Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Grzegorski Hubert (Marcin Fuszpaniak,Jacek Chrzan) Gniezno 30-39 90
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 91
Michalski Michał (Łukasz Borowski, Patryk Pietrzakowski) Bydgoszcz 30-39 173
Młodzikowski Rafał (Krzysztof Kostenski, Aneta Kiełbowicz) Gniezno 30-39 113
Nowaczyk Marek (Łukasz Bobrowski, Roman Solarek) Gniezno 40-49 116
Olejarz Maciej (Waśniewski Rafał, Paczyński Adam) Nakło Nad Notecią 40-49 141

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bagiński Jędrzej Poznań 30-39 133
Białobłocki Paweł Kiekrz 18-29 106
Białobłocki Tomasz Kiekrz 40-49 105
Bieniecki Jacek Szamotuły 50-59 88
Bieniek Patryk Poznań 30-39 161
Biskupski Mariusz Susz 40-49 82
Blok Karol Chojnice 30-39 157
Boniecki Piotr Warszawa 40-49 154
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-49 -
Brus Bartłomiej Piła 18-29 79
Chirk Robert Bytów 40-49 180
Chodor Martyna Koszalin 30-39 160
Chojnacki Maciej Chodzież 30-39 137
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 40-49 97
Ciamciak Olaf Chodzież 18-29 142
Cupa Ireneusz Toruń 40-49 148
Czuba Krzysztof Ozorków 40-49 176
Czubaj Bartosz Sianów 30-39 132
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Domaradzki Wojciech Poznań 30-39 94
Drela Sebastian Gniezno 40-49 179
Filarecka Agnieszka Bydgoszcz 30-39 182
Floraszek Arkadiusz Dąbrówka 40-49 115
Górzyńska Małgorzata Trzcianka 40-49 73
Grabowski Michal Warszawa 40-49 171
Grzegorski Hubert (Marcin Fuszpaniak,Jacek Chrzan) Gniezno 30-39 90
Hering Mateusz Bytów 18-29 158
Iwicki Paweł Bydgoszcz 18-29 169
Jabczynski Jan Warszawa 60-69 134
Jakubowski Piotr Gdansk 40-49 77
Jarlińska Bożena Iława 40-49 188
Jasiński Marcin Rogoźno Wlkp. 40-49 149
Jaśkiewicz Piotr Piła 60-69 72
Jeziółkowski Jakub Pniewy 70-… -
Józwik Leszek Kołaków 40-49 192
Kamiński Rafał Pabianice 40-49 170
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 30-39 144
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-59 -
Kęsek Anna Pcim 18-29 -
Klimaszyk Szymon Baranowo 50-59 155
Kocan Przemysław Chodzież 30-39 110
Konieczka Paweł Jastrowie 18-29 -
Koper Mateusz Tczew 30-39 190
Kowalewski Janusz Bydgoszcz 60-69 127
Kowalski Dariusz Złotów 50-59 156
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 87
Kozak Grzegorz Koszalin 30-39 131
Kreft Arkadiusz Kartuzy 30-39 186
Kubielski Bartosz Warszawa 40-49 153
Kuczynska Iza Pruszkow 40-49 128
Kurzac Andrzej Pila 50-59 89
Legrand Roland Edegem 60-69 177
Lewartowska Agnieszka Poznań 40-49 124
Lisiak Patryk Poznań 40-49 66
Lisiecki Paweł Kaczory 30-39 123
Lisius Tomasz Gdańsk 50-59 125
Lubas Lubomir Warszawa 40-49 74
Łach Marcin Warszawa 30-39 -
Łazowski Adrian Oborniki 18-29 152
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 84
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-39 76
Łukaszczuk Grzegorz Rokietnica 30-39 81
Magdziak Zbigniew Poznań 40-49 167
Maniszewski Zbigniew Unisław 60-69 178
Marciniak Przemysław Plewiska 30-39 140
Markiewicz Maciej Bydgoszcz 30-39 159
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 147
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 91
Mejer Magdalena Dąbrowa 40-49 99
Michalak Adrian Poznań 40-49 172
Michalski Bartosz Torun 30-39 96
Michalski Michał (Łukasz Borowski, Patryk Pietrzakowski) Bydgoszcz 30-39 173
Mikołajczak Ola Poznań 30-39 136
Milczarek Jakub Warszawa 30-39 80
Mizgajski Marcin Chodzież 30-39 117
Młodzikowski Rafał (Krzysztof Kostenski, Aneta Kiełbowicz) Gniezno 30-39 113
Mucha Krzysztof Mszana 40-49 114
Namyślak Radosław Koło 40-49 103
Narożnik Maciej Radom 30-39 119
Nowaczyk Marek (Łukasz Bobrowski, Roman Solarek) Gniezno 40-49 116
Olejarz Maciej (Waśniewski Rafał, Paczyński Adam) Nakło Nad Notecią 40-49 141
Ostrowski Krzysztof Koszalin 40-49 70
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 112
Pająk Andrzej Skórzewo 30-39 129
Paluch Mirosław Oborniki 50-59 150
Pawlik Michał Toruń 30-39 86
Petza Maciej Poznań 50-59 101
Pidek Marcin Oborniki 40-49 187
Piechowiak Maciej Dąbrówka 30-39 104
Piekarczyk Maciej Poznań 50-59 163
Piotrowski Andrzej Dobrzyca 40-49 69
Podskok Dominik Dąbrówka 40-49 -
Prałat Filip Piła 30-39 138
Prałat Kacper Poznań 18-29 139
Puziak Marcin Poznań 30-39 135
Rubiś Michał Gowarzewo 30-39 164
Ruzik Rafał Warszawa 30-39 165
Seliga Anna Stęszew 30-39 193
Sieciński Leszek Susz 50-59 -
Skiba Paweł Poznań 30-39 189
Sobański Zbigniew Zalasewo 40-49 102
Sroka Piotr Chodzież 18-29 67
Stachowiak Krzysztof Zalasewo 40-49 109
Stanik Michał Józefów k/Legionowa 40-49 168
Staszewska Agnieszka Budzyń 40-49 93
Stefaniak Łukasz Zalasewo 30-39 111
Stelmach Marcin Toruń 40-49 118
Struzik Grzegorz Poznań 40-49 75
Sudoł Jacek Bydgoszcz 40-49 175
Szałkowski Tomasz Susz 40-49 191
Szcześniak Ania Poznań 18-29 -
Szopiński Tomasz Bydgoszcz 30-39 151
Ślesicki Maciej Bydgoszcz 40-49 71
Śliwa Bogumił Kalisz 30-39 145
Święcicki Wojciech Bydgoszcz 40-49 98
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 30-39 -
Tomalik Karol Koszalin 40-49 184
Tomaszewska Julita Legionowo 40-49 -
Tomczak Krystian Chodzież 18-29 130
Tomczuk Bartosz Kalisz 30-39 174
Turek Michał Żnin 30-39 95
Turowski Michał Ustka 18-29 100
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 30-39 -
Waleszczyk Piotr Toruń 30-39 85
Waligórski Waldemar Poznań 30-39 92
Waliński Adam Dąbrówka 40-49 108
Wawszczyk Tomasz Warszawa 40-49 -
Wdowiak Kamil Niemcz 18-29 183
Wegner Mirosław Piła 50-59 120
Weltrowski Grzegorz Poznań 40-49 68
Werwinski Grzegorz Pila 30-39 -
Wojciechowski Michał Kruszewnia 30-39 146
Wojtaszek Maciej Poznań 40-49 65
Wostal Aleksander Szprotawa 18-29 143
Woźniak Dariusz Ostrów Wielkopolski 40-49 181
Woźniak Łukasz Radom 30-39 121
Woźniak Patryk Ostrów Wielkopolski 18-29 166
Wypych Marcin Kaczory 40-49 122
Zając Konrad Warsaw 30-39 107
Zając Paweł Nowy Tomysl 30-39 162
Zaklińska Katarzyna Gliwice 40-49 126
Zawieja Piotr Poznań 40-49 -
Zboralski Michał Poznań 40-49 185
Zemke Michał Chodzież 30-39 78
Ziemichód Michał Miasteczko Krajeńskie 30-39 83
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon