Garmin MTB Series Wejherowo 2018 - dystans Maxi (50 km) - edycja jesienna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Banach Robert Gdańsk 40-49 1085
Baumgart Adam Bydgoszcz 40-49 -
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1001
Bojdzińska Ewelina Zakręt 30-39 -
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1034
Brunke Leszek Gdańsk 50-59 1082
Brzeziński Artur Lębork 30-39 1015
Bukat Ewa Bolszewo 40-49 -
Czaiński Michal Straszyn 18-29 1048
Czajkowski Mariusz Grudziądz 40-49 1068
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1091
Dobecki Sebastian Banino 40-49 1031
Drewing Marcin Gdynia 30-39 1067
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 1074
Falkowski Michał Malbork 40-49 1003
Fira Adam Gdańsk 30-39 1079
Fojuth Krzysztof Gdynia 30-39 1101
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 30-39 1002
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 1047
Glaas Bartłomiej Gdańsk 40-49 1062
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1049
Gorzycki Jarosław Grudziądz 40-49 1080
Gotówko Tomasz Reda 40-49 1044
Górski Maciej Lębork 30-39 1088
Górski Marcin Gdańsk 18-29 -
Gruszecki Damian Gdańsk 30-39 1026
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 1098
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1014
Jackowski Rafał Nowe 40-49 1092
Jagiełło Anna Gdańsk 30-39 1056
Jaskulski Tomasz Strzelno 40-49 1011
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 1095
Jurczak Paweł Grudziądz 30-39 1052
Jurczak Piotr Grudziądz 30-39 1081
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 40-49 1053
Kalinowski Marcin Gdańsk 30-39 1050
Kanigowski Dariusz Maszewo Duże 50-59 1022
Karpowicz Paweł Gdynia Dąbrowa 18-29 -
Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 18-29 1083
Kotarski Jacek Gdańsk 50-59 -
Kubieniec Kazimierz Rybnik 60-… 1017
Kulesza Jacek Gdynia 50-59 1102
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 1023
Kwiatkowski Michał Wejherowo 30-39 1075
Latarski Radosław Gdańsk 30-39 1046
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1035
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 -
Łamek Sebastian Swiecie 40-49 1061
Łukasik Artur Gdynia 50-59 1078
Majkowski Daniel Gdynia 30-39 1090
Mazurowicz Michał Gdańsk 30-39 1018
Mielewczyk Artur Bytów 30-39 1058
Milczarek Radosław Gdynia 40-49 -
Mrozowski Michal Gdynia 30-39 1104
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 1072
Najdrowski Rafał Grudziadz 40-49 1051
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1013
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1030
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1041
Petka Arek Lębork 18-29 1086
Prusinowski Bernard Gdynia 30-39 1039
Przekop Michał Suwałki 18-29 1029
Przybysz Piotr Gdynia 50-59 1059
Radny Dariusz Gowino 40-49 1100
Repiński Tomasz Gdynia 30-39 1060
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1077
Różański Michał Gdańsk 18-29 1089
Rusiecki Jacek Gdańsk 50-59 1036
Ryza Adam Gdańsk 40-49 1065
Rzepiński Grzegorz Bolszewo 40-49 1099
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1012
Sadowski Piotr Gdańsk 30-39 1040
Sadowski Robert Gdańsk 30-39 1103
Sieniek Łukasz Brodnica Górna 18-29 1045
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 1009
Sobiło Marcin Gdańsk 40-49 -
Socha Roman Wejherowo 40-49 377
Solarski Jakub Gdańsk 30-39 1076
Sośniak Tomasz Gdańsk 18-29 1069
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 1057
Suś Arkadiusz Bydgoszcz 40-49 1066
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1070
Szlas Radosław Tuchom 40-49 1055
Szymański Artur Gdańsk 40-49 1032
Szymków Sławek Straszyn 40-49 1019
Tomaszewska Kinga Gowino 40-49 1097
Trapp Michał Gdańsk 30-39 1071
Was Kacper Wroclaw 18-29 -
Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie 40-49 1087
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1073
Wiktorowicz Roman Krzeszowice 60-… 1084
Wilczewski Jan Gdynia 30-39 1025
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 1037
Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański 30-39 -
Witeska Piotr Gdynia (Pomorskie) 40-49 -
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 1064
Wojciszke Wojciech Gdansk 30-39 1038
Wolf Beata Koszalin 40-49 1042
Wolny Bartłomiej Gdańsk 40-49 1054
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 1005
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1096
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 30-39 1020
Zembroń Robert Gdańsk 40-49 1024
Złomańczuk Michał Straszyn 30-39 1043
Żukotyński Tomir Grupa 40-49 1033
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon