10K Run Series Olsztyn 2018 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 10km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 65-69 1008
Banach Andrzej Olsztyn 25-29 1043
Baranowska-Jacewicz Wanda Olsztyn 50-54 1060
Bardziński Bartosz Poznań 45-49 1041
Baryła Małgorzata Olsztyn 25-29 1006
Białek Jarosław Olsztyn 40-44 1019
Chełchowska Ewa Olsztyn 25-29 1013
Chmielewska Agnieszka Warszawa 40-44 1002
Ciećko Adam Olsztyn 45-49 -
Clajot Fabian Olsztyn 25-29 1001
Dąbrowski Marcin Nikielkowo 40-44 1004
Dikunow Błażej Olsztyn 20-24 1022
Dublanka Dawid Olsztyn 40-44 1015
Fetliński Grzegorz Olsztyn 35-39 1020
Gałgowski Bartłomiej Olsztyn 30-34 1018
Godzieba Marek Barczewo 35-39 1007
Grams Paulina Olsztyn 30-34 1010
Hinz Damian Mrągowo 25-29 -
Jacewicz Ryszard Olsztyn 55-59 1059
Jachimowicz Dorota Jeziorany 40-44 1058
Januchta-Kurmin Monika Warszawa 40-44 1024
Jaworski Mariusz Nidzica 25-29 1021
Juchniewicz Monika Olsztyn 35-39 -
Kamiński Artur Olsztyn 35-39 -
Kaspruk Małgorzata Olsztyn 35-39 1038
Kierzkowski Marcin Białystok 40-44 1005
Kiezik Anna Olsztyn 35-39 -
Kolaj Hanna Olsztyn 35-39 1047
Koszewski Wojciech Nidzica 45-49 -
Kowalski Grzegorz Olsztyn 40-44 1039
Kuczyński Kamil Kraków 40-44 1023
Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 35-39 -
Leśny Andrzej Olsztyn 35-39 1037
Lis Ilona Gdańsk 30-34 -
Lisek Marcin Nidzica 35-39 1027
Machul Piotr Olsztyn 35-39 1011
Markowska Małgorzata Warszawa 35-39 1054
Matwiejczuk Eliza Olsztyn 35-39 1003
Mielczarek Alicja Nidzica 40-44 1061
Mikielski Paweł Olsztyn 35-39 1045
Mikita Mirek Olsztyn 50-54 1028
Mikulska Agnieszka Kiwity 30-34 1026
Mróz Agnieszka Bialystok 35-39 -
Najdzion Robert Olsztyn 40-44 1025
Neumann Artur Olsztyn 40-44 1055
Niedźwiedź Marta Olsztyn 40-44 1044
Oliveira Bernardo Olsztyn 25-29 1053
Ośko Adam Olsztyn 40-44 1009
Otremba Maurycy Olsztyn 16-19 1048
Pajek Jacek Olsztyn 40-44 1057
Piasecka Magdalena Lublin 35-39 1049
Piechota Sławomir Olsztyn 35-39 1032
Polak Michalina Opole 20-24 -
Pronobis Beata Barczewo 45-49 1017
Rachubka Robert Olsztyn 40-44 1042
Rogozińska Monika Olsztyn 30-34 1050
Skolasiński Marek Nidzica 35-39 1056
Smolaga Joanna Olsztyn 40-44 1052
Sobocińska Alicja Sierpc 30-34 1033
Sowiński Bogdan Nidzica 55-59 1016
Stefański Krystian Olsztyn 30-34 -
Stępień Arkadiusz Olsztyn 45-49 1029
Szczepkowski Artur Nidzica 40-44 1014
Szewczyk Rafał Olsztyn 40-44 1046
Szot Andrzej Bartąg 40-44 1035
Szymków Dorota Olsztyn 25-29 1034
Śledziewski Cezary Wójtowo 45-49 -
Tanajewski Adam Olsztyn 50-54 1012
Turczyński Mariusz Olsztyn 45-49 1040
Walkiewicz Joanna Olsztyn 40-44 -
Wdowiak Wojciech Olsztyn 45-49 1031
Wejknis Adam Olsztyn 40-44 1030
Wejkuć Dawid Mrągowo 16-19 -
Wiśniewski Maciej Olsztyn 45-49 -
Wolff Marcin Olsztyn 45-49 -
Woźniak Rafał Szczytno 30-34 -
Wożniak Renata Olsztyn 45-49 1051
Zieja Andrzej Olsztyn 35-39 -
Żbikowska Bożena Nidzica 35-39 1036
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon