Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Grześkowiak Sławomir (Paweł Grześkowiak, Tomasz Czapla) Widziszewo 40-49 20

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baran Jacek Golina 50-59 23
Bernat Robert Suchy Las 40-49 37
Drela Sebastian Gniezno 40-49 -
Fila Marek Warsaw 40-49 26
Gozdalski Jarosław Gniezno 40-49 22
Góra Krzysztof Chodzież 40-49 -
Grabowski Maciej Trzcianka 18-29 -
Grześkowiak Sławomir (Paweł Grześkowiak, Tomasz Czapla) Widziszewo 40-49 20
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 -
Kopeć Dominik Łódź 30-39 25
Lebkuchen Janusz Trzcianka 50-59 32
Ligenza Kamil Zgierz 18-29 -
Łuczak Jacek Poznań 40-49 21
Maliszewski Adam Poznań 18-29 14
Marek-Bieleń Krzysztof Świnoujście 50-59 30
Michalak Adrian Poznań 40-49 19
Miętkiewicz Rafał Gdańsk 40-49 -
Młynarczyk Zbigniew Słupsk 30-39 39
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-49 18
Pawlicki Wojciech Piaseczno 50-59 15
Pietrasiak Małgorzata Poznań 60-69 36
Pik Krzysztof Wrocław 30-39 13
Piotrowski Aleksander Kraków 18-29 35
Polley Adam Łobżenica 30-39 -
Pozniewski Pawel Ostrołęka 30-39 12
Rewolinski Hubert Chodzież 18-29 -
Roszak Bartosz Wronki 30-39 -
Rozej Robert Toruń 40-49 11
Sawiełajc Jakub Bydgoszcz 18-29 24
Sławik Łukasz Warszawa 40-49 31
Sławiński Jakub Straszyn 30-39 33
Szczygielski Bartłomiej Wrocław 40-49 16
Szymkuć Wojciech Poznań 18-29 -
Święcicki Arkadiusz Kiekrz 40-49 -
Święcicki Arkadiusz Kiekrz 40-49 41
Walczak Robert Poznań 30-39 34
Wasztyl Michal Powidz 18-29 -
Waśniowski Paweł Dąbrówka 40-49 40
Wieczorek Łukasz Szamotuły 30-39 29
Wilmont Krzysztof Słupsk 30-39 38
Zając Paweł Nowy Tomysl 30-39 27
Zając Piotr Warszawa 30-39 17
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon