Elemental Kids Białystok 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bibułowicz Zofia Suraż 4-5 457
Błaszczuk Julian Gdynia 4-5 469
Budkiewicz Agnieszka Białystok 6-7 -
Budkiewicz Ewa Białystok 6-7 -
Chętnik Alicja Białystok 4-5 -
Chętnik Sebastian Białystok 4-5 -
Chmielewski Patryk Wrocław 6-7 484
Czelej Hanna Białystok 6-7 477
Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna 6-7 454
Demianiuk Szymon Skrzeszew 6-7 473
Dziądziak Adam Ełk 4-5 451
Dzikowska Maria Turośń Kościelna 6-7 464
Gierasimiuk Patryk Białystok 4-5 478
Holiczko Szymon Ignatki-Osiedle 6-7 452
Jagłowski Kacper Suwałki 6-7 475
Janucik Karol Amsterdam 6-7 494
Jarosz Michał Białystok 1-3 487
Kalinowska Wiktoria Białystok 6-7 485
Kamiński Bartosz Turośń Kościelna 6-7 462
Kiełek Piotr Turośń Kościelna 6-7 456
Malinowski Aleksander Białystok 1-3 465
Malinowski Wiktor Białystok 1-3 496
Marcinkowski Igor Białystok 6-7 470
Matuszewska Antonina Warszawa 6-7 471
Matuszewska Jana Warszawa 1-3 472
Mielech Błażej Turośń Kościelna 6-7 463
Oltarzewski Franciszek Bialystok 4-5 482
Oltarzewski Stanisław Bialystok 1-3 483
Orłowska Natalia Białystok 4-5 449
Pończocha Franciszek Białystok 4-5 488
Pończocha Piotr Białystok 1-3 489
Popławski Antoni Tołcze 1-3 492
Postępski Radosław Warszawa 6-7 467
Purta Arkadiusz Turośń Kościelna 6-7 466
Radziwonowski Tymoteusz Białystok 1-3 474
Rynkiewicz Paweł Turośń Kościelna 6-7 461
Sajewska Iga Białystok 4-5 -
Skoblewski Szymon Warszawa 6-7 486
Spławska Gabriela Warszawa 4-5 490
Śladowski Michał Turośń Kościelna 6-7 458
Średzińska Oliwia Turośń Kościelna 4-5 455
Wołyniec Michalina Gołdap 6-7 493
Wydra Hanna Białystok 6-7 479
Wydra Leon Białystok 1-3 480
Wysocka Laura Białystok 4-5 481
Zackiewicz Kacper Turośń Kóścielna 4-5 453
Zaczeniuk Alan Lubejki 1-3 495
Zaczeniuk Amelia Turośń Kościelna 6-7 459
Zaczeniuk Julian Turośń Kościelna 6-7 460
Zajkowski Ignacy Ignatki Osiedle 6-7 468
Zimnoch Krzysztof Białystok 6-7 450
Ziółek Aleksander Warszawa 4-5 497
Żakowski Jan Białystok 6-7 476
Żukowska Laura Białystok 6-7 491
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon