Elemental Kids Olsztyn 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Mateusz Olsztyn 6-7 985
Białek Konrad Klewki 6-7 974
Blankiewicz Dominik Wiązowna 6-7 959
Bruliński Stanisław Płock 6-7 981
Chodorzowska Nikola Olsztyn 6-7 1002
Cygan Kornelia Olsztyn 4-5 990
Cygan Kornelia Olsztyn 4-5 -
Ćwikliński Szymon Olsztyn 6-7 1006
Dowgiałło Franek Naglady 4-5 995
Dublanka Zosia Olsztyn 6-7 956
Fela Antoni Olsztyn 4-5 976
Fetliński Witold Olsztyn 4-5 965
Gajewska Anna Olsztyn 1-3 994
Gąsiorowska Ewa Orneta 6-7 977
Grzybowski Karol Olsztyn 4-5 1100
Hartlińska Michalina Olsztyn 1-3 964
Kacperski Piotrek Olsztyn 6-7 988
Kalita Paulina Gdansk 6-7 953
Kardynał-Stawicki Michał Olsztyn 6-7 -
Kardynał-Stawicki Paweł Olsztyn 4-5 -
Kaspruk Filip Olsztyn 6-7 961
Kędzierska Zuzanna Kwidzyn 1-3 984
Kiczor Mikołaj Olsztyn 4-5 971
Kowalewska Barbara Ostórda 6-7 943
Kozysa Liliana Warszawa 4-5 954
Kozysa Nela Warszawa 1-3 962
Krumov Alexander Łódź 4-5 955
Krupińska Danusia Olsztyn 6-7 972
Krysztul Julia Olsztyn 4-5 969
Matwiejczuk-Prot Iwo Olsztyn 1-3 975
Mielczarek Kamil Nidzica 6-7 963
Muszyńska Oliwia Olsztyn 6-7 991
Muszyński Franciszek Olsztyn 1-3 992
Najdzion Natalia Olsztyn 4-5 960
Nikolajuk Wiktor Olsztyn 1-3 983
Olender Olaf Warszawa 6-7 952
Pliszka Basia Olsztyn 1-3 -
Pliszka Maja Olsztyn 4-5 973
Reszke Michał Wejherowo 4-5 996
Rotkiewicz Jakub Olsztyn 4-5 1000
Różycka Natalia Olsztyn 6-7 966
Różycki Piotr Olsztyn 4-5 968
Ruszczyńska Lena Olsztyn 6-7 978
Siejakowska Aleksandra Kwidzyn 4-5 949
Sięda Miłosz Olsztyn 4-5 942
Skorupka Tosia Rzeszów 4-5 957
Skorupka Zosia Rzeszów 1-3 958
Starzyńska Antonina Bydgoszcz 1-3 951
Stefanski Kacprzak Cyprian Piotr Olsztyn 6-7 982
Swaryczewski Antoni Olsztyn 4-5 1005
Szarmacher Antonina Działdowo 1-3 980
Szarmacher Leon Działdowo 1-3 979
Targońska Hanna Kętrzyn 6-7 998
Tyl Igor Orneta 6-7 987
Wawrzyn Tomasz Olsztyn 1-3 999
Wierzbowska Pola Olsztyn 1-3 967
Wilińska Aleksandra Olsztyn 6-7 993
Wiśniewska Oliwia Naterki 4-5 997
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 1001
Wydarty Jan Gdańsk 6-7 989
Zaurska Natasza Ostrołęka 4-5 946
Zaurski Maksymilian Dzbenin 4-5 948
Zieliński Sebastian Olsztyn 4-5 986
Zięba Julian Warszawa 6-7 970
Żukowska Lena Olsztyn 4-5 945
Żukowska Patrycja Olsztyn 6-7 1004
Żukowska Wiktoria Olsztyn 6-7 1003
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon