Garmin Ultra Kids Radków 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bajer Helena Tarnowo Podgórne 4-5 2031
Bejsovcova Pavlina Machov 6-7 2075
Bendig Alicja Siechnice 4-5 2035
Bendig Dawid Siechnice 6-7 2034
Bernadzikowski Hugo Wrocław 1-3 2030
Bernadzikowski Maksym Wrocław 6-7 2029
Biedziak Alicja Plewiska 6-7 2010
Boratyński Oliwier Ustanów 4-5 2060
Budych Gniewko Wronki 4-5 2016
Bulawkin Karol Radków 4-5 2022
Chabińska Liliana Nysa 1-3 2032
Czarnecka Magdalena Kleszczów 1-3 2050
Czarnecki Piotr Kleszczów 6-7 2049
Damm Karol Brzeg 6-7 2013
Datka Franciszek Katowice 4-5 2025
Fedorowicz Dominik Brzeg 6-7 2071
Fornal Zosia Radków 4-5 2076
Frelek Wanda Wrocław 1-3 2061
Garczyk Pola Koziegłowy 6-7 2014
Gąsiorek Jan Mysłowice 6-7 2012
Gierasimowicz Dominik Szczecin 6-7 -
Glińska Nadia Niedary- Zawonia 4-5 2063
Głodek Zuzanna Oleśnica 6-7 2072
Godlewska Laura Żarów 4-5 -
Góral Tymon Gniezno 4-5 -
Góralewicz Apolonia Wroclaw 1-3 2043
Herjan Filip Bielsko-Biała 6-7 2008
Jachym Julian Świebodzice 6-7 2037
Jeliński Adam Wrocław 4-5 2053
Jóźwiak Iga Kórnik 4-5 2062
Kaminska Iga Żarki-Letnisko 1-3 -
Karalus Łucja Krosinko 6-7 2002
Karalus Stanisław Krosinko 1-3 2068
Karalus Tomasz Krosinko 4-5 2003
Kaśkiewicz Lena Świdnica 6-7 2048
Kaźmierczyk Mieszko Katowice 4-5 2047
Kaźmierska Laura Kłodzko 4-5 2046
Kiełbiński Jan Konstancin 4-5 2011
Kiszka Sebastian Kaszczor 6-7 2017
Kłosowska Ada Mechlin 1-3 2064
Kmiecik Paweł Świdnica 6-7 2059
Konarska Lena Gorzów Wielkopolski 1-3 2015
Kosielski Antoś Łódź 4-5 2065
Kowalczyk Mikołaj Luboń 6-7 2054
Kryczek Amelia Dąbrowa Górnicza 4-5 2027
Kurek Jagoda Wrocław 6-7 2055
Landyszkowski Wojciech Leszno 4-5 2041
Lewandowska Ines Gorzów Wlkp. 1-3 2019
Łopata Stanisław Wolsztyn 1-3 2038
Łuczak Leon Plewiska 1-3 2009
Łyczko Bianka Kobielice 6-7 2024
Majewska Izabela Pszenno 4-5 2042
Małolepszy Szymon Kępno 6-7 2066
Markiewicz Igor Środa Śląska 6-7 2033
Maślanka Bartosz Radków 6-7 2039
Miśtura Oliver Nowa Ruda 4-5 2021
Miziołek Ignacy Józefów 4-5 -
Mutrynowska Garcia Irena Wrocław 6-7 2040
Myszczyszyn Sebastian Kudowa Zdrój 1-3 2001
Nicpoń Małgorzata Piła 6-7 2004
Nowak Emilia Oborniki Śląskie 6-7 -
Nowak Hanna Oborniki Śląskie 4-5 -
Nowak Oliwia Wołów 4-5 2070
Pawluk Laura Warszawa 6-7 2058
Prędkopowicz Stanisław Radonie 6-7 -
Prędkopowicz Stanisław Radonie 6-7 2067
Przyłudzki Michał Wołów 6-7 2069
Rusin Hanna Iwiny 4-5 2051
Rusin Julian Iwiny 1-3 2052
Salamon Aleksander Radków 4-5 -
Sidor Maciej Niedźwiedzica 1-3 2074
Sobczak Adam Brzeg Dolny 6-7 2045
Sosnowski Adam Wrocław 6-7 -
Stachowiak Adaś Dąbcze, Rydzyna 1-3 2057
Stachowiak Gabrysia Dąbcze , Rydzyna 4-5 2056
Szcześniewski Jan Dąbcze 1-3 2044
Śródka Aleksander Trzebnica 4-5 2006
Śródka Wiktoria Trzebnica 6-7 2007
Trochanowska Maria Olga Sobin 1-3 2018
Wielgus Sebastian Scinawka Srednia 6-7 2023
Wierzbicka Liwia Wrocław 4-5 2073
Wierzbicki Wojciech Szczecin 6-7 2005
Wilczyński Paweł Wałbrzych 6-7 2026
Wnukowska Katarzyna Radom 6-7 2036
Wysocki Filip Władysławów 6-7 2028
Zając Aleksander Kraków 6-7 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon