Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 227

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Białobłocki Paweł Kiekrz 18-29 242
Białobłocki Tomasz Kiekrz 40-49 241
Bieniecka Anna Gąsawy 30-39 224
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-49 -
Brus Bartłomiej Piła 18-29 215
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 40-49 233
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Domaradzki Wojciech Poznań 30-39 230
Górzyńska Małgorzata Trzcianka 40-49 209
Gutowski Paweł Susz 30-39 218
Jaśkiewicz Piotr Piła 60-69 208
Kęsek Anna Pcim 18-29 -
Kocan Przemysław Chodzież 30-39 246
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 223
Kurzac Andrzej Pila 50-59 225
Lisiak Patryk Poznań 40-49 202
Lubas Lubomir Warszawa 40-49 210
Łach Marcin Warszawa 30-39 -
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 220
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-39 212
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 227
Mejer Magdalena Dąbrowa 40-49 235
Michalski Bartosz Torun 30-39 232
Mieloch Dariusz Chodzież 30-39 213
Milczarek Jakub Warszawa 30-39 216
Namyślak Radosław Koło 40-49 239
Ostrowski Krzysztof Koszalin 40-49 206
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 248
Pawlik Michał Toruń 30-39 222
Peterek Anna Poznań 18-29 217
Petza Maciej Poznań 50-59 237
Piechowiak Maciej Dąbrówka 30-39 240
Skarbiński Arkadiusz Swarzędz 40-49 205
Sobański Zbigniew Zalasewo 40-49 238
Sroka Piotr Chodzież 18-29 203
Stachowiak Krzysztof Zalasewo 40-49 245
Staszewska Agnieszka Budzyń 40-49 229
Stefaniak Łukasz Zalasewo 30-39 247
Struzik Grzegorz Poznań 40-49 211
Ślesicki Maciej Bydgoszcz 40-49 207
Święcicki Wojciech Bydgoszcz 40-49 234
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 30-39 -
Tomczak Krystian Poznań 18-29 -
Turek Michał Żnin 30-39 231
Turowski Michał Ustka 18-29 236
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 30-39 -
Waleszczyk Piotr Toruń 30-39 221
Waligórski Waldemar Poznań 30-39 228
Waliński Adam Dąbrówka 40-49 244
Weltrowski Grzegorz Poznań 40-49 204
Werwinski Grzegorz Pila 30-39 -
Wiatr Michał Warszawa 30-39 226
Wieczorek Maria Szamotuły 30-39 243
Wojtaszek Maciej Poznań 40-49 201
Zaklińska Katarzyna Gliwice 40-49 -
Zemke Michał Chodzież 30-39 214
Ziemichód Michał Miasteczko Krajeńskie 30-39 219
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon