Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 52 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 52 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Albecki Tomasz Wejherowo 30-39 -
Albiniak Przemysław Wejherowo 30-39 -
Antczak Iliana Miedziana Góra 30-39 -
Anzel Dawid Nowe Miasto Lubawskie 30-39 661
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-49 -
Bajerska Sylwia Gdańsk 40-49 666
Banaś Radosław Bogatynia 30-39 -
Baran Grzegorz Olsztyn 30-39 -
Baranowska-Trzasko Aleksandra Gdynia 30-39 699
Baranowski Adam Gdańsk 30-39 656
Baron Ryszard Gdańsk 40-49 742
Bartkowiak Michał Gdynia 30-39 671
Bartkowiak Tomasz Gorzów Wielkopolski 18-29 -
Baumgart Grzegorz Stargard 30-39 648
Baumgart Katarzyna Stargard 30-39 649
Bączkowski Sławomir Grudziądz 30-39 -
Białas Ewa Łódź 30-39 722
Białas Joanna Łódź 30-39 719
Bohn Zbigniew Suchy Dwór 50-59 711
Boruszewski Rafał Reda 40-49 616
Boryna Jarek Gdańsk 50-59 664
Boryna-Złota Aleksandra Gdańsk 18-29 -
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 -
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 696
Całka Krystian Poznan 30-39 -
Chelkowski Henryk Grudziadz 40-49 740
Chyła Artur Konstancin Jeziorna 50-59 -
Chyżewska Katarzyna Olsztyn 30-39 -
Ciećko Elżbieta Dobre Miasto 18-29 714
Cieśla Ela Olsztynek 40-49 -
Ciozda Kasia Złotów 40-49 660
Czarnecka Monika Pisz 30-39 687
Czynszak Krystian Stargard 30-39 657
Czyż Dominik Zegrze 30-39 617
Damps Sylwester Gowino 40-49 678
Daszczyński Adam Kosowo 40-49 748
Dąbkowski Andrzej Wojciechy 40-49 704
Dąbrowski Roman Chojniczki 30-39 705
Dądelewska Joanna Malbork 30-39 -
de Rosier Marek Chojnice 18-29 -
Dębiec Ewa Gdańsk 30-39 -
Długosz-Sawicka Marta Lodz 30-39 641
Dobrek Wojciech Szczecin 50-59 -
Dombrowski Radosław Gdańsk 30-39 653
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 702
Dziarnowski Janusz Płock 50-59 -
Dzik Michał Gdańsk 30-39 -
Figel Michał Gdańsk 40-49 632
Figel Monika Gdańsk 40-49 631
Flisikowski Szymon Gdynia 30-39 -
Frąckowiak Dominik Śmigiel 30-39 629
Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 30-39 625
Gałęza Marcin Olsztyn 30-39 -
Garstka Małgorzata Rusocin 40-49 662
Gąsiorowska Dorota Warszawa 40-49 716
Gąsowska Renata Warszawa 40-49 721
Gdaniec Sławomir Tczew 50-59 768
Gering Mariusz Gdańsk 30-39 683
Gibas Sławomir Elblag 30-39 736
Gierlach Jacek Słupsk 18-29 745
Gokiert-Skrentna Justyna Złotów 40-49 640
Golec Tomasz Gdansk 30-39 -
Gołębiowski Piotr Straszyn 40-49 624
Gontier Jean-Philippe Warszawa 40-49 761
Grabarz Mariusz Starogard Gdański 30-39 679
Grabias Aleksandra Gdańsk 30-39 637
Grabowski Szymon Gdynia 30-39 655
Grande Piotr Gdynia 30-39 647
Grodzki Tomasz Darłowo 40-49 -
Grygier Joanna Kościan 30-39 713
Gryglewski Łukasz Radomsko 18-29 -
Grzelec Adam Kielce 40-49 -
Harkiewicz Wiola Poznań 30-39 612
Hermanowicz Aneta Gdynia 30-39 728
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Hofman Jakub Warszawa 40-49 -
Jaczyński Adam Gdynia 30-39 756
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 759
Jakubowski Maciej Gdańsk 30-39 -
Jakubowski Marcin Gdańsk 30-39 615
Jankowski Marcin Elbląg 40-49 737
Janowska Urszula Grudziądz 40-49 733
Janowski Mariusz Grudziądz 40-49 732
Januszewski Maciej Gdańsk 30-39 618
Jaworski Paweł Szczecin 18-29 -
Jeremicz Marcin Gdańsk 30-39 692
Jęsiek-Barabasz Agnieszka Złotów 40-49 652
Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 50-59 727
Kallas-Lipska Anetta Bydgoszcz 40-49 694
Kaniewski Michał Kosowo 18-29 747
Kazimieruk Grzegorz Warszawa (Bemowo) 30-39 -
Kempczyński Piotr Gdynia 40-49 769
Kędzierski Szymon Kwidzyn 30-39 -
Kępka Adrian Wiekowo 18-29 -
Kisielnicki Bartek Kwidzyn 30-39 689
Klasa Łukasz Gdańsk 30-39 708
Koczaj Anna Pisz 40-49 636
Kogut Joanna Gdańsk 40-49 749
Kołc Paweł Gdańsk 30-39 663
Konkel Piotr Gdynia 30-39 691
Kosierkiewicz Grzegorz Kielce 40-49 734
Kowalczyk Andzej Olsztyn 50-59 720
Kowalczyk Jarek Warszawa 30-39 621
Kowalewski Tomasz Gdynia 18-29 762
Kowalikowski Radosław Gdańsk 18-29 757
Krakowiak Łukasz Stargard 30-39 764
Krasnodębski Maciej Grudziądz 30-39 -
Kreft Dorota Gdynia 30-39 -
Krell Marcin Witaszyce 30-39 673
Krzemiński Maciej Grudziądz 30-39 744
Kucharski Piotr Glinik Gm. Deszczno 40-49 -
Kuglarz Szymon Wodzisław Śląski 40-49 -
Kułakowski Piotr Konstancin-Jeziorna 60-… 626
Kunikowski Andrzej Bielkowo 40-49 738
Kunikowski Patryk Stargard 30-39 -
Lenarciak Marek Gdańsk 40-49 741
Leśniowski Mariusz Gdańsk 40-49 -
Lietz Renata Krojanty 30-39 706
Lipski Krzysztof Bydgoszcz 40-49 695
Luda Żaneta Brodnica 30-39 633
Ludwiczak Jacek Warszawa-Wesoła 40-49 725
Łęcki Paweł Żyrardów 18-29 717
Maj Marcin Elbląg 30-39 645
Maliński Marek Gdańsk 60-… -
Marcinkowski Krzysztof Zakrzew 30-39 651
Markiewicz Maciej Toruń 40-49 614
Mierzejewski Sylwester Rumia 40-49 611
Miętkiewicz Rafał Białośliwie 18-29 -
Mika Tomasz Warszawa 30-39 718
Mikołajczyk Malwina Kołobrzeg 30-39 -
Milewicz Marek Gdańsk 30-39 690
Misun-Nowak Katarzyna Osowiec 30-39 701
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 -
Mrotek Katarzyna Kruszyn Krajeński 30-39 613
Mrotek Michał Kruszyn Krajeński 30-39 623
Muszyński Krzysztof Kruszyn Krajeński 40-49 680
Najda Sławomir Sztum 40-49 688
Napierała Katarzyna Suchy Las 40-49 -
Niemiec Bartłomiej Gdańsk 30-39 735
Nikrant Tomasz Wejherowo 30-39 -
Noga Marcin Gdańsk 30-39 730
Nowak Artur Gdynia 40-49 -
Ochota Rafał Stargard 40-49 627
Ohler Aleksandra Gdynia 30-39 654
Oriol-Signerska Monika Gdańsk 40-49 -
Ornal Mirosław Wejherowo 50-59 658
Ostojska Ewa Reda 40-49 -
Ostojska Ewa Reda 40-49 665
Ostrowski Grzegorz Gdynia 40-49 669
Pastwa Janusz Gdańsk 40-49 729
Peek Krystian Gdansk 40-49 731
Pełszyński Marek Gdańsk 30-39 -
Perła Adam Poznań 40-49 630
Perzak Ewa Kgmina Stęszew 40-49 766
Pietrzyk Maciej Wieliczka 30-39 753
Piotrowski Paweł Gdynia 30-39 752
Piszcz Krzysztof Gdynia 40-49 638
Plaskaty Szymon Pruszcz Gdański 18-29 667
Plata Arkadiusz Wołomin 30-39 620
Popławska Katarzyna Halinów 40-49 746
Potocki Hubert Słupsk 40-49 739
Potrykus Małgorzata Koleczkowo Gm. Szemud 40-49 697
Przybylski Wojciech Poznań 18-29 677
Przygoda Ula Łowicz 30-39 635
Przykłota Ewa Gdańsk 40-49 650
Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk 18-29 675
Rafalski Eliasz Olsztyn 50-59 -
Rajkowski Damian Pogórze 18-29 707
Rauchfleisch Dawid Bytom 30-39 -
Rubnikowicz Grzegorz Warszawa 40-49 -
Rudziński Jacek Tychowo 40-49 622
Rudziński Radosław Białogard 30-39 644
Rulak Jerzy Warszawa 30-39 -
Rupieta Maksym Poznań 40-49 676
Rusak Łukasz Gdynia 30-39 751
Rusak Michal Gdynia 30-39 -
Rybacki Dawid Bożepole Wielkie 30-39 -
Sarr Moustapha Thiès 18-29 -
Sempruch Witold Poznań 18-29 628
Sereda Joanna Łomianki 18-29 -
Siemaszko Maciej Gdańsk 30-39 -
Sienkiewicz Marcin Gdynia 30-39 -
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 674
Sienkiewicz-Narloch Anna Gdańsk 40-49 -
Sikorski Mariusz Gdańsk 30-39 724
Siwoń Ewa Warszawa 40-49 755
Sowa Paweł Gdynia 40-49 639
Sówka Waldemar Stajkowo 40-49 684
Stanisławski Tomasz Warszawa 30-39 763
Stańczyk Sławomir Stargard 30-39 659
Stolarski Jacek Gdańsk 40-49 703
Stradomski Roman Gdańsk 40-49 767
Surmański Jacek Warszawa 30-39 -
Sychowski Kamil Wejherowo 18-29 672
Szafrańska Aleksandra Warszawa 18-29 715
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 -
Szkołuda Miłosz Polanów 18-29 682
Szpała Jakub Żagań 18-29 -
Szulc Krzysztof Warszawa 40-49 723
Szultk Magdalena Gdynia 18-29 686
Szumlas Marcin Połchowo 30-39 670
Szwarc Paweł Bydgoszcz 30-39 681
Szymańska Agata Gdańsk 30-39 668
Śliwiński Jacek Tczew 30-39 758
Śmichurski Krzysztof Rokietnica 18-29 765
Tański Marcin Puck 40-49 754
Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz 30-39 700
Torłop Przemysław Gdańsk 50-59 -
Traczyk Marek Warszawa 50-59 743
Turska Agnieszka Gdańsk 30-39 698
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Wałdowski Dominik Gdańsk 30-39 760
Wątroba Marek Lębork 30-39 726
Wilgat Adam Ząbki 40-49 -
Wiśniewska Marlena Poznań 30-39 750
Wojciechowska Wioletta Stargard 40-49 642
Wojciechowski Krzysztof Stargard 50-59 634
Wolański Tomasz Rumia 40-49 685
Wójcik Małgorzata Wiązowna 40-49 -
Wroblewski Adrian Borkowo 30-39 -
Wróbel Michał Grudziądz 18-29 646
Wróblewska Dorota Gdańsk 50-59 -
Zachariasz Maciej Gdańsk 30-39 693
Zagalski Jakub Gdańsk 30-39 643
Zalewski Daniel Susz 18-29 619
Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie 40-49 -
Zerzut Jarosław Szczecin 50-59 712
Zimny Tomasz Szczecin 60-… 710
Zyborowicz Bartłomiej Dubeninki 18-29 709
Żelazowski Bartosz Gdańsk 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon