Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Jaśkowiak Damian (Szymon Mrówczyński, Filip Michalski) Bydgoszcz 18-29 -

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 606
Behrendt Magdalena Rataje 40-49 623
Behrendt Piotr Rataje 40-49 622
Biegański Maciej Poznań 30-39 694
Biela Paweł Radomsko 40-49 604
Bluj Roman Gdynia 50-59 675
Bressa Wojciech Poznań 18-29 642
Cerajewska Hanna Szamocin 18-29 653
Ciamciak Rafał Wieleń 30-39 671
Czerwiński Michał Gniezno 18-29 695
Dado Emil Bydgoszcz 30-39 636
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 40-49 632
Dąbrowski Julian Poznań 30-39 693
Dzieciątkowski Piotr Poznań 50-59 611
Eliasz Paweł Ustronie Morskie 40-49 676
Farat Krystian Poznań 30-39 609
Fischer Marcin Grudziądz 40-49 670
Gajc Artur Zacharzyn 40-49 629
Gałowska Agnieszka Kobylec 30-39 687
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Górska Anna Dąbrówka 18-29 672
Grams Marek Chodzież 40-49 627
Gruchalski Wojciech Konin 30-39 602
Grzywalska Dominika Kraków 30-39 625
Hepner Tomasz Chodzież 30-39 615
Jagodziński Karol Chodzież 18-29 649
Jakubiak Rafał Wrocław 30-39 692
Jakubiak Sylwia Wrocław 30-39 691
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 654
Jarliński Rafał Iława 50-59 678
Jaśkowiak Damian (Szymon Mrówczyński, Filip Michalski) Bydgoszcz 18-29 -
Jąkalski Marcin Piła 40-49 656
Jęczmionka Andrzej Wolsztyn 60-69 651
Kabat Błażej Bydgoszcz 30-39 626
Kaczanowicz Małgorzata Chodzież 30-39 612
Kaczmarek Katarzyna Baranowo 40-49 658
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 624
Kikowski Grzegorz Jakub Wróblew 40-49 645
Kliszewski Adam Bydgoszcz 16-17 -
Kliszewski Damian Bydgoszcz 40-49 659
Kondera Jacek Piła 40-49 613
Konieczka Paweł Jastrowie 18-29 685
Kosiński Maciej Człuchów 18-29 -
Kosiński Maciej Poznań 18-29 679
Kowalski Rafał Wrocław 40-49 639
Królikowski Edward Plewiska 40-49 631
Krysiak Łukasz Poznań 40-49 669
Krzyżanowska Katarzyna Gniezno 30-39 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-29 -
Kwiatkowski Filip Bydgoszcz 18-29 -
Leśniewska Marta Piła 18-29 664
Lewandowski Marcin Osiek Nad Notecią 30-39 663
Ligocki Michał Piła 40-49 661
Lipińska Jolanta Częstochowa 60-69 603
Ludwicki Maciej Poznan 30-39 660
Łoś Dariusz Zamość 60-69 -
Martynowicz Michał Brzoza 40-49 689
Mazur Paweł Susz 18-29 680
Michalak Ania Ujście 40-49 686
Mieloch Artur Chodzież 30-39 -
Migdalczyk Maciej Chodzież 30-39 617
Newski Dariusz Gołańcz 40-49 647
Nikodemiak Jarosław Swarzędz 40-49 634
Nochowicz Bartosz Chodzież 30-39 601
Nowaczyk Grzegorz Chodzież 40-49 643
Nowicki Bartosz Bydgoszcz 30-39 640
Pachowicz Filip Chodzież 30-39 621
Paech Ziemowit Złotów 50-59 628
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 610
Perkowski Marcin Gora 30-39 684
Perkowski Piotr Tarnowo Podgorne 30-39 682
Piątkowski Karol Mielno 40-49 637
Pichłacz Grzegorz Więcbork 40-49 -
Piesik Mariusz Kliny 50-59 630
Pluta Gniewomir Bydgoszcz 30-39 681
Płotka Grzegorz Koszalin 30-39 677
Podskok Dominik Dąbrówka 40-49 690
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-69 633
Raut Wiesław Bydgoszcz 70-… 652
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 614
Rybka Paulina Chodzież 18-29 650
Sadło Mariusz Swarzędz 40-49 673
Sękowski Dominik Baranowo 40-49 662
Sianos Katarzyna Sulejów 30-39 -
Sibilski Dawid Poznań 40-49 -
Sieg Dominika Piła 18-29 605
Skarbiński Arkadiusz Swarzędz 40-49 674
Skrzypczak Maria Poznań 18-29 666
Sobota Krzysztof Oborniki 18-29 -
Stawowy Jakub Poznań 18-29 688
Stelmach Janusz Szczecin 60-69 683
Sworek Dawid Poznań 30-39 667
Sydor Kosma Warszawa 30-39 646
Szafliński Maciej Chodzież 18-29 607
Szukała Adrian Wronki 18-29 665
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 -
Śramski Mikołaj Chodzież 18-29 616
Śwital Leszek Chodzież 40-49 608
Topolewski Przemysław Poznań 30-39 -
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 635
Więckowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 655
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 18-29 -
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 644
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 620
Wojciechowski Maciej Kaczory 40-49 619
Wojcieszak Przemysław Piła 40-49 618
Woźniak Dariusz Ryczywół 40-49 641
Woźnicki Marcin Baranowo 40-49 657
Wójtych Robert Gołańcz 40-49 648
Wypych Katarzyna Kaczory 40-49 668
Ziuko Michał Kutno 18-29 638
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon