Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartoszewski Marcin (Józef Kurnatowski, Arkadiusz Marchwicki) Poznań 40-49 45
Grześkowiak Sławomir (Paweł Grześkowiak, Tomasz Czapla) Widziszewo 40-49 10

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Maciej Oborniki 30-39 44
Baran Jacek Golina 50-59 13
Barański Grzegorz Brodnica 50-59 41
Bartoszewski Marcin (Józef Kurnatowski, Arkadiusz Marchwicki) Poznań 40-49 45
Bernat Robert Suchy Las 40-49 27
Bocheński Maciej Poznań 30-39 39
Bukowski Arkadiusz Oborniki 40-49 38
Dowbor Maciej Warszawa 40-49 -
Drela Sebastian Gniezno 40-49 -
Durka Rafał Kołobrzeg-Zieleniewo 18-29 37
Ejsmont Krzysztof Bydgoszcz 40-49 54
Fila Marek Warsaw 40-49 16
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-49 12
Góra Krzysztof Chodzież 40-49 -
Grabowski Maciej Trzcianka 18-29 -
Grześkowiak Sławomir (Paweł Grześkowiak, Tomasz Czapla) Widziszewo 40-49 10
Gzyl Jakub Zielonagóra 30-39 36
Hahn Jacek Gdańsk 30-39 43
Henschel Klaudiusz Oborniki 40-49 52
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 -
Kabalyk Kirill Łódź 18-29 19
Kędzior Grzegorz Warszawa 40-49 47
Klupczynski Piotr Wągrowiec 18-29 40
Kopeć Dominik Łódź 30-39 15
Kowalski Tomasz Warszawa 30-39 -
Kurzydło Adam Legnica 50-59 -
Lebkuchen Janusz Trzcianka 50-59 22
Lewardowski Konrad Poznań 40-49 35
Ligenza Kamil Zgierz 18-29 -
Łuczak Jacek Poznań 40-49 11
Łysuniec Marcin Wrocław 30-39 -
Magierło Bartosz Głogów Małopolski 40-49 55
Maliszewski Adam Poznań 18-29 4
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-59 20
Matuszewski Nikodem Poznań 18-29 50
Michalski Adam Warszawa 30-39 49
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-49 -
Mikutel Paweł Dolaszewo 30-39 33
Młynarczyk Zbigniew Słupsk 30-39 29
Nadolska Barbara Murowana Goślina 30-39 42
Oleszczuk Jarek Warszawa 40-49 48
Opałczyński Zbigniew Warszawa 40-49 32
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 8
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-59 5
Pieszała Maciej Poznań 30-39 34
Pietrasiak Małgorzata Poznań 60-69 26
Pik Krzysztof Wrocław 30-39 3
Piotrowski Aleksander Kraków 18-29 25
Polanski Rafal Warszawa 40-49 53
Polley Adam Łobżenica 30-39 -
Pozniewski Pawel Ostrołęka 30-39 2
Rewolinski Hubert Chodzież 18-29 46
Roszak Bartosz Wronki 30-39 18
Rozej Robert Toruń 40-49 1
Sawiełajc Jakub Bydgoszcz 18-29 14
Siwirski Robert Warszawa 40-49 51
Sławik Łukasz Warszawa 40-49 21
Sławiński Jakub Straszyn 30-39 23
Szczygielski Bartłomiej Wrocław 40-49 6
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-49 -
Szymczak Marek Żyrardów 40-49 17
Szymkuć Wojciech Poznań 18-29 -
Świderski Konrad Łódź 40-49 9
Święcicki Arkadiusz Kiekrz 40-49 -
Święcicki Arkadiusz Kiekrz 40-49 31
Tomaszewski Jacek Środa Wielkopolska 18-29 -
Walczak Robert Poznań 30-39 24
Waśniowski Paweł Dąbrówka 40-49 30
Wilmont Krzysztof Słupsk 30-39 28
Zając Piotr Warszawa 30-39 7
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon