AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2018 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Półmaraton 21,0975 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Abramczyk Mateusz Borkowo 25-29 116
Adamczyk Artur Świeszyno 30-34 922
Adamczyk Ewelina Kielce 30-34 -
Adamczyk Tomasz Wołomin 40-44 1081
Ajtel Jaroslaw Gdansk 40-44 391
Albiniak Przemysław Wejherowo 35-39 -
Albrecht Piotr Starogard Gdański 50-54 724
Aleksiejuk Bartosz Gdańsk 35-39 390
Aleksiun Monika Gdańsk 40-44 -
Ambroziak Krzysztof Gdańsk 35-39 472
Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 65-69 -
Andrzejczyk Robert Elbląg 40-44 861
Andrzejewski Przemysław Gdańsk 30-34 101
Anolik Piotr Gdynia 50-54 418
Antochów Robert Gdańsk 30-34 257
Antoniewicz Marcin Elbląg 35-39 55
Antonowicz Paweł Gdańsk 35-39 1001
Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdanski 45-49 77
Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański 40-44 70
Apanasewicz Robert Gdańsk 45-49 -
Armatyńska Małgorzata Gdynia 40-44 768
Armstrong Madeleine Beckenham 35-39 936
Auguściak Szymon Łęgowo 25-29 924
Babiński Maciej Starogard Gdański 30-34 921
Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk 45-49 -
Bal Katarzyna Elbląg 35-39 887
Baltrukas Sebastian Rokitki 18-24 142
Bałdyga Kinga Gdansk 35-39 269
Bałdyga Radosław Elbląg 40-44 1007
Banaszkiewicz Izabela Gdańsk 40-44 -
Banaś Sebastian Elbląg 40-44 1162
Bandura Daria Bartoszyce 40-44 125
Banka Arkadiusz Elblag 40-44 662
Baranik Aleksandra Elbląg 25-29 1008
Baranowski Marek Kosakowo 45-49 109
Barański Bartosz Gdańsk 35-39 26
Barcikowska-Kmieć Beata Malbork 40-44 87
Bareła Bartosz Gdynia 35-39 894
Barnaś Agata Malbork 30-34 -
Barnik Anna Gdańsk 30-34 975
Bartkowiak Michał Gdynia 30-34 63
Bartkowiak Rafał Bydgoszcz 45-49 1130
Bartkowski Marek Warszawa 45-49 865
Bartnicki Wojciech Elbląg 50-54 -
Bartnik Aga Gdynia 40-44 910
Bartnik Łukasz Gdynia 40-44 437
Basaj Paweł Suwałki 45-49 -
Basis Marcin Milanówek 40-44 -
Baszuro Michał Gdańsk 30-34 1104
Bazydło Krzysztof Włocławek 45-49 1178
Becker Wioletta Lębork 45-49 215
Bednarek Krzysztof Gdynia 50-54 429
Beger Dagmara Gdańsk 45-49 522
Belczewski Igor Warszawa 25-29 1277
Belka Krzysztof Elbląg 35-39 1150
Benkowska Anna Gdańsk 25-29 1283
Benvenuti Paolo Ravenna 50-54 1184
Bergmann Ewa Łężyce 40-44 -
Bernatowicz Karol Gdynia Cisowa 25-29 46
Bezdel Anna Bolków 40-44 -
Będźkowski Marek Ostrołęka 50-54 621
Biała Beata Gdańsk 55-59 452
Białecka Aleksandra Gdynia 25-29 -
Białek Jarosław Olsztyn 40-44 180
Białkowski Marcin Gdynia 40-44 726
Bielecki Tadeusz Rumia 40-44 224
Bieniecki Tomasz Gdańsk 35-39 807
Bieniek Arkadiusz Gdańsk 35-39 1112
Bienkowski Tomasz Gdańsk 30-34 1229
Bień Łukasz Gdańsk 35-39 963
Biernacka Ania Bydgoszcz 35-39 -
Biernat Tomasz Gdańsk 35-39 362
Bieszke Iza Mosty 35-39 25
Bieszke Rafał Gdynia 35-39 24
Bieszke Sebastian Gdańsk 45-49 875
Bikowska Anna Pisz 35-39 612
Bilińska Ewa Dąbrówka 40-44 -
Bilon Piotr Gdańsk 40-44 -
Bilska Magda Gdańsk 35-39 190
Bilski Piotr Warszawa 40-44 353
Bińkowska Milena Grójec 25-29 1013
Bisko Karolina Gdynia 30-34 -
Blok Marta Pruszcz Gdański 30-34 886
Bluma Tomasz Osówek 25-29 1168
Błaszczak Waldemar Gdańsk 65-69 1054
Błaszczyk Bogdan Gdynia 55-59 712
Błaszczyk-Parka Anna Elbląg 25-29 534
Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg 35-39 -
Bobrowska Natalia Kartuzy 40-44 -
Boć Katarzyna Gdańsk 18-24 1219
Bogdański Piotr Elbląg 30-34 644
Bogucka Katarzyna Jedwabno 18-24 1207
Bogumiłow Marcin Słupsk 30-34 -
Bohdan Łukasz Gdańsk 30-34 824
Bohdziewicz Marcin Pępowo 45-49 416
Bolda-Bas Luiza Gdynia 30-34 363
Bombalski Adam Mława 25-29 44
Borejko Wojciech Elbląg 25-29 879
Borek Marek Nowy Sącz 45-49 -
Borowiec Arek Piaseczno 45-49 1305
Borowiec Marta Piaseczno 45-49 1306
Borowski Kamil Wrocław 30-34 -
Borowy Marcin Gdańsk 35-39 900
Borszewski Tomasz Starogard Gdański 30-34 57
Boruch Adam Zgierz 45-49 62
Boryna Jarek Gdańsk 50-54 479
Boryna-Złota Aleksandra Gdańsk 25-29 981
Bożyk Daria Gdańsk 30-34 -
Brac Grażyna Grudziadz 60-64 766
Bramowicz Jacek Gdańsk 30-34 931
Bratkowska Agnieszka Gdynia 40-44 716
Bratkowski Tomasz Zielona Góra 35-39 -
Brokos Tomasz Gdańsk 30-34 152
Brój Ryszard Gdańsk 60-64 544
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 45-49 498
Bryła Maciej Pruszcz Gdański 40-44 1194
Bryłka Andrzej Gdynia Oksywie 45-49 576
Brzeski Adam Wejherowo 40-44 672
Brzezińska Sylwia Sztum 35-39 1244
Brzozowska Renata Gdynia 40-44 856
Bubak Anna Jantar 25-29 296
Buczak-Kłosowska Karolina Gdynia 30-34 159
Buczkowska Agnieszka Wladyslawowo 35-39 -
Buczyńska Karolina Gdańsk 18-24 71
Buczyński Paweł Trąbki Małe 45-49 1209
Budziło Daniel Gdańsk 35-39 -
Budzińska Urszula Sopot 25-29 1006
Budzyński Krzysztof Warszawa 30-34 538
Bujak Justyna Gdynia 30-34 210
Buksiński Marcin Gdańsk 30-34 1058
Buras Piotr Gdynia 30-34 392
Butanowicz Marzena Suszec 30-34 -
Bylińska Katarzyna Gdańsk 45-49 505
Bystrzak Dariusz Gdańsk Nowy Port 35-39 757
Canchaya-Kralewski Pedro Gdynia 40-44 359
Cervenkova Magdalena Gdansk 30-34 941
Cesarz Karol Suchy Dąb 30-34 -
Chalecka Jolanta Braniewo 40-44 -
Charkiewicz Monika Straszyn 35-39 777
Charkot-Kozakiewicz Anita Gdynia 35-39 476
Chmara Dorota Gostycyn 25-29 1076
Chmielewski Marek Gdańsk 45-49 1099
Chmielowiec Dorota Gdańsk 40-44 -
Chojnacki Krzysztof Pelplin 50-54 497
Chorzelewski Grzegorz Gdynia 40-44 752
Chrobak Jacek Sopot 18-24 -
Chronowski Waldemar Gdańsk 50-54 186
Chrostek Adam Poznań 40-44 1018
Chrostek Dorota Poznań 40-44 1017
Chyliński Adam Gdańsk 25-29 -
Cichocki Mariusz Gdańsk 40-44 945
Cichowska Joanna Gdańsk 25-29 425
Ciecierski Wojciech Gdańsk 40-44 491
Ciekliński Kacper Bałdowo 18-24 1128
Ciemna-Sarnowska Dorota Gdańsk 30-34 973
Cieplińska Wioletta Warszawa 45-49 1142
Cierniak Jarosław Powidz 40-44 -
Ciesielczyk Kinga Wejherowo 35-39 1297
Ciesielski Witold Gdańsk 45-49 -
Cieszyński Andrzej Lębork 35-39 -
Cieślik Marta Pruszcz Gdański 25-29 430
Cieśliński Michał Gdańsk 35-39 809
Ciok Piotr Siedlce 50-54 404
Ciskowska Elżbieta Władysławowo 40-44 725
Cymański Kamil Gdańsk 30-34 -
Cymbaluk Karolina Gdynia 25-29 1088
Czaban Natalia Resko 18-24 328
Czaiński Kamil Kowale/gdańsk 25-29 13
Czapliński Artur Gdynia 45-49 473
Czapnik Marcin Gdańsk 25-29 299
Czarnecka Edyta Olsztyn 25-29 -
Czarnecka Magdalena Nidzica 25-29 217
Czarnomski Ireneusz Stare Pole 40-44 1021
Czarnowski Krzysztof Reda 35-39 823
Czarny Maciej Reda 30-34 -
Czaykowski Wojciech Gdynia 35-39 281
Czechowski Arkadiusz Trąbki Wielkie 45-49 1009
Czerwińska Agnieszka Gdańsk 40-44 312
Czerwiński Bartosz Gdańsk 30-34 -
Czerwiński Michał Gdańsk 35-39 405
Czubek Aleksandra Gdańsk 25-29 -
Czyściecki Wojciech Bąkowo 40-44 914
Czyż Krzysztof Gdynia 35-39 480
Czyż Piotr Gdańsk 50-54 1308
Czyż Rafał Gdańsk 45-49 1263
Dajer Leszek Gdynia 45-49 275
Damaszk Małgorzata Zamostne 25-29 330
Damaszke Oriana Gdynia 35-39 727
Dargacz Artur Gdynia 40-44 -
Daszczyński Adam Kosowo 45-49 409
Dąbrowska Agata Luzino 30-34 640
Dąbrowski Robert Olsztyn 40-44 626
Dekowska Agnieszka Gdańsk 35-39 1039
Delińska Liwia Gdynia 25-29 557
Derc Iwona Swarzewo 40-44 1238
Dereziński Daniel Toruń 40-44 -
Dettlaff Włodzmierz Władysławowo 35-39 1237
Dębińska Agnieszka Gdańsk 35-39 1136
Dębska Aneta Warszawa 30-34 1171
Diaz Tovar Carlos Axel Bagsvaerd 35-39 1047
Didjurgeit Wiktor Biskupiec 45-49 481
Dlugowska Marta Brentwood 30-34 1265
Dłużniewski Artur Gdańsk 40-44 971
Dobkowska Agnieszka Wejherowo 35-39 287
Dobkowski Tomasz Goręczyno 40-44 796
Dobosz Zaneta London 30-34 902
Dobrowolska Hanna Gdańsk 35-39 779
Dobrowolski Maciek Gdańsk 18-24 1307
Dobrzycka Aleksandra Gdańsk 35-39 566
Dobrzyńska Danuta Gostynin 35-39 -
Dokrzewska Katarzyna Gdynia 30-34 260
Dołęga Mariusz Gdańsk 45-49 -
Domański Jacek Expedyt Warszawa 75-79 -
Dombrowska Elżbieta Gdańsk 65-69 -
Dombrowski Radosław Gdańsk 35-39 -
Dombrzalski Bartosz Gdańsk 40-44 1087
Dominiak Kamil Wrocław 25-29 -
Dominik Wiesław Swarzewo 50-54 1292
Domżalska Wioletta Rumia 40-44 398
Donaj Adam Kościan 40-44 1193
Dordzik Katarzyna Gdynia 35-39 -
Dorosz Robert Glinianka 40-44 129
Dorsz Jakub Sopot 30-34 265
Dorszewski Rafał Malbork 40-44 549
Drabata Agnieszka Wejherowo 35-39 -
Drapella Dariusz Gdańsk 60-64 606
Drawc Karol Gdańsk 25-29 45
Droszcz Krzysztof Gdansk 35-39 20
Drywa Jacek Gdańsk 30-34 206
Dubiela Małgorzata Juszkowo 40-44 14
Duch Marek Gdańsk 40-44 54
Duda Jacek Braniewo 40-44 103
Dudek Joanna Bydgoszcz 40-44 -
Dudzik Marek Gdynia 45-49 503
Dudziuk Iwona Gdynia 25-29 830
Duljas Kamil Gdańsk 25-29 121
Dumieńska-Trubiło Katarzyna Wrocław 30-34 849
Dunajski Marek Gdańsk 30-34 1304
Dunat Tomasz Siechnice 35-39 996
Dunin-Barkowska Elena Gdańsk 30-34 1056
Dunowska Magdalena Gdynia 35-39 -
Duzowski Rafał Łubiana 35-39 355
Dybała-Defratyka Agnieszka Łódź 45-49 69
Dydymska Monika Rumia 40-44 229
Dydymski Krzysztof Rumia 40-44 228
Dymek Sebastian Kościerzyna 30-34 746
Dziekan Gosia Tuchów 25-29 -
Dzieliński Adam Braniewo 50-54 636
Dziuda Izabela Rumia 40-44 -
Ellert Rafał Gdańsk 40-44 1029
Elmiś Grzegorz Hel 40-44 84
Fanslau Magdalena Starogard Gdański 25-29 770
Faran Anna Sulmin 45-49 529
Faran Grzegorz Sulmin 45-49 528
Felcenloben Robert Łódź 35-39 730
Feld Maciej Bydgoszcz 60-64 698
Ferenc Karolina Gdańsk 35-39 1055
Fibich Dorota Kościerzyna 35-39 -
Fijał Aleksandra Gdańsk 45-49 1274
Fijałkowski Paweł Blachownia 35-39 -
Filipiak Beata Elbląg 40-44 -
Filipkowski Rafał Gdańsk 35-39 407
Filipowicz Aleksandra Gdynia Mały Kack 18-24 -
Flis Marcin Łęgowo 40-44 254
Flis Michał Gdańsk 25-29 -
Flisik Karol Gdańsk 30-34 564
Formella Monika Wejherowo 40-44 -
Formella Sylwia Lębork 40-44 221
Francis Aaron Kettering 18-24 1235
Franczak Krzysztof Gdańsk 60-64 1036
Franczuk Dorota Kostrzyn Nad Odrą 40-44 -
Frankiewicz Maciej Malbork 40-44 866
Frankiewicz Szymon Gdańsk 35-39 495
Frąckowiak Dominik Śmigiel 30-34 -
Frączak Radosław Gdynia Karwiny 35-39 50
Freda Artur Pruszcz Gdański 40-44 589
Fronczak Kamil Gdańsk 25-29 1204
Fryczke Maciej Gdańsk 35-39 120
Furche Bogumił Gdańsk 30-34 667
Gacek Alicja Pobiedziska 45-49 -
Gacek Katarzyna Skarszewy 40-44 1132
Gach Maciej Gdańsk 35-39 259
Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 35-39 899
Gajdziński Marcin Gdańsk 40-44 197
Gajewska Edyta Wrocław 30-34 1230
Gajewski Michał Gdańsk 40-44 385
Gajlewicz Mariusz Białystok 35-39 803
Gala Kamila Warszawa - Polska 35-39 -
Gałczyński Piotr Malbork 30-34 918
Gałecka Karolina Pruszcz Gdański 30-34 348
Gałuszyńska Katarzyna Gdynia Grabówek 30-34 344
Garstka Małgorzata Rusocin 45-49 926
Garsztka Dominik Gdańsk 40-44 350
Garsztka Mateusz Borkowo 30-34 72
Garsztka Michał Gdańsk 25-29 79
Gasik Michał Bydgoszcz 30-34 1284
Gawinek Karol Gdynia 30-34 -
Gawlik Arkadiusz Warszawa 40-44 -
Gawroński Karol Elbląg 30-34 749
Gawrylczyk Pawel Wejherowo 35-39 -
Geppert Elżbieta Sopot 45-49 693
Geppert Stanisław Sopot 45-49 694
Gering Mariusz Gdańsk 35-39 -
Gessek Michał Toruń 25-29 690
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-34 493
Gierwatowski Michał Gdańsk 40-44 -
Gil Mateusz Gdynia 25-29 268
Gleinert Szymon Żukowo 25-29 -
Gleń Grzegorz Gdynia (Pomorskie) 40-44 148
Gleszczyński Michał Gdańsk 35-39 1147
Gładkowski Grzegorz Reda 30-34 -
Głowacki Rafał Gdańsk 40-44 119
Główczewski Patryk Kościerzyna 25-29 681
Głuszak Agnieszka Gdańsk 35-39 453
Głuszczak Wojciech Gdańsk 45-49 298
Głuszek Bożena Gdynia 55-59 741
Gnitecka-Lech Joanna Kwidzyn 45-49 892
Gnylewicz Michał Kosakowo 30-34 1067
Gnyp Daniel Różyny 45-49 316
Golecka Blanka Gdańsk 30-34 687
Goleniewski Andrzej Płock 50-54 -
Golubski Robert Mała Nieszawka 80-… -
Gołębiowski Piotr Straszyn 40-44 1303
Gontarski Jarosław Gdańsk 45-49 -
Gonzalez Martín Enric Gdynia 30-34 161
Goś-Zdrojewska Agnieszka Gdynia 40-44 466
Góra Agnieszka Okonek 40-44 -
Góra Sylwester Okonek 40-44 -
Górecka Magdalena Gdynia 30-34 -
Górecki Rafał Gdańsk 40-44 -
Górny Maciej Gdynia 30-34 500
Górski Marcin Gdynia 40-44 762
Górski Marcin Tczew 35-39 758
Górski Piotr Rumia 30-34 128
Górski Roman Gdańsk 35-39 369
Górski Sławomir Wejherowo 45-49 -
Górtowski Maciej Gdańsk 35-39 354
Grabowska Dagmara Juszkowo 35-39 321
Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański 35-39 841
Grabowski Daniel Banino 30-34 320
Grabowski Marcin Gdańsk 25-29 458
Gracek Marcin Gdańsk 18-24 331
Graczyk Paweł Gdańsk 25-29 1040
Grajcar Łukasz Mosina 35-39 52
Gralak Jacek Kościerzyna 40-44 17
Grebienik Andrzej Słupsk 40-44 545
Gregorczuk Edyta Platerow 35-39 907
Grochowski Karol Elbląg 35-39 192
Grodzki Krzysztof Banino 35-39 -
Grodź Jarosław Gdańsk 40-44 322
Groenwald Dariusz Połczyno 45-49 468
Gromelska Agnieszka Kwidzyn 40-44 625
Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański 35-39 205
Grotowski Piotr Gdańsk 35-39 1038
Grott Wojciech Gdańsk 25-29 156
Gruba Michal Reda 40-44 366
Gruba Patrycja Reda 40-44 370
Grube Bartosz Gdynia 30-34 114
Grucza Grzegorz Nowy Staw 40-44 -
Grucza Karolina Pruszcz Gdański 25-29 444
Gruźlewska Anna Gdańsk 30-34 381
Gryboś Andrzej Gdańsk 35-39 278
Gryglicki Jakub Gdańsk 25-29 146
Grygorowicz Stanisław Gdańsk 40-44 700
Grzankowski Darek Puck 40-44 379
Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo 25-29 443
Grzesiuk Maciej Suchy Dąb 25-29 1287
Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 30-34 703
Grzeszczak Adam Gdynia 45-49 709
Grzeszczak Małgorzata Gdynia 40-44 679
Grzeszczuk Łukasz Gdańsk 30-34 -
Grzeszkiewicz Andrzej Gdańsk 45-49 657
Grzonkowski Michał Gdańsk 25-29 680
Grzyb Maciej Gdańsk 18-24 1214
Grzywacz Elżbieta Boleszyn 35-39 -
Grzywaczewska Iwona Gdańsk 45-49 1231
Grzywaczewski Jacek Gdańsk 45-49 1233
Gucze Izabela Gdańsk 35-39 1195
Gulcz Katarzyna Banino 40-44 702
Gunarys Filip Gdańsk 30-34 888
Gutmańska Karolina Gdańsk 18-24 1035
Gutowski Grzegorz Elgiszewo 45-49 1223
Guz Artur Gdynia 40-44 243
Gużewski Jacek Gdańsk 45-49 597
Gwizdała Marcin Gdańsk 35-39 454
Haffke Paulina Gdańsk 25-29 -
Hahn Barbara Gdansk 45-49 -
Hajdarowicz Anna Straszyn 35-39 1272
Hakenberg Dorota Warszawa 40-44 1179
Haraburda Grzegorz Lębork 18-24 94
Haziak Emilia Poznań 30-34 999
Henicz Grzegorz Gdynia 50-54 346
Hennig Eugenia Wejherowo 40-44 909
Hernik Jacek Warszawa 55-59 728
Heyka Jarosław Lębork 45-49 787
Hilla Paulina Bożepole Wielkie 25-29 382
Hillar Jacek Kwidzyn 45-49 1177
Hiller Gabriela Gdańsk 45-49 -
Hinz Krzysztof Gdynia 40-44 58
Hirsz Dorota Gdańsk 40-44 -
Hiska Anna Pruszcz Gdański 30-34 -
Hiszczyński Jakub Kwidzyn 25-29 582
Hojny Joanna Gdańsk 35-39 1156
Hołubowicz Cezary Gdańsk 30-34 449
Horyd Justyna Bydgoszcz 40-44 1299
Huszczanowska Aleksandra Zbąszynek 35-39 1241
Huszczanowska Hanna Zbaszynek 30-34 -
Ilczyszyn Maciej Gdańsk, Pow. Gdańsk 30-34 524
Iwan Małgorzata Gdańsk 30-34 885
Iwanek Krzysztof Malbork 40-44 76
Iwanicki Jan Gdynia 40-44 410
Jabłońska Marta Straszyn 35-39 616
Jabłoński Ariel Gdańsk 25-29 276
Jabłoński Bartosz Gdańsk 30-34 413
Jabłoński Marek Gdańsk 45-49 785
Jabłoński Patryk Grudziądz 30-34 533
Jachimiak Magdalena Warszawa 40-44 1019
Jagła Martyna Wrocław 25-29 1165
Jagłowski Tomasz Gdynia Chwarzno 30-34 426
Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 45-49 494
Jakubowska Gawlik Katarzyna Warszawa 45-49 -
Jakubowski Grzegorz Zielona Góra 18-24 -
Jakubowski Kuba Olsztyn 25-29 -
Jakubowski Maciej Gdańsk 35-39 -
Jakubowski Marcin Gdańsk 35-39 23
Jakubowski Piotr Gdynia 45-49 -
Jakubowski Wojciech Słupsk 45-49 1224
Jakusz Anna Wejherowo 35-39 305
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-34 150
Jałkiewicz Alek Pogórze 60-64 635
Jamróz Michał Gdańsk 25-29 -
Janczarski Piotr Gdańsk 40-44 28
Janeczko Beata Rumia 25-29 1175
Janiak Marcin Gdańsk 35-39 233
Jank Włodek Gdańsk 40-44 467
Jankowiak Anna Koleczkowo 40-44 1221
Jankowiak Roman Gdańsk 50-54 463
Jankowska Karolina Malechowo 25-29 1032
Jankowska Karolina Gdynia 35-39 1109
Jankowska Magdalena Gdynia 30-34 1111
Jankowski Grzegorz Bytów 40-44 -
Jankowski Maciej Gdynia 40-44 31
Jankowski Mateusz Gdańsk 30-34 462
Jankowski Wojciech Gdynia 35-39 1110
Janus Lucyna Wejherowo 35-39 -
Januszko Jakub Gdańsk 40-44 1145
Jarosiewicz Małgorzata Gdańsk 35-39 906
Jarosiewicz-Poszewiecka Ewa Gdańsk 40-44 367
Jarząbek Agnieszka Straszyn 35-39 691
Jarząbek Maciej Straszyn 40-44 692
Jarzębiński Rafał Gdańsk 35-39 -
Jasiewicz Łukasz Olsztyn 30-34 1248
Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie 40-44 1097
Jasińska Barbara Rumia 30-34 450
Jaskulska Katarzyna Rumia 35-39 -
Jaśkiewicz Paweł Rumia 40-44 660
Jaworski Krzysztof Gdańsk 40-44 448
Jażdżewska Katarzyna Chojnice 25-29 -
Jedrzejewska Grazyna Gdansk Wrzeszcz 40-44 -
Jelinski Sebastian Wrocław 40-44 1227
Jelionek Paweł Gdańsk 35-39 126
Jemielita Grzegorz Gdynia 40-44 -
Jesionkowski Grzegorz Malbork 35-39 445
Jeszke Marek Mrzezino 18-24 374
Jetke Agnieszka Władysławowo 35-39 1262
Jezierska Anna Gdańsk 30-34 266
Jezierski Sławomir Gdańsk 35-39 1075
Jeżak Rafał Radom 40-44 252
Jokiel Joanna Gdańsk 30-34 763
Jokinen Eero Turku 50-54 1206
Jon Marcin Siechnice 80-… 1011
Jóskowski Seweryn Rekowo Lęborskie 18-24 -
Jóskowski Sylwester Łebunia 35-39 -
Jóźwiak Robert Gdynia 35-39 482
Juchniewicz Tomasz Gdańsk 30-34 -
Judek Krzysztof Mierzyn 65-69 1200
Judek Piotr Gdańsk 45-49 949
Jukiel Tomasz Gdynia 35-39 1239
Jurewicz Adam Elbląg 45-49 1100
Jurkowski Rafał Gdańsk 80-… 389
Juszko Artur Gdańsk 40-44 60
Kabacinski Piotr Gdynia 40-44 747
Kachniarz Artur Toruń 35-39 -
Kacprzak Bartosz Gdańsk 35-39 552
Kacprzak Sławek Justynów 40-44 605
Kaczmarek Dorota Straszyn 35-39 86
Kaczmarek Krzysztof Gdańsk 40-44 654
Kaczmarek Tomasz Poznań 30-34 1152
Kaczorowski Grzegorz Rumia 40-44 274
Kaczorowski Marek Gdańsk 65-69 1201
Kaczyńska Małgorzata Rumia 35-39 485
Kaczyński Dariusz Pruszcz Gdański 30-34 40
Kaczyński Szymon Wysokie Mazowieckie 18-24 1222
Kaczyński Zbigniew Braniewo 55-59 967
Kadziński Leszek Gdańsk 35-39 35
Kaleta Jakub Gdańsk 30-34 1118
Kaleta Tomasz Goszczyno 35-39 -
Kalinowski Zbigniew Legionowo 50-54 947
Kaliński Rafał Gdańsk 35-39 1028
Kaliszan Michał Gdańsk 40-44 177
Kałas Magdalena Gdańsk 25-29 496
Kałuszyński Wojciech Sopot 40-44 695
Kamienski Maciej Gdansk 40-44 1157
Kaminska-Olczak Marta Gdansk 35-39 995
Kamińska Agata Bytom 25-29 107
Kamińska Dominika Pruszcz Gdanski 35-39 942
Kamiński Michał Grudziądz 40-44 863
Kania Rafał Piła 35-39 -
Kaniewska Emilia Kowale 30-34 1079
Kapica Agnieszka Gdynia 40-44 1005
Kapicki Jan Mysłowice 60-64 600
Karczewski Andrzej Sztutowo 40-44 1135
Karman Mariusz Gdansk 40-44 1098
Karolczak Krzysztof Słupsk 35-39 944
Karpińska Anna Poznań 35-39 782
Karpińska Emilia Koziegłowy 35-39 1137
Karpiński Jędrzej Gdynia 25-29 195
Karpiński Marek Szczytno 40-44 1232
Karpiński Sławomir Wejherowo 40-44 701
Kasperowicz Jacek Bydgoszcz 40-44 -
Kass Bartosz Żelistrzewo 25-29 624
Kasyna Rafał Gdańsk 40-44 937
Katolik Paula Gdańsk 30-34 306
Kavalchuk Natallia Grodno 25-29 -
Kawecki Wojciech Banino 40-44 593
Kaźmierski Grzegorz Gdynia 40-44 -
Kąkol Jan Straszyn 25-29 423
Kempiński Arkadiusz Gdynia 45-49 487
Kepka Grzegorz Wejherowo 25-29 -
Kesz-Karczewska Magdalena Sztutowo 40-44 1134
Kędzia Edyta Gdańsk 45-49 433
Kędzierski Jacek Gdańsk 50-54 -
Kędzierski Karol Gdańsk 35-39 871
Kępiński Sławomir Elbląg 50-54 957
Kieliba Filip Gdynia 25-29 786
Kierska-Tomczyk Sylwia Gdańsk 40-44 774
Kierznikiewicz Sebastian Gdańsk 35-39 -
Kilijanek Piotr Warszawa 40-44 -
Kilkowska Joanna Warszawa 45-49 1080
Kilkowski Jarosław Toruń 50-54 1144
Kinowska Agnieszka Gdańsk 25-29 247
Kiryk Dariusz Lubiszewo 40-44 1169
Kisieliński Marek Gdańsk 45-49 1285
Kita Anna Siemirowice 35-39 130
Kitowski Dawid Gdańsk 25-29 1043
Klarowski Wojciech Gdynia 30-34 960
Klas Bartłomiej Luzino 35-39 -
Klasa Grzegorz Lipusz 45-49 1114
Klawikowska Paulina Goręczyno 30-34 1146
Kleina Michał Gdynia 35-39 -
Klimaszewska Lucyna Braniewo 30-34 771
Kliszczak Krzysztof Poznań 35-39 1180
Klonowski Radosław Gdańsk 40-44 845
Klusek Jolanta Warszawa 45-49 -
Kłonicki Augustyn Chmielnik 30-34 736
Kłoniecki Mateusz Gdańsk 30-34 475
Kłos Sławomir Gdańsk 50-54 556
Kłosin Tomasz Gdańsk 35-39 536
Kmak Klara Gdańsk 18-24 808
Kmiecik Agnieszka Gdynia 40-44 117
Kmieć Adam Gdańsk 35-39 167
Kmieć Beata Gdańsk 35-39 179
Kmieć Jacek Malbork 40-44 67
Knapik Jakub Gdańsk 30-34 297
Knapp Krzysztof Gdańsk 18-24 262
Kochalska Magdalena Gdańsk 18-24 686
Kochna Marek Reda 25-29 436
Kociołek Robert Słupsk 55-59 198
Kocoł Karolina Gdańsk 35-39 501
Kolasińska Agnieszka Pruszcz Gdański 18-24 1014
Koliński Tomasz Gdynia 45-49 649
Kollek Anna Władysławowo 50-54 141
Kołodziejska Barbara Warszawa 45-49 1123
Komorowska Anita Gdynia 50-54 380
Komossa Anna Gdańsk 40-44 847
Konarzewski Jacek Rumia 45-49 218
Konaszewski Slawomir Gdańsk 45-49 1158
Kondracka Iwona Gdańsk 35-39 714
Kondratiuk Renata Gdańsk 55-59 620
Konieczka Ala Gdynia 45-49 -
Konieczny Tadeusz Wejherowo 18-24 1129
Konitz Aleksandra Gdańsk 40-44 460
Konitz Marek Gdańsk 35-39 459
Konkel Andrzej Władysławowo 40-44 -
Kończyński Paweł Gdańsk 35-39 854
Kopeć Aleksandra Cedry Wielkie 25-29 661
Kopeć Beata Głogów Małopolski 18-24 -
Kopeć Igor Gdynia 40-44 755
Kopieniak Agnieszka Warszawa 35-39 930
Korczowski Andrzej Gdańsk 35-39 618
Kordecki Robert Wielki Klincz 25-29 61
Kordula Grzegorz Miastko 40-44 323
Kordus Marek Elbląg 25-29 1281
Korf Konrad Gdańsk 25-29 -
Korpal Anna Gdańsk 40-44 447
Korpolińska Marta Gdańsk 35-39 111
Korytowski Jacek Gdynia 50-54 29
Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot 25-29 958
Kosecka Justyna Bydgoszcz 35-39 1131
Kospał Pawłowski Andrzej Kościerzyna 60-64 1049
Kospał Pawłowski Łukasz Gdańsk 35-39 775
Kostrzewa-Cembor Urszula Gdansk 60-64 1172
Koszela Renata Zalasewo 40-44 255
Kosznik Michał Gdańsk 40-44 -
Kościelniak Kinga Gdańsk 25-29 988
Kościelniak Robert Koszalin 50-54 992
Kościelski Mariusz Gdynia 50-54 313
Kościńska Iga Gdańsk 25-29 639
Kot Kamila Gdańsk 30-34 939
Kotkowicz Anna Gdynia 30-34 488
Kotłowski Marek Gdynia 35-39 1023
Kotowicz Bartosz Kwidzyn 35-39 588
Kowal Mariusz Kowale 30-34 983
Kowalczyk Jurek Gdańsk 50-54 -
Kowalczyk Mariusz Radom 40-44 -
Kowalczyk Michał Gdynia 35-39 594
Kowalewski Dariusz Świnoujście 50-54 1020
Kowalewski Jarosław Gdynia 50-54 -
Kowalik Dawid Casperia 35-39 795
Kowalik Marcin Gdańsk 30-34 1115
Kowalik Michał Gdynia 30-34 722
Kowalik Mieczysław Gdynia 55-59 723
Kowalkowska Alina Gdańsk 45-49 431
Kowalska Aurelia Gdynia 45-49 455
Kowalska Hanna Borkowo Łostowickie 30-34 -
Kowalski Jacek Elbląg 45-49 819
Kowalski Krzysztof Sopot 50-54 422
Kowalski Krzysztof Słupsk 60-64 740
Kowalski Michał Kościerzyna 45-49 1003
Kownacka Marta Gdańsk 18-24 -
Kownacki Bartłomiej Malbork 40-44 562
Kozana Jowita Sieradz 40-44 176
Koziara Dionizy Gdańsk 35-39 707
Kozioł Jacek Gdańsk 30-34 688
Kozioł Krzysztof Gdańsk 35-39 1071
Kozlowski Gary Jankowo Gdanskie 35-39 1091
Kozłowska Alicja Gdańsk 30-34 802
Kozłowski Marcin Gdańsk 40-44 731
Kozłowski Paweł Łomianki 45-49 1196
Kozłowski Rafał Płock 40-44 962
Kozłowski Rafał Barcin 45-49 -
Kozłowski Wojciech Gdynia 30-34 780
Kozłów Wojciech Gdańsk 55-59 739
Koźma Andrzej Piła 50-54 364
Kożyczkowski Krzysztof Banino 35-39 277
Krajewski Józef Kalisz 55-59 867
Krajewski Maciej Gdynia 30-34 451
Krasnodębski Tomek Gdynia 40-44 710
Kraszewska Agnieszka Gdynia 35-39 15
Kraus Piotr Gdansk 25-29 171
Krawczuk Andrzej Gdańsk 60-64 -
Kreft Ewa Gdańsk 40-44 -
Kreft Roksana Gdańsk 25-29 1030
Kromer Elżbieta Gdańsk 45-49 85
Król Jarosław Elbląg, Gronowo Górne 40-44 -
Kruba-Wróblewska Beata Dobre Miasto 40-44 751
Kruczkowski Maciej Gdańsk 25-29 1243
Kruk Agnieszka Szymankowo 35-39 376
Kruk Klaudia Gdańsk 25-29 1256
Kruk Małgorzata Gdańsk 35-39 753
Krukowska Katarzyna Gdańsk 25-29 1276
Krupiak Katarzyna Korzystno 30-34 -
Krupka Piotr Miastko 40-44 403
Kruszyńska Magdalena Gdynia 35-39 248
Krym Arkadiusz Gdańsk 40-44 1106
Krysiński Andrzej Ostrołęka 25-29 1260
Kryszak Jarosław Gdańsk 25-29 386
Krzemiński Maciej Grudziądz 35-39 -
Krzemiński Piotr Gdańsk 35-39 940
Krzywiec Przemysław Falenty 30-34 850
Krzyżanowski Patryk Gdańsk 18-24 -
Kubarko Robert Słupsk 50-54 -
Kubiak Maciej Poznań 25-29 -
Kubiak Marcin Gdynia 35-39 246
Kubińska Beata Słupsk 50-54 397
Kubiński Rafał Słupsk 50-54 396
Kucharski Bartosz Gdynia 40-44 511
Kucharski Maciej Gdańsk 45-49 991
Kuchcińska Monika Juszkowo 35-39 678
Kuckei Monika Gdansk 35-39 1141
Kuczmarski Paweł Gdańsk 25-29 1242
Kudaj Mateusz Gdynia 25-29 -
Kudrewicz Mirek Gdańsk 50-54 19
Kudzinowska-Roemer Beata Poznań 45-49 990
Kuhn Piotr Słupsk 25-29 99
Kujatt Wojciech Gdynia 40-44 208
Kujawa Anna Gdynia 45-49 1072
Kujawiński Krzysztof Gdansk 40-44 1121
Kujawska-Frejlich Joanna Gdynia 30-34 -
Kukliński Paweł Gdańsk 25-29 -
Kukuła Janusz Rokitki 55-59 200
Kulas Paweł Pogórze 35-39 518
Kulczycki Walery Poznań 25-29 1291
Kulczyk Marcin Gdynia 40-44 -
Kulesza Krzysztof Warszawa 35-39 -
Kulgajuk Michał Pruszcz Gdański 30-34 256
Kuniszyk Krzysztof Rybnik 45-49 -
Kunka Piotr Jakubów 35-39 -
Kunz Ireneusz Reda 50-54 335
Kurkowska Magdalena Chełmża 25-29 -
Kurowski Dawid Juszkowo 30-34 -
Kusio Marcin Osowiec 40-44 1313
Kuszyk Dariusz Elbląg 35-39 490
Kuś Paweł Gdańsk 45-49 -
Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 25-29 343
Kuzin Sergey Калининград 30-34 174
Kwiatek Maciek Miłakowo 18-24 764
Kwiatkowska Agnieszka Rumia 35-39 515
Kwiatkowska Alicja Gdańsk 35-39 242
Kwiatkowski Aleksander Łowicz 55-59 134
Kwiatkowski Andrzej Gdańsk 55-59 1192
Kwiatkowski Grzegorz Rumia 40-44 516
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 35-39 241
Kwiatkowski Michał Wejherowo 35-39 272
Kwidziński Bartosz Elbląg 18-24 555
Kwidziński Wojciech Łęgowo 40-44 273
Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański 35-39 162
Kwieciński Roman Gdańsk 35-39 1288
Labuda Anna Kartuzy 40-44 772
Labuda Marek Lębork 50-54 542
Labuda Rafał Kartuzy 45-49 790
Labudda Miroslaw Rumia 55-59 968
Lach Łukasz Gdańsk 30-34 201
Ladziński Zbigniew Gdańsk 40-44 399
Landowska Karolina Gdańsk 35-39 632
Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn 35-39 -
Las Hanna Gdańsk 25-29 1127
Laskowski Mariusz Sopot 35-39 1220
Laskowski Tomek Kielce 35-39 239
Latoszewski Krystian Godziszewo 45-49 -
Lebiedź Artur Gdańsk 35-39 202
Lech Jakub Nowa Wieś 25-29 95
Lech Jakub Kuczbork 25-29 -
Lechnik Waldemar Dolaszewo 55-59 1267
Legaszewski Roman Skórcz 35-39 -
Lehmann Dawid Gdańsk 30-34 520
Leliwa Sylwia Iława 25-29 551
Lemańczyk Wojciech Gdynia 35-39 890
Lemke Krzysztof Gdynia 40-44 66
Lemke Michał Gdańsk 30-34 1153
Lenczowski Piotr Wejherowo 35-39 720
Lenio Małgorzata Rzeczenica 45-49 435
Lepa-Roman Magdalena Bolszewo 40-44 -
Lesner Adam Gdansk 45-49 154
Leszkowicz Kornel Gdynia 25-29 595
Leśniewski Sławomir Włocławek 50-54 139
Leśniowski Jakub Stężyca 35-39 677
Lewandowski Dariusz Pelplin 35-39 400
Lewandowski Mikołaj Gdańsk 25-29 932
Lewandowski Robert Gdynia 40-44 815
Lewandowski Waldemar Bartoszyce 45-49 1002
Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk 35-39 895
Lewińska Dominika Władysławowo 35-39 310
Licznerska Magdalena Gdańsk 30-34 492
Licznerski Artur Juszkowo 35-39 -
Licznerski Piotr Gdańsk 30-34 499
Lidzbarski Adam Szemud 40-44 83
Ligman Wacław Gdańsk 40-44 -
Linda Karolina Gdańsk 30-34 49
Linda Mateusz Gdańsk 30-34 47
Lipiński Marek Gdańsk 30-34 1197
Lis Jacek Borkowo 40-44 -
Lis Sławomir Gdańsk 55-59 317
Lisicki Bartosz Gdynia Dąbrowa 35-39 -
Lisiecki Kamil Gdańsk 25-29 -
Lisinska Monika Warszawa 30-34 806
Lisogórski Krzysztof Sztum 40-44 113
Lisowski Tomasz Gdańsk 35-39 325
Liszewski Paweł Gdańsk 25-29 279
Liszewski Tomasz Gdynia 40-44 523
Litkiewicz Elżbieta Gdynia 60-64 952
Litkowski Jakub Chojnice 30-34 901
Littwin Ewa Gdańsk 40-44 401
Lizińczyk Rafał Sztum 40-44 474
Loose Justyna Zblewo 30-34 -
Lorek Maciej Banino 45-49 908
Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz 35-39 -
Lorenczewski Kamil Wejherowo 35-39 -
Lubińska Izabela Kościerzyna 40-44 1074
Lulewicz Dariusz Gdańsk 35-39 -
Lutkiewicz Darek Straszyn 50-54 1026
Luto Paweł Gdańsk 35-39 852
Łabuć Barbara Pogórze 35-39 713
Łankiewicz Marta Gdańsk 25-29 1186
Łęgowski Maciej Gdynia 50-54 882
Łężniak Arkadiusz Kraków 45-49 -
Łobaczewski Kamil Gdynia 35-39 1061
Łobejko Adam Wrocław 25-29 1174
Łopaciński Tomasz Gdańsk 40-44 406
Łuchniak Tamara Mosty, Gmina Kosakowo 35-39 613
Łuchniak Zbigniew Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 614
Łuczak Bartosz Inowrocław 18-24 623
Łuczak Oskar Sopot 25-29 489
Łuczyk Remigiusz Malbork 30-34 1140
Łudczak Krzysztof Gdańsk 40-44 293
Łudczak Sylwia Gdańsk 45-49 332
Ługowski Marcin Gdańsk 35-39 170
Łukasiewicz Bartłomiej Gdańsk 35-39 420
Łukaszewski Tomasz Sopot 40-44 250
Łukawska Aleksandra Gdynia 30-34 -
Łukowicz Ewa Gdynia 30-34 1101
Łukowicz Henryk Gdańsk 55-59 -
Łukowicz Tomasz Gdynia 30-34 641
Łużyńska Ewa Sztum 55-59 -
Łyczko Patryk Gdańsk 25-29 521
Mach Rafał Pruszcz Gdański 40-44 280
Machoń Paweł Warszawa 40-44 21
Machula Iwona Rumia 50-54 645
Maciejewski Paweł Poznań 25-29 1024
Maciuszonek Jacek Gdańsk 35-39 673
Mackiewicz Karolina Gdańsk 25-29 1189
Maćkowiak Anna Gdańsk 35-39 916
Madej Dominika Gdańsk 25-29 1211
Madej Paweł Gdańsk 30-34 1210
Magulski Mateusz Sopot 30-34 1016
Mahiat Thibault Gdansk 30-34 182
Majchrzak Oskar Olsztynek 30-34 655
Majewski Marek Poznań 35-39 737
Majewski Tomasz Gdańsk 40-44 440
Majkowska Lucyna Gdańsk 35-39 977
Majsak Łukasz Pruszcz Gdański 35-39 1278
Majsterek Marcin Gdynia 40-44 507
Makarski Michał Gdynia 35-39 656
Makles Wioletta Wrocław 35-39 1240
Malecki Łukasz Straszyn 35-39 646
Malek Daniel Lębork 35-39 -
Malinowska Katarzyna Gdańsk 25-29 840
Malinowska Wioletta Gdynia 40-44 509
Malinowski Tomasz Jegłownik 45-49 434
Małagowski Tomasz Marki 30-34 1289
Mamczynski Mariusz Elbląg 45-49 590
Marach Piotr Toruń 40-44 191
Marciniak Izabela Banino 40-44 75
Marciniak Tomasz Piła 35-39 -
Marciniec Łukasz Gdańsk 30-34 1160
Marcinkiewicz Robert Gdańsk 40-44 1092
Marcinkowska Jadwiga Rozgarty 45-49 428
Marcinkowski Piotr Rozgarty 50-54 427
Marek Piotr Olsztyn 50-54 -
Margol Marek Gdańsk 35-39 982
Markowska Aleksandra Gdańsk 35-39 559
Markowski Marcin Gdańsk 35-39 1151
Marszał Michał Szczecin 40-44 237
Marszałkowski Karol Gdańsk 30-34 302
Marszałkowski Piotr Gdańsk 30-34 65
Maryjanowski Jakub Gdańsk 30-34 1280
Masys Agnieszka Malbork 40-44 577
Maślanka Łukasz Wrocław 30-34 -
Mateja Bożena Gdańsk 55-59 826
Mateja Janusz Michał Gdańsk 60-64 573
Matorny Uladzimir Grodno 35-39 -
Matosek Piotr Gdynia 50-54 270
Mattik Damian Sopot 55-59 352
Matusiak Małgorzata Milanówek 25-29 925
Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk 50-54 580
Matylewska- Stec Marta Malbork 35-39 -
Matysiak Ewa Malbork 18-24 -
Matyszewski Jarosław Gdańsk 45-49 767
Maziarczyk Marek Gdańśk 40-44 835
Mazur Gabriela Gdynia Karwiny 45-49 748
Mazur Grzegorz Gdańsk 35-39 858
Mazur Michał Demlin 45-49 878
Mazurowski Bartosz Bobowo 40-44 178
Mączkowska Wioletta Reda 40-44 1264
Mądry Marek Poznań 35-39 884
Megger Agata Siemianice 40-44 838
Mejka Krzysztof Gdańsk 30-34 372
Melzacka Iwona Pruszcz Gdański 35-39 891
Męczyńska Kamila Pogórze 35-39 1166
Mędoń Anna Jelenia Góra 45-49 1250
Miączyński Michał Gdańsk 40-44 73
Micach Sylwia Gdańsk-Wrzeszcz 30-34 1095
Michalak Karolina Rumia 18-24 -
Michalak Magdalena Warszawa 35-39 1082
Michalak Marta Stęszew 25-29 1053
Michalak Norbert Kołobrzeg 18-24 -
Michalik Tomasz Gdańsk 35-39 816
Michalska Beata Gdynia 45-49 30
Michalski Irek Pruszcz Gdański 55-59 647
Michalski Tomasz Gdańsk 18-24 163
Michalski Zygmunt Gdynia 45-49 794
Michałek Mariusz Gdańsk 30-34 288
Michałowska Kasia Gdańsk 35-39 -
Michałowski Jacek Gdynia 40-44 868
Michałowski Maciej Gdańsk 45-49 514
Michańczyk Sebastian Gdańsk 30-34 267
Mielewczyk Leszek Lębork 60-64 -
Mielke Dawid Gdańsk 30-34 304
Miga Jerzy Kowale 30-34 -
Mika Marta Gdańsk 25-29 548
Mikita Mirek Olsztyn 50-54 1077
Miklikowski Marek Gdańsk 40-44 157
Mikołajczuk Paweł Gdańsk 25-29 456
Mikołajczyk Alicja Rotmanaka 35-39 166
Mikołajczyk Anna Rotmanka 35-39 151
Mikołajczyk Katarzyna Gdynia 35-39 827
Mikołajczyk Paweł Rotmanka 25-29 -
Mikołajczyk Sławomir Gdynia 45-49 831
Mikowski Mariusz Elbląg 35-39 898
Mikula Damian Elblag 25-29 905
Milewska Weronika Przechlewo 18-24 812
Milka Bogusław Warszawa 35-39 1073
Milkowski Jerzy Gdańsk 60-64 1187
Miller Bartosz Gdańsk 35-39 978
Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 40-44 236
Mironova Irina Nesterov 40-44 889
Mirończuk Włodzimierz Hel 40-44 264
Misiejko Grzegorz Gdynia 30-34 209
Miszewski Mariusz Gdańsk 35-39 263
Mizerski Marek Sopot 50-54 1290
Młodawski Rafał Susz 40-44 881
Młodzińska Agata Gdańsk 35-39 821
Młodzińska Małgorzata Rumia 40-44 517
Młodziński Adam Gdańsk 40-44 820
Młynarczyk Filip Gdańsk 40-44 -
Modrzejewska Anna Miłoradz 35-39 -
Modzelewska Milena Sopot 25-29 761
Molasy Dorota Nowa Wieś Malborska 30-34 147
Molasy Tomasz Malbork 30-34 149
Moszyński Jacek Koszalin 50-54 -
Mroczek Sylwia Rumia 45-49 314
Mrotek Michał Lniska 40-44 -
Mroziewicz Andrzej Warszawa 45-49 817
Mrozowski Przemysław Wejherowo 40-44 585
Mruczkowska Alicja Gdańsk 50-54 1059
Mruczkowski Tomasz Gdańsk 50-54 1090
Mrula Karolina Gdańsk 30-34 -
Mucha Paulina Pogórze Gmina Kosakowo 30-34 -
Muller Tadeusz Wejherowo 45-49 676
Murawska Katarzyna Słupsk 35-39 -
Murawski Marek Gdansk 45-49 1138
Musioł Mariusz Gdynia 45-49 659
Muszyńska Małgorzata Gdynia 30-34 -
Muzolf Dorota Pruszcz Gdański 40-44 718
Myszk Katarzyna Kościerzyna 35-39 -
Myzia Sebastian Włocławek 25-29 1249
Nadolska Małgorzata Gdańsk 25-29 530
Najda Sławomir Sztum 45-49 685
Napiórkowski Grzegorz Łomianki Dolne 45-49 38
Narloch Ula Pruszcz Gdański 30-34 535
Nawrocka Justyna Gdańsk 40-44 1083
Nawrocka Roma Warszawa 40-44 22
Nawrocki Oskar Chodzież 30-34 1015
Nawrot Katarzyna Gdańsk 35-39 592
Neubauer Kacper Gdańsk 25-29 1295
Nicewicz Robert Gdynia 40-44 347
Niecko Krzysztof Gdańsk 35-39 527
Nielek-Zawadzka Kamilla Gdynia 45-49 897
Niemierko Krzysztof Gdańsk 40-44 124
Nietupski Marcin Sopot 40-44 602
Niewiadomska-Bochenek Monika Toruń 40-44 765
Niewiadomski Patryk Czarlin 25-29 89
Nikolajuk Robert Olsztyn 35-39 -
Nikrant Tomasz Wejherowo 30-34 744
Niski Michał Gdynia 45-49 -
Noga Krzysztof Gdańsk 50-54 607
Nostitz-Jackowski Mateusz Puck 30-34 300
Nowaczyk Tomasz Gdynia Mały Kack 35-39 1143
Nowak Arkadiusz Gdańsk 45-49 238
Nowak Artur Gdynia 45-49 911
Nowak Marek Zaniemyśl 35-39 -
Nowakowski Jakub Wrocław 30-34 -
Nowakowski Jakub Poznań 18-24 -
Nowicki Łukasz Gdańsk 40-44 42
Nowosielski Jakub Gdańsk 18-24 853
Nuż Jacek Pruszcz Gdański 40-44 220
Obłuski Rafał Gdańsk 50-54 717
Oczachowska Karolina Gdańsk 35-39 1103
Odziemczyk Tomasz Elbląg 30-34 339
Ogiegło Witold Gdynia 45-49 183
Ogonek Wojciech Straszyn 30-34 -
Ogonowski Daniel Gdańsk 35-39 188
Ogórkiewicz Michał Łęczyca 40-44 1107
Ogórkiewicz Sylwia Łęczyca 40-44 1108
Okoń Bartosz Goszczyno 35-39 1031
Okuniewski Marcin Gdańsk 35-39 970
Olczak Janusz Warszawa 50-54 997
Olczyk Grzegorz Warszawa 40-44 -
Olechnowicz Łukasz Gdańsk 25-29 1275
Olejczuk Karolina Straszyn 35-39 477
Olejnik Krzysztof Bydgoszcz 30-34 1044
Oleksiewicz Tomasz Gdańsk 40-44 261
Oleksy Hanna Elbląg 45-49 -
Olewczyńska Maria Gdańsk 30-34 1105
Olewniczak Robert Żukowo 50-54 284
Olszanski Tomasz Spalice 35-39 1025
Olszewski Karol Gdynia 35-39 -
Olszewski Łukasz Gdańsk 30-34 -
Olszewski Roman Elbląg 45-49 -
Olsztyn Sylwia Gdańsk 25-29 664
Ordakowski Filip Gdynia 18-24 869
Orlik Wojciech Gdynia 45-49 165
Orłowicz Marta Dąbrówka 30-34 1116
Orłowski Karol Gdańsk 25-29 1051
Orłowski Piotr Olsztyn 40-44 -
Orłowski Zbigniew Pruszcz Gdański 50-54 345
Ostojska Ewa Reda 40-44 -
Ostrowski Grzegorz Gdynia 40-44 184
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 -
Ostrowski Łukasz Gdynia 25-29 133
Osuch Mirka Grudziądz 50-54 -
Otto Natalia Gdańsk 18-24 948
Owczarek Witold Łódź 40-44 91
Ozorowski Lukasz Gdansk 35-39 642
Pachucki Adam Gdańsk 35-39 -
Pacyga-Grajewska Joanna Gdańsk 35-39 743
Paczkowski Konrad Gdańsk 30-34 851
Paczul Sebastian Gdańsk 35-39 290
Padias Paweł Gdynia 60-64 -
Pakula Marcin Gdynia Orlowo 45-49 1133
Palaschke Michał Gdańsk 25-29 438
Paliwoda Michał Gdynia 40-44 836
Palubicki Adam Gdansk 30-34 -
Pałasz Adam Gdańsk 35-39 1086
Pałka Stanisław Gdańsk 55-59 213
Pałkowski Jan Gdańsk 30-34 1041
Pałubicki Karol Gdynia 30-34 1155
Pankiewicz Kasia Gdańsk 35-39 547
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 1060
Paradowski Paweł Gdańsk 30-34 164
Partyka Robert Malbork 45-49 1294
Parulski Grzegorz Gdańsk 45-49 153
Paschke Roman Gdynia 40-44 464
Pasierbska Ewa Gdańsk 18-24 131
Pasternak Justyna Łomianki 35-39 -
Pastuszak Michał Sopot 25-29 1300
Pastwa Filip Bydgoszcz 35-39 356
Paszkowski Stanisław Bojano 35-39 998
Patelczyk Mateusz Bolszewo 25-29 1050
Patkowska Agata Gdynia 25-29 1251
Pawelec Anna Gdańsk 45-49 143
Pawlak Ireneusz Wrocław 55-59 526
Pawlak Łukasz Pszczółki 30-34 628
Pawłoska Karolina Elbląg 30-34 122
Pawłowski Mirosław Gdańsk 40-44 169
Pączek Andrzej Gdańsk 45-49 862
Pączek Bożena Tczew 25-29 1139
Pączek Wojciech Gdańsk 35-39 1202
Peek Krystian Gdansk 40-44 181
Peek Wojciech Elbląg 30-34 1247
Pekalska Agnieszka Gdańsk 35-39 652
Pekalski Bartosz Gdańsk 35-39 650
Perestaj Grzegorz Gdynia 35-39 1102
Pernal Matylda Kraków 40-44 -
Pęcherzewski Jacek Gdansk Wrzeszcz 50-54 207
Pękalska Monika Elbląg 35-39 258
Pępiak Anna Gdańsk 45-49 -
Pępiak Leszek Gdańsk 45-49 -
Piatek Waldemar Sieradz 45-49 -
Piechota Janusz Gdańsk 65-69 484
Piechowicz Waldemar Gdańsk 45-49 -
Piekarski Wiktor Wrocław 25-29 1164
Piekutowski Piotr Borkowo Łostowickie 40-44 -
Pielaszek Piotr Wrocław 50-54 -
Piesik Patryk Chojnice 25-29 80
Pietruszyński Janusz Elbląg 45-49 -
Pietrzak Bartłomiej Luboń 35-39 43
Pik Paulina Bartoszyce 18-24 -
Pilachowska Anna Gdynia 40-44 735
Pilarska-Korczak Jowita Zielona Góra 45-49 442
Pilecka Malgorzata Rumia 40-44 -
Piorkowski Dariusz Toruń 55-59 -
Pioruńska Agnieszka Gdynia 40-44 933
Piotrowski Michał Gdańsk 30-34 -
Piotrowski Sławek Gdansk 40-44 502
Piórko Ewa Gdańsk 40-44 216
Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń 40-44 189
Piszczatowska Joanna Łęgowo 30-34 598
Piszczatowski Michał Łęgowo 30-34 583
Piszczewiat Zenon Malbork 45-49 341
Plaskaty Szymon Pruszcz Gdański 18-24 132
Platta Izabela Lublewo Gdańskie 40-44 1154
Plieth Jacob Dorking 45-49 935
Pliszka Krzysztof Gdańsk 40-44 732
Plizga Magdalena Gdańsk 30-34 1069
Ploszka Patrycja Warszawa (Wola) 25-29 1208
Plotzki Piotr Wejherowo 50-54 414
Pluta Daniel Puławy 30-34 1126
Płachta Jacek Gdańsk 45-49 733
Płoski Jarek Gdynia 50-54 961
Pniewska Magda Gdańsk 35-39 880
Podgórski Sławomir Chwaszczyno 45-49 546
Podporska Izabela Szczecin 45-49 1037
Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 35-39 303
Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 40-44 550
Pogorzelski Wojciech Wejherowo 35-39 554
Pohnke Władysław Gdańsk 70-74 118
Polichnowski Michał Mosty, Gmina Kosakowo 30-34 383
Polna Angelika Rotmanka 18-24 637
Połom Krzysztof Gdynia 30-34 974
Połom Maciej Bobowo 45-49 351
Połoński Piotr Gdańsk Osowa 35-39 759
Pomałecka-Canchaya Joanna Gdynia 30-34 361
Popowska Magdalena Gdańsk 45-49 104
Poradko Grzegorz Gdańsk 25-29 814
Porzeżyński Maciej Gdańsk 18-24 127
Posański Patryk Choczewo 18-24 638
Potarzyński Tomasz Gdańsk 35-39 34
Potocki Sławomir Gdańsk 45-49 1094
Prabucki Piotr Starogard Gdański 40-44 617
Pratnicki Mariusz Gdynia 35-39 469
Prauzińska Joanna Banino 45-49 1279
Prech Marek Złotniki 50-54 928
Prędki Grzegorz Darłowo 30-34 -
Prokopiuk Krzysztof Gdynia 40-44 568
Prokopiuk Szymon Gdańsk 25-29 39
Przybylska Karolina Gdynia Witomino 30-34 954
Przybysz Piotr Rumia 35-39 877
Przykłota Ewa Gdańsk 40-44 318
Przykłota Paulina Gdańsk 18-24 984
Przysiężna Grażyna Gdańsk 55-59 791
Przysiężny Grzegorz Gdańsk 55-59 792
Przywieczerski Krzysztof Włocławek 30-34 384
Psiuk Mateusz Lidzbark 18-24 -
Ptaszek Maciej Gdańsk 30-34 470
Puchowska Ewelina Gdańsk 35-39 833
Pudło Marcin Gdańsk 35-39 572
Pujszo Sławomir Chwaszczyno 40-44 64
Pusdrowski Michał Reda 35-39 27
Pyl Radosław Braniewo 35-39 1010
Pyra-Kuczyńska Marzena Jeżewo 40-44 874
Pytliński Krzysztof Elbląg 45-49 -
Quirini Roman Gdańsk 50-54 848
Rachwalik Andrzej Mragowo 25-29 240
Rachwalik Kamil Mrągowo 25-29 -
Raczoń Przemysław Gdańsk 35-39 315
Radawiec Marcin Gdańsk 45-49 235
Radczuk Marcin Tuchom 35-39 811
Radecka Ilona Malbork 30-34 -
Radecka-Mikulicz Liliana Banino 40-44 756
Radka Michał Luzino 35-39 1226
Radziukiewicz Anna Pruszcz Gdański 40-44 631
Radziukiewicz Grzegorz Bergen 40-44 630
Rapacki Szymon Gdańsk 30-34 -
Raszkowski Piotr Gdańsk 30-34 608
Ratajczak Konrad Pniewy 40-44 -
Ratajczyk Dagmara Wocławy 30-34 985
Ratajczyk Michał Wocławy 35-39 986
Ratuszyńska Katarzyna Olsztyn 40-44 -
Rejmer Małgorzata Gdańsk 45-49 -
Remisz Ewa Gdańsk 35-39 -
Reptowski Krzysztof Gdańsk 30-34 601
Richert Danuta Tuchom 40-44 629
Richter Jacek Gdynia 40-44 754
Roch Kamil Gdańsk 30-34 12
Rodzeń Dawid Brusy 18-24 1296
Rodziewicz Marek Mrągowo 35-39 -
Rodziewicz Paulina Mrągowo 35-39 -
Roeske Mariusz Minkowice 35-39 172
Rogala Anna Gdańsk 30-34 51
Rogalska Magdalena Gdańsk 30-34 -
Rogała Adam Gdynia 45-49 230
Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo 40-44 611
Rogowski Sebastian Żelistrzewo 40-44 137
Rogożyńska Katarzyna Gdańsk 40-44 1068
Rokita Mariusz Gdynia 40-44 97
Romanowska Beata Gdynia 50-54 525
Ronduda Jakub Gdańsk 25-29 -
Rorzkowski Artur Gdansk 40-44 778
Rosa Katarzyna Gdańsk 35-39 804
Rosiński Krzysztof Poznań 25-29 -
Roszkowski Zdzisław Borkowo 55-59 565
Rozmus Katarzyna Gdańsk 35-39 93
Rozmus Wiktor Gdańsk 35-39 41
Rozwałka Małgorzata Wałbrzych 45-49 1065
Rozwałka Marek Wałbrzych 45-49 1066
Rożek Paulina Starogard Gdański 25-29 -
Różycki Rafał Gdańsk 30-34 -
Ruczyński Maciej Rumia 55-59 225
Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska 40-44 540
Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 35-39 329
Rudzki Michał Gdańsk 30-34 368
Rudzko Wojciech Wejherowo 50-54 784
Rup Magdalena Gdańsk 40-44 82
Rup Miroslaw Gdańsk 40-44 56
Rura Mikołaj Rejowiec Fabryczny 18-24 365
Rusiecki Jakub Gdańsk 18-24 486
Rusiłowicz Magdalena Gdańsk 30-34 -
Rusinek Wojciech Węgorzewo 25-29 1254
Ruszczak Michał Katowice 35-39 1293
Rutkowski Piotr Pruszcz Gdański 45-49 37
Rybacki Dawid Bożepole Wielkie 35-39 946
Rybacki Natan Northampton 30-34 1234
Rybakowski Dawid Gdańsk 40-44 684
Rybarczyk Jacek Gdańsk 50-54 -
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 35-39 705
Rychłowski Michał Poznań 45-49 334
Rychter Krzysztof Gdańsk 40-44 813
Rychter Tomasz Bojano 45-49 1012
Rydzanowska Żaneta Biskupiec 40-44 -
Rygielski Arkadiusz Sławno 30-34 -
Rymarkiewicz Karol Gdańsk 35-39 1078
Rywalska Adrianna Gdańsk 25-29 74
Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański 35-39 478
Rządca Marcin Kwidzyn 35-39 619
Rządkowska Maria Ustka 40-44 832
Rzepka Andrzej Gdańsk 25-29 1271
Rzepkowski Maciej Warszawa 40-44 136
Rzezak Aleksandra Reda 35-39 105
Sadowska Justyna Sulejówek 45-49 670
Sadowski Grzegorz Gdynia 40-44 115
Sadowski Krzysztof Gdansk 35-39 412
Sadowski Marcin Łódź 30-34 -
Sakowiec Jacek Gdańsk 45-49 964
Salamaga Maciej Rumia 30-34 11
Salwin Michał Gdynia 40-44 349
Sapierzyński Łukasz Gdańsk 35-39 193
Sarnacka Joanna Kobyłka 30-34 1170
Sarniak Wojciech Przyjazn 40-44 599
Sawczuk Joanna Gdańsk 45-49 729
Sawczuk Marek Chwaszczyno 40-44 419
Sawicka Zuzanna Sokółka 25-29 581
Sawicki Krzysztof Lublewo Gdańskie 45-49 708
Seleman Dariusz Gdynia 50-54 373
Senchuk Denis Gvardeysk 25-29 537
Serocki Adam Elbląg 45-49 789
Sertel Ula Gdańsk 30-34 1085
Serzysko Wojciech Malbork 45-49 -
Shevchyshyn Andrii Nahirianka 25-29 -
Siadul Anita Gdańsk 25-29 843
Sidor Ewa Pruszcz Gdański 30-34 -
Sidorowicz Aleksandra Orneta 40-44 1159
Sidor-Waszczuk Justyna Serniki 25-29 112
Sielicki Kamil Gdańsk 30-34 1216
Sielicki Mateusz Braniewo 25-29 1217
Sienkiewicz Patryk Gdynia 45-49 232
Sienkiewicz-Narloch Anna Gdańsk 40-44 570
Sienkowicz-Klimczak Karolina Sieradz 30-34 196
Sikora Marta Kielce 30-34 -
Sikora Monika Gdańsk 30-34 1188
Sikora Sebastian Lidzbarsk Warmiński 25-29 -
Sikora Szymon Reda 25-29 -
Sikorska Aleksandra Lubiszewo 35-39 587
Sikorski Marcin Gdańsk 35-39 -
Sikorski Mariusz Gdańsk 30-34 1190
Sińczuk Patrycja Tczew 35-39 271
Sitarczuk Mariusz Gdańsk 35-39 1176
Sitterlee Weronika Kiełpino 25-29 1163
Siuda Katarzyna Borkowo Łostowickie 30-34 -
Siuda Łukasz Borkowo Łostowickie 35-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 45-49 -
Siudymak Adam Gdańsk 35-39 1149
Siwek Wojciech Gdansk 45-49 204
Siwik Tomasz Gdańsk 40-44 457
Skiba Dominika Małkowo 40-44 471
Skolasiński Karol Gdańsk 30-34 558
Skolasiński Marek Nidzica 35-39 951
Skopczyńska Kasia Gdańsk 40-44 873
Skopczyński Jarek Gdańsk 40-44 872
Skowrońska Magdalena Gdańsk 40-44 203
Skowroński Marek Gdańsk 25-29 653
Skrętkowicz Adam Morąg 30-34 309
Skrzypkowski Daniel Gdynia 45-49 604
Skurtys Karolina Reda 30-34 801
Skwarczak Mariusz Gdynia 30-34 -
Skwarski Darek Poznań 35-39 1034
Skwierawska Martyna Gdańsk 25-29 842
Skwiot Stanisław Gdańsk 45-49 519
Slusarek Marcin Gdansk 35-39 1062
Słojewski Maciej Gdańsk 40-44 959
Słomińska Agata Brusy 25-29 750
Słomkowski Mateusz Włocławek 25-29 -
Słoniewska Monika Warszawa 45-49 231
Słowik Damian Gdynia 35-39 1266
Słowik Przemysław Gdańsk 30-34 697
Słupecka Joanna Borkowo 18-24 295
Słupek Jacek Hel 45-49 173
Słupska Anna Gdańsk 30-34 976
Smarzek Tomasz Łódź 35-39 357
Smeja Przemysław Reda 35-39 289
Smętek Michał Koszalin 25-29 371
Smith Philip London 35-39 929
Smoleń Ewa Pruszcz Gdański 35-39 214
Smoliński Patryk Gdańsk 25-29 966
Smorczewski Adam Gdynia 45-49 -
Sobczak Anna Nowa Iwiczna 45-49 337
Sobczak Bogusław Nowa Iwiczna 45-49 340
Sobczak Ela Rumia 50-54 223
Sobczyk Marek Gdańsk 50-54 760
Sobczyszyn Artur Wroclaw 25-29 1181
Sobieraj Grzegorz Gdańsk 35-39 68
Sobilo Tomasz Gdansk 30-34 1259
Sobociński Marcin Gdynia 40-44 -
Soboczyńska-Śledź Joanna Grudziądz 40-44 904
Sobolewski Dawid Sztum 35-39 123
Socha Dorota Gdynia 35-39 596
Soj Przemysław Katowice 40-44 -
Soltau Markus Gdańsk 40-44 822
Sorn Łukasz Gdynia 30-34 1213
Sosiński Rafał Gdynia 35-39 1252
Sotnik Wojtek Gdańsk 35-39 100
Sowa Ireneusz Gdańsk 45-49 1215
Sowa Sylwester Elbląg 40-44 699
Sowański Piotr Gdańsk 40-44 -
Sójka Elżbiata Kalisz 35-39 338
Stacholiński Hubert Gdynia 35-39 633
Stachowiak Paweł Wrocław 25-29 1185
Stachowska Monika Gdynia 35-39 1246
Stamm Tomasz Poznań 45-49 1257
Stando-Krysiak Monika Gdańsk 30-34 319
Stanilewicz Aleksander Gdańsk 30-34 1167
Staniszewska Marta Gdynia 25-29 -
Stankiewicz Grzegorz Gdańsk 35-39 32
Stankiewicz Grzegorz Sztum 40-44 -
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 45-49 145
Stankiewicz Krzysztof Ostróda 35-39 -
Stańko Agnieszka Grzędzice 30-34 989
Starczewski Piotr Pruszków 55-59 719
Staroniewski Mateusz Gdańsk 25-29 668
Starzyński Adam Nieporęt 40-44 -
Stasica Andrzej Łęgowo 40-44 1228
Stasiński Adam Gdańsk 30-34 33
Stawiarski Łukasz Gdynia 35-39 244
Stefaniak Leszek Gdańsk 45-49 1113
Stefański Dawid Rypin 25-29 783
Stelmach Piotr Wrocław 45-49 1273
Stempin Piotr Gdańsk 50-54 586
Stempiński Krzysztof Gdańsk 45-49 683
Stencel Agnieszka Gdansk 35-39 893
Stencel Sebastian Gdańsk 40-44 421
Sterkowicz Dorota Larvik 25-29 -
Stępień Katarzyna Chroberz 25-29 -
Stodulny Rafał Zgierz 35-39 1218
Stoiński Marek Gdańsk 45-49 301
Stolarczyk Maciej Gdańsk 45-49 106
Stolarek Dorota Pruszcz Gdański 35-39 622
Stoltmann Mariusz Gdynia 45-49 1236
Stosik Pawel Gdańsk 35-39 135
Strażewicz Witold Gdańsk 30-34 1089
Strożyk Gosia Gdańsk 35-39 -
Struk Sławomir Hel 50-54 706
Strzyż Rafał Gdańsk 30-34 253
Styczyński Dariusz Gdańsk 40-44 308
Stykuc Dariusz Gdańsk 30-34 1122
Stylski Michał Gdańsk 30-34 292
Suchomski Marcin Nowy Staw 30-34 776
Suchorz Justyna Pierwoszyno 45-49 837
Suchorz Krzysztof Gdynia 45-49 324
Sukalski Maciej Brodnica 25-29 1173
Sula Paweł Elbląg 30-34 158
Sułek Aldona Wejherowo 40-44 -
Sułek Patrycja Pruszcz Gdański 25-29 591
Sułkowska Anna Lębork 30-34 1070
Sułkowski Jerzy Gdynia Chwarzno 60-64 -
Surała Maja Gdynia 35-39 96
Surała Radosław Gdynia 35-39 88
Suszyński Michał Malbork 25-29 972
Sutherland Mark Gdansk 45-49 1245
Sutkowski Piotr Gdańsk 25-29 411
Suwiński Arkadiusz Iława 50-54 -
Synak Rafał Pruszcz Gdański 40-44 531
Szabat Katarzyna Braniewo 18-24 543
Szablewski Maciej Gdańsk 35-39 -
Szabłowska Iwona Juszkowo 30-34 800
Szafran Angelika Gdańsk 25-29 -
Szafrański Karol Kobyłka 35-39 1191
Szafrański Marek Mosty 55-59 610
Szajdziuk Piotr Gdańsk 40-44 48
Szajewski Jarosław Sochaczew 40-44 571
Szarmach Małgorzata Gdańsk 35-39 432
Szarmach Sebastian Gdańsk 40-44 194
Szarszewska Natalia Lipno 18-24 956
Szatkowska Joanna Gdańsk 45-49 742
Szatkowski Adam Gdańsk 45-49 745
Szczecinski Piotr Gdańsk 40-44 1000
Szczekutowicz Adrian Warszawa 25-29 -
Szczepaniak Maciej Poznań 35-39 1033
Szczepaniak Wojciech Gdynia 45-49 689
Szczepańska Hanna Szczecin 18-24 504
Szczepkowska Paulina Krokowa 18-24 1203
Szczerkowski Cezary Poznań 18-24 651
Szczupakowska Izabela Gdańsk 40-44 327
Szekieta Arkadiusz Gryfice 45-49 16
Szeliga Adam Gdańsk 40-44 919
Szemberski Szymon Gdańsk 35-39 -
Szlagowski Mikołaj Sopot 30-34 138
Szlas Radosław Tuchom 40-44 -
Szleszyński Andrzej Olsztyn 45-49 388
Szleter Przemysław Gdynia 35-39 -
Szmelter Tomasz Warszawa 18-24 -
Szopiński Tomasz Darłowo 35-39 -
Szopiński Wiktor Starogard Gdański 40-44 563
Szplit Agata Pabianice 30-34 532
Sztygiel Joanna Wejhrowo 30-34 -
Sztygiel Maciej Wejherowo Śmiechowo 40-44 -
Szuba Monika Gdańsk 35-39 715
Szulc Kamila Gdynia 30-34 -
Szulc Tomasz Gdańsk 50-54 -
Szulga Jakub Gdynai 35-39 1096
Szumlas Dariusz Chwaszczyno 40-44 -
Szwaj Łukasz Olsztyn 35-39 -
Szwajca Tomasz Kielce 40-44 -
Szwarc Adam Mosty, Gmina Kosakowo 30-34 140
Szwed Paweł Gdańsk 45-49 506
Szweda Marek Gdańsk 45-49 -
Szweda Waldemar Gdańsk 40-44 508
Szyca Dariusz Gdańsk 30-34 -
Szydłowska - Dorosz Patrycja Lipowo 40-44 903
Szymaniewski Paweł Gdańsk 45-49 846
Szymanik Mariusz Gdańsk 45-49 98
Szymanowska Agata Gdańsk 35-39 987
Szymanowski Adam Gdynia 40-44 -
Szymańczak Adam Gdańsk 30-34 245
Szymański Mirosław Gdańsk 40-44 912
Szymański Piotr Mariusz Rumia 40-44 1182
Szymborski Adam Niestępowo 35-39 -
Szymczak Katarzyna Kalisz 50-54 282
Szymczak Tomasz Kalisz 45-49 283
Szypszak Barbara Gdańsk 35-39 857
Ściechowicz Adam Gdynia 45-49 567
Śliwiński Andrzej Kosakowo 25-29 465
Śliwiński Sebastian Gdynia 35-39 144
Śliwka Jarosław Gdańsk 40-44 1042
Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 45-49 1119
Ślusarz Joanna Gdańsk 35-39 393
Ślusarz Piotr Gdańsk 30-34 1057
Śmigaj Mirosław Gdynia 60-64 828
Śnieg Aleksandra Gdańsk 55-59 669
Świderska Katarzyna Gdańsk 30-34 870
Świderski Maciej Gdansk 35-39 360
Tajerle Dariusz Gdynia 40-44 175
Tałałaj Maciej Gdańsk 35-39 1022
Tałuć Łukasz Braniewo 30-34 108
Tański Marcin Puck 40-44 -
Tarnacka Martyna Gdańsk 18-24 805
Telepski Michał Pruszcz Gdański 30-34 738
Tessmar Olaf Mrzezino 40-44 402
Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański 35-39 1004
Tietianiec Piotr Gdansk 45-49 211
Tkaczyk Paweł Bojano 40-44 -
Tocha Anna Damaszka 25-29 291
Tołkacz Wojciech Malbork 55-59 -
Tomasińska Agnieszka Gdynia 35-39 441
Tomasińska Monika Banino 40-44 864
Tomaszewicz Aleksandra Zgierz 50-54 168
Tomaszewski Krzysztof Sobowidz 55-59 -
Tomaszewski Mateusz Gdańsk 25-29 -
Tomaszewski Radosław Gdańsk 30-34 -
Tomczak Dorota Gdańsk 50-54 663
Tomczyk Rafał Gdańsk 45-49 773
Tomicki Łukasz Gdańsk 30-34 1253
Tomkiel Ania Gdańsk 18-24 -
Torbicz Piotr Gdansk 40-44 234
Torbus Natalia Warszawa 30-34 1269
Torłop Michał Gdańsk 18-24 -
Towarnicka Izabela Gdynia 45-49 155
Tracz Tomasz Gdańsk 40-44 219
Trojanowska Bogumiła Gdańsk 55-59 -
Troka Radosław Pruszcz Gdański 30-34 965
Trusiak Agnieszka Słupsk 35-39 -
Trynka Jarosław Gdynia 30-34 251
Trzebiatowska Aldona Gdynia 40-44 510
Trzebiński Piotr Gdynia 35-39 -
Tur Tobiasz Gdańsk 25-29 1027
Tuwalska Elżbieta Gdańsk 35-39 829
Tuwalska Małgorzata Gdańsk 35-39 781
Tuzik Przemysław Gdańsk 30-34 578
Twardowski Tomasz Wrocław 40-44 696
Twarowski Michal Straszyn 45-49 513
Twitchett Iain Slupsk 45-49 -
Tyburski Mariusz Iława 30-34 1064
Uniatowska Ewelina Malbork 18-24 569
Urbańska Martyna Orzysz 25-29 643
Urbański Dariusz Gdańsk 45-49 769
Urbański Marcin Knybawa 40-44 -
Urtnowski Henryk Gdańsk 80-… 483
Ustowski Przemysław Borkowo 40-44 394
Uszacka Małgosia Gdansk 35-39 336
Wadowska Anna Pruszcz Gdański 35-39 844
Wagner Adrian Gdynia 35-39 969
Walczynski Robert GDYNIA 45-49 810
Walendziak Alicja Malbork 40-44 1258
Walentynowicz Adam Sopot 35-39 249
Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański 40-44 834
Walentyński Bartek Gliwice 25-29 1199
Walerowska Maria Niepruszewo 40-44 1120
Walkiewicz Emil Gdańsk 18-24 818
Wara-Wasowski Maciej Lodz 45-49 424
Warchoł Florian Gdynia 50-54 934
Warembier Dominik Starogard Gdański 40-44 311
Warmowska Monika Juszkowo 35-39 461
Warmowski Marcin Juszkowo 35-39 342
Wasążnik Marta Mosty 35-39 860
Wasiak Michał Piszczac 30-34 -
Wasilewska Iwona Gdańsk 40-44 446
Wasilewski Arkadiusz Sopot 45-49 358
Wasilewski Marcin Gdynia Orłowo 40-44 307
Waszczuk Marek Gdynia Dąbrowa 55-59 92
Waszczyk Marta Gdynia 45-49 920
Waśko Magdalena Gdańsk 25-29 -
Wawerko Katarzyna Banino 50-54 -
Wawryniuk Emilia Kamińsk 18-24 81
Wawrzyn Tomasz Olsztyn 40-44 1205
Wądołowski Rafał Gdańsk 30-34 682
Wątroba Anna Choczewo 18-24 -
Wdowiak Monika Nidzica 40-44 955
Wdzieczny Michal Sopot 30-34 979
Wegner Beata Lębork 25-29 -
Wenta Rafał Sierakowice 25-29 -
Wentowski Rafał Gdynia 25-29 1298
Wesołowski Jarosław Gniewowo 45-49 -
Wesołowski Paweł Rokitnica 30-34 -
Węsierska- Mułyk Marzena Słupsk 30-34 -
Wiaderek Beata Szczecin 45-49 1045
Wiaderek Krzysztof Szczecin 45-49 1046
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 40-44 658
Wicher Dorota Warszawa 35-39 1124
Widomski Lukasz Gdańsk 35-39 1093
Wiecheć Anna Koszalin 25-29 704
Wieczorek Tomasz Gdańsk 50-54 825
Wielewski Piotr Gdańsk 30-34 1286
Wielgórski Aleksander Gdańsk 18-24 227
Wielgórski Piotr Gdańsk 50-54 226
Wielgus Janusz Gdańsk 40-44 -
Wierciński Mariusz Gdańsk 40-44 -
Wierzbicka Ewa Gdansk 40-44 1052
Wierzbiński Karol Piaseczno 40-44 915
Wierzchowski Sławomir Gdynia 40-44 199
Więcek Krzysztof Lidzbark Warmiński 45-49 950
Więcielewska Joanna Gdynia 35-39 674
Wilczyński Grzegorz Gdańsk 35-39 375
Wilgat Adam Ząbki 45-49 -
Wilk Małgorzata Gdańsk 35-39 59
Wilk Sebastian Pierwoszyno 25-29 876
Wilkowski Paweł Gdańsk 30-34 395
Wiloch Hubert Dobrzewino 40-44 36
Wiloch Radoslaw Gdansk 35-39 285
Winkowska Karolina Komorniki 35-39 1282
Winkowski Damian Gdynia 30-34 1048
Wisniewska Agnieszka Gdańsk 35-39 665
Wisniewski Przemyslaw Gdansk 25-29 1212
Wiśniewska Anetta Gdańsk 45-49 993
Wiśniewska Katarzyna Gdańsk 40-44 896
Wiśniewska Kornelia Gdańsk 40-44 855
Wiśniewska Wiktoria Gdańsk 25-29 913
Wiśniewski Krzysztof Gdańsk 40-44 53
Wiśniewski Maciej Malbork 40-44 -
Wiśniewski Paweł Szczytno 30-34 539
Witczak Arkadiusz Kowale 40-44 675
Witek Sylwia Malbork 40-44 387
Witkowski Jarosław Gdańsk 60-64 -
Witkowski Robert Gdańsk 45-49 415
Witt Oskar Żukowo 18-24 799
Wiwatowska Dagmara Straszyn 35-39 797
Wlazłowski Radosław Gdańsk 35-39 -
Władymiruk Dariusz Pruszcz Gdański 35-39 102
Wnuk Olga Płock 40-44 -
Wodyńska Stosik Natalia Gdańsk 35-39 78
Wojniusz Andrzej Gdynia 60-64 943
Wojnowski Wiesław Gdańsk 35-39 222
Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie 45-49 212
Wojtas Karol Gdańsk 35-39 1225
Wojtas Marcin Borkowo 35-39 -
Wojtas Stefan Człuchów 35-39 553
Wojtczak Janusz Gdańsk 60-64 579
Wolański Tomasz Rumia 40-44 560
Wolff Marcin Olsztyn 45-49 -
Wolińska Marta Piła 40-44 -
Wołoszyk Natalia Gdańsk 25-29 859
Wołowczyk Kamil Malenin 30-34 -
Wołowczyk Tomasz Przywidz 35-39 609
Woron Aleksandra Malbork 55-59 1183
Woryna Tomasz Bojano 40-44 417
Woźniak Agata Gdańsk 30-34 333
Woźniak Andrzej Gdańsk 40-44 -
Woźniak Beata Rewa 35-39 110
Woźniak Dariusz Gdańsk 55-59 -
Woźniak Monika Siemianice 35-39 839
Woźniak Tomasz Gdańsk 40-44 -
Woźny Tomasz Gdańsk 35-39 980
Wręczycki Łukasz Lubliniec 25-29 -
Wrobel Jolanta Gdansk Wrzeszcz 40-44 294
Wróbel Piotr Gdańsk 35-39 603
Wróblewski Jarosław Gdynia 35-39 -
Wróblewski Lech Grudziądz 30-34 561
Wróblewski Mateusz Kępice 18-24 -
Wróblewski Sylwester Gdańsk 40-44 408
Wrycz-Rekowski Łukasz Juszkowo 30-34 1148
Wysocka Anna Gdynia 30-34 634
Wysocki Bartosz Gdańsk 18-24 584
Wysocki Piotr Gdańsk 25-29 -
Wyszomirska Ewa Gdańsk Oliwa 35-39 1270
Yaravy Baryslau Grodno 30-34 -
Zabaryłło P R Z E M Sopot 35-39 938
Zabłocki Piotr Gdynia 35-39 -
Zabłudowski Piotr Sopot 40-44 -
Zabojszcz Marcin Gdańsk 30-34 1268
Zaborowski Andrzej Potuły 30-34 721
Zabrocka Ewa Gdynia 30-34 -
Zacharczuk Marcin Gdansk 35-39 439
Zachariasz Maciej Gdańsk 30-34 512
Zadorożny Wojciech Warszawa 35-39 923
Zając Mariusz Lędziny 35-39 994
Zakościelny Krzysztof Więcbork 50-54 -
Zakrzacki Andrzej Gdynia 40-44 18
Zakrzewska Ewa Gdańsk 40-44 671
Zakrzewski Paweł Gdańsk 45-49 883
Zalaszewski Bartosz Sopot 35-39 326
Zalewska Ewelina Pruszcz Gdański 35-39 927
Zalewski Daniel Susz 18-24 1161
Zalewski Dariusz Gdańsk 40-44 1261
Zalewski Krystian Mrągowo 30-34 1255
Zalewski Marcin Warszawa 40-44 -
Zalewski Mateusz Gdańsk 25-29 90
Załubski Krzysztof Warszawa 25-29 1117
Zander Szymon Pruszcz Gdański 35-39 575
Zarębski Maciej Ustka 40-44 -
Zarin Roman Kaliningrad 30-34 187
Zasada Joanna Mosty, Gmina Kosakowo 40-44 711
Zaszczyryńska Lidia Gdynia 30-34 1084
Zawadzka Aleksandra Pręgowo 30-34 1063
Zawadzki Jacek Gdańsk 45-49 734
Zawiślak Dorota Gdańsk 35-39 -
Zdanko Dorota Gdynia 40-44 615
Ziegert Andrzej Grabiny-Zameczek 35-39 -
Zielińska Danuta Ustka 35-39 -
Zieliński Maciej Żelistrzewo 40-44 627
Zieliński Marcin Gdynia 35-39 286
Zieliński Tomasz Solec Kujawski 40-44 -
Ziemann Ryszard Gdynia Orlowo 65-69 541
Ziemianin Przemek Gdynia 35-39 574
Ziemiańska Agnieszka Gdynia 40-44 666
Zimna Anna Tczewskie Łąki 35-39 1301
Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 35-39 1302
Ziomek Piotr Rumia 35-39 378
Znarowska Bożena Elbląg 55-59 788
Zwirbulis Mikołaj Tczew 18-24 1125
Zwolińska Aneta Mosty 40-44 648
Zwoliński Tomasz Mosty, Gmina Kosakowo 45-49 -
Zygadłowicz Tomasz Elbląg 40-44 793
Zyla Wioletta Londyn 40-44 1198
Żabiński Sebastian Pogórze 35-39 -
Żabowski Marek Bydgoszcz 30-34 377
Żak Karolina Gdynia 30-34 917
Żebrowska Beata Ostrołęka 45-49 798
Żelaznowski Marek Sopot 55-59 185
Żmuda Mikołaj Warszawa 40-44 -
Żmudziński Kamil Gdańsk 35-39 160
Żółtowski Wojciech Gdańsk 25-29 953
Żylewicz Mateusz Gdańsk 25-29 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon