Triathlon Series Brodnica 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Rzepka Andrzej (Andrzej Rzepka,Ewa Rzepka,Krystian Rzepka) Brodnica 40-49 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bachorski Bogdan Przasnysz 40-49 607
Baranowski Romuald Płock 50-59 619
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 610
Bartkowski Maciej Brodnica 18-29 -
Bednarek Michał Tczew 30-39 642
Berendt Mariusz Toruń 40-49 635
Biela Paweł Radomsko 40-49 603
Bogusz Lilia Warszawa 40-49 639
Bressa Wojciech Poznań 18-29 628
Czajkowska Magdalena Gdynia 30-39 649
Czajkowski Robert Ostrówek 40-49 -
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-49 606
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 40-49 624
Dybowski Dominik Brodnica 18-29 613
Dziemian Paweł Toruń 30-39 654
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-69 605
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 50-59 -
Goc Julia Kwidzyn 18-29 617
Górecki Tomasz Płock 30-39 -
Górka Emilia Ciechanów 18-29 -
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Górski Bartosz Toruń 30-39 -
Gruszczyński Mateusz Poznań 30-39 651
Jadczak Joanna Włocławek 30-39 601
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 640
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 -
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-59 -
Kamiński Paweł Brodnica 40-49 -
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-69 602
Klepacki Tomasz Warszawa 60-69 632
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 -
Kosiński Maciej Człuchów 18-29 -
Krazińska Samanta Bobrowniki 18-29 -
Krupa Paweł Płock 50-59 620
Krzywak Anna Gorzów Wielkopolski 30-39 653
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 638
Linowiecki Dawid Radziejów 30-39 621
Lipińska Jolanta Częstochowa 60-69 -
Liśkiewicz Maciej Warszawa 40-49 623
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 622
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 615
Lubowiecki Patryk ZP 18-29 614
Malyszek Robert Brodnica 30-39 634
Napiórkowski Jakub Włocławek 18-29 633
Nowak Jacek Grudziąadz 40-49 646
Olejnik Sebastian Brodnica 30-39 -
Osędowska Aleksandra Płock 18-29 641
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 604
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 18-29 652
Piszczek Mateusz Warszawa 18-29 630
Pruchniewski Sławomir Warszawa 30-39 -
Raczyński Marcin Sokołowsko 40-49 -
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-69 626
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 636
Romanowski Łukasz Bydgoszcz 18-29 -
Różański Karol Toruń 30-39 650
Rzepka Andrzej (Andrzej Rzepka,Ewa Rzepka,Krystian Rzepka) Brodnica 40-49 -
Saldat Grzegorz Toruń 30-39 648
Sieciński Emilian Susz 70-… -
Sieciński Emilian Susz 18-29 -
Sobczak Marcin Żołędowo 40-49 637
Suchowiecka Anna Elbląg 30-39 645
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 609
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 -
Tomasińska Agnieszka Gdynia 30-39 -
Tuchalska Małgorzata Rypin 30-39 -
Tuchalski Marek Rypin 60-69 -
Turczyński Łukasz Bogaczewo 30-39 644
Wacławska-Matyjasik Agata Iława 30-39 -
Wasik Julita Stanisławów Drugi 30-39 612
Wdowiak Kamil Niemcz 18-29 647
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 -
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 627
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 629
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 608
Wrzochalski Robert Gdynia 40-49 643
Wsołek Michał Serock 30-39 616
Wysakowski-Walters Jeremy Lodz 40-49 625
Zakurzewski Tomasz Brzoza 40-49 631
Zielinski Aleksander Gdynia 40-49 611
Zyhatynski Maciej Warszawa 50-59 618
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon