Garmin MTB Series Sopot 2018 - dystans Maxi (50 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifyev Sergey Калининград 30-39 -
Antoniewski Przemysław Gdańsk 40-49 -
Apollo Szymon Gdańsk 18-29 1033
Baczewski Daniel Banino 30-39 1012
Badowski Michał Września 40-49 1103
Banach Bartosz Gdańsk 30-39 1027
Banach Robert Gdańsk 40-49 1072
Banasik Sławek Warszawa 40-49 1004
Barbarski Dariusz Marzęcice 40-49 1031
Blokus Przemysław Wejherowo 18-29 1086
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1078
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1016
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1059
Budrewicz Lukasz Gdansk 30-39 1017
Chleborowicz Marcin Bydgoszcz 30-39 1096
Chmielewska Kaja Gdansk 30-39 1003
Ciszak Marcel Sopot 40-49 1092
Czajkowski Mariusz Grudziądz 40-49 1055
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1020
Dawidowska Justyna Kościerzyna 30-39 1089
Dobecki Sebastian Banino 40-49 1028
Dolatowski Piotr Gdańsk 18-29 1013
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 -
Fabjanowicz Magdalena Gdańsk 18-29 1054
Falkowski Michał Malbork 40-49 1019
Felon Michał Gdynia 40-49 1045
Fiałkowski Łukasz Czerniewo 30-39 1076
Fira Adam Gdańsk 30-39 1062
Gaca Marek Gdansk Wrzeszcz 30-39 1090
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 1101
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1046
Górski Marcin Gdańsk 18-29 1026
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1035
Jedynak Paweł Gdańsk 18-29 1048
Jedynak Tomasz Gdańsk 18-29 1047
Jurczak Paweł Grudziądz 30-39 1083
Jurczak Piotr Grudziądz 30-39 1082
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-49 1041
Koniuszewski Piotr Gdańsk 30-39 1063
Korbus Michał Gdańsk 18-29 1084
Kramp Daniel Kartuzy 40-49 -
Krzywy Krzysztof Gdańsk 40-49 1057
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1002
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1088
Lis Paweł Gdańsk 40-49 1024
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 1102
Łyszczarz Wojciech Poznań 30-39 -
Łyszczarz Wojtek Poznań 30-39 1075
Machowska Justyna Gdansk 30-39 1100
Mrozowski Michal Gdynia 30-39 1030
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 1073
Niewiadomski Jarosław Gdańsk 40-49 -
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1010
Paradowski Grzegorz Elbląg 50-59 1007
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1009
Paterka Krzysztof Leszno 40-49 1093
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1042
Pawełczyk Marek Warszawa-Wesoła 40-49 1081
Pellowski Grzegorz Gdańsk 60-… 1011
Petka Arek Lębork 18-29 1079
Piekarski Dariusz Piotrków Tryb. 50-59 -
Radny Dariusz Gowino 40-49 1068
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 1015
Repiński Tomasz Gdynia 30-39 1008
Rogowski Leszek Gdańsk 40-49 1097
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1038
Rosiński Przemysław Zielonka 40-49 1094
Różański Michał Gdańsk 18-29 1037
Rutkowski Robert Brzeziny 50-59 -
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1058
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1005
Sertel Ula Gdańsk 30-39 -
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1052
Sopoliński Wojciech Bydgoszcz 50-59 1095
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1001
Szok Piotr Gdańsk 18-29 1034
Szymański Artur Gdańsk 40-49 1022
Tyszkiewicz Jerzy Gdańsk 60-… 1067
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1044
Wielbiński Grzegorz Gdańsk 40-49 1064
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 1006
Wybraniak Dariusz Tczew 30-39 1098
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1065
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 1014
Zielonka Maciej Sopot 30-39 1099
Ziemiński Kacper Sępólno Krajeńskie 18-29 1091
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1025
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon