Triathlon Series Chodzież 2018 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bartkowiak Dawid Piła 40-49 606
Behrendt Magdalena Rataje 40-49 623
Behrendt Piotr Rataje 40-49 622
Biela Paweł Radomsko 40-49 604
Bressa Wojciech Poznań 18-29 642
Cerajewska Hanna Szamocin 18-29 -
Dado Emil Bydgoszcz 30-39 636
Dawidowicz Maciej Dawidowicz Brzoza 40-49 632
Dzieciątkowski Piotr Poznań 50-59 611
Farat Krystian Poznań 30-39 609
Gajc Artur Zacharzyn 40-49 629
Górka Marcin Warszawa 40-49 -
Grams Marek Chodzież 40-49 627
Gruchalski Wojciech Konin 30-39 602
Grzywalska Dominika Kraków 30-39 625
Hepner Tomasz Chodzież 30-39 615
Jagodziński Karol Chodzież 18-29 649
Kaczanowicz Małgorzata Chodzież 30-39 612
Karpienia Ewa Szczecin 40-49 624
Kikowski Grzegorz Jakub Wróblew 40-49 645
Kondera Jacek Piła 40-49 613
Kowalski Rafał Wrocław 40-49 639
Królikowski Edward Plewiska 40-49 631
Krzyżanowska Katarzyna Gniezno 30-39 -
Lipińska Jolanta Częstochowa 60-69 603
Łoś Dariusz Zamość 60-69 -
Migdalczyk Maciej Chodzież 30-39 617
Newski Dariusz Gołańcz 40-49 647
Nikodemiak Jarosław Swarzędz 40-49 634
Nochowicz Bartosz Chodzież 30-39 601
Nowaczyk Grzegorz Chodzież 40-49 643
Nowicki Bartosz Bydgoszcz 30-39 640
Pachowicz Filip Chodzież 30-39 621
Paech Ziemowit Złotów 50-59 628
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 610
Piątkowski Karol Mielno 40-49 637
Piesik Mariusz Kliny 50-59 630
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-69 633
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 614
Rybka Paulina Chodzież 18-29 650
Sibilski Dawid Poznań 40-49 -
Sieg Dominika Piła 18-29 605
Sydor Kosma Warszawa 30-39 646
Szafliński Maciej Chodzież 18-29 607
Śramski Mikołaj Chodzież 18-29 616
Śwital Leszek Chodzież 40-49 608
Tomczak Krystian Poznań 18-29 -
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 30-39 635
Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 50-59 644
Wojciechowska Maria Pszczyna 18-29 620
Wojciechowski Maciej Kaczory 40-49 619
Wojcieszak Przemysław Piła 40-49 618
Woźniak Dariusz Ryczywół 40-49 641
Wójtych Robert Golancz 40-49 648
Wsołek Michał Serock 30-39 626
Ziuko Michał Kutno 18-29 638
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon