Amber Kids Gdańsk 2018 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albecka Anna Wejherowo 10-11 10461
Albecka Natalia Wejherowo 8-9 10462
Bagnecka Nina Gdańsk 10-11 10423
Bąk Jeremiasz Gdańsk 8-9 10498
Bednarski Michał 39 10-11 10497
Berliński Michał Gdynia 8-9 10552
Białowąs Maciek Gdańsk 8-9 -
Bikowski Mateusz Pisz 10-11 10466
Błaszczyk Łukasz Gdańsk 10-11 10355
Boguszewski Piotr Gdańsk 8-9 10407
Brożyniak Tomasz Gdańsk 8-9 10366
Brzeski Miłosz Braniewo 8-9 10487
Bystrzak Patryk Gdańsk 8-9 10440
Cieślińska Magdalena Gdańsk 8-9 10397
Dancewicz Milena Gdańsk 8-9 10394
Dąbkowska Zofia Gdańsk 10-11 10447
Dietrich Krzyś Gdynia 8-9 10496
Dolewska Oliwia Gdynia 10-11 10368
Drewczyńska Pola Gdynia 10-11 10429
Dróżdż Julita Częstochowa 10-11 -
Dudaniec Igor Gdańsk 10-11 10383
Dutkiewicz Michał Gdańsk 8-9 10555
Dzik Kacper Rychliki 10-11 -
Dzik Ksawery Elblag 8-9 10362
Dzioba Joanna Sopot 8-9 10379
Ellert Iga Gdańsk 10-11 10365
Frąckowiak Nadia Gdańsk 10-11 10554
Fudal Oliwia Elbląg 10-11 10403
Gabor Piotr Warszawa 8-9 10425
Gąsiorek Maja Mysłowice 8-9 -
Geraszek Julia Gdynia 8-9 10431
Gierasik Justyna Gdańsk 10-11 10384
Gierasik Zofia Gdańsk 8-9 10385
Gnyp Julian Różyny 8-9 10361
Gorszka Ignacy Gdańsk 8-9 10382
Greszczuk Zofia Gdańsk 8-9 10372
Grochowska Hanna Warszawa 8-9 10399
Grochowski Filip Warszawa 10-11 10398
Grzmil Agatka Gdynia 8-9 10363
Grzybek Pola Niemcz 8-9 10448
Hockuba Pola Gdańsk 8-9 10451
Jabłońska Martyna Olsztyn 8-9 10409
Jabłońska Paulina Gdańsk 8-9 10412
Jabłońska Weronika Gdańsk 8-9 10413
Janeczek Weronika Gdańsk 8-9 10479
Jarząbek Mikołaj Straszyn 8-9 10560
Kabata Jan Gdańsk 8-9 10360
Kankowski Kordian Luzino 10-11 10478
Kapica Olek Suchy Dwór 8-9 10364
Klas Maksymilian Luzino 10-11 10490
Klas Zuzanna Luzino 8-9 10489
Klimaszewski Wiktor Jan Braniewo 10-11 10357
Kłos Julia Gdańsk 8-9 10444
Korycki Ignacy Kolbudy 8-9 10470
Kosewski Mikołaj Gdańsk 8-9 10359
Kowalski Mateusz Jastrzębie Górne 10-11 10460
Koziara Aleks Gdańsk 8-9 10356
Kozioł Olivier Gdańsk 8-9 10367
Kryńska Lena Gdansk 8-9 10486
Krysiak Antonina Gdańsk 8-9 10352
Kujawa Wiktoria Biskupiec 8-9 10561
Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański 8-9 10463
Kulik Kaja Gdynia 10-11 10402
Kunowski Witek Gdańsk 8-9 10396
Kuraś Wiktor Gdańsk 8-9 10495
Kurowska Malwina Gdańsk 8-9 10421
Lewandowska Jagoda Gdańsk 10-11 10404
Łaskowski Maciej Gdańsk 8-9 10471
Łaszkiewicz Franciszek Gdansk 10-11 10493
Łęcki Krystian Gdańsk 8-9 10374
Łuchniak Nina Mosty 10-11 10388
Łyskanowski Marcin Gdańsk 8-9 10378
Mach Weronika Pruszcz Gdański 8-9 10457
Macholc Mateusz Gdańsk 8-9 10484
Macko Olgierd Białobiel 10-11 10417
Majer Patryk Malbork 10-11 10559
Marciniak Julia Gdańsk 10-11 10377
Mazurowska Maja Gdańsk 10-11 10381
Mazurowski Paweł Gdańsk 8-9 10380
Meyer Wiktor Gdańsk 8-9 10473
Mędryk Maja Pruszcz Gdański 10-11 10480
Miranowicz Marcelina Gdańsk 8-9 10458
Miranowicz Miłosz Gdańsk 8-9 10459
Mocarska Weronika Banino 10-11 10430
Oczachowski Franciszek Gdańsk 8-9 10500
Olejnik Filip Łomianki - Kiełpin 8-9 10371
Olejnik Mikołaj Łomianki - Kiełpin 10-11 10370
Ostrowska Hanna Gdynia 8-9 10456
Owczarek Mikołaj Piątkowisko 10-11 10488
Pamięta Barbara Gdańsk 10-11 10441
Pamięta Hanna Gdańsk 10-11 10442
Pamięta Maria Gdańsk 10-11 10443
Paszkowski Michał Bojano 8-9 10494
Pawlak Nadia Gdynia 10-11 10390
Pawłoski Kacper Elbląg 8-9 10351
Pełszyński Krzysztof Gdańsk 8-9 10454
Pełszyński Piotr Gdańsk 10-11 10455
Pełszyński Tomasz Gdańsk 10-11 10453
Piernicka Kaja Karczemki 8-9 10450
Przybylska Małgorzata Gdansk 8-9 10464
Rachfał Adrian Gdańsk 8-9 10408
Raczoń Amelia Gdańsk 10-11 10438
Raczoń Piotr Gdańsk 8-9 10437
Radawiec Bartosz Gdańsk 8-9 10439
Radziej Wiktor Gdansk 10-11 10410
Radziwon Bartosz Stawiguda 8-9 10477
Radziwon Patrycja Stawiguda 10-11 10476
Reclaw Laura Sierakowice 8-9 10558
Ringwelska Amelia Gdańsk 10-11 10452
Rojek Tomasz Gdańsk 10-11 10414
Rorzkowski Maciej Gdansk 8-9 10436
Rorzkowski Michal Gdansk 10-11 10435
Roszkowski Juliusz Pruszcz Gdański 8-9 10499
Rup Michalina Gdansk 8-9 10468
Rybus Filip Wejherowo 8-9 10467
Rychter Maja Gdańsk 8-9 10422
Saleem Kamil Gdańsk 10-11 10472
Saliniewicz Jakub Bąkowo 10-11 10446
Saliniewicz Kacper Bąkowo - -
Sarnaszek Maja Rotmanka 8-9 10416
Senczyszyn Tymon Gdańsk 8-9 10556
Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 10-11 10433
Sitarczuk Lena Gdańsk 8-9 10434
Sporek Natalia Borkowo 8-9 10492
Stańczak Maciej Gdańsk 8-9 10375
Steller Dawid Gdańsk 8-9 10426
Stolarski Mateusz Gdansk 10-11 -
Syrewicz Zofia Wiślina 8-9 10491
Szamotulska Kinga Gdańsk 10-11 10469
Szarmach Adam Gdańsk 10-11 10551
Szymańska Aleksandra Gdańsk 8-9 10483
Szymańska Joanna Gdańsk 10-11 10481
Szymańska Natalia Gdańsk 8-9 10482
Szypszak Karolina Gdańsk 8-9 10392
Tchorzewska Paulina Gdansk 10-11 -
Tchorzewska Paulina Gdansk 10-11 10485
Torbicka Alicja Gdańsk 8-9 10418
Trafalski Michał Gdynia 10-11 10557
Truchliński Jakub Gdynia 10-11 10400
Truchliński Maksymilian Gdynia 10-11 10401
Ubowski Julian Tczew 8-9 10415
Walentynowicz Lena Pruszcz Gdański 8-9 10358
Wasil Amelia Gdańsk 10-11 10420
Wawrzyn Milena Olsztyn 8-9 10553
Wielgos Oliwia Gdynia 10-11 10406
Więcek Monika Lidzbark Warmiński 8-9 10369
Więczkowski Wojciech Bęsia 8-9 10424
Wiktorski Teodor Kolbudy 8-9 -
Wilk Igor Gdańsk 10-11 10449
Winiecka Katarzyna Gdańsk 10-11 10386
Witkowska Malwina Gdańsk 8-9 10465
Wlazłowska Nadia Gdynia 10-11 10419
Wojtas Krzysztof Człuchów 8-9 10389
Wojtaszak Alicja Gdynia 10-11 10445
Wójtych Emil Gołańcz 8-9 10376
Wróblewski Jan Gdańsk 10-11 10393
Wrycz-Rekowska Antonina Juszkowo 8-9 -
Wydarty Anna Gdańsk 10-11 10428
Wygnańczuk Julia Gdynia 8-9 10387
Wyrzykowska Inga Gdańsk 10-11 -
Wyszomirski Cyprian Gdańsk 10-11 10411
Yankovskaja Dariia Kaliningrad 8-9 10353
Yankovskiy Maksim Kaliningrad 8-9 10354
Zabieglik Filip Gdańsk 8-9 10427
Zakrzewska Maja Gdańsk 8-9 10474
Zakrzewski Jakub Gdańsk 10-11 10475
Zengteler Maja Gdansk 10-11 10391
Zienkiewicz Liwia Gdańsk 8-9 10405
Ziomek Kacper Rumia 8-9 10432
Zwara Julia Gdańsk 10-11 10395
Żyła Dariusz Pruszcz Gdański 8-9 10373
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon