Triathlon Series Brodnica 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Barański Grzegorz Brodnica 50-59 14
Barwiński Piotr Marki 40-49 8
Białobłocki Jacek Rypin 50-59 27
Blicharz Marcin Warszawa 30-39 3
Bogdanski Lukasz Gdansk 30-39 25
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-49 -
Byjoś Maciej Puławy 30-39 -
Chirk Robert Bytów 40-49 -
Chojnowski Andrzej Iława 40-49 39
Cynk Kamil Krakow 18-29 -
Czajkowski Paweł Kowalewo Pom 30-39 18
Dębowska Anna Gdańsk 40-49 40
Domirski Daniel Kobyłka 30-39 29
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 40-49 54
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-49 -
Goraj Pawel Gdynia 30-39 26
Gorzelak Mateusz Rudnik Wielki 18-29 20
Górtowski Maciej Gdańsk 30-39 45
Gryzel Adam Łomianki 30-39 23
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-39 35
Ignaczak Bartłomiej Poznań 30-39 31
Kalisz Andrzej Chełmża 50-59 33
Kijak Artur Dąbrowa Górnicza 40-49 13
Kochanowski Dariusz Marki 40-49 38
Kolankowski Waldemar Toruń 50-59 5
Kołowrotny Wojciech Warszawa 40-49 6
Kozłowski Piotr Warszawa 30-39 -
Krupa Jan Węgorzewo 30-39 32
Kuc Monika Kraków 30-39 -
Kuciński Artur Dobrcz 40-49 43
Lamparski Sławek Sopot 30-39 -
Luft Mikołaj Warszawa 30-39 19
Maron Jacek Warszawa 50-59 36
Mazurek Michal Konstancin-Jeziorna 40-49 -
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-49 -
Migala Michał Jeżów Sudecki 30-39 1
Miłoboszewski Tadeusz Ciechanów 40-49 -
Motylewska Marta Plock 18-29 -
Mowinski Filip Gdansk 18-29 22
Mucha Aleksander Włocławek 30-39 7
Murawski Łukasz Brodnica 30-39 51
Nienartowicz Bartosz Toruń 40-49 52
Nosowski Jacek Warszawa 40-49 17
Nowak Daniel Czernin 40-49 4
Osiński Michał Truskaw 40-49 48
Otto Tomasz Warszawa 18-29 12
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 10
Pasakalik Jarosław Warszawa 40-49 24
Pastusiak Adam Warszawa 30-39 -
Pedrycz Hubert Toruń 18-29 47
Przygoda Wojtek Rzeszów 40-49 -
Psuty Paweł Warszawa 40-49 53
Rozej Robert Toruń 40-49 2
Sachs Karol Warszawa 30-39 41
Salinski Michal Kwidzyn 30-39 -
Sęczek Piotr Musuły 40-49 21
Siatecki Pawel Garbow 18-29 37
Sierocki Paweł Koślinka 30-39 16
Świtała Kamil Nowy Dwór Mazowiecki 18-29 28
Talarek Arkadiusz Cierpice 40-49 44
Tomaszewski Paweł Brodnica 40-49 15
Trapp Michał Gdańsk 30-39 46
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 30-39 -
Wieczorek Bartosz Inowrocław 30-39 50
Wieczorek Łukasz Szamotuły 30-39 30
Wilk Cezary Chotomów 30-39 42
Wnuk Tomek Warszawa 30-39 34
Wrotny Mariusz Mlawa 18-29 11
Zając Piotr Warszawa 30-39 9
Zięba Adam Bydgoszcz 40-49 49
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon