Amber Kids Gdańsk 2018 - bieg na 200m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 200m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albecki Marek Wejherowo 6-7 10261
Antonowicz Mikołaj Gdańsk 4-5 10088
Antonowicz Miłosz Gdańsk 6-7 10087
Babińska Zofia Starogard Gdański 6-7 10253
Babiński Stanisław Starogard Gdański 1-3 10254
Baranowski Wiktor Olsztyn 6-7 -
Baranowski Wiktor Olsztyn 6-7 10184
Barsukov Roman Zelenogradsk 4-5 10274
Bączek Michał Gdańsk 4-5 10141
Bączek Natalia Gdańsk 6-7 10140
Bąk Aurelia Gdańsk 6-7 10318
Bednarski Mikołaj 39 6-7 10316
Bednarski Wiktor Gdańsk 4-5 10128
Biedrzycki Adam Niestępowo 1-3 10307
Bieliński Konrad Gdańsk 4-5 10112
Blok Aleksander Pruszcz Gdanski 4-5 10284
Błaszczuk Julian Gdynia 4-5 10255
Bocian Nikodem Gdynia 4-5 10302
Boniewski Oskar Żukowo 6-7 10256
Borowski Adam Pruszcz Gdański 4-5 10323
Borysewicz Antonina Gdańsk 4-5 10290
Bójczuk Piotr Gdańsk 6-7 10080
Bramowicz Maja Juszkowo 1-3 -
Brokos Wiktor Gdańsk 6-7 -
Brzeska Monika Rumia 6-7 10218
Burdyn Kornelia Gdańsk 6-7 10139
Burdyn Maciej Gdańsk 1-3 10317
Buszke Kacper Gdańsk 4-5 10124
Butkiewicz Anna Gdańsk 4-5 10251
Bystrzak Wojciech Gdańsk 6-7 10123
Canchaya Sean Gdynia 4-5 10136
Cejrowska Małgorzata Gdańsk 6-7 10250
Charuk Nikodem Rokitnica 1-3 10116
Cichosz Liliana Gdansk 1-3 10206
Cieślińska Marlena Gdańsk 6-7 10173
Czarniecki Oliwier Gdansk 1-3 10327
Czerniak Julia Elbląg 4-5 10163
Czubińska Anna Elbląg 6-7 10095
Dańczyszyn Nikodem Gdańsk 6-7 10070
Dawidowicz Jakub Bogatka 1-3 10086
Dawidowicz Kamil Bogatka 6-7 10085
Deaki Aureliusz Gdańsk 1-3 10096
Dekowska Joanna Gdańsk 4-5 10272
Dietrich Kubuś Gdynia 1-3 10315
Dołasiński Jan Gdańsk 6-7 10233
Domaradzki Konrad Radunica 4-5 10231
Dowgiałło Franek Naglady 4-5 10294
Dróżdż Leon Częstochowa 1-3 10295
Dubicka Iga Gdańsk 4-5 10226
Dzik Aleksandra Gdańsk 1-3 10331
Dzik Szymon Rychliki 6-7 10078
Dzioba Łukasz Sopot 6-7 10121
Ellert Zoja Gdańsk 6-7 10089
Englert Szymon Gdynia 6-7 10235
Fede Oliwia Gdansk 1-3 10166
Fedusio Mila Gdańsk 4-5 -
Fedusio Nelly Gdańsk 4-5 -
Fiedorowicz Nina Gdańsk 6-7 10296
Figel Krzysztof Gdańsk 4-5 10192
Filipowicz Gabriela Gdańsk 4-5 10162
Florek Natalia Gdynia 4-5 10171
Formella Marta Lębork 6-7 10066
Fot- Gościńska Agnieszka Pruszcz Gdański 1-3 -
Frączyk Alexander Przechlewo 6-7 10283
Fudal Lena Elbląg 4-5 10176
Furtak Nikodem Gdynia 1-3 10217
Gabor Zofia Warszawa 6-7 10205
Gadaj Krzysztof Elbląg 1-3 10338
Gadaj Michał Elbląg 4-5 10320
Gąsiorowski Kacper Gdańsk 4-5 10099
Gergelewicz Antoni Gdańsk 6-7 10131
Gieryk Małgorzata Gdańsk 1-3 10292
Gieryk Wojciech Gdańsk 6-7 10291
Gładysz Kasia Poznań 4-5 10118
Gładysz Szymon Poznań 6-7 10117
Gołębiewski Jakub Ciechocinek 4-5 -
Gorczyca Wanda Gdańsk 1-3 10100
Gorzelak Maja Gdynia 1-3 10142
Gorzelak Zuzanna Gdynia 1-3 10143
Gorzkowska Amelia Mosina 4-5 10053
Grabowski Franciszek Banino 1-3 10055
Gregorczyk Jan Kłodzko 6-7 10092
Grochowska Hanna Gdańsk 1-3 10134
Grochowski Michał Gdańsk 1-3 10133
Grosz Iga Pruszcz Gdański 4-5 -
Grygorowicz Martyna Rumia 1-3 10311
Grzeszczuk Jakub Gdańsk 4-5 10224
Grzeszczuk Kacper Gdańsk 1-3 10223
Grzmil Tymon Gdynia 6-7 10077
Grzonka Dawid Gdańsk 4-5 10154
Grzonka Karolina Gdańsk - 10146
Gumowska Laura Banino 1-3 10170
Gumowska Lena Banino 6-7 10169
Guz Angelika Rumia 4-5 10189
Haftka Adam Gdańsk 6-7 10264
Hakenberg Antoni Warszawa 6-7 10207
Herzog Natalia Gdańsk 1-3 10234
Hołubowicz Stanisław Gdańsk 4-5 10216
Horbaczewski Piotr Gdańsk 6-7 10241
Huzjak David Gdansk 6-7 10306
Iwaszko Ignacy Gdańsk 1-3 10127
Jabłońska Julia Olsztyn 4-5 10183
Jackiewicz Stanisław Gdańsk 4-5 10175
Jakubiak Alicja Gdańśk 6-7 10222
Jakubowski Wojciech Gdańsk 4-5 10157
Janeczek Julian Gdańsk 6-7 10287
Janik Laura Rotmanka 6-7 10182
Jarząbek Michalina Straszyn 6-7 10339
Jasiński Marcel Gdynia 1-3 10266
Jeliński Adam Wrocław 4-5 10301
Jezierski Aleksander Gdańsk 6-7 10065
Jezierski Bartłomiej Gdańsk 4-5 10064
Jurczak Franciszek Gdańsk 4-5 10135
Jursz Ryszard Gdańsk 6-7 10293
Kabata Stanisław Gdańsk 4-5 10074
Karolczak Iga Słupsk 4-5 10122
Kawczyńska Patrycja Chwaszczyno 6-7 10312
Kawczyński Franek Chwaszczyno 4-5 10313
Kawczyński Julian Chwaszczyno 1-3 10314
Keczmer Sergiusz Pruszcz Gdański 6-7 10181
Kinast Marcelinka Działdowo 1-3 10160
Kitowska Olimpia Gdańsk 1-3 -
Klima Aleksander Gdańsk 6-7 10091
Kłos Alicja Gdańsk 4-5 10236
Kłos Wiktor Skórcz 6-7 10115
Knut Amelia Gdansk 4-5 10225
Konarzewski Adam Rumia 6-7 10063
Konstantynowicz Pola Gdynia 4-5 10101
Kończyński Robert Gdańsk 4-5 10073
Kończyński Stanisław Gdańsk 1-3 10333
Kortas Jan Gdańsk 4-5 10109
Kortas Mikołaj Gdańsk 1-3 10108
Korycki Konstanty Łapino 4-5 10277
Kosińska Celina Gdańsk 4-5 10081
Kowalik Paweł Gdańsk 4-5 10227
Kowalska Anita Trąbki Wielkie 6-7 10104
Kowalska Julia Gdynia 6-7 10325
Kowalska Wanda Gdynia 4-5 10326
Kowalski Mateusz Gdańsk 6-7 10198
Kowalski Szymon Trąbki Wielkie 6-7 10105
Kownacka Emilia Malbork 6-7 10079
Krajewski Michał Gdańsk 6-7 10187
Krasiński Mateusz Gdańsk 4-5 10322
Krosnowska Anna Gdańk 6-7 10155
Kujawa Damian Biskupiec 6-7 10340
Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański 6-7 10263
Kuraś Nikolas Gdańsk 1-3 10310
Kurczewska Aleksandra Gdańsk 4-5 10219
Kuskowska Zofia Gdynia 4-5 10107
Kwiatkowska Kinga Nowy Dwór Gdański 4-5 10126
Lachowicz Szymon Gdynia 6-7 10208
Langowska Ewa Żukowo 6-7 10239
Lena Ubowska Tczew 4-5 10196
Lendzion Alexander Gdańsk 6-7 10336
Lewandowska Malwina Gdańsk 6-7 10178
Lewandowska Nadia Gdańsk Osowa 4-5 10093
Lewkowska-Wrona Liwia Gdańsk 4-5 10324
Licznerski Adam Juszkowo 6-7 10174
Linda Maja Gdańsk 4-5 10052
Linda Paweł Gdańsk 4-5 10051
Liszewska Hanna Gdańsk 1-3 10061
Lopriore Mattia Jakub Gdansk 4-5 10305
Lorek Zofia Banino 4-5 10082
Łaskowska Alicja Gdańsk 6-7 10276
Łęcka Iga Gdańsk 1-3 10106
Łuchniak Sonia Mosty 4-5 10156
Małecka Jagoda Gdańsk 1-3 10194
Marcinkowska Iga Gdańsk 6-7 10213
Marcinkowski Maciej Gdańsk 6-7 -
Mazurkiewicz Julia Elbląg 6-7 10246
Meyer Julia Gdańsk 1-3 10280
Miazga Ignacy Gdańsk 4-5 10278
Miazga Julian Gdańsk 1-3 10279
Mielewczyk Kornelia Lębork 4-5 10252
Mikołajczyk Kacper Rotmanka 6-7 10262
Mikula Alicja Elblag 1-3 10138
Milewska Marcelina Gdańsk 4-5 10167
Milewski Gustaw Gdańsk 1-3 10168
Mogiłka Franciszek Malbork 1-3 10337
Mokłowicz Eliza Wejherowo 6-7 -
Mokłowicz Klara Wejherowo 4-5 -
Nabereźna Aleksandra Gdańsk 1-3 10149
Najder Aleksander Gdańsk 6-7 10102
Najder Alicja Gdańsk 1-3 10103
Niemierko Leon Gdańsk 1-3 10130
Nowaczyk Matylda Gdynia 1-3 10232
Nowaczyk Nikodem Gdynia 4-5 10094
Odszolowskich Ewunia Kilece 4-5 -
Olchowska Anna Gdańsk 1-3 10285
Olczak Julian Gdansk 6-7 10244
Olczak Pola Gdansk 1-3 10243
Osadowski Leonard Gdańsk 1-3 10090
Ossowska Marta Gdańsk 4-5 10125
Ostrowska Alina Gdynia 6-7 10258
Ostrowski Matusz Gdynia 6-7 10257
Owczarzak Igor Gdańsk 4-5 10259
Owczarzak Nina Gdańsk 4-5 10260
Owsianko Leon Gdańsk 1-3 10119
Ożga Aleksander Gdańsk 1-3 10330
Paschke Leonard Gdynia 1-3 10069
Paschke Marysia Gdynia 6-7 10068
Pastw Lena Niemcz 6-7 -
Paszkowska Lilianna Bojano 4-5 10304
Pawlak Leon Gdynia 6-7 10159
Pawlikowski Jakub Gdańsk 4-5 10158
Pellowska Weronika Gdańsk 6-7 10342
Pellowska Wiktoria Gdańsk 4-5 10343
Pestka Maciej Gdańsk 4-5 10110
Pestka Tomasz Gdańsk 6-7 10111
Pędziszewski Marcel Gdańsk 1-3 10297
Piernicki Jeremi Karczemki 4-5 10242
Pietrowicz Julia Gdynia 4-5 10248
Pietrowicz Olga Gdynia 4-5 10249
Pilarska - Korczak Lidia Zielona Góra 6-7 10334
Piotrowski Tomek Gdańsk 6-7 10062
Płochocka Anna Gdańsk 4-5 10114
Płochocka Zofia Gdańsk 6-7 10113
Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański 4-5 10075
Połom Izabela Gdańsk 6-7 10210
Połom Marysia Gdańsk 4-5 10211
Poreda Dawid Gdansk 6-7 10288
Poreda Michał Gdansk 1-3 10281
Potęga Aleksandra Gdańsk 4-5 10247
Przekadziński Miłosz Gdańsk 6-7 10282
Przytarski Borys Gdańsk 4-5 10084
Przytarski Igor Gdańsk 6-7 10083
Pytel Julia Pruszcz Gdański 4-5 10289
Radziej Oliwia Gdansk 4-5 10186
Radziwon Borys Ostróda 6-7 10332
Raszpunda Ada Gdańsk 4-5 10215
Raszpunda Iga Gdańsk 6-7 10214
Reclaw Franciszek Sierakowice 4-5 10335
Rogacka Hanna Gdańsk 4-5 10267
Rogacki Henryk Gdańsk 4-5 10268
Rozmus Patryk Gdańsk 6-7 10054
Rybus Maja Wejherowo 4-5 10269
Rybus Marta Wejherowo 1-3 10270
Rychter Marta Gdańsk 1-3 10203
Sadowski Jakub Gdańsk 6-7 10195
Safonov Dmitrii Kaliningrad 4-5 10275
Salamaga Hanna Rumia 1-3 10097
Saliniewicz Kacper Bąkowo 6-7 10098
Sapierzyńska Nina Gdańsk 1-3 10228
Sarnaszek Bartosz Rotmanka 4-5 10197
Sciancalepore Bartolomeo Sopot 6-7 10191
Sciancalepore Sebastian Sopot 6-7 10341
Sedlaczek Ewelina Gdańsk 4-5 10120
Seeger Karol Gdańsk 1-3 10271
Semerda Julian Gdynia 4-5 10145
Semerda Oliwia Gdynia 6-7 10144
Sieracki Remi Gdańsk 6-7 10172
Skowronek Amelia Borkowo 6-7 10328
Skrzelowski Jerzy Juszkowo 4-5 10245
Skupin Mikołaj Gdańsk 1-3 10201
Skupin Urszula Gdańsk 1-3 10200
Sobieraj Piotr Gdańsk 4-5 10056
Sobów Jan Franciszek Gdansk 6-7 10177
Sożyńska-Bodek Latika Gdańsk 1-3 10204
Sójka Maksymilian Kalisz 6-7 10067
Sporek Zofia Maria Borkowo 4-5 10298
Stach Antoni Gdynia 6-7 10072
Stankiewicz Bruno Straszyn 1-3 10151
Stankiewicz Marta Straszyn 6-7 10150
Stawiarski Łukasz Gdynia 4-5 10129
Stępień Filip Borkowo 4-5 10188
Stęplińska Zosia Charzykowy 1-3 -
Stopa Aleksy Tychy 1-3 10221
Stosik Anna Gdańsk 4-5 10058
Stosik Maria Gdańsk 6-7 10057
Studzińska Wiktoria Gdańsk 4-5 10240
Stych Wiktoria Piekary Śląskie 6-7 10193
Synakiewicz Mikołaj Gdańsk 6-7 10209
Szamotulski Oskar Gdańsk 4-5 10273
Szulga Zosia Gdynia 6-7 10185
Szwaluk Ksawery Gdańsk 4-5 10165
Szyca Barbara Gdańsk 1-3 -
Szymichowski Łukasz Gdansk 6-7 -
Tajerle Carmen Gdynia 1-3 10060
Tajerle Edgar Gdynia 6-7 10059
Tchorzewski Aleksander Gdansk 6-7 10286
Torbicz Henryk Gdańsk 6-7 10303
Walendzewicz Michał Gdańsk 6-7 -
Warchoł Frania Gdynia 4-5 10076
Wawrzyn Jr Tomasz Olsztyn 1-3 10321
Wendykowski Julian Sopot 1-3 10180
Węgrzyn Marcin Gdańsk 6-7 10265
Wieder Aleksandra Żółwin 1-3 10137
Wijatkowska Oliwia Gdańsk 4-5 10238
Wilk Lidia Gdańsk 4-5 -
Wilk Lidia Gdańsk 4-5 10152
Wilkowski Franciszek Gdańsk 4-5 10199
Wiloch Jakub Gdansk 6-7 10202
Wirgentius Dominik Helsinki 1-3 10132
Wit Gabriel Gowino 4-5 10308
Wit Kajetan Gowino 6-7 10309
Wittbrodt Joanna Władysławowo 6-7 10148
Wodynski Franciszek Gdańsk 4-5 10229
Wojtala Seweryn Gdańsk 4-5 10161
Wojtas Alan Człuchów 4-5 10329
Wojtaszak Marcelina Gdynia 4-5 10237
Woźniak Nela Gdańsk 1-3 10299
Woźniak Zoja Gdańsk 6-7 10300
Wrycz-Rekowska Kornelia Juszkowo 6-7 -
Wrycz-Rekowska Zofia Juszkowo 4-5 -
Wydarty Jan Gdańsk 6-7 10212
Wygnańczuk Jakub Gdynia 1-3 10153
Wyrzykowska Ula Gdańsk 6-7 -
Yankovskaja Agnieszka Kaliningrad 1-3 10071
Zagubień Emilia Wisła Wielka 4-5 10319
Zengteler Hania Gdansk 6-7 10164
Zielińska Nastia Żukowo 1-3 10220
Zienkiewicz Pola Gdańsk 1-3 10179
Żółtowska Julia Gdańsk 6-7 10230
Żukowska Inga Gdynia 6-7 10147
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon