Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 52 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 52 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Anzel Dawid Nowe Miasto Lubawskie 30-39 661
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-49 -
Bajerska Sylwia Gdańsk 40-49 666
Banaś Radosław Bogatynia 30-39 -
Baran Grzegorz Olsztyn 30-39 -
Baranowska-Trzasko Aleksandra Gdynia 30-39 699
Baranowski Adam Gdańsk 30-39 656
Bartkowiak Michał Gdynia 30-39 671
Baumgart Grzegorz Stargard 30-39 648
Baumgart Katarzyna Stargard 30-39 649
Boruszewski Rafał Reda 40-49 616
Boryna Jarek Gdańsk 50-59 664
Boryna-Złota Aleksandra Gdańsk 18-29 -
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 -
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 696
Chyła Artur Konstancin Jeziorna 50-59 -
Chyżewska Katarzyna Olsztyn 30-39 -
Ciozda Kasia Złotów 40-49 660
Czarnecka Monika Pisz 30-39 687
Czynszak Krystian Stargard 30-39 657
Czyż Dominik Zegrze 30-39 617
Damps Sylwester Gowino 40-49 678
Dądelewska Joanna Malbork 30-39 -
Długosz-Sawicka Marta Lodz 30-39 641
Dombrowski Radosław Gdańsk 30-39 653
Dzik Michał Gdańsk 30-39 -
Figel Michał Gdańsk 40-49 632
Figel Monika Gdańsk 40-49 631
Frąckowiak Dominik Śmigiel 30-39 629
Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 30-39 625
Garstka Małgorzata Rusocin 40-49 662
Gering Mariusz Gdańsk 30-39 683
Gokiert-Skrentna Justyna Złotów 40-49 640
Golec Tomasz Gdansk 30-39 -
Gołębiowski Piotr Straszyn 40-49 624
Grabarz Mariusz Starogard Gdański 30-39 679
Grabias Aleksandra Gdańsk 30-39 637
Grabowski Szymon Gdynia 30-39 655
Grande Piotr Gdynia 30-39 647
Grodzki Tomasz Darłowo 40-49 -
Harkiewicz Wiola Poznań 30-39 612
Hetmański Tomasz Plewiska 40-49 -
Jakubowski Maciej Gdańsk 30-39 -
Jakubowski Marcin Gdańsk 30-39 615
Januszewski Maciej Gdańsk 30-39 618
Jeremicz Marcin Gdańsk 30-39 692
Jęsiek-Barabasz Agnieszka Złotów 40-49 652
Kallas-Lipska Anetta Bydgoszcz 40-49 694
Kącicki Maciej Rumia 40-49 611
Kędzierski Szymon Kwidzyn 30-39 -
Kisielnicki Bartek Kwidzyn 30-39 689
Koczaj Anna Pisz 40-49 636
Kogut Joanna Gdańsk 40-49 -
Kołc Paweł Gdańsk 30-39 663
Konkel Piotr Gdynia 30-39 691
Kowalczyk Jarek Warszawa 30-39 621
Kreft Dorota Gdynia 30-39 -
Krell Marcin Witaszyce 30-39 673
Kuglarz Szymon Wodzisław Śląski 40-49 -
Lipski Krzysztof Bydgoszcz 40-49 695
Luda Żaneta Brodnica 30-39 633
Łęcki Paweł Żyrardów 18-29 -
Maj Marcin Elbląg 30-39 645
Maliński Marek Gdańsk 60-… -
Marcinkowski Krzysztof Zakrzew 30-39 651
Markiewicz Maciej Toruń 40-49 614
Miętkiewicz Rafał Białośliwie 18-29 -
Mikeszova Jana Nova Paka 18-29 -
Mikołajczyk Malwina Kołobrzeg 30-39 -
Milewicz Marek Gdańsk 30-39 690
Misun-Nowak Katarzyna Osowiec 60-… -
Mrotek Katarzyna Kruszyn Krajeński 30-39 613
Mrotek Michał Kruszyn Krajeński 30-39 623
Muszyński Krzysztof Kruszyn Krajeński 40-49 680
Najda Sławomir Sztum 40-49 688
Nowak Artur Gdynia 40-49 -
Ochota Rafał Stargard 40-49 627
Ohler Aleksandra Gdynia 30-39 654
Oriol-Signerska Monika Gdańsk 40-49 626
Ornal Mirosław Wejherowo 50-59 658
Ostojska Ewa Reda 40-49 665
Ostojska Ewa Reda 40-49 -
Ostrowski Grzegorz Gdynia 40-49 669
Perła Adam Poznań 40-49 630
Piszcz Krzysztof Gdynia 40-49 638
Plaskaty Szymon Pruszcz Gdański 18-29 667
Plata Arkadiusz Wołomin 30-39 620
Potrykus Małgorzata Koleczkowo Gm. Szemud 40-49 697
Przybylski Wojciech Skotniki 18-29 677
Przygoda Ula Łowicz 30-39 635
Przykłota Ewa Gdańsk 40-49 650
Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk 18-29 675
Rauchfleisch Dawid Bytom 30-39 -
Rudziński Jacek Tychowo 40-49 622
Rudziński Radosław Białogard 30-39 644
Rupieta Maksym Poznań 40-49 676
Rybacki Dawid Bożepole Wielkie 30-39 -
Sempruch Witold Poznań 18-29 628
Sereda Joanna Łomianki 18-29 -
Sienkiewicz Marcin Gdynia 30-39 -
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 674
Sienkiewicz-Narloch Anna Gdańsk 40-49 -
Sowa Paweł Gdynia 40-49 639
Sówka Waldemar Stajkowo 40-49 684
Stańczyk Sławomir Stargard 30-39 659
Stolarski Jacek Gdańsk 40-49 -
Sychowski Kamil Wejherowo 18-29 672
Szkołuda Miłosz Polanów 18-29 682
Szpała Jakub Żagań 18-29 -
Szultk Magdalena Gdynia 18-29 686
Szumlas Marcin Połchowo 30-39 670
Szwarc Paweł Bydgoszcz 30-39 681
Szymańska Agata Gdańsk 30-39 668
Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz 30-39 700
Torłop Przemysław Gdańsk 50-59 -
Turska Agnieszka Gdańsk 30-39 698
Wilgat Adam Ząbki 40-49 -
Wojciechowska Wioletta Stargard 40-49 642
Wojciechowski Krzysztof Stargard 50-59 634
Wolański Tomasz Rumia 40-49 685
Wroblewski Adrian Borkowo 30-39 -
Wróbel Michał Grudziądz 18-29 646
Wróblewska Dorota Gdańsk 50-59 -
Zachariasz Maciej Gdańsk 30-39 693
Zagalski Jakub Gdańsk 30-39 643
Zalewski Daniel Susz 18-29 619
Zawaluk Marcin Jankowo Gdańskie 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon