Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jaśkowiak Damian (Szymon Mrówczyński, Filip Michalski) Bydgoszcz 18-29 -
Molenda Patrycja (Rita Biskupska, Karolina Pejka-Balcer) Bydgoszcz 18-29 325

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 222
Behrendt Magdalena Rataje 40-49 239
Behrendt Piotr Rataje 40-49 238
Beżkowski Hubert Łuków 18-29 -
Biegański Maciej Poznań 30-39 310
Biela Paweł Radomsko 40-49 220
Bluj Roman Gdynia 50-59 291
Błaszczyk Łukasz Poznań-Ślesin 30-39 320
Bogdanowicz Dominik Warszawa 18-29 329
Bressa Wojciech Poznań 18-29 258
Bułka Rafał Niemcz 40-49 331
Cerajewska Hanna Szamocin 18-29 269
Ciamciak Rafał Wieleń 30-39 287
Czerwiński Michał Gniezno 18-29 311
Dado Emil Bydgoszcz 30-39 252
Dahms Adam Bydgoszcz 40-49 342
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 40-49 248
Dąbrowski Julian Poznań 30-39 309
Drozd Magdalena Słupsk 30-39 341
Duks Lukasz Elblag 30-39 358
Dzieciątkowski Piotr Poznań 50-59 227
Eliasz Paweł Ustronie Morskie 40-49 292
Eliasz Piotr Ustronie Morskie 16-17 317
Farat Krystian Poznań 30-39 225
Fischer Marcin Grudziądz 40-49 286
Fiszer Agnieszka Brzozie 40-49 355
Gajc Artur Zacharzyn 40-49 245
Gałowska Agnieszka Kobylec 30-39 303
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Górska Anna Dąbrówka 18-29 288
Grams Marek Chodzież 40-49 243
Gruchalski Wojciech Konin 30-39 218
Grzywalska Dominika Kraków 30-39 241
Hepner Tomasz Chodzież 30-39 231
Hetel Beata Bydgoszcz 30-39 319
Jagodziński Karol Chodzież 18-29 265
Jakubiak Rafał Wrocław 30-39 308
Jakubiak Sylwia Wrocław 30-39 307
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 270
Jarliński Rafał Iława 50-59 294
Jaśkowiak Damian (Szymon Mrówczyński, Filip Michalski) Bydgoszcz 18-29 -
Jaworski Krzysztof Trzcianka 30-39 348
Jąkalski Marcin Piła 40-49 272
Jęczmionka Andrzej Wolsztyn 60-69 267
Jopek Tomasz Poznań 30-39 337
Kabat Błażej Bydgoszcz 30-39 242
Kaczanowicz Małgorzata Chodzież 30-39 228
Kaczmarek Katarzyna Baranowo 40-49 274
Kamiński Jakub Pasłęk 18-29 363
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 240
Kikowski Grzegorz Jakub Wróblew 40-49 261
Kliszewski Adam Bydgoszcz 16-17 324
Kliszewski Damian Bydgoszcz 40-49 275
Kondera Jacek Piła 40-49 229
Konieczka Paweł Jastrowie 18-29 301
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-69 343
Kosiński Maciej Poznań 18-29 295
Kosiński Maciej Człuchów 18-29 -
Kowal Boris Wroclaw 30-39 351
Kowal Monika Warszawa 30-39 316
Kowalski Rafał Wrocław 40-49 255
Krazińska Samanta Bobrowniki 18-29 353
Królikowski Edward Plewiska 40-49 247
Krysiak Łukasz Poznań 40-49 285
Krzyżanowska Katarzyna Gniezno 30-39 -
Krzyżek Michał Poznań 30-39 321
Kurylo Jedrzej Koszalin 30-39 360
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-29 330
Leśniewska Marta Piła 18-29 280
Lewandowski Marcin Osiek Nad Notecią 30-39 279
Ligocki Michał Piła 40-49 277
Lipińska Jolanta Częstochowa 60-69 219
Lipiński Marek Kozy 60-69 318
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 276
Łoś Dariusz Zamość 60-69 -
Maroszek Karol Warszawa 30-39 314
Martynowicz Michał Brzoza 40-49 305
Matkiewicz Piotr Elbląg 30-39 359
Mazur Paweł Susz 18-29 296
Mendelewski Grzegorz Pasłęk 40-49 365
Michalak Ania Ujście 40-49 302
Mieloch Artur Chodzież 30-39 335
Mieloch Dariusz Chodzież 30-39 347
Migdalczyk Maciej Chodzież 30-39 233
Molenda Patrycja (Rita Biskupska, Karolina Pejka-Balcer) Bydgoszcz 18-29 325
Mullert Karol Bydgoszcz 30-39 356
Należyty Piotr Bydgoszcz 30-39 345
Newski Dariusz Gołańcz 40-49 263
Niemczyk Rafał Pasłęk 40-49 364
Nikodemiak Jarosław Swarzędz 40-49 250
Nochowicz Bartosz Chodzież 30-39 217
Nowaczyk Grzegorz Chodzież 40-49 259
Nowicki Bartosz Bydgoszcz 30-39 256
Nowicki Mateusz Poznań 30-39 -
Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz 40-49 327
Orchowska Zuzanna Poznań 18-29 323
Pachowicz Filip Chodzież 30-39 237
Paczkowski Rafał Poznań 30-39 326
Paech Ziemowit Złotów 50-59 244
Paluszkiewicz Lukasz Znin 18-29 354
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 226
Pasterski Mieszko Kazimierz Biskupi 30-39 332
Pawłowski Karol Chodzież 40-49 232
Pekrul Wojciech Dobrzyń nad Wisłą 18-29 352
Perkowski Marcin Gora 30-39 300
Perkowski Piotr Tarnowo Podgorne 30-39 298
Piątkowski Karol Mielno 40-49 253
Pichłacz Grzegorz Więcbork 40-49 346
Piekarski Marek Bydgoszcz 40-49 350
Pierzchlewicz Krzysztof Poznan 30-39 336
Piesik Mariusz Kliny 50-59 246
Pietrzak Karol Glinnik 30-39 -
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 30-39 297
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 293
Podskok Dominik Dąbrówka 40-49 306
Ponicka Katarzyna Ujście 18-29 338
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-69 249
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 268
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 230
Rosiński Przemysław Zielonka 40-49 334
Rybka Paulina Chodzież 18-29 266
Sadło Mariusz Swarzędz 40-49 289
Sałata Adam Chodzież 16-17 362
Sękowski Dominik Baranowo 40-49 278
Sianos Katarzyna Sulejów 30-39 -
Sibilski Dawid Poznań 40-49 339
Sieciński Leszek Susz 50-59 -
Sieg Dominika Piła 18-29 221
Skarbiński Arkadiusz Swarzędz 40-49 290
Skowroński Łukasz Kobylnica 40-49 -
Skrzypczak Maria Poznań 18-29 282
Sobota Krzysztof Oborniki 18-29 313
Sopoliński Wojciech Bydgoszcz 50-59 333
Stawowy Jakub Poznań 18-29 304
Stelmach Janusz Szczecin 60-69 299
Sworek Dawid Poznań 30-39 283
Sydor Kosma Warszawa 30-39 262
Szafliński Maciej Chodzież 18-29 223
Szukała Adrian Wronki 18-29 281
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 340
Świdzińska Katarzyna Kobylnica 50-59 344
Świdziński Piotr Kobylnica 50-59 349
Śwital Leszek Chodzież 40-49 224
Topolewski Przemysław Poznań 30-39 -
Turowiec Adam Poznań 40-49 361
Wasilewski Stanisław Kazuń Nowy 70-… 328
Wasztyl Michal Powidz 18-29 315
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 251
Więckowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 271
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 18-29 312
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 260
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 236
Wojciechowski Maciej Kaczory 40-49 235
Wojcieszak Przemysław Piła 40-49 234
Woźniak Dariusz Ryczywół 40-49 257
Woźnicki Marcin Baranowo 40-49 273
Wójtych Robert Gołańcz 40-49 264
Wypych Katarzyna Kaczory 40-49 284
Zadka Pawel Miedzybórz 30-39 322
Zięba Adam Bydgoszcz 40-49 357
Ziuko Michał Kutno 18-29 254
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon