10K Run Series Olsztyn 2018 - results

2018-05-27 09:00 http://triathlonseries.pl/

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas netto Czas końcowy Strata
1 805 Krupiński Bogumił Bogumił Krupiński M45 1 1 00:36:46 (1) 00:36:46
2 855 Stefański Krystian KS KANAŁEK M30 1 2 00:37:51 (2) 00:37:53 00:01:07
3 872 Mikita Maciek Resinex Poland Resinex Poland M25 1 3 00:38:03 (3) 00:38:05 00:01:19
4 867 Szostawicki Michał M40 1 4 00:38:32 (4) 00:38:34 00:01:48
5 725 Najdzion Robert AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M40 2 5 00:38:51 (5) 00:38:53 00:02:07
6 808 Twardowski Sebastian Do zakochania jeden krok M35 1 6 00:39:29 (6) 00:39:30 00:02:44
7 846 Rogalski Sławomir Adam M50 1 7 00:39:40 (8) 00:39:40 00:02:54
8 804 Woźniak Rafał M30 2 8 00:39:38 (7) 00:39:53 00:03:07
9 802 Kucharczyk Piotr KS Staszewscy M45 2 9 00:39:56 (9) 00:39:57 00:03:11
10 881 Willenberg Łukasz M35 2 10 00:40:04 (10) 00:40:04 00:03:18
11 746 Szewczyk Rafał M40 3 11 00:40:21 (11) 00:40:21 00:03:35
12 882 Kaczan Norbert Pszczółkowski Team M40 4 12 00:40:32 (12) 00:40:34 00:03:48
13 735 Szot Andrzej Sprawne Smyki M40 5 13 00:40:51 (13) 00:40:52 00:04:06
14 731 Wdowiak Wojciech M45 3 14 00:41:01 (14) 00:41:02 00:04:16
15 807 Białek Piotr 3Bro Falken Trade M35 3 15 00:41:09 (15) 00:41:10 00:04:24
16 796 Trembecki Tomasz KB Pegaz M45 4 16 00:41:38 (16) 00:41:42 00:04:56
17 819 Pasemko Zenon M50 2 17 00:41:57 (17) 00:42:01 00:05:15
18 765 Jabłoński Paweł Nidzica Biega M40 6 18 00:42:13 (18) 00:42:15 00:05:29
19 718 Gałgowski Bartłomiej Team Kopeć M30 3 19 00:42:29 (19) 00:42:31 00:05:45
20 792 Żyjewski Krzysztof WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM Achilles Biega M30 4 20 00:42:33 (20) 00:42:36 00:05:50
21 845 Decyk Maciej Team Kopeć M40 7 21 00:42:36 (21) 00:42:39 00:05:53
22 909 Dembowski Jacek M25 2 22 00:42:46 (23) 00:42:49 00:06:03
23 847 Wolff Marcin M45 5 23 00:42:42 (22) 00:42:49 00:06:03
24 774 Śledziewski Cezary URWIS BIEGA M45 6 24 00:43:02 (25) 00:43:02 00:06:16
25 727 Lisek Marcin Nidzica Biega M35 4 25 00:43:01 (24) 00:43:03 00:06:17
26 775 Lankowska-Klemt Agnieszka URWIS BIEGA K35 1 1 00:43:03 (26) 00:43:03 00:06:17
27 817 Pisarski Tomasz Nidzica Biega M25 3 26 00:43:07 (27) 00:43:09 00:06:23
28 815 Jurołajć Tomasz Biegam Bo Lubię M45 7 27 00:43:15 (28) 00:43:15 00:06:29
29 795 Głowacki Robert M40 8 28 00:43:21 (29) 00:43:23 00:06:37
30 753 Oliveira Bernardo M25 4 29 00:43:28 (32) 00:43:28 00:06:42
31 812 Kuczkowski Ryszard M50 3 30 00:43:26 (30) 00:43:30 00:06:44
32 739 Kowalski Grzegorz GregoRun M40 9 31 00:43:28 (31) 00:43:31 00:06:45
33 793 Łaguna Andrzej Team Kopeć M55 1 32 00:43:44 (33) 00:43:45 00:06:59
34 810 Wołyniec Emilia www.rowerysportowy.pl / Najmowicz Triathlon K35 2 2 00:43:50 (35) 00:43:52 00:07:06
35 789 Łunio Piotr M40 10 33 00:43:48 (34) 00:43:58 00:07:12
36 777 Szleszyński Andrzej M45 8 34 00:44:10 (36) 00:44:15 00:07:29
37 769 Szabelski Maciej M30 5 35 00:44:20 (37) 00:44:21 00:07:35
38 870 Król Dariusz M40 11 36 00:44:26 (38) 00:44:28 00:07:42
39 874 Romanczuk Konrad M25 5 37 00:44:30 (39) 00:44:31 00:07:45
40 828 Kosowski Janusz AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com M65 1 38 00:44:43 (40) 00:44:45 00:07:59
41 869 Kempiński Tomasz Trailinforest M45 9 39 00:44:44 (42) 00:44:55 00:08:09
42 707 Godzieba Marek M35 5 40 00:44:44 (41) 00:44:55 00:08:09
43 791 Obrzud Krzysztof M40 12 41 00:45:04 (43) 00:45:13 00:08:27
44 860 Słowik Jarosław M20 1 42 00:45:12 (44) 00:45:14 00:08:28
45 806 Chudzik Tomasz M35 6 43 00:45:19 (45) 00:45:22 00:08:36
46 759 Jacewicz Ryszard KS NEONET KS NEONET M55 2 44 00:45:33 (46) 00:45:36 00:08:50
47 893 Tyborowska Agnieszka DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN K40 1 3 00:45:39 (47) 00:45:42 00:08:56
48 712 Tanajewski Adam [email protected] M50 4 45 00:45:40 (48) 00:45:47 00:09:01
49 772 Kiczor Damian Tri NEGU M30 6 46 00:46:01 (49) 00:46:01 00:09:15
50 715 Dublanka Dawid M40 13 47 00:46:01 (50) 00:46:06 00:09:20
51 816 Dąbrowski Robert M40 14 48 00:46:06 (51) 00:46:11 00:09:25
52 899 Paliński Włodzimierz UKS TRS Susz 5 Wileńska Brygada AK M40 15 49 00:46:28 (52) 00:46:28 00:09:42
53 714 Szczepkowski Artur Nidzica Biega M40 16 50 00:46:33 (53) 00:46:33 00:09:47
54 801 Lempaszek Paweł M35 7 51 00:46:36 (55) 00:46:39 00:09:53
55 895 Ciołczyk Magda MBC - Maciej Bodnar Coaching K35 3 4 00:46:36 (54) 00:46:41 00:09:55
56 758 Jachimowicz Dorota K40 2 5 00:46:41 (56) 00:46:44 00:09:58
57 857 Zieliński Tomasz Team Kopeć MTZ BHP M40 17 52 00:46:49 (57) 00:46:53 00:10:07
58 850 Matyjewicz Łukasz M30 7 53 00:46:57 (58) 00:47:00 00:10:14
59 879 Prusik Andrzej M50 5 54 00:47:12 (59) 00:47:23 00:10:37
60 756 Skolasiński Marek M35 8 55 00:47:15 (60) 00:47:27 00:10:41
61 730 Wejknis Adam AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.com M40 18 56 00:47:33 (61) 00:47:41 00:10:55
62 701 Clajot Fabian FC Grabowa M25 6 57 00:47:40 (62) 00:47:45 00:10:59
63 709 Ośko Adam M40 19 58 00:47:49 (63) 00:47:49 00:11:03
64 868 Likszo Paweł M30 8 59 00:47:50 (64) 00:47:54 00:11:08
65 813 Achramowicz Adam M45 10 60 00:47:58 (65) 00:48:09 00:11:23
66 852 Kocięcki Artur M30 9 61 00:48:01 (66) 00:48:12 00:11:26
67 761 Mielczarek Alicja Nidzica Biega K40 3 6 00:48:13 (67) 00:48:15 00:11:29
68 908 Dymel Piotr M35 9 62 00:48:15 (68) 00:48:20 00:11:34
69 704 Dąbrowski Marcin Nasze Nikielkowo M40 20 63 00:48:18 (69) 00:48:25 00:11:39
70 766 Puszkiewicz Daniel wkurw_team M30 10 64 00:48:26 (71) 00:48:31 00:11:45
71 822 Majewski Marek M50 6 65 00:48:19 (70) 00:48:34 00:11:48
72 864 Wiśniewski Tomasz M45 11 66 00:48:36 (72) 00:48:38 00:11:52
73 859 Nikolajuk Robert N 1 K 0 M35 10 67 00:48:45 (73) 00:48:55 00:12:09
74 717 Pronobis Beata BSB Barczewo Biega BSB Barczewo Biega K45 1 7 00:48:46 (74) 00:48:56 00:12:10
75 788 Chojnowski Rafał Lecimy Tutej M25 7 68 00:48:53 (76) 00:49:01 00:12:15
76 797 Mróz Agnieszka Białostocka sekta Biegaczy K35 4 8 00:48:49 (75) 00:49:03 00:12:17
77 755 Neumann Artur AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M40 21 69 00:49:02 (77) 00:49:11 00:12:25
78 749 Piasecka Magdalena Pszczółkowski Team K35 5 9 00:49:09 (78) 00:49:16 00:12:30
79 827 Jankowska Emilia K30 1 10 00:49:15 (80) 00:49:20 00:12:34
80 757 Pajek Jacek M40 22 70 00:49:12 (79) 00:49:22 00:12:36
81 841 Sierzputowski Rafał DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M35 11 71 00:49:22 (81) 00:49:27 00:12:41
82 837 Komoszyńska Wioleta DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN K30 2 11 00:49:28 (82) 00:49:33 00:12:47
83 800 Żywiec Mariusz KS NEONET M45 12 72 00:49:31 (84) 00:49:37 00:12:51
84 768 Osowiecka Martyna K20 1 12 00:49:29 (83) 00:49:41 00:12:55
85 790 Kołtun Sławomir SKEB OLSZTYN M35 13 73 00:49:40 (86) 00:49:47 00:13:01
86 799 Błaszkiewicz Daniel M35 12 74 00:49:38 (85) 00:49:51 00:13:05
87 716 Sowiński Bogdan Nidzica Biega M55 3 75 00:50:02 (88) 00:50:04 00:13:18
88 705 Kierzkowski Marcin Białostocka Sekta Biegaczy M40 23 76 00:49:55 (87) 00:50:07 00:13:21
89 861 Cygan Mirosław M35 14 77 00:50:09 (89) 00:50:11 00:13:25
90 885 Komorowski Robert M40 24 78 00:50:20 (90) 00:50:30 00:13:44
91 844 Świder Arek M35 15 79 00:50:46 (92) 00:50:49 00:14:03
92 842 Truskolawska Agata KS NEONET K40 5 13 00:50:47 (93) 00:50:50 00:14:04
93 723 Ropiak Wioletta K40 4 14 00:50:44 (91) 00:50:52 00:14:06
94 905 Olejnik Katarzyna www.rowertour.com - sklep rowerowy rowertour.com - sklep rowerowy K30 3 15 00:51:01 (95) 00:51:05 00:14:19
95 849 Mackiewicz Adam M30 11 80 00:50:59 (94) 00:51:07 00:14:21
96 825 Decyk Leszek Team Kopeć M65 2 81 00:51:02 (96) 00:51:09 00:14:23
97 901 Poliński Włodzimierz M40 25 82 00:51:07 (97) 00:51:11 00:14:25
98 829 Burcon Patryk KS NEONET M25 8 83 00:51:18 (98) 00:51:18 00:14:32
99 708 Andruszkiewicz Bogdan AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M65 3 84 00:51:25 (100) 00:51:29 00:14:43
100 770 Łunio Krzysztof Poligon Jasień M45 13 85 00:51:24 (99) 00:51:36 00:14:50
101 782 Markowicz Renata K40 6 16 00:51:30 (101) 00:51:42 00:14:56
102 762 Ciećko Adam M45 14 86 00:51:38 (102) 00:51:50 00:15:04
103 894 Parkasiewicz Tomasz M45 15 87 00:51:42 (103) 00:51:52 00:15:06
104 778 Wilczek Michał M25 9 88 00:51:47 (104) 00:52:00 00:15:14
105 836 Wiśniewski Kacper DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M20 2 89 00:52:04 (107) 00:52:10 00:15:24
106 706 Baryła Małgorzata Pszczółkowski Team K25 1 17 00:52:04 (106) 00:52:10 00:15:24
107 710 Grams Paulina K30 4 18 00:52:01 (105) 00:52:14 00:15:28
108 798 Szczepuchowski Bogdan Nidzica Biega M50 7 90 00:52:34 (109) 00:52:37 00:15:51
109 843 Kutnicka Emilia Akademia kolarstwa Olsztyn K50 1 19 00:52:31 (108) 00:52:37 00:15:51
110 780 Burcon Kamila ODBIEGAJĄCY OD FORMY TEAM K35 6 20 00:52:44 (111) 00:52:52 00:16:06
111 891 Szubzda Maciej M40 26 91 00:52:42 (110) 00:52:54 00:16:08
112 733 Sobocińska Alicja K30 5 21 00:52:56 (112) 00:53:02 00:16:16
113 853 Światowski Daniel M30 12 92 00:53:10 (113) 00:53:19 00:16:33
114 880 Willenberg Dominik M25 10 93 00:53:16 (114) 00:53:24 00:16:38
115 729 Stępień Marzena Morsujący Rowerzyści Olsztyn Caesar Team K45 2 22 00:53:25 (115) 00:53:27 00:16:41
116 904 Bardziński Bartosz Art team pegaz Teatr M45 16 94 00:53:28 (116) 00:53:35 00:16:49
117 834 Burdyński Przemysław Nidzica Biega M25 11 95 00:53:35 (118) 00:53:37 00:16:51
118 750 Rogozińska Monika K30 6 23 00:53:32 (117) 00:53:39 00:16:53
119 786 Kulesza Małgorzata AKM OLSZTYN/sklepbiegowy.com 4FunEvents.pl K50 2 24 00:53:37 (119) 00:53:44 00:16:58
120 907 Groszewski Kamil M20 3 96 00:53:55 (123) 00:53:57 00:17:11
121 781 Ciołkowski Marek biegambomuszę - M55 4 97 00:53:49 (120) 00:53:59 00:17:13
122 871 Orłowski Grzegorz Mont Blanc Team Mont Blanc Team M35 16 98 00:53:50 (121) 00:54:09 00:17:23
123 737 Leśny Andrzej Mont Blanc Team Mont Blanc Team M35 17 99 00:53:52 (122) 00:54:10 00:17:24
124 873 Ropiak Tomasz M45 17 100 00:54:06 (124) 00:54:14 00:17:28
125 771 Puczel Piotr M35 18 101 00:54:25 (125) 00:54:30 00:17:44
126 763 Sokalski Bogdan M65 4 102 00:54:27 (126) 00:54:35 00:17:49
127 713 Chełchowska Ewa BRBK - biegli w podatkach BRBK - biegli w podatkach K25 2 25 00:54:40 (129) 00:54:46 00:18:00
128 898 Targońska Małgorzata K40 7 26 00:54:38 (128) 00:54:47 00:18:01
129 903 Łuczka Jacek M45 18 103 00:54:34 (127) 00:54:48 00:18:02
130 826 Chwietczuk Paweł paw300 paw300 M30 13 104 00:54:44 (130) 00:54:52 00:18:06
131 767 Pilski Andrzej Barefoot Runners Society UK M65 5 105 00:54:49 (131) 00:54:57 00:18:11
132 883 Perzyna Wojciech OSP KOTORYDZ M30 14 106 00:55:08 (132) 00:55:15 00:18:29
133 831 Mickiewicz Sonia Bałtyk Fabryka Czekolady K16 1 27 00:55:21 (133) 00:55:26 00:18:40
134 833 Kutnik Anna WodnyAerobik.pl K40 8 28 00:55:22 (134) 00:55:29 00:18:43
135 773 Rutkowski Norbert M16 1 107 00:55:25 (135) 00:55:31 00:18:45
136 760 Baranowska-Jacewicz Wanda RRRR RRRR K50 3 29 00:55:29 (136) 00:55:35 00:18:49
137 902 Wilczewski Adam Fundacja NON IRON Olsztyńska Szkółka Triathlonu M16 2 108 00:55:37 (138) 00:55:37 00:18:51
138 751 Wożniak Renata K45 3 30 00:55:31 (137) 00:55:38 00:18:52
139 754 Markowska Małgorzata K35 7 31 00:55:38 (139) 00:55:44 00:18:58
140 743 Banach Andrzej Pisz-Olsztyn M25 12 109 00:55:40 (140) 00:55:48 00:19:02
141 783 Andruszkiewicz Anna BBL Olsztyn K60 1 32 00:55:41 (141) 00:55:49 00:19:03
142 740 Turczyński Mariusz M45 19 110 00:55:51 (142) 00:55:57 00:19:11
143 745 Mikielski Paweł M35 19 111 00:55:53 (144) 00:56:05 00:19:19
144 823 Jachacy-Majewska Justyna Skazani na sukces K40 9 33 00:55:52 (143) 00:56:05 00:19:19
145 838 Bacławski Eugeniusz DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M65 6 112 00:56:32 (148) 00:56:33 00:19:47
146 703 Matwiejczuk Eliza K35 8 34 00:56:26 (145) 00:56:34 00:19:48
147 803 Hinz Julita K20 2 35 00:56:29 (146) 00:56:43 00:19:57
148 811 Hinz Damian M25 13 113 00:56:30 (147) 00:56:43 00:19:57
149 824 Kułak Piotr Biskupiec Biega The Best M45 20 114 00:56:46 (149) 00:56:54 00:20:08
150 875 Wojciechowska Michalina K35 9 36 00:56:55 (150) 00:57:05 00:20:19
151 787 Michalczyk Maria K35 10 37 00:57:03 (151) 00:57:09 00:20:23
152 728 Mikita Mirek M50 8 115 00:57:26 (152) 00:57:35 00:20:49
153 764 Kowalczyk Andzej Są Wolniejsi M55 5 116 00:57:32 (153) 00:57:40 00:20:54
154 878 Wiśniewska Marta K35 11 38 00:57:46 (154) 00:57:56 00:21:10
155 747 Kolaj Hanna K35 12 39 00:57:55 (155) 00:58:09 00:21:23
156 744 Niedźwiedź Marta Playschool Marta Niedźwiedź K40 10 40 00:58:11 (156) 00:58:19 00:21:33
157 732 Piechota Sławomir KG TEAM SANITARNE-OLSZTYN.PL M35 20 117 00:58:33 (158) 00:58:33 00:21:47
158 748 Otremba Maurycy M16 3 118 00:58:30 (157) 00:58:36 00:21:50
159 854 Bączek Adam M35 21 119 00:58:34 (159) 00:58:47 00:22:01
160 818 Grudzina Adam TEB Edukacja TEB Edukacja M50 9 120 00:58:45 (160) 00:59:04 00:22:18
161 736 Żbikowska Bożena Nidzica Biega K35 13 41 00:59:01 (161) 00:59:04 00:22:18
162 876 Wojciechowski Rafał M35 22 121 00:59:10 (162) 00:59:21 00:22:35
163 900 Kowalczyk Rafał Efaflex Polska M30 15 122 00:59:28 (164) 00:59:32 00:22:46
164 784 Walkiewicz Joanna K40 11 42 00:59:28 (165) 00:59:33 00:22:47
165 726 Mikulska Agnieszka KG TEAM K30 7 43 00:59:25 (163) 00:59:34 00:22:48
166 734 Szymków Dorota K25 3 44 00:59:38 (166) 00:59:47 00:23:01
167 888 Tomaszewska Arleta Mamuśki Górą K30 9 45 01:00:56 (168) 01:01:07 00:24:21
168 856 Szarmacher Paulina K30 8 46 01:00:56 (167) 01:01:08 00:24:22
169 835 Stolarski Andrzej DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M55 6 123 01:01:24 (169) 01:01:30 00:24:44
170 839 Nowak Wojciech DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M50 10 124 01:01:25 (170) 01:01:30 00:24:44
171 866 Wielgus Wojciech M40 27 125 01:02:51 (172) 01:02:55 00:26:09
172 821 Kostrzewski Bartlomiej M35 23 126 01:02:51 (171) 01:03:07 00:26:21
173 862 Furga Bronisław M70 1 127 01:03:40 (173) 01:03:47 00:27:01
174 906 Harpak Aleksandra K30 10 47 01:03:41 (175) 01:03:48 00:27:02
175 814 Kuczalska Magdalena K35 14 48 01:03:40 (174) 01:03:57 00:27:11
176 897 Jaworski Grzegorz M40 28 128 01:03:51 (176) 01:04:05 00:27:19
177 884 Buczek Natalia OSP KOTORYDZ K25 4 49 01:04:27 (177) 01:04:34 00:27:48
178 892 Fabianowicz Marek M40 29 129 01:04:28 (178) 01:04:34 00:27:48
179 779 Sakowski Szymon udział indywidualny Własny M35 24 130 01:04:48 (179) 01:05:04 00:28:18
180 877 Konstanty-Polaczuk Katarzyna K40 12 50 01:05:33 (180) 01:05:43 00:28:57
181 752 Smolaga Joanna K40 13 51 01:05:35 (181) 01:05:48 00:29:02
182 851 Kurcewicz Katarzyna K35 15 52 01:06:17 (182) 01:06:29 00:29:43
183 887 Gajewski Jerzy-Piotr "GAJÓWKA" M50 11 131 01:06:37 (183) 01:06:53 00:30:07
184 865 Skowronek Lidia K30 11 53 01:06:55 (184) 01:07:06 00:30:20
185 896 Holka-Pokorska Justyna K45 4 54 01:07:23 (185) 01:07:34 00:30:48
186 886 Gajewska Barbara "GAJÓWKA" GAJÓWKA K50 4 55 01:08:29 (186) 01:08:44 00:31:58
187 863 Ratyński Marcin M45 21 132 01:09:11 (188) 01:09:15 00:32:29
188 776 Derencz Marcin M20 4 133 01:09:12 (189) 01:09:18 00:32:32
189 858 Pankowska Justyna K45 5 56 01:09:05 (187) 01:09:19 00:32:33
190 722 Dikunow Błażej wkurw_team M20 DNS
191 719 Białek Jarosław ZABIEGANI OLSZTYN M40 DNS
192 702 Chmielewska Agnieszka Warsaw Masters Team K40 DNS
193 794 Choromańska Justyna K25 DNS
194 809 Ferdycz Joanna K25 DNS
195 720 Fetliński Grzegorz M35 DNS
196 724 Januchta-Kurmin Monika K40 DNS
197 721 Jaworski Mariusz Nidzica Biega M25 DNS
198 832 Kamiński Andrzej AKM Olimp Olsztyn/SklepBiegacza.com M40 DNS
199 738 Kaspruk Małgorzata K35 DNS
200 711 Machul Piotr M35 DNS
201 830 Nawojczyk Przemysław AKM Olsztyn/Sklepbiegacza.com AKM Olsztyn/Sklepbiegacza.com M35 DNS
202 890 Paprotna Martyna K25 DNS
203 840 Purzycki Piotr DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M55 DNS
204 785 Pyszniak Dorota Adidas Runners Warsaw K30 DNS
205 742 Rachubka Robert M40 DNS
206 820 Tromza Yauheni M30 DNS
207 848 Turalska Małgorzata K50 DNS
208 889 Wilczęga Tomasz i-Sport #nietylkomelo M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon