Triathlon Series Brodnica 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Pietrzak Maciej (Łukasz Gawlik, Marta Stępień) Warszawa 40-49 294
Rzepka Andrzej (Andrzej Rzepka,Ewa Rzepka,Krystian Rzepka) Brodnica 40-49 314
Rżeński Maciej (Maciej Rżeński, Marek Maciejewski,Damian Dulka) Brodnica 40-49 315
Sowa Tomasz (Joanna Polkowska, Wojtek Nieciecki) Warszawa 18-29 267

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Marcin Olsztyn 40-49 317
Abramczyk Rafał Warszawa 30-39 306
Bachorski Bogdan Przasnysz 40-49 207
Baranowski Romuald Płock 50-59 219
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 210
Bartkowski Maciej Brodnica 18-29 310
Bednarek Michał Tczew 30-39 242
Berendt Mariusz Toruń 40-49 235
Biela Paweł Radomsko 40-49 203
Bielińska Emilia Włocławek 40-49 286
Bluj Elżbieta Gdynia 30-39 269
Bluj Roman Gdynia 50-59 270
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-29 -
Bogusz Lilia Warszawa 40-49 239
Bressa Wojciech Poznań 18-29 228
Brózda Katarzyna Brodnica 30-39 316
Bułka Rafał Niemcz 40-49 283
Burzacki Mateusz Lidzbark 18-29 -
Burzacki Wiesław Lidzbark 60-69 271
Czajkowska Magdalena Gdynia 30-39 249
Czajkowski Robert Ostrówek 40-49 -
Czarnecka Katarzyna Warszawa 30-39 325
Dalecki Bartłomiej Rumia 40-49 206
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 40-49 224
Dębkowski Michał Rokitnica 30-39 273
Domagała Tomasz Koziegłowy 30-39 234
Drapała Marek Henryków Urocze 40-49 -
Drzewoszewski Kamil Susz 18-29 275
Dybowski Dominik Brodnica 18-29 213
Dylewski Artur Byczyna 30-39 291
Dziemian Paweł Toruń 30-39 254
Fischer Marcin Grudziądz 40-49 262
Fiszer Agnieszka Brzozie 40-49 311
Gałązka Agnieszka Warszawa 30-39 -
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-69 205
Glowacki Mieczyslaw Wabrzezno 50-59 -
Goc Julia Kwidzyn 18-29 217
Gołębiewski Marcin Warszawa 30-39 288
Górecki Tomasz Płock 30-39 -
Górka Emilia Ciechanów 18-29 257
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Górnisiewicz Piotr Kraków 40-49 -
Górski Andrzej Lubawa 18-29 323
Górski Bartosz Toruń 30-39 298
Gruszczyński Mateusz Poznań 30-39 251
Hinz Anna Rumia 30-39 264
Jadczak Joanna Włocławek 30-39 201
Jakubowski Paweł Lubawa 18-29 319
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 240
Jarliński Rafał Iława 50-59 272
Jarocka Wioleta Legionowo 30-39 258
Jasiński Mateusz Giżycko 30-39 285
Jopek Tomasz Poznań 30-39 295
Józwik Leszek Kołaków 40-49 328
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-59 284
Kamiński Paweł Brodnica 40-49 312
Kaźmierski Janusz Warszawa 60-69 202
Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki 50-59 -
Klejna Waldemar Lubawa 18-29 320
Klepacki Tomasz Warszawa 60-69 232
Kłosowicz Sebastian Zalesie Górne 40-49 -
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-69 -
Kosiński Maciej Człuchów 18-29 -
Kostański Paweł Brodnica 18-29 327
Kowal Monika Warszawa 30-39 318
Krazińska Samanta Bobrowniki 18-29 290
Krupa Paweł Płock 50-59 220
Krzywak Anna Gorzów Wielkopolski 30-39 253
Kubach Bartosz Iława 30-39 304
Kujawa Sylwia Warszawa 40-49 238
Linowiecki Dawid Radziejów 30-39 221
Lipińska Jolanta Częstochowa 60-69 -
Liśkiewicz Maciej Warszawa 40-49 223
Liśkiewicz Monika Warszawa 40-49 222
Litwiniuk Piotr Warszawa 30-39 215
Lubowiecki Patryk ZP 18-29 214
Łaszewski Przemysław Bartniczka 30-39 301
Marcinek Krzysztof Lublin 30-39 287
Markuszewski Waldemar Susz 40-49 293
Maroszek Karol Warszawa 30-39 303
Mazur Paweł Susz 18-29 -
Michalak Ania Ujście 40-49 280
Mieloch Artur Chodzież 30-39 308
Miszkurka Pawel Londyn 18-29 324
Mrówczyński Rafał Pobiedziska 40-49 299
Murdzek Anna Iława 30-39 259
Mus Sylweter Gruta 30-39 256
Napiórkowski Jakub Włocławek 18-29 233
Norkowski Tomasz Toruń 30-39 305
Nowak Jacek Grudziąadz 40-49 246
Olejnik Sebastian Brodnica 30-39 313
Osędowska Aleksandra Płock 18-29 241
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 204
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 18-29 252
Pergoł Bogusław Gdańsk 40-49 330
Piekarski Marek Bydgoszcz 40-49 309
Pietrzak Maciej (Łukasz Gawlik, Marta Stępień) Warszawa 40-49 294
Piszczek Mateusz Warszawa 18-29 230
Plewa Bartosz Grudziądz 40-49 263
Pracoń Maciej Gdynia 40-49 292
Pruchnicki Rafał Toruń 30-39 279
Pruchniewski Sławomir Warszawa 30-39 -
Raczyński Marcin Sokołowsko 40-49 268
Raszlińska Mariola Bydgoszcz 40-49 261
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-69 226
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 236
Romanowski Łukasz Bydgoszcz 18-29 278
Rowicki Tomasz Warszawa 40-49 321
Różański Karol Toruń 30-39 250
Rydlewski Kamil Bydgoszcz 40-49 322
Rzepka Andrzej (Andrzej Rzepka,Ewa Rzepka,Krystian Rzepka) Brodnica 40-49 314
Rżeński Maciej (Maciej Rżeński, Marek Maciejewski,Damian Dulka) Brodnica 40-49 315
Saldat Grzegorz Toruń 30-39 248
Samulska Ewa Warszawa 40-49 -
Serema Klaudia Pierwoszyno 30-39 260
Sieciński Emilian Susz 70-… -
Sieciński Emilian Susz 18-29 -
Sieciński Leszek Susz 50-59 289
Skolasiński Radosław Susz 18-29 277
Skwarski Maciej Marcin Zlawies Wielka 40-49 266
Sobczak Marcin Żołędowo 40-49 237
Sowa Tomasz (Joanna Polkowska, Wojtek Nieciecki) Warszawa 18-29 267
Suchowiecka Anna Warszawa 30-39 245
Szmidt Miłosz Brodnica 16-17 209
Szuba Adam Zalewo 40-49 300
Szumlas Anna Połchowo 30-39 276
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 274
Szymborska Dota Warszawa 40-49 307
Świech Krystian Włocławek 30-39 -
Tokarski Bartosz Gdynia 18-29 281
Tomasińska Agnieszka Gdynia 30-39 -
Tomaszewska Julita Legionowo 40-49 -
Tuchalska Małgorzata Rypin 30-39 -
Tuchalski Marek Rypin 60-69 -
Turczyński Łukasz Bogaczewo 30-39 244
Ubych Aleksandra Wrocław 18-29 282
Wacławska-Matyjasik Agata Iława 30-39 -
Wagner Maciej Warszawa 40-49 302
Wasik Julita Stanisławów Drugi 30-39 212
Wdowiak Kamil Niemcz 18-29 247
Węgier Arkadiusz Susz 40-49 265
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 227
Wierzchowiecki Michał Warszawa 40-49 -
Wikalińska Małgorzata Warszawa 40-49 326
Winna Olga Włocławek 30-39 297
Winny Dawid Włocławek 30-39 296
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 40-49 329
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 229
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 208
Wrzochalski Robert Gdynia 40-49 243
Wsołek Michał Serock 30-39 216
Wysakowski-Walters Jeremy Lodz 40-49 225
Zakurzewski Tomasz Brzoza 40-49 231
Zawadzki Paweł Wyszków 40-49 -
Zielinski Aleksander Gdynia 40-49 211
Zurel Michał Rypin 30-39 255
Zyhatynski Maciej Warszawa 50-59 218
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon