Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Grzegorski Hubert (Marcin Fuszpaniak,Jacek Chrzan) Gniezno 30-39 226
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 227
Młodzikowski Rafał (Krzysztof Kostenski, Aneta Kiełbowicz) Gniezno 30-39 249
Nowaczyk Marek (Łukasz Bobrowski, Roman Solarek) Gniezno 40-49 252
Olejarz Maciej (Waśniewski Rafał, Paczyński Adam) Nakło Nad Notecią 40-49 277

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bagiński Jędrzej Poznań 30-39 269
Białobłocki Paweł Kiekrz 18-29 242
Białobłocki Tomasz Kiekrz 40-49 241
Bieniecka Anna Gąsawy 30-39 224
Bieniek Patryk Poznań 30-39 -
Boniecki Piotr Warszawa 40-49 -
Bonikowski Jakub Grudziadz 40-49 -
Brus Bartłomiej Piła 18-29 215
Chojnacki Maciej Chodzież 30-39 273
Cholewiński Dariusz Bydgoszcz 40-49 233
Ciamciak Olaf Chodzież 18-29 278
Cupa Ireneusz Toruń 40-49 284
Czubaj Bartosz Sianów 30-39 268
Dettlaff Mariusz Wilcza Góra 30-39 -
Domaradzki Wojciech Poznań 30-39 230
Floraszek Arkadiusz Dąbrówka 40-49 251
Górzyńska Małgorzata Trzcianka 40-49 209
Grzegorski Hubert (Marcin Fuszpaniak,Jacek Chrzan) Gniezno 30-39 226
Gutowski Paweł Susz 30-39 218
Jabczynski Jan Warszawa 60-69 270
Jasiński Marcin Rogoźno Wlkp. 40-49 285
Jaśkiewicz Piotr Piła 60-69 208
Jeziółkowski Jakub Pniewy 70-… -
Karolak Tomasz Kościelna Wieś 30-39 280
Kęsek Anna Pcim 18-29 -
Klimaszyk Szymon Baranowo 50-59 -
Kocan Przemysław Chodzież 30-39 246
Konieczka Paweł Jastrowie 18-29 -
Kowalewski Janusz Bydgoszcz 60-69 263
Kowalski Dariusz Złotów 50-59 -
Kowalski Michał Kościerzyna 40-49 223
Kozak Grzegorz Koszalin 30-39 267
Kubielski Bartosz Warszawa 40-49 -
Kuczynska Iza Pruszkow 40-49 264
Kurzac Andrzej Pila 50-59 225
Lewartowska Agnieszka Poznań 70-… 260
Lisiak Patryk Poznań 40-49 202
Lisiecki Paweł Kaczory 30-39 259
Lisius Tomasz Gdańsk 50-59 261
Lubas Lubomir Warszawa 40-49 210
Łach Marcin Warszawa 30-39 -
Łazowski Adrian Oborniki 18-29 288
Łęcki Tomasz Warszawa 40-49 220
Łukasiewicz Michał Gdańsk 30-39 212
Marciniak Przemysław Plewiska 30-39 276
Martynowicz Maria Brzoza 40-49 283
Mąka Maciej (Zając Bartosz , Zębik Maciej) Łokacz Mały 18-29 227
Mejer Magdalena Dąbrowa 40-49 235
Michalski Bartosz Torun 30-39 232
Mieloch Dariusz Chodzież 30-39 213
Mikołajczak Ola Poznań 30-39 272
Milczarek Jakub Warszawa 30-39 216
Mizgajski Marcin Chodziez 30-39 253
Młodzikowski Rafał (Krzysztof Kostenski, Aneta Kiełbowicz) Gniezno 30-39 249
Mucha Krzysztof Mszana 40-49 250
Namyślak Radosław Koło 40-49 239
Narożnik Maciej Radom 30-39 255
Nowaczyk Marek (Łukasz Bobrowski, Roman Solarek) Gniezno 40-49 252
Olejarz Maciej (Waśniewski Rafał, Paczyński Adam) Nakło Nad Notecią 40-49 277
Ostrowski Krzysztof Koszalin 40-49 206
Osytek Sławomir Radzymin 50-59 248
Pająk Andrzej Skórzewo 30-39 265
Paluch Mirosław Oborniki 50-59 286
Pawlik Michał Toruń 30-39 222
Peterek Anna Poznań 18-29 217
Petza Maciej Poznań 50-59 237
Piechowiak Maciej Dąbrówka 30-39 240
Piotrowski Andrzej Dobrzyca 40-49 205
Podskok Dominik Dąbrówka 40-49 -
Prałat Filip Piła 30-39 274
Prałat Kacper Poznań 18-29 275
Puziak Marcin Poznań 30-39 271
Sobański Zbigniew Zalasewo 40-49 238
Sroka Piotr Chodzież 18-29 203
Stachowiak Krzysztof Zalasewo 40-49 245
Staszewska Agnieszka Budzyń 40-49 229
Stefaniak Łukasz Zalasewo 30-39 247
Stelmach Marcin Toruń 40-49 254
Struzik Grzegorz Poznań 40-49 211
Szcześniak Ania Poznań 18-29 -
Szłyk Maciej Kijak Marcel Inowrocław 40-49 -
Szopiński Tomasz Bydgoszcz 30-39 287
Ślesicki Maciej Bydgoszcz 40-49 207
Śliwa Bogumił Kalisz 30-39 281
Święcicki Wojciech Bydgoszcz 40-49 234
Tanjga-Nawrot Konstancja Warszawa 30-39 -
Tomczak Krystian Poznań 18-29 266
Turek Michał Żnin 30-39 231
Turowski Michał Ustka 18-29 236
Wadzińska Paulina Bydgoszcz 30-39 -
Waleszczyk Piotr Toruń 30-39 221
Waligórski Waldemar Poznań 30-39 228
Waliński Adam Dąbrówka 40-49 244
Wegner Mirosław Piła 50-59 256
Weltrowski Grzegorz Poznań 40-49 204
Werwinski Grzegorz Pila 30-39 -
Wojciechowski Michał Kruszewnia 30-39 282
Wojtaszek Maciej Poznań 40-49 201
Wostal Aleksander Szprotawa 18-29 279
Woźniak Łukasz Radom 30-39 257
Wypych Marcin Kaczory 40-49 258
Zając Konrad Warsaw 30-39 243
Zaklińska Katarzyna Gliwice 40-49 262
Zawieja Piotr Poznań 40-49 -
Zemke Michał Chodzież 30-39 214
Ziemichód Michał Miasteczko Krajeńskie 30-39 219
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon