowski Daniel Płońsk 16-29 1532
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 40-49 1540
Kozłowski Bogdan Dywity 40-49 1555
Krakowiak Ireneusz Mysłowice 40-49 -
Kreslins Antons Riga 30-39 1566
Kuskowski Marek Gołdap 40-49 1563
Kuter Krzysztof Piaseczno 30-39 1523
Lenart Zdzisław Płock 60-… 1570
Maciejczyk Michał Pisz 30-39 1552
Marszalski Mateusz Kraków 30-39 -
Mądry Wojciech Olsztyn 30-39 -
Możdżonek Michał Warszawa 40-49 1521
Nigot Krzysztof Warszawa 40-49 1559
Nowak Daniel Czernin 40-49 1564
Ojrzyńska Milena Warszawa 16-29 -
Orłowski Piotr Olsztyn 40-49 1562
Panasiuk Maciej Biała Podlaska 16-29 1556
Peda Tomasz Lidzbark Warmiński 40-49 1541
Peterek Anna Poznań 16-29 1538
Ptak Krzysztof Kielce 16-29 1548
Rybaczuk Przemysław Hrubieszów 16-29 1571
Rykowski Adam Warszawa 40-49 1525
Sajdak Ireneusz Jasło 50-59 1554
Semendjajevs Dmitrijs Riga 50-59 1565
Sierocki Paweł Koślinka 30-39 1536
Siłkowski Radosław Gdynia 40-49 1533
Sobolewski Jakub Warszawa 40-49 -
Stadnicki Piotr Warszawa 30-39 1527
Szczepanski Grzegorz Rzeszow 40-49 1535
Szymenderski Łukasz Lublin 40-49 1526
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1524
Tomczyk Przemysław Sedranki 16-29 1546
Ura Przemek Wieliczka 40-49 1561
Utykański Michał Ełk 30-39 -
Wandzioch Krzysztof Suwałki 16-29 -
Wdowiak Wojciech Warszawa 40-49 1560
Widuliński Jacek Warszawa 30-39 1545
Wójciak Bartosz Kielce 16-29 1549
Wrona Andrzej Lublin 50-59 -
Zagdański Darek Zagnańsk 16-29 1550
Zgierski Karol Mosina 30-39 1537
Zubrzycki Dawid Wierzbica 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon